Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Evangeliaa είπε:

Ναι μωρε...αλλες συσπασεις εχει ο οργασμός...αν ηταν καμια μας δεν θα αφηνε. Αυτο που ειναι επικινδυνο ειναι το εντονο σεξ...ενταξει μην κρεμαστειτε κι απο τον πολυελαιο...

Γαμώ το λέει και δεν έχουμε πολυέλαιο χαχαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κορίτσια με το θέμα εν κουλι δε μπορείτε να φανταστείτε τι γέλιο έχω ρίξει. Μα τι λέμε και δε κλαίμε και τι θα λένε οι αναγνωστριες Παναγία μου αχαχαχαχ δε μπορώ ειλικρινά

Καλά το τι θα λένε οι αναγνωστριες άστο καλύτερα χαχαχα 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Γαμώ το λέει και δεν έχουμε πολυέλαιο χαχαχαχα

Χ χαχαχ ε μα κ εσύ να βάλεις χαχα

Κορίτσια μου κάτι ασχετοοο δείτε πως μεγάλωσε το νινι στο τικερακι μου.... Μπήκα στην 25η σήμερα :x

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Καλά το τι θα λένε οι αναγνωστριες άστο καλύτερα χαχαχα 

Χ χαχαχ ε μα κ εσύ να βάλεις χαχα

Κορίτσια μου κάτι ασχετοοο δείτε πως μεγάλωσε το νινι στο τικερακι μου.... Μπήκα στην 25η σήμερα :x

Κι εγώ 26η ααααχ πόσο τέλειοοοοο χιχιχι


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaa είπε:

Ναι μωρε...αλλες συσπασεις εχει ο οργασμός...αν ηταν καμια μας δεν θα αφηνε. Αυτο που ειναι επικινδυνο ειναι το εντονο σεξ...ενταξει μην κρεμαστειτε κι απο τον πολυελαιο...

Χαχαχα κ εχουμε διπλο φωτιστικο στο δωμάτιο... Ενα για τον καθένα ... Χαχαχα χαχαχα, ανεκμεταλευτο θα μεινει... Για επαφη ουτε λογος... Ασε που λογικα θα ειμαι like a virgin..... Οταν γινει λεμε.... Χαχαχα 

  • Χαχα 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ 26η ααααχ πόσο τέλειοοοοο χιχιχι

Απλά δύο βδομάδες τώρα το νινι στο τικερακι μου ήταν ίδιο τώρα μεγάλωσε άλλαξε μορφή κ αργότερα θα το δείχνει κ με μαλάκια κ ανάποδο με το κεφάλι προς τα κάτω που κ καλά θα έχει πάρει θεση❤️ το ιδιο τικερακι είχα κ στον γιο μ πριν 7 χρόνια κ το θυμάμαι σαν χθες αχχχ

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marioula1234 είπε:

Απλά δύο βδομάδες τώρα το νινι στο τικερακι μου ήταν ίδιο τώρα μεγάλωσε άλλαξε μορφή κ αργότερα θα το δείχνει κ με μαλάκια κ ανάποδο με το κεφάλι προς τα κάτω που κ καλά θα έχει πάρει θεση❤️ το ιδιο τικερακι είχα κ στον γιο μ πριν 7 χρόνια κ το θυμάμαι σαν χθες αχχχ

Πλάκα κανειις; Δε τα ήξερα αυτά χαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πλάκα κανειις; Δε τα ήξερα αυτά χαχα

Στο συγκεκριμένο που έχω εγώ ναι αλλάζει... Στην αρχή ήταν σαν δεινοσαυρακι, μετά έγινε ανθρωπάκι με ουρά κ πόδια μετά έφυγε η ουρά... Στη συνέχεια το έδειχνε κάθε εβδομάδα κ πιο μεγάλο σε μέγεθος κ πιο σωστά σχηματισμενο περίπου όπως γίνεται στην πραγματικότητα ανάλογα με την εβδομάδα που βρίσκομαι... :) γιαυτό έβαλα πάλι το εμβρυακι γτ δείχνει την ανάπτυξη του κ μαρεσει πολύ ❤️ σε αυτο σαν το δικό σου με τον πέλαργο η με ζωάκια διαφορά που έχει δεν δείχνει την ανάπτυξη του μωρού.. Και κάτι ακόμα στο τικερακι μου λέει πάνω από εκατό μέρες ως τη γέννα αλλά στην πραγματικότητα μένουν 90κατι γιατί είμαι με προγραμματισμενη κ.τ αχ κορίτσια 90κατι μέρες κοντευουμεεεε


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Στο συγκεκριμένο που έχω εγώ ναι αλλάζει... Στην αρχή ήταν σαν δεινοσαυρακι, μετά έγινε ανθρωπάκι με ουρά κ πόδια μετά έφυγε η ουρά... Στη συνέχεια το έδειχνε κάθε εβδομάδα κ πιο μεγάλο σε μέγεθος κ πιο σωστά σχηματισμενο περίπου όπως γίνεται στην πραγματικότητα ανάλογα με την εβδομάδα που βρίσκομαι... :) γιαυτό έβαλα πάλι το εμβρυακι γτ δείχνει την ανάπτυξη του κ μαρεσει πολύ ❤️ σε αυτο σαν το δικό σου με τον πέλαγο η με ζωάκια διαφορά που έχει δεν δείχνει την ανάπτυξη του μωρού.. Και κάτι ακόμα στο τικερακι μου λέει πάνω από εκατό μέρες ως τη γέννα αλλά στην πραγματικότητα μένουν 90κατι γιατί είμαι με προγραμματισμενη κ.τ αχ κορίτσια 90κατι μέρες κοντευουμεεεε

