Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

      Εμένα 13 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορα και σε όλα τα κορίτσια που ήμασταν ταυτόχρονα τόσο μας είπαν … 

      1 minute ago, Fay_ said:

      Κορίτσια σήμερα άλλαζα βδομάδα και μπαίνω στην 8η. Είχα μέρες να δω καφέ. Και τώρα πριν λίγο είδα στο σκούπισμα και στο εσώρουχο, περισσότερη ποσότητα από ότι συνήθως. Επίσης δεν ήταν σκούρο καφε όπως συνήθως, αλλά σαν να ροζιζε. Πόνους δεν έχω. Χθες ένιωθα λιγα τραβήγματακια. Έχω αγχωθεί πολύ. Να πάω στο νοσοκομείο; Δεν ξέρω τι να κάνω. Έχω τρελαθεί.. 

      να είσαι ψύχραιμη δεν είναι κάτι … Εμένα όταν μ συνέβη είχα πάει στο νοσοκομείο καθώς ήταν απόγευμα και δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, elenioz είπε:

Κορίτσια ξέρει καμία την ληξιαρχική πράξη του μωρού μπορούμε να την πάρουμε κ ηλεκτρονικά ή από τα ΚΕΠ ή πρέπει να πάμε μόνο στο ληξιαρχείο; 

Gov.gr!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Marti είπε:

Και μενα έτσι έγινε! Την τρίτη μου έκανε κολπικη εξέταση και μετα ειχα ροζ και λιγο αίμα.. Χθες έβγαλα και μια μεγάλη βλεννη κόκκινο πορτοκαλι υποθέτω το πωμα..ωστόσο ακομα δε γέννησα τώρα θα πάω στο γιατρό! Εμενς μου χε πει οτι μετά την εξέταση είναι φυσιολογικό. Αν δω ομως πολυ αιμα τότε να επικοινωνήσω.. Όπως και να χει αν αγχώνεσαι παρτον τηλ. 

Άντε βρε @Marti , να γεννήσει τουλάχιστον κάποια! Α, Happy 40άρισμα σήμερα, τον κλείσαμε και τον 9ο!

Εμένα έχουν αρχίσει λίγο να μου σπάνε τα νεύρα όλος ο κόσμος που μου στέλνει κάθε μέρα "γέννησες?", "γέννησες?"


JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

@Renezουαου! 4.5 ώρες φίλη; Τι δώρο ήταν αυτό; Μας δίνεις ελπίδα! Εμενα λες κ έχει καταπιεί ρολόι κάθε 3 ώρες ουααα:lol:

@Marti και @strs92 είστε πολύ κοντά! Με το καλό!!!

Έτσι ένιωσα κ εγώ!! Θείο δώρο!! Μέχρι που μετά με αποτελείωσε με τη γκρινια του που πονούσε..δεν είμαι αχάριστη όμως!! Περιμένω το σήμερα ελπίζοντας να συνεχιστεί!!!!

Just now, strs92 είπε:

Ήρθε η μαια και με εξέτασε. Έβαλε τ δάχτυλο της κ έπιασε το μωρό. Ο τραχηλος έχει εξαλειφθεί πληρως. Αν συνεχίσουν οι πόνοι θα γεννήσω σύντομα. Με το καλό και σε σένα ❤️

Οι πόνοι ποτε σου ξεκίνησαν; Εμένα όλο το βραδυ και τώρα ελαττωθήκαν 

Λοιπόν..11 μου έβαλε χέρι κ είχα αίμα κ πόνοι ξεκίνησαν 2-3 ώρες μετά κ όλο κ δυνωναν..μετά έμεινα 2 ώρες χωρίς συσπάσεις όμως κ μου έβαλα κ στον ορό πόνους για να συνεχιστεί ο τοκετός κ 2-3 ώρες μετά γέννησα..

Just now, OctoberMom είπε:

Άντε βρε @Marti , να γεννήσει τουλάχιστον κάποια! Α, Happy 40άρισμα σήμερα, τον κλείσαμε και τον 9ο!

Εμένα έχουν αρχίσει λίγο να μου σπάνε τα νεύρα όλος ο κόσμος που μου στέλνει κάθε μέρα "γέννησες?", "γέννησες?"

