Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, OctoberMom said:

Αααα, κι άλλη παλλινοστούσα <3 Ένα έχω να σου πω, ΚΟΥΡΑΓΙΟ ! Ήσουν μόνιμα/ για καιρό? Σε παρακολουθούσαν στο δημόσιο εκεί? 

Απο το 2011 έχω ζήσει εκεί περίπου 5 χρόνια στο σύνολο. Στο δημόσιο είχα παρακολούθηση από τη μαία. έφυγα στον τρίτο μήνα κ ήρθα Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΣΟΚ!!!!!

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΒΥΖΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΥΓΡΟ ΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ,ΚΟΙΤΑΒ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ????

ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΘΗΛΉΣ!!! ΣΟΚ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ!!

Κοιτάω τη ρώγα κ τη βλέπω λίγο υγρή..πίεσα πολυυυυ ελαφρύα τη ρώγα κ τσουπ!! Να το!! Ρεεεε βγάζω πρωτογαλα..είναι διάφανο κ λογικό λευκό σε ορισμένους πόρους!!!!

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ είχα πάρει διαφορα σουτιέν θηλασμού και νυχτικες. Είχα δώσει αρκετά χρήματα. Αλλά τελικά αυτά που με βόλεψαν πιο πολύ ήταν κατι πυτζαμες του άντρα μου με μεγάλο άνοιγμα μπροστά. Έβγαζα το βυζι από εκει και μια χαρά. Μετά πήρα και κάτι τετοιες για εμενα και την εβγαλα έτσι. Ειδικά τα νυχτικα τζάμπα λεφτά. Ούτε δυο φορές δεν τα φόρεσα. Όσο για τα σουτιέν εμενα δε με βόλεψε να θηλάζω έτσι, δηλαδή να κατεβάζω το άνοιγμα και να παραμένω με το σουτιέν. Κι αυτά χαμένα λεφτά. Είχα κάτι φανελάκια ραντακια σφιχτά (σαν εσώρουχα που είναι αλλά μακρυά κάτω) και έβγαζα έτσι το βυζακι απο πάνω. Βασικα επειδή περνούσα πια πολλές ώρες στο σπίτι δεν ήθελα να με σφίγγουν τα σουτιέν. Άσε που θα θηλαζουμε και τη νύχτα που έτσι κι αλλιώς σουτιέν δεν φοράμε. Σας το λέω για να έχετε κι αυτά υπόψιν σας. Αν και ότι βολεύει την καθεμία είναι σεβαστό!  

Just now, Renez είπε:

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΣΟΚ!!!!!

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΒΥΖΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΥΓΡΟ ΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ,ΚΟΙΤΑΒ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ????

ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΘΗΛΉΣ!!! ΣΟΚ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ!!

Κοιτάω τη ρώγα κ τη βλέπω λίγο υγρή..πίεσα πολυυυυ ελαφρύα τη ρώγα κ τσουπ!! Να το!! Ρεεεε βγάζω πρωτογαλα..είναι διάφανο κ λογικό λευκό σε ορισμένους πόρους!!!!

 

Ναι, είναι φυσιολογικό σε αυτόν τον μήνα να σου τρέχει γαλα! Δεν συμβαίνει σε όλες αλλά συμβαίνει! Πάρε τα ειδικά παντς για να μη λερώνεις τα ρουχαρούχα σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια εγώ είχα πάρει διαφορα σουτιέν θηλασμού και νυχτικες. Είχα δώσει αρκετά χρήματα. Αλλά τελικά αυτά που με βόλεψαν πιο πολύ ήταν κατι πυτζαμες του άντρα μου με μεγάλο άνοιγμα μπροστά. Έβγαζα το βυζι από εκει και μια χαρά. Μετά πήρα και κάτι τετοιες για εμενα και την εβγαλα έτσι. Ειδικά τα νυχτικα τζάμπα λεφτά. Ούτε δυο φορές δεν τα φόρεσα. Όσο για τα σουτιέν εμενα δε με βόλεψε να θηλάζω έτσι, δηλαδή να κατεβάζω το άνοιγμα και να παραμένω με το σουτιέν. Κι αυτά χαμένα λεφτά. Είχα κάτι φανελάκια ραντακια σφιχτά (σαν εσώρουχα που είναι αλλά μακρυά κάτω) και έβγαζα έτσι το βυζακι απο πάνω. Βασικα επειδή περνούσα πια πολλές ώρες στο σπίτι δεν ήθελα να με σφίγγουν τα σουτιέν. Άσε που θα θηλαζουμε και τη νύχτα που έτσι κι αλλιώς σουτιέν δεν φοράμε. Σας το λέω για να έχετε κι αυτά υπόψιν σας. Αν και ότι βολεύει την καθεμία είναι σεβαστό!  

Ναι, είναι φυσιολογικό σε αυτόν τον μήνα να σου τρέχει γαλα! Δεν συμβαίνει σε όλες αλλά συμβαίνει! Πάρε τα ειδικά παντς για να μη λερώνεις τα ρουχαρούχα σου! 

Ουαου δλδ θα τρέχει μέχρι να γεννήσω???

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@OctoberMom νταξ σοβαρή έρευνα! Κι έχω τα έχω πλούσια κ δν βολεύομαι εύκολα αλλά των Η&M μου κάνουν κ αυτά έχω αλλά θυμάμαι μου έβγαιναν στη μέση! Τώρα βολεύομαι με αθλητικά! Θα τ κοιτάξω κι αυτά που είπες όμως!!!

@Renez Άχου τι γλυκό! Μν προβληματιζεσαι μπορεί να μν είναι μόνιμο αλλά πάρε να έχεις κ για μετά αυτά το επιθέματα της nuk. Εγώ δν το ειχα στη 1η αλλά τότε στο  στηθος ένιωσα ενόχληση στο τέλος ενώ τώρα απ την αρχή κ ίσως να έχω κι εγώ διαρροή...κάπως είναι τα μεμε.

@Ninamc ο παιδαρος είναι αστέρι! Κι εμένα έτσι ανεξάρτητο είναι! Όπως λες είναι στν χαρακτήρα κάθε παιδιού! Ο άντρας μου λέει ας μεινει η μπεμπα όντως μπέμπα γτ ο μικρός δν ήταν μπέμπης ποτε!!! Αχαχαχ εγώ νομίζω θα μου κακοφανει αν είναι πολύ baby η μικρή!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Και σε αυτό το σημείο,αρχίζουμε όλες και ζουλαμε τα μεμε μας με απορία!!!χαχαχχαχα:lol:

Πάντως Αρετακι ειχα διαβάσει πως απτον πέμπτο μήνα αρχίζει η παραγωγή γάλακτος

Έτσι ακριβώς σας φανταζομουν!! Λέω για να αργούν τούτες να απαντήσουν θα έχουν μείνει με το βυζί στο χέρι χαχαχα

Τώρα διαβάζω κ εγώ περί αυτό στο ίντερνετ γτ ομολογώ με έπιασε εξ απηνης!! Εγώ διάβασα πως από τον 4-5ο αρχίζει η παραγωγή κ γύρω στην 22η εβδομάδα εμφανίζεται σε αρκετές μανουλες αυτό το υγρό που το λένε πυαρ..η αλλιώς πρωτογαλα..

Οκκκκκ...από τη μια δε σας κρύβω το ποσό συγκινήθηκα γτ ένιωσα ακόμη περισσότερο πως γίνομαι σιγά σιγά μανούλα αλλά σκέφτομαι πως θα πρέπει να αρχίσω τα  επιθέματα από τώρα για να μην έχω κάποιο ατύχημα..

Επίσης από την άλλη είχα κ την γλυκιτατη αντίδραση του άντρα μου ο οποίος λαγοκοιμοταν στον καναπέ κ του λέω "μωρό μου μωρο μου βγάζω γάλα έλα να δεις!!"

Αντίδραση 1η "μμμμμμμ"

δε πτοηθηκα φυσικά κ συνέχισα "μωρό μου κοίτα γίνομαι μανούλα"

αντίδραση 2η "μμμμμμμμμμμμμμ"

ε εκεί πτοήθηκαν τον είπα γουρούνι κ ήρθα στο δωμάτιο να το μοίραστω μαζί σας :D

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Κορίτσια, καταφθάνει βυζοreview... Νιώθω λίγο σαν youtuber που μιλάει για προϊόντα! Τα γράφω όλα εδώ γτ θα τα ξεχάσω (κλασσικά)!

Το λοιπόν... Επειδή γενικά ως νταρντανογυναίκα, στήθος έχω και με το παραπάνω (είμαι εκεί στο 90/95 E/F) και το να βρώ σωστό (πλην τίμιο σε τιμή) σουτιέν αποτελούσε πάντα έναν απ'τους άθλους αυτής της ζωής, αλλά κι επειδή τα κανονικά μου σουτιέν αρχίζουν με την παρουσία κοιλίτσας ν'αφήνουν ένα καθόλου συμπαθητικό αποτύπωμα κάτω απ'το στήθος (ναι ναι, είναι κάπως ψηλά η δική μου κοιλίτσα!), αποφάσισα να βγω στο κυνήγι του τέλειου σουτιέν θηλασμού αρκετά νωρίς...

Ξεκίνησα λοιπόν απ'την συνοικιακή κυριούλα με το μαγαζί εσώρουχων που μ'είχε σώσει στο γάμο μου διότι μου πρότεινε το σωστό βρακί που δε φαινόταν, η οποία μου έδειξε ένα triumph θηλασμού αρκετά κλασσικό με τρίγωνο κράτημα του στήθους, κάπου εκεί στα 25 έουρος. Δεν το δοκίμασα καθ'ό,τι έτρεφα φρούδες ελπίδες για φθηνότερα στα H&M και ποιοτικότερα σε μάρκα Carriwell (συμβουλή κολλητής που θηλάζει απ'το 2017 -διαφορετικά παιδιά-).

Συνεχίζουμε με τα H&M, τα οποία γραμμή εγκυμοσύνης έχουν στο κατάστημα της Καπνικαρέας κι όχι στο πιο ψηλά της Ερμού, μην ταλαιπωρηθείτε όπως εγώ! Πολύ ωραία ποιότητα κορίτσια, να πάτε, 25 ευρώ τα 2, διαφορετικά στυλ αλλά ΔΕ ΧΩΡΑΓΑ. Ας βρεθεί κάποιος να πει "Γιατί μαρή ΠΟΤΕ χώραγες σε σουτιέν των H&M?". Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία φίλες! Πάντως, έχουν μια χαρά κολάν εγκυμοσύνης, κι ένα ωραιότατο ροζ/μπεζ φούτερ εγκυμοσύνης το οποίο θα είναι must εκεί τέλη Σεπτέμβρη με τέλη Οκτώβρη για τη συνθήκη "ψύχρα με κοιλιά Όρκας". Επίσης έχουν και καλαίσθητα φορμάκια από οργανικό βαμβάκι 10 έουρος τα 2, με κουμπάκια μπροστά (βολικότατα), πήρα με μανικάκι να υπάρχουν!

Επόμενος σταθμός, Très Jolie στην όμορφη Αργυρούπολη, με πήγαινε παλιά η μαμά μου ν'αγοράσω μαγιό. Τεράστιο μαγαζί με ποικιλία σε όλα τα υπόλοιπα εκτός από σουτιέν θηλασμού. Αυτά τα Naturana είχαν τα οποία ΟΚ, νταξ, δεν τρελάθηκα, εξείχε και λίγο το πλαϊνο που ήταν για το θηλασμό, κρεμόταν λίγο το στήθος, 22 ευρώ με την έκπτωση και κυρίως ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ γιατί η ραφή τους κάνει το εφέ "γαγιαδέ σουτιέν που φαίνεται" αν τα φοράτε με σχετικά λεπτό ύφασμα απο μέσα... Για το λόγο αυτό έφαγαν το Χ από μένα. (Παραλείπω το επεισόδιο όπου η πωλήτρια θέλησε να με χωρέσει σ'ένα cup C εταιρείας που μου διαφέυγει... θεόμικρο μεν, συμπαθητικό δε! αν είστε εκεί στο C, γιατί όχι! Ήταν άσπρο και με ομοιόμορφο cup). Τέλος, οι νυχτικές τους ήταν πάνω από 30, καθώς κι οι ρόμπες τους και δεν είχαν καν εγκυμοσύνης ("μπορεί να φέρουμε κάποια στιγμήη"). Και τα σχέδια ψιλοχάλια, αν και ήταν καλά υφάσματα (ωραίο βαμβάκι). 

Pour la suite, έτερο συνοικιακό κατάστημα , γνωστό στη γειτονιά ως ο Εβραίος (είναι όντως εβραίος ο άνθρωπος!), ο οποίος πουλάει σουτιέν όλη του τη ζωή, με πολύ καλή ποιότητα και καλές τιμές για τις κυρίες με πλούσια ελέη. Τζίφος όμως, είχε μόνο ένα μοντέλο της Triumph το οποίο όμως άνοιγε μπροστά (ωραία ανοίγει, πώς ξανακλείνει όταν πρέπει να τα ξαναστριμώξεις μπροστά?? είχα ένα τέτοιο στο παρελθόν, καθόλου δε βόλεψε!) στα 25 ευρώ από 30 θα μου τ'άφηνε... Τ'άφησα εγώ όμως πρώτη!

Next, Mothercare! Now we're talking! Ντάξει, όλα τα υπόλοιπα ρούχα εγκυμοσύνης ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ για τα δικά μου κριτήρια και ΟΚ, δεν ήταν και τα σούπερ γουάου σχέδια... Αλλά στα σουτιέν, πολύ καλή φάση! Έχουν μια δικιά τους μάρκα "Blooming Marvellous" με πολλές παραλλαγές που καλύπτουν όλα τα γούστα (ΟΚ, δεν είχαν όλα τα μεγέθη, αλλά αν είστε πιο μαζεμένη απο μένα, θα βρείτε την υγειά σας...) Πολύ ωραία, και σε μαλακά, και σε σκληρά (να μπορείς να βγεις ασπροπρόσωπη απ'το σπίτι) με σχετικά ΟΚ τιμές (49,90 τα 2) τα σκληρά που σημείωσα πχ. Ειδική μνεία στο μοντέλο "wrap" τους που νομίζω πως θα πάρω... είναι ένα κρουαζέ μπουστάκι που απλά το παραμερίζεις προς τη μασχάλη και ταϊζεις, νομίζω το πιο ρεαλιστικό απ'όσα είδα. ΟΚ, δεν έχει στήριξη κλπ, είναι για τον ύπνο και για μέσα στο σπίτι (ή και μόνο του για έξω το καλοκαίρι), σε συμπαθητική τιμή (36,90 τα 2).

Και τέλος, Λητώ. Δεν είδα κάτι φοβερό από ρούχα, δεν έψαξα κιόλας, γιατί ήθελα συγκεκριμένα να δοκιμάσω τα Carriwell να δω αν ισχύει ο τόσος ντόρος... Τελικά κορίτσια ίσχυε, πολύ καλή τεχνολογία, χωρίς μπανέλες αλλά με λάστιχα που στηρίζουν το στήθος και σε κάνουν να μοιάζεις σαν κανονικό άνθρωπο κι όχι γιαγιά με πεσμένο μαστό (βλέπε Naturana σ'εμένα). Είχε 3 μοντέλα, άλλα με pads άλλα χωρίς, εμένα με βόλεψε αυτό το padded που έκανε στο στήθος μου γάντι... 35 ευρουλάκια βέβαια, δεν τα λες καθόλου λίγα! Αλλά ήμουν σίγουρη ότι αγοράζοντας αυτό, είμαι εξασφαλισμένη τουλάχιστον έξω απ'το σπίτι κι ότι με τέτοια ποιότητα υφάσματος θα φτουρήσει και δε θα χρειαστεί να δώσω άλλα λεφτά. Το τσίμπησα λοιπόν, σκεπτόμενη οτι θα το χω πλύνε βάλε για έξω (όπως μονομανιακά φοράω κατα καιρούς σουτιέν που με βολεύουν) και θα πάρω της Mothercare τα μπουστάκια για το σπίτι (όπου θα τη βγάζω αