Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Αχ στείλε μου μοντέλο να δω μήπως βρω κάτι αντίστοιχο.. Είδα πολλα τέτοια μα δεν ξέρω ακόμα ποιο να παρω.. Είμαι και ζυγός.. Αναποφασιστη χαχαχαχα

Το χει ευχαριστηθεί ο κουκλος μας ε??? Αχ να ναι καλα το παιδακι σας?!!! 

Αχ δεν ξέρω, δεν γράφει! Δωράκι μας το είχαν κάνει από τοπικό παιχνιδαδικο!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κορίτσια!

@ada32 ωραίος τοκετός! Τυχερουλα! Το μωράκι σου θα ξεπεράσει το θεματακι του και θα είστε μαζί σύντομα στο σπίτι σας! 

Από ύπνο είμαι μια χαρά! Πέφτω σαν το τούβλο το βράδυ αγκαλίτσα με τη μικρή και ως τις 11 λιώνουμε στον ύπνο. Σηκώνομαι για πιπι βέβαια 3-4 φορές αλλά πάω σαν τον υπνοβάτη!

Εμείς τις εξετάσεις του μωρού τις επιπλέον δεν τις είχαμε κάνει στην κλινική, μου είπε ο γιατρός να πάω έξω καλύτερα. Τελικά, ποτέ δεν τις κάναμε!

  • Μου αρέσει 4

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κόριτσια! 

Η μπέμπα είναι στην Μενν επειδή έχει θέμα  με το γαστρεντερικο μάλλον  κ κάνει εμετό άλλα δεν ξέρουν τι έχει.  Το απόγευμα θα μας ενημερώσουν . 

Όσο για μένα είμαι  καλά, δεν Με πονάνε τα ράμματα καθόλου ουτε τσουξιμο, κάθομαι κανονικά , έκανα μπάνιο απλά έχω λίγο πονο σαν συσπάσεις απο την μήτρα κ πήρα 2 Ντεπόν.  Απαντάω στις ερωτήσεις σας.: 

1. Είμαι λίγο ανεκτική στον πόνο μέχρι 7 διαστολή άλλα στο 10 έχεις πόνο!!! Απλά εγώ πόνο πολύ κατάλαβα απο τις 8.20 μέχρι 9 που έσπρωξα  οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ κ να φανταστείτε ότι μου έκαναν ένεση buscopan με κάτι άλλο στις 8.10 που λογικά δεν πρόλαβε  να δράσει. Επισκληριδιο το αποφεύγουν στο νοσοκομείο αλλα στην δική μου περίπτωση δν θα έπιανε κιόλας η θα καθυστερούσε τον τοκετό.  

2.Για τα ράμματα μου έκανα ν ξυλοκαινη ένεση αλλά σαν τσίμπημα το καταλαβαίνεις.  

3. @Nina13 τα μωρά κατουρανε στην μήτρα κ πίνουν αμνιακό υγρό για αυτό κ τα πνευμονακια τους είναι με υγρό κ όταν γεννιούνται το αποβάλουν . Κάποια όταν είναι οξυς ο τοκετός δεν προλαβαινουν να το κάνουν κ στρεσαριζονται κ καποια το πρώτο 24ωρο κάνουν εμετο κ τα βγάζουν. Κ το δικό μου επειδή  γεννήθηκε κ πολύ γρήγορα , Δεν το έκανε κ είχε αναγωγές.  

4. @Eirini_ka Ναι σαν τις κλινικές είναι. Όσο για το ύψος σου βρε μια χαρά είσαι κ το μωράκι σου δεν είναι μεγάλο!! Κ εγώ 1.60 είμσι!! Κ η μπέμπα  3.500γρ. Πολύ άνετα θα το γεννήσεις!

  • Μου αρέσει 11

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κόριτσια! 

Η μπέμπα είναι στην Μενν επειδή έχει θέμα  με το γαστρεντερικο μάλλον  κ κάνει εμετό άλλα δεν ξέρουν τι έχει.  Το απόγευμα θα μας ενημερώσουν . 

