Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 1 λεπτό , marioula1234 είπε:

διαβασε και τις δικες μου οδηγιες κοριτσι! 

το εκανααααααααα ναιιιιιιι γιοπιιιιιιιιιιι...Επιτέλους παναγια μ...καλέ τι τα θελω εγω αυτα ...αχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

το εκανααααααααα ναιιιιιιι γιοπιιιιιιιιιιι...Επιτέλους παναγια μ...καλέ τι τα θελω εγω αυτα ...αχαχαχαχα 

χαχαχχα μια χαρα τα καταφερες χαίρομαι που βοηθησα! ειναι τελειοοοο το τικερακι σου!!! 

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Οχι ρε το εκανεςςςς

μετα το εκανε χαχαχ 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας πω ειμαι 2 μερες μπροστα ...να ξέρετε χαχαχαχαχαα.. Δεν ξέρω μα το ξαναφτιαξω σας το λέω...χαχαχαχαχ θα το αφήσω έτσι...ευχαριατωωωωωωωωω κοριτσια μουυυυυυυυυυ...καλέ σαν μικρό παιδί κανω..χαχαψαψαψα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marioula1234 είπε:

χαχαχχα μια χαρα τα καταφερες χαίρομαι που βοηθησα! ειναι τελειοοοο το τικερακι σου!!! 

μετα το εκανε χαχαχ 

Και εγώ όμως καπως βοήθησα κορίτσι μην πάρεις Ολη την δόξα έτσι:-P


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

να σας πω ειμαι 2 μερες μπροστα ...να ξέρετε χαχαχαχαχαα.. Δεν ξέρω μα το ξαναφτιαξω σας το λέω...χαχαχαχαχ θα το αφήσω έτσι...ευχαριατωωωωωωωωω κοριτσια μουυυυυυυυυυ...καλέ σαν μικρό παιδί κανω..χαχαψαψαψα

το φτιαχνεις απο την αρχη πας ξανα στην υπογραφη διαγραφεις την παλια κ βαζεις την καινουργια χαχα

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Και εγώ όμως καπως βοήθησα κορίτσι μην πάρεις Ολη την δόξα έτσι:-P

ναι απλα να μωρε ολες το βαζαν λαθος με τις δικες σου οδηγιες χαχαχα πλακα κανω και οι δυο βοηθησαμε! 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marioula1234 είπε:

το φτιαχνεις απο την αρχη πας ξανα στην υπογραφη διαγραφεις την παλια κ βαζεις την καινουργια χαχα

ναι απλα να μωρε ολες το βαζαν λαθος με τις δικες σου οδηγιες χαχαχα πλακα κανω και οι δυο βοηθησαμε! 

Χαχαχχαχαχχαα αμα σε πιάσω τσεμπερδονα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο

πρίν από 3 λεπτά , marioula1234 είπε:

το φτιαχνεις απο την αρχη πας ξανα στην υπογραφη διαγραφεις την παλια κ βαζεις την καινουργια χαχα

ναι απλα να μωρε ολες το βαζαν λαθος με τις δικες σου οδηγιες χαχαχα πλακα κανω και οι δυο βοηθησαμε! 

δεν το ξανπεοραζω σας λεω....άσε που το ξέχασα πως το κάνω.χαχαχαχαχα άστο ετσι...χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Giotitsa είπε:

Χαχαχχαχαχχαα αμα σε πιάσω τσεμπερδονα

χαχαχχα εννοείται οτι κανω πλακα ετσι; 

:wub:

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ο

δεν το ξανπεοραζω σας λεω....άσε που το ξέχασα πως το κάνω.χαχαχαχαχα άστο ετσι...χαχαχαχαχα

αρα εισαι  6 και 2;


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marioula1234 είπε:

χαχαχχα εννοείται οτι κανω πλακα ετσι; 

:wub:

αρα εισαι  6 και 2;

@marioula1234 παίρνω απο αστεία κορίτσι μου μιλά ανετα πες οτι θες ουτε καν δεν παρεξηγουμαι εγω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω βεβαια ειμαι λιγοτερο απο οτι με βγαζει γιατι εχω 30-35 μερες κυκλο..αρα συμφωνα με υπερυχο ειμαι 6 + 3 σημερα! Επισης κατι εκανα λαθος κ δε το εφτιαξα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...