Κι εγώ καισαρική και μένουν περίπου 80+ μέρες σήμερα το σκεφτόμουν και δε το πίστευα!!! Μαρεσει που ρωταγα αν είναι νωρίς για ψώνια πριν λίγο καιρό χαχα

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Κι εγώ καισαρική και μένουν περίπου 80+ μέρες σήμερα το σκεφτόμουν και δε το πίστευα!!! Μαρεσει που ρωταγα αν είναι νωρίς για ψώνια πριν λίγο καιρό χαχα

Μαμασιτα ξεκινά τα ψώνια δεν θα προλάβεις στο τέλος στο λέω χαχαχ εγώ πάντως ξεκίνησα... Όχι έπιπλα γτ τα έχω όλα αλλά ρουχαλάκια Κορδελιτσες κλπ κλπ πήρα ως κ μια μεγάλη κούτα Πανες πήρα χαχαχ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

Μαμασιτα ξεκινά τα ψώνια δεν θα προλάβεις στο τέλος στο λέω χαχαχ εγώ πάντως ξεκίνησα... Όχι έπιπλα γτ τα έχω όλα αλλά ρουχαλάκια Κορδελιτσες κλπ κλπ πήρα ως κ μια μεγάλη κούτα Πανες πήρα χαχαχ

Λες βρε κορίτσι; Γιατί κι εγώ έχω σχεδόν τα πάντα απ' το πρώτο και έλεγα άστο πιο μετά κλπ.... 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

Just now, winspert said:

Τιποτα σου λεω... Να αποφύγουμε τις συσπασεις λεει... Αν γίνει καμια φορα δεν πειράζει λεει... Αλλα ελα που καμια φορα χαίρομαι την ωρα του υπνου... Οποτε παει η χαρα για αλλη ωρα... Χαχαχα λογω εξωσωματικης είναι πολυ αυστηρος. Κ ετσι μείναμε με το κουλι στο χερι.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα 

Αντε με το καλο να σταματησεις επιτέλους... Αρκετά... 

Αυτο  με την πιτσα γιατί γινεται; Κ ιδιως με ζυμάρι ολικης που ελεγα να δομιμασω;;; τι ανεβαζει το ζαχαρο; 

Κ κετσαπ γιατι κουταλακι; Εχει πολλη ζαχαρη.;  Εγω τον πρώτο καιρό  που ειχα αναγουλες εβαζα στα πάντα  κετσαπ για να μπορω να τα φαω... Δεν εκανε, ε;;; 

Ό,τι έγινε έγινε αλλά ναι. Η κέτσαπ είναι κυρίως ζάχαρη.

Όσο για το σεξ, κι εγώ από εξωσωματική είμαι, αλλά σεξ μου επιτρέπει αρκεί λέει να το οδηγώ εγώ και να μου είναι καθ όλη τη διάρκεια κάτι ευχάριστο. Ε, είναι! Χεχε

  • Χαχα 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

 

Ό,τι έγινε έγινε αλλά ναι. Η κέτσαπ είναι κυρίως ζάχαρη.

Όσο για το σεξ, κι εγώ από εξωσωματική είμαι, αλλά σεξ μου επιτρέπει αρκεί λέει να το οδηγώ εγώ και να μου είναι καθ όλη τη διάρκεια κάτι ευχάριστο. Ε, είναι! Χεχε

Έχεις δίπλωμα ή οδηγείς παράνομα; Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Λες βρε κορίτσι; Γιατί κι εγώ έχω σχεδόν τα πάντα απ' το πρώτο και έλεγα άστο πιο μετά κλπ.... 

Αγάπη ξεκινά σιγά σιγά... Λίγα λίγα... Αγορασε τα γτ μετά έχεις πλύσιμο σιδέρωμα φτιάξιμο βαλίτσας κλπ κ μην ξεχνάς τώρα έχεις κ ένα ζουζούνι δεν θα είναι όπως το πρώτο που ήσουν μόνη μες στο σπίτι έχεις παρά πάνω τρέξιμο... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

 

Ό,τι έγινε έγινε αλλά ναι. Η κέτσαπ είναι κυρίως ζάχαρη.

Όσο για το σεξ, κι εγώ από εξωσωματική είμαι, αλλά σεξ μου επιτρέπει αρκεί λέει να το οδηγώ εγώ και να μου είναι καθ όλη τη διάρκεια κάτι ευχάριστο. Ε, είναι! Χεχε

 

Just now, Mamacita Alina είπε:

Έχεις δίπλωμα ή οδηγείς παράνομα; Χαχαχαχα

Χαχαχαχα δεν υπάρχετε!!! 

  • Χαχα 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...