Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

@Melody90 @Τονι@ με το καλό κοριτσιααααα!!! Είστε έμπειρες και όλα ξέρετε ότι θα πάνε καλά!!!οι πρώτες μέρες που είναι λίγο ζορικες περνάνε νεράκι!!

@playbunny αύριο επιτέλους βγάζω τα ράμματα να κάνω και εγώ σαν άνθρωπος ένα μπάνιο να μην τα κάνω όλα σε δόσεις!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Δεν παλεύεται ο ύπνος στο πλάι μετά την καισαρική στην αρχή.τραβαει άσχημα!

Το αποκορύφωμα είναι η πρώτη 'επισκεψη' στην τουαλέτα εκεί κ αν δεν τρέμω:oops:

Ωραία από Τετάρτη βράδυ θα αγχωθούμε παρέα τότε!κ εμείς μια από τα ίδια λόγω συσπάσεων είναι κ τρίτη καισαρική κ μεγάλο μωρό δεν θέλει να το κρατήσουμε παραπάνω..

Που θα γεννήσεις με το καλό?

Στο γαία θα γεννήσω. Από άγχος άλλο τίποτα 

 

πρίν από 18 λεπτά , playbunny είπε:

Κοριτσια μου καλη επιτυχια και στις δυο με το καλο τα μωρακια σας!!

Ολες με αγχος πηγαμε ειναι λογικο, ομως σκεφτομαστε θετικα οτι θα πανε ολα καλα!!

Θα περιμενουμε νεα σας να μας γραψετε τα ευχάριστα!! :wub: @Τονι@ @Melody90

Ευχαριστω πολύ! ❤️ 

Just now, Jerina είπε:

@Melody90 @Τονι@ με το καλό κοριτσιααααα!!! Είστε έμπειρες και όλα ξέρετε ότι θα πάνε καλά!!!οι πρώτες μέρες που είναι λίγο ζορικες περνάνε νεράκι!!

@playbunny αύριο επιτέλους βγάζω τα ράμματα να κάνω και εγώ σαν άνθρωπος ένα μπάνιο να μην τα κάνω όλα σε δόσεις!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

@Melody90 @Τονι@ με το καλό κοριτσιααααα!!! Είστε έμπειρες και όλα ξέρετε ότι θα πάνε καλά!!!οι πρώτες μέρες που είναι λίγο ζορικες περνάνε νεράκι!!

@playbunny αύριο επιτέλους βγάζω τα ράμματα να κάνω και εγώ σαν άνθρωπος ένα μπάνιο να μην τα κάνω όλα σε δόσεις!!!

 

Ευχαριστώ πολύ..θα σας όπως κ τα νέα μου μετά το χειρουργείο...

Just now, Τονι@ είπε:

Στο γαία θα γεννήσω. Από άγχος άλλο τίποτα 

 

Ευχαριστω πολύ! ❤️ 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! ❤️ 

Με το καλό κ εσύ κορίτσι μου... σε νιώθω απόλυτα ελπίζω αύριο βράδυ να μπορέσουμε να κλείσουμε μάτι!!! μπαίνεις πρωί ή βράδυ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

@Melody90 @Τονι@ με το καλό κοριτσιααααα!!! Είστε έμπειρες και όλα ξέρετε ότι θα πάνε καλά!!!οι πρώτες μέρες που είναι λίγο ζορικες περνάνε νεράκι!!

@playbunny αύριο επιτέλους βγάζω τα ράμματα να κάνω και εγώ σαν άνθρωπος ένα μπάνιο να μην τα κάνω όλα σε δόσεις!!!

Καλο μπανακι μανακι!!!! :mrgreen:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Καλο μπανακι μανακι!!!! :mrgreen:

Ε ναι τώρα....καλοκαιριατικα...μια να κάνω τα πόδια μετά τα χέρια και το στήθος,μετά το κεφάλι μετά τα υπόλοιπα με μωρομαντηλα...έρμο πλύσιμο!! χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Melody90 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ..θα σας όπως κ τα νέα μου μετά το χειρουργείο...

Με το καλό κ εσύ κορίτσι μου... σε νιώθω απόλυτα ελπίζω αύριο βράδυ να μπορέσουμε να κλείσουμε μάτι!!! μπαίνεις πρωί ή βράδυ?

Μεθαύριο το πρωί θα μπω. Εσύ? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Μεθαύριο το πρωί θα μπω. Εσύ? 

Κ εγώ πουρνό πουρνό!

πρίν από 50 λεπτά , Jerina είπε:

Ε ναι τώρα....καλοκαιριατικα...μια να κάνω τα πόδια μετά τα χέρια και το στήθος,μετά το κεφάλι μετά τα υπόλοιπα με μωρομαντηλα...έρμο πλύσιμο!! χαχαχαχαχα

Πω πω είναι δύσκολο και εγώ κάθε τρεις και πεντε θέλω να κάνω ντους τώρα το καλοκαίρι ειδικά στην φάση του θηλασμού που νομίζεις ότι μυρίζεις ξινίλα μονιμος.....εμένα ο δικός μου ο γιατρός πάλι καλα με αφήνει να κάνω ντουζ την επόμενη μέρα και απλά φώναζα μετά τις μαίες και με κάνανε αλλαγή.. και με βοηθούσαν και λίγο στο ντύσιμο.. μου ξανά συνδέανε τον όρο κ όλα κομπλέ:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κ εγώ πουρνό πουρνό!

Πω πω είναι δύσκολο και εγώ κάθε τρεις και πεντε θέλω να κάνω ντους τώρα το καλοκαίρι ειδικά στην φάση του θηλασμού που νομίζεις ότι μυρίζεις ξινίλα μονιμος.....εμένα ο δικός μου ο γιατρός πάλι καλα με αφήνει να κάνω ντουζ την επόμενη μέρα και απλά φώναζα μετά τις μαίες και με κάνανε αλλαγή.. και με βοηθούσαν και λίγο στο ντύσιμο.. μου ξανά συνδέανε τον όρο κ όλα κομπλέ:D

Λίγες ώρες μείνανε!!! βγάζω σήμερα το πρωί τα ράμματα!!! :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Τέτοια χαρα για αφαιρεση σε ράμματα πρωτη φορα βλεπω!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ξύπνια και εσύ;; μόλις την ταισα και προσπαθώ να την κοιμησω  μπας και πάω κ εγώ για ύπνο...άσε φιλενάδα...έπαθα ουρολοίμωξη...το πρωί θα κάνω καλλιέργεια. Νόμιζα ότι ήταν της τομής ο πόνος..αμ δε!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Ξύπνια και εσύ;; μόλις την ταισα και προσπαθώ να την κοιμησω  μπας και πάω κ εγώ για ύπνο...άσε φιλενάδα...έπαθα ουρολοίμωξη...το πρωί θα κάνω καλλιέργεια. Νόμιζα ότι ήταν της τομής ο πόνος..αμ δε!!!

Ταισα και περιμενω τον κύριο να ρευτει να κανω λιγο ζζζ, κουτουλαω. Δεν ηταν καλο βράδυ σημερα.. ειχαμε γκρινια και μεχρι να ετοιμαστεί το ενα ξυπναγε το αλλο. Κοιμηθηκα 20 λεπτα κ μετα παλι γκρινια κλπ. :shock:

Ωχ πως το εντοπισες οτι είναι ουρολοίμωξη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ταισα και περιμενω τον κύριο να ρευτει να κανω λιγο ζζζ, κουτουλαω. Δεν ηταν καλο βράδυ σημερα.. ειχαμε γκρινια και μεχρι να ετοιμαστεί το ενα ξυπναγε το αλλο. Κοιμηθηκα 20 λεπτα κ μετα παλι γκρινια κλπ. :shock:

Ωχ πως το εντοπισες οτι είναι ουρολοίμωξη? 

Ωχ κουράγιο κ εμένα η μικρή σε κάθε τάισμα θέλουμε μια ώρα να ξανακοιμηθουμε. 

Στο τέλος της ούρησης πονάω...στην αρχή λέω τα ράμματα αλλά συνεχιζόταν και χθες λέω κάτι γίνεται... οπότε πάω για καλλιέργεια.και το κακο χθες τελείωσα την αντιβίωση από το.χειρουργειο...


 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Jerina said:

Ωχ κουράγιο κ εμένα η μικρή σε κάθε τάισμα θέλουμε μια ώρα να ξανακοιμηθουμε. 

Στο τέλος της ούρησης πονάω...στην αρχή λέω τα ράμματα αλλά συνεχιζόταν και χθες λέω κάτι γίνεται... οπότε πάω για καλλιέργεια.και το κακο χθες τελείωσα την αντιβίωση από το.χειρουργειο...

Ωχ καταλαβα. Ρωτα τον γιατρο μηπως πρέπει να παρεις αλλη αντιβιωση για ουρολοίμωξη. Εκοψες τα ραμματα? Όλα οκ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ωχ καταλαβα. Ρωτα τον γιατρο μηπως πρέπει να παρεις αλλη αντιβιωση για ουρολοίμωξη. Εκοψες τα ραμματα? Όλα οκ? 

Όλα τέλεια! Έβγαλα ράμματα έδωσα τα ούρα :D και περιμένω αποτελέσματα. Πολύ απίθανο είπε ο γιατρός μου να έπαθες ουρολοίμωξη γιατί έπαιρνες αντιβίωση και επίσης αυτόν τον καιρό που έχει μια ζέστη μια κρύο η κύστη διαστέλλεται... θέλει πολύ πολύ νερό...θα δούμε τώρα τι είναι τελικά.

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...