Όσο για μένα είμαι  καλά, δεν Με πονάνε τα ράμματα καθόλου ουτε τσουξιμο, κάθομαι κανονικά , έκανα μπάνιο απλά έχω λίγο πονο σαν συσπάσεις απο την μήτρα κ πήρα 2 Ντεπόν.  Απαντάω στις ερωτήσεις σας.: 

1. Είμαι λίγο ανεκτική στον πόνο μέχρι 7 διαστολή άλλα στο 10 έχεις πόνο!!! Απλά εγώ πόνο πολύ κατάλαβα απο τις 8.20 μέχρι 9 που έσπρωξα  οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ κ να φανταστείτε ότι μου έκαναν ένεση buscopan με κάτι άλλο στις 8.10 που λογικά δεν πρόλαβε  να δράσει. Επισκληριδιο το αποφεύγουν στο νοσοκομείο αλλα στην δική μου περίπτωση δν θα έπιανε κιόλας η θα καθυστερούσε τον τοκετό.  

2.Για τα ράμματα μου έκανα ν ξυλοκαινη ένεση αλλά σαν τσίμπημα το καταλαβαίνεις.  

3. @Nina13 τα μωρά κατουρανε στην μήτρα κ πίνουν αμνιακό υγρό για αυτό κ τα πνευμονακια τους είναι με υγρό κ όταν γεννιούνται το αποβάλουν . Κάποια όταν είναι οξυς ο τοκετός δεν προλαβαινουν να το κάνουν κ στρεσαριζονται κ καποια το πρώτο 24ωρο κάνουν εμετο κ τα βγάζουν. Κ το δικό μου επειδή  γεννήθηκε κ πολύ γρήγορα , Δεν το έκανε κ είχε αναγωγές.  

4. @Eirini_ka Ναι σαν τις κλινικές είναι. Όσο για το ύψος σου βρε μια χαρά είσαι κ το μωράκι σου δεν είναι μεγάλο!! Κ εγώ 1.60 είμσι!! Κ η μπέμπα  3.500γρ. Πολύ άνετα θα το γεννήσεις!

Τέλεια που γεννησες γρήγορα! Κ που δεν πονας!!

Περαστικά να είναι ότι κ να ενοχλεί τη μπουμπού σου και να την έχεις γρηγορα αγκαλιά:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κόριτσια! 

Η μπέμπα είναι στην Μενν επειδή έχει θέμα  με το γαστρεντερικο μάλλον  κ κάνει εμετό άλλα δεν ξέρουν τι έχει.  Το απόγευμα θα μας ενημερώσουν . 

Όσο για μένα είμαι  καλά, δεν Με πονάνε τα ράμματα καθόλου ουτε τσουξιμο, κάθομαι κανονικά , έκανα μπάνιο απλά έχω λίγο πονο σαν συσπάσεις απο την μήτρα κ πήρα 2 Ντεπόν.  Απαντάω στις ερωτήσεις σας.: 

1. Είμαι λίγο ανεκτική στον πόνο μέχρι 7 διαστολή άλλα στο 10 έχεις πόνο!!! Απλά εγώ πόνο πολύ κατάλαβα απο τις 8.20 μέχρι 9 που έσπρωξα  οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ κ να φανταστείτε ότι μου έκαναν ένεση buscopan με κάτι άλλο στις 8.10 που λογικά δεν πρόλαβε  να δράσει. Επισκληριδιο το αποφεύγουν στο νοσοκομείο αλλα στην δική μου περίπτωση δν θα έπιανε κιόλας η θα καθυστερούσε τον τοκετό.  

2.Για τα ράμματα μου έκανα ν ξυλοκαινη ένεση αλλά σαν τσίμπημα το καταλαβαίνεις.  

3. @Nina13 τα μωρά κατουρανε στην μήτρα κ πίνουν αμνιακό υγρό για αυτό κ τα πνευμονακια τους είναι με υγρό κ όταν γεννιούνται το αποβάλουν . Κάποια όταν είναι οξυς ο τοκετός δεν προλαβαινουν να το κάνουν κ στρεσαριζονται κ καποια το πρώτο 24ωρο κάνουν εμετο κ τα βγάζουν. Κ το δικό μου επειδή  γεννήθηκε κ πολύ γρήγορα , Δεν το έκανε κ είχε αναγωγές.  

4. @Eirini_ka Ναι σαν τις κλινικές είναι. Όσο για το ύψος σου βρε μια χαρά είσαι κ το μωράκι σου δεν είναι μεγάλο!! Κ εγώ 1.60 είμσι!! Κ η μπέμπα  3.500γρ. Πολύ άνετα θα το γεννήσεις!

Εγώ που έκανα τοκετό με ξυλοκαινη μόνο δεν κατάλαβα τίποτα από τα ράμματα.. Κατάλαβα όλα τα υπόλοιπα όμως χαχαχαχ

Το ξερω αυτό που λες μα δεν μου είχε  τυχει να ακουσω ότι το κάνουν εμετό.. Και ότι μπορεί να μπουν μεν γι αυτο

Ευχομαι να τα ξεπεράσετε όλα γρήγορα Ααα

Περαστικά σας

Να πανε όλα καλά και να σας ζήσει!!!


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Ποσοοοοο??

Ε να δώσουμε κι εκεί ένα 200€αρι, τόσα θα δώσουμε αλλού κι αλλου:blink:

Εμενα τόσα μου είπε. Έχει ρωτήσει κάποια άλλη; Η έχει ψάξει κάποια άλλη να μας πει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Εμενα τόσα μου είπε. Έχει ρωτήσει κάποια άλλη; Η έχει ψάξει κάποια άλλη να μας πει;

Στο Ρέα δεν ήταν ποτε 200 ευρώ.. 120 είχα πληρωσει στην 1η γεννά. Τώρα πηγε 200???? 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κόριτσια! 

Η μπέμπα είναι στην Μενν επειδή έχει θέμα  με το γαστρεντερικο μάλλον  κ κάνει εμετό άλλα δεν ξέρουν τι έχει.  Το απόγευμα θα μας ενημερώσουν . 

Όσο για μένα είμαι  καλά, δεν Με πονάνε τα ράμματα καθόλου ουτε τσουξιμο, κάθομαι κανονικά , έκανα μπάνιο απλά έχω λίγο πονο σαν συσπάσεις απο την μήτρα κ πήρα 2 Ντεπόν.  Απαντάω στις ερωτήσεις σας.: 

1. Είμαι λίγο ανεκτική στον πόνο μέχρι 7 διαστολή άλλα στο 10 έχεις πόνο!!! Απλά εγώ πόνο πολύ κατάλαβα απο τις 8.20 μέχρι 9 που έσπρωξα  οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ κ να φανταστείτε ότι μου έκαναν ένεση buscopan με κάτι άλλο στις 8.10 που λογικά δεν πρόλαβε  να δράσει. Επισκληριδιο το αποφεύγουν στο νοσοκομείο αλλα στην δική μου περίπτωση δν θα έπιανε κιόλας η θα καθυστερούσε τον τοκετό.  

2.Για τα ράμματα μου έκανα ν ξυλοκαινη ένεση αλλά σαν τσίμπημα το καταλαβαίνεις.  

3. @Nina13 τα μωρά κατουρανε στην μήτρα κ πίνουν αμνιακό υγρό για αυτό κ τα πνευμονακια τους είναι με υγρό κ όταν γεννιούνται το αποβάλουν . Κάποια όταν είναι οξυς ο τοκετός δεν προλαβαινουν να το κάνουν κ στρεσαριζονται κ καποια το πρώτο 24ωρο κάνουν εμετο κ τα βγάζουν. Κ το δικό μου επειδή  γεννήθηκε κ πολύ γρήγορα , Δεν το έκανε κ είχε αναγωγές.  

4. @Eirini_ka Ναι σαν τις κλινικές είναι. Όσο για το ύψος σου βρε μια χαρά είσαι κ το μωράκι σου δεν είναι μεγάλο!! Κ εγώ 1.60 είμσι!! Κ η μπέμπα  3.500γρ. Πολύ άνετα θα το γεννήσεις!

Εσυ είσαι πολύ σκληροπυρηνική μαμα! Μπράβο σου! Όλα να πάνε καλά και γρήγορα να έχετε το μωράκι σας Κο τα σας! 

Just now, Nina13 είπε:

Στο Ρέα δεν ήταν ποτε 200 ευρώ.. 120 είχα πληρωσει στην 1η γεννά. Τώρα πηγε 200???? 

Α δεν ξέρω για τις έξτρα εξετάσεις. Ιδέα δεν έχω! Εγώ μιλάω για τη δωρεά βλαστοκυττάρων που πλέον ακόμα κι αν τα δωρισεις πρεπει να πληρώσεις 250€. 

Η κόρη μου με έχει ξετινάξει αυτές τις μέρες. Ενώ κουράζεται περισσότερο (γιατί το πρωί πάει στον βρεφικό και το απόγευμα παίζει με την νταντα) μου έχει κόψει τον μεσημεριανο ύπνο. Η κοιμάται αλλά πρέπει να μου βγάλει το λάδι πρώτα. Μιλάμε για υπερένταση όχι αστεία! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Εσυ είσαι πολύ σκληροπυρηνική μαμα! Μπράβο σου! Όλα να πάνε καλά και γρήγορα να έχετε το μωράκι σας Κο τα σας! 

Α δεν ξέρω για τις έξτρα εξετάσεις. Ιδέα δεν έχω! Εγώ μιλάω για τη δωρεά βλαστοκυττάρων που πλέον ακόμα κι αν τα δωρισεις πρεπει να πληρώσεις 250€. 

Η κόρη μου με έχει ξετινάξει αυτές τις μέρες. Ενώ κουράζεται περισσότερο (γιατί το πρωί πάει στον βρεφικό και το απόγευμα παίζει με την νταντα) μου έχει κόψει τον μεσημεριανο ύπνο. Η κοιμάται αλλά πρέπει να μου βγάλει το λάδι πρώτα. Μιλάμε για υπερένταση όχι αστεία! 

Ααααα... Σορρυ

Μήπως κοιμάται στον βρεφικο??? Και γι αυτό σε τρελαίνει μετά??? Κάνε υπομονή.. Σε καταλαβαίνω μαμά... Αλλά να επί μείνεις να μην κόψει τον υπνο.. Καηκαμε εεε αν τον κόψει 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Christinα είπε:

Καλημέρα! 

Πω κορίτσια κι εγώ απόψε δεν κοιμήθηκα ! Έφαγα το βράδυ κάτι τυροπιτάκια κι ακόμα να χωνέψω...τι τα θελα...

Από εξετάσεις εμείς είχαμε κάνει ακουογραμα κ κάτι αιματολογικές το βασικό πακέτο, νομίζω 150€ είχαμε δώσει!

Αχ κι εγώ με την πέψη, μεγάλο θέμα! Πόσο σε καταλαβαινω.... Αντιόξινα για πάντα, φίλη! Μην τα φοβάσαι, μέχρι 12 την ημέρα μπορούμε να παίρνουμε!

  • Μου αρέσει 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, P.L.L. said:

Ναι κι εγώ σκέφτομαι να τα κάνω δωρεά στην εθνική τράπεζα βλαστοκυττάρων. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω. Θα ρωτήσω τον γιατρό. Παντως και η δωρεά κοστίζει πλέον 250€. Το ξέρατε;

Δεν κοστίζει αγάπη η δωρεά! Γέννησα κι εγώ αρχές Σεπτέμβρη και κάναμε δωρεά στη δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Στο Ρέα δεν ήταν ποτε 200 ευρώ.. 120 είχα πληρωσει στην 1η γεννά. Τώρα πηγε 200???? 

Εμένα κορίτσι στο Ρέα μου είχε πει η γιατρός μου ότι οι πρώτες εξετάσεις που κάνουν στο μωρό(όχι υποχρεωτικές) είναι 200€. Και αν δεν προλάβουμε να βγάλουμε ΑΜΚΑ χρεώνονται και αυτές που του κάνουν για ομάδα Rhesus κτλπ. Αλλά δεν το έψαξα και πάρα πάνω μιας και δεν θα γεννήσω εκεί. 

@ada32 Μπράβο δυνατή μανούλα, ειμαι σίγουρη ότι η μπέμπα έχει πάρει από την μαμά της και τα παλεύει όλα! Θα την έχετε στην αγκαλίτσα σας γρήγορα! Έτσι είχε πάθει και της αδερφής μου. Οι πρώτες δύο μέρες ήταν λίγο ζορικα για την μικρή μετά όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Εμένα κορίτσι στο Ρέα μου είχε πει η γιατρός μου ότι οι πρώτες εξετάσεις που κάνουν στο μωρό(όχι υποχρεωτικές) είναι 200€. Και αν δεν προλάβουμε να βγάλουμε ΑΜΚΑ χρεώνονται και αυτές που του κάνουν για ομάδα Rhesus κτλπ. Αλλά δεν το έψαξα και πάρα πάνω μιας και δεν θα γεννήσω εκεί. 

@ada32 Μπράβο δυνατή μανούλα, ειμαι σίγουρη ότι η μπέμπα έχει πάρει από την μαμά της και τα παλεύει όλα! Θα την έχετε στην αγκαλίτσα σας γρήγορα! Έτσι είχε πάθει και της αδερφής μου. Οι πρώτες δύο μέρες ήταν λίγο ζορικα για την μικρή μετά όλα καλά. 

Κατάλαβα... Αστα στο Ρέα πληρωνουμε και τον αέρα που αναπνέουμε χαχαχα

Τουλάχιστον είναι αξιοπρεπές και έχει αλλά καλά.. Ακουσα και για δημόσια γιατρους να ζητουν χρήματα πανω απο 2.000 ευρώ.. Έλεος δλδ

Επεξεργάστηκαν by Nina13
  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κόριτσια! 

Η μπέμπα είναι στην Μενν επειδή έχει θέμα  με το γαστρεντερικο μάλλον  κ κάνει εμετό άλλα δεν ξέρουν τι έχει.  Το απόγευμα θα μας ενημερώσουν . 

Όσο για μένα είμαι  καλά, δεν Με πονάνε τα ράμματα καθόλου ουτε τσουξιμο, κάθομαι κανονικά , έκανα μπάνιο απλά έχω λίγο πονο σαν συσπάσεις απο την μήτρα κ πήρα 2 Ντεπόν.  Απαντάω στις ερωτήσεις σας.: 

1. Είμαι λίγο ανεκτική στον πόνο μέχρι 7 διαστολή άλλα στο 10 έχεις πόνο!!! Απλά εγώ πόνο πολύ κατάλαβα απο τις 8.20 μέχρι 9 που έσπρωξα  οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν ταλαιπωρήθηκε πολύ κ να φανταστείτε ότι μου έκαναν ένεση buscopan με κάτι άλλο στις 8.10 που λογικά δεν πρόλαβε  να δράσει. Επισκληριδιο το αποφεύγουν στο νοσοκομείο αλλα στην δική μου περίπτωση δν θα έπιανε κιόλας η θα καθυστερούσε τον τοκετό.  

2.Για τα ράμματα μου έκανα ν ξυλοκαινη ένεση αλλά σαν τσίμπημα το καταλαβαίνεις.  

3. @Nina13 τα μωρά κατουρανε στην μήτρα κ πίνουν αμνιακό υγρό για αυτό κ τα πνευμονακια τους είναι με υγρό κ όταν γεννιούνται το αποβάλουν . Κάποια όταν είναι οξυς ο τοκετός δεν προλαβαινουν να το κάνουν κ στρεσαριζονται κ καποια το πρώτο 24ωρο κάνουν εμετο κ τα βγάζουν. Κ το δικό μου επειδή  γεννήθηκε κ πολύ γρήγορα , Δεν το έκανε κ είχε αναγωγές.  

4. @Eirini_ka Ναι σαν τις κλινικές είναι. Όσο για το ύψος σου βρε μια χαρά είσαι κ το μωράκι σου δεν είναι μεγάλο!! Κ εγώ 1.60 είμσι!! Κ η μπέμπα  3.500γρ. Πολύ άνετα θα το γεννήσεις!

Μπράβο σας κορίτσια μου δυναμικά και οι 2 ! Περαστικά στη μπέμπα σου κ γρηγορα σπιτι σας!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Αχ δεν ξέρω, δεν γράφει! Δωράκι μας το είχαν κάνει από τοπικό παιχνιδαδικο!

Του πηρα ένα από τα τζάμπο μόλις... Και το συναρμολογησακιολας. 

Όταν ξυπνήσει θα το δει και θα ξετρελαθει πιστευω.. Χαχαχα εχουμε και την βολτα μας μετά και θα παμε κανα τρίωρο παλι έξω... Ποπο πτωμα είμαι ήδη... Αλλά όταν τον βλέπω να γελάει τρελαινομαιιιιι

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...