Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ρε  τι πάθαμε με αυτά τα τσισιν ....πωωωωω..Όλες τα ίδια....σταματάνε άραγε ποτε??? για πες εσύ μανα που τα χεις πέρασει κιολας

λοιπον και στις δυο μ εγκυμοσυνες ειχα πολυ συχνοουρια στην αρχη... κατα τον 5ο και στα δυο μια ελαφρια ακρατεια... δλδ εγω που δεν εχω θεμα με ακρατεια αν γελουσα πολυ εφευγε καμια σταγονα τραγικοοοοο αυτο ηταν απο τον 5ο μεχρι κ τον 7ο περιπου στα τελευταια οσο και αν σας φανει περιεργο δεν ειχα συχνοουρια... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 7 λεπτά , marioula1234 είπε:

λοιπον και στις δυο μ εγκυμοσυνες ειχα πολυ συχνοουρια στην αρχη... κατα τον 5ο και στα δυο μια ελαφρια ακρατεια... δλδ εγω που δεν εχω θεμα με ακρατεια αν γελουσα πολυ εφευγε καμια σταγονα τραγικοοοοο αυτο ηταν απο τον 5ο μεχρι κ τον 7ο περιπου στα τελευταια οσο και αν σας φανει περιεργο δεν ειχα συχνοουρια... 

Για να ξέρω τι με περιμένει...χαχαχα ευχαριστω γλυκιά μανουλα ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , winspert είπε:

Καλημερα κοπελα μου... Μαλλον ειμαι τυχερη που με 1η χοριακη 909 κ 2η 2037 δεν αισθάνομαι καμια αναγουλα... Παντως η ορεξη ειναι πολυ περιορισμενη... Αλλα η πλατη με πεθαίνει αν στεκομαι ορθια... 

@elpida20τι χοριακη ειχες; 

4 μέρες πριν την περίοδο 25.1 δύο μέρες πριν την περίοδο 122.1 10 μέρες μετά 11.371

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

Για να ξέρω τι με περιμένει...χαχαχα ευχαριστω γλυκιά μανουλα ...

και στις δυο ειχα ακριβως το ιδιο... θα παθεις σοκ κατα τον 5ο οταν θα νιωσεις την ακρατεια.... χαχαχ καλα μη φανταστεις οτι την κανεις όλη πανω σου αλλα στο πολυ γελιο ισως φυγουν κανα δυο σταγονες στο βρακακι χαχα

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Καλεεε από τη 2η βδομάδα δεν υπάρχει καν μωρό. Αν την μετράς από την τελ ημέρα περίοδο. Οι 2 πρώτες βδομάδες είναι πλασματικές. Βέβαια εσύ έχεις και τεράστια χοριακή... Εγώ όμως άλλη απορία έχω με εσένα!! Έχεις αναγουλες και τρως 12 κομμάτια πίτσα; ΘΕΑ χααχαχ

Είχα αναγούλες όλη μέρα και μόνο πίτσα ήθελα να Φαω. Έφαγα σαν ΚΙΟΥΡΙΑ 12 κομματεισον και μετά ξανά είχα αναγούλες σαν ΚΙΟΥΡΙΑ ΠΑΛΙ

  • Χαχα 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , marioula1234 είπε:

και στις δυο ειχα ακριβως το ιδιο... θα παθεις σοκ κατα τον 5ο οταν θα νιωσεις την ακρατεια.... χαχαχ καλα μη φανταστεις οτι την κανεις όλη πανω σου αλλα στο πολυ γελιο ισως φυγουν κανα δυο σταγονες στο βρακακι χαχα

βρε γλέντια....μαζί με τα παμπερς που θα έχουμε για τα μωρά θα βάζουμε κ μεις από ένα...χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ενα μωρακι περιμενεις γλυκια μου, ετσι; 

Έναν σάκο είδαμε.. Στην αρχή όλοι νομίζαμε δύο θα δούμε.. Τώρα στις 27 θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα.. Δεν νομίζω να ακούσω 2.. Τώρα όσο για την υψηλή χοριακη δεν ξέρω τι να πω. Είμαι μια κατηγορία μοναχια μου


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elpida20 είπε:

Έναν σάκο είδαμε.. Στην αρχή όλοι νομίζαμε δύο θα δούμε.. Τώρα στις 27 θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα.. Δεν νομίζω να ακούσω 2.. Τώρα όσο για την υψηλή χοριακη δεν ξέρω τι να πω. Είμαι μια κατηγορία μοναχια μου

Χαχαχα, με το καλο κοριτσάκι μου... Εγω σημερα θα παω για τον πρώτο υπερηχο να δουμε σακο ή σακους... Κ οπως λεει κ η φιλη μου η @Rafaelatarzan, ειτε ενα ειτε δυο, καλα να είναι... Εγω θεωρητικά 1 με 2 μερες καθυστέρησης ειχα 909 κ ας πουμε στις 4 μερες ειχα 2037...

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Χαχαχα, με το καλο κοριτσάκι μου... Εγω σημερα θα παω για τον πρώτο υπερηχο να δουμε σακο ή σακους... Κ οπως λεει κ η φιλη μου η @Rafaelatarzan, ειτε ενα ειτε δυο, καλα να είναι... Εγω θεωρητικά 1 με 2 μερες καθυστέρησης ειχα 909 κ ας πουμε στις 4 μερες ειχα 2037...

αντε αντε τελειαααα περιμενουμε νεα! τι ωρα θα πας? 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marioula1234 είπε:

αντε αντε τελειαααα περιμενουμε νεα! τι ωρα θα πας? 

Στις 12 θα μιλησω με το γιατρο μου κ θα μου πει τι ωρα να παω... Ακομα δεν  ξερω... Ανυπομονω κ φοβαμαι.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan ρε συ καλή βδομάδα αλλά αργεί αυτή η Τέταρτη... τι να κάνω;  όσο για την συχνοουρια σε καμία από τις δύο προηγούμενες δεν είχα. Ίσως λίγο στην αρχή της 2ης. Τώρα ευτυχώς τα περισσότερα βράδια μια φορά σηκώνομαι. Αλλά σταμάτησα να πίνω και νερό λόγω στομαχιού. Στον 9ο κορίτσια σας βλέπω με μαξιλάρι και σεντονακι στην μπανιέρα !!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

@Rafaelatarzan ρε συ καλή βδομάδα αλλά αργεί αυτή η Τέταρτη... τι να κάνω;  όσο για την συχνοουρια σε καμία από τις δύο προηγούμενες δεν είχα. Ίσως λίγο στην αρχή της 2ης. Τώρα ευτυχώς τα περισσότερα βράδια μια φορά σηκώνομαι. Αλλά σταμάτησα να πίνω και νερό λόγω στομαχιού. Στον 9ο κορίτσια σας βλέπω με μαξιλάρι και σεντονακι στην μπανιέρα !!

Σηκώνομαι 3 φορές το βράδυ.. Εγώ στον 9 θα ζω μέσα στην λεκανη

  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...