Εν τέλη δε γεννησες???:mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Έτσι ένιωσα κ εγώ!! Θείο δώρο!! Μέχρι που μετά με αποτελείωσε με τη γκρινια του που πονούσε..δεν είμαι αχάριστη όμως!! Περιμένω το σήμερα ελπίζοντας να συνεχιστεί!!!!

Λοιπόν..11 μου έβαλε χέρι κ είχα αίμα κ πόνοι ξεκίνησαν 2-3 ώρες μετά κ όλο κ δυνωναν..μετά έμεινα 2 ώρες χωρίς συσπάσεις όμως κ μου έβαλα κ στον ορό πόνους για να συνεχιστεί ο τοκετός κ 2-3 ώρες μετά γέννησα..

Εν τέλη δε γεννησες???:mrgreen:

Ξέρεις τί θα κάνω ε?? Όταν είχε βγάλει φήμη ένας γνωστός ότι είμαι έγκυος (το '19), του το κράτησα και δεν το χει μάθει νομίζω μέχρι τώρα ότι είμαι όντως έγκυος πλέον! Ε, όσοι σπαμμάρουν με ερωτήσεις θα ενημερωθούν και τελευταίοι!

Μ' έχει επηρεάσει η μπέμπα που τελικά Σκορπίνα θα βγει (όχι, δε με βλέπω να την προλαβαίνω Ζυγό) και έχουν φήμη εκδικητικών :P @Anastasia05

 

  • Χαχα 4

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Ξέρεις τί θα κάνω ε?? Όταν είχε βγάλει φήμη ένας γνωστός ότι είμαι έγκυος (το '19), του το κράτησα και δεν το χει μάθει νομίζω μέχρι τώρα ότι είμαι όντως έγκυος πλέον! Ε, όσοι σπαμμάρουν με ερωτήσεις θα ενημερωθούν και τελευταίοι!

Μ' έχει επηρεάσει η μπέμπα που τελικά Σκορπίνα θα βγει (όχι, δε με βλέπω να την προλαβαίνω Ζυγό) και έχουν φήμη εκδικητικών :P @Anastasia05

 

Καθόλου φήμη φιλη! Το κρατάμε μανιατικο:tongue:

Εντάξει σκορπίνα θα είναι τελικά, αλλά Οκτωβρίου για να μη το πάρει τόσο βαριά η μαμα:mrgreen:

Για να με σε αποθαρρύνω όμως! Δεν ξεχνάμε ούτε τα κακα ούτε τα καλά. ;)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , OctoberMom είπε:

Άντε βρε @Marti , να γεννήσει τουλάχιστον κάποια! Α, Happy 40άρισμα σήμερα, τον κλείσαμε και τον 9ο!

Εμένα έχουν αρχίσει λίγο να μου σπάνε τα νεύρα όλος ο κόσμος που μου στέλνει κάθε μέρα "γέννησες?", "γέννησες?"

Και μενα, και την μαμα μ και το σύζυγό.. Πηγα στον γιατρό διαστολη 1.. Συσπάσεις ανά 10..εξαλειψη ναι αλλα γεννα γιοκ.. 

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Και μενα, και την μαμα μ και το σύζυγό.. Πηγα στον γιατρό διαστολη 1.. Συσπάσεις ανά 10..εξαλειψη ναι αλλα γεννα γιοκ.. 

:angry:

Για πότε σε βλέπει ο γιατρός ?? Είσαι η επόμενη!!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Και μενα, και την μαμα μ και το σύζυγό.. Πηγα στον γιατρό διαστολη 1.. Συσπάσεις ανά 10..εξαλειψη ναι αλλα γεννα γιοκ.. 

:angry:

Αχχχχχχ, κουράγιοοοο.... Είναι τόσο ματαιωτικό που μας λένε "δε γεννάς", σε καταλαβαίνω απόλυτα <3 πόλεμος νεύρων!

  • Λυπημένη/-ος 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό και τα επόμενα που περιμενουμε να γεννηθούν! 

Σημερα πήραμε ξανά τον κούκλο μας στο σπίτι και είμαστε πολύ χαρούμενοι!!! Όλα τα κάνουμε ξανά από την αρχή (θηλασμός κτλ) προκειμένου να βρούμε τους ρυθμούς μας αλλά δε μας νοιάζει καθόλου! Υγεία και χαρά εύχομαι στα παιδιά όλου του κόσμου! 

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό και τα επόμενα που περιμενουμε να γεννηθούν! 

Σημερα πήραμε ξανά τον κούκλο μας στο σπίτι και είμαστε πολύ χαρούμενοι!!! Όλα τα κάνουμε ξανά από την αρχή (θηλασμός κτλ) προκειμένου να βρούμε τους ρυθμούς μας αλλά δε μας νοιάζει καθόλου! Υγεία και χαρά εύχομαι στα παιδιά όλου του κόσμου! 

Μπράβο! Με  το καλο!! 

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Για πότε σε βλέπει ο γιατρός ?? Είσαι η επόμενη!!!

Δε μου είπε.. Κυριακή ξανα nst και αν δε γέννησω Τρίτη ξανα nst και μετα  ραντεβού με προκληση.. Μου πε 40 εβδ. Συν 1 εβδ. Μου δίνει 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό και τα επόμενα που περιμενουμε να γεννηθούν! 

Σημερα πήραμε ξανά τον κούκλο μας στο σπίτι και είμαστε πολύ χαρούμενοι!!! Όλα τα κάνουμε ξανά από την αρχή (θηλασμός κτλ) προκειμένου να βρούμε τους ρυθμούς μας αλλά δε μας νοιάζει καθόλου! Υγεία και χαρά εύχομαι στα παιδιά όλου του κόσμου! 

Μπράβο! Από τα ομορφότερα νέα! Με το καλό να τον ευχαριστηθείτε τώρα κορίτσι μου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό και τα επόμενα που περιμενουμε να γεννηθούν! 

Σημερα πήραμε ξανά τον κούκλο μας στο σπίτι και είμαστε πολύ χαρούμενοι!!! Όλα τα κάνουμε ξανά από την αρχή (θηλασμός κτλ) προκειμένου να βρούμε τους ρυθμούς μας αλλά δε μας νοιάζει καθόλου! Υγεία και χαρά εύχομαι στα παιδιά όλου του κόσμου! 

Όλα καλά κορίτσι μου!! Ξανά μαζι:wub: όλα θα τα βρείτε αρκεί να είσαστε μαζί 

Just now, Marti είπε:

Μπράβο! Με  το καλο!! 

 

Δε μου είπε.. Κυριακή ξανα nst και αν δε γέννησω Τρίτη ξανα nst και μετα  ραντεβού με προκληση.. Μου πε 40 εβδ. Συν 1 εβδ. Μου δίνει 

Υπομονή τότε!!! Δεν έμεινε πολύ!:)

  • Ευχαριστώ 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό και τα επόμενα που περιμενουμε να γεννηθούν! 

Σημερα πήραμε ξανά τον κούκλο μας στο σπίτι και είμαστε πολύ χαρούμενοι!!! Όλα τα κάνουμε ξανά από την αρχή (θηλασμός κτλ) προκειμένου να βρούμε τους ρυθμούς μας αλλά δε μας νοιάζει καθόλου! Υγεία και χαρά εύχομαι στα παιδιά όλου του κόσμου! 

Μπράβο! Υγεία κι άλλα τα αλλά θα γίνουν! Να τον χαρείς τον γλυκούλη σου!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και με το καλό και τα επόμενα που περιμενουμε να γεννηθούν! 

Σημερα πήραμε ξανά τον κούκλο μας στο σπίτι και είμαστε πολύ χαρούμενοι!!! Όλα τα κάνουμε ξανά από την αρχή (θηλασμός κτλ) προκειμένου να βρούμε τους ρυθμούς μας αλλά δε μας νοιάζει καθόλου! Υγεία και χαρά εύχομαι στα παιδιά όλου του κόσμου! 

Άντε ρε Αναστασία μου να ηρεμήσει η ψυχούλα κ η δική σου κ του μπέμπη σας..του λείψατε κ εκείνου τόσο πολύ!!

Εύχομαι ο,τι καλύτερο ολόψυχα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Hello koritsia mou!!Kaname k emeis kolpiki exetasi simera!Den me talaipwrise omws polu o giatros giati pragmatika imoun tromera sfigmeni k den antexa kai polu!Den exw akoma oute aimata oute tpt..To mono pou aisthanomai suxna einai suspaseis..

Ola ta kala se oses gennisan k den exw euxithei.♥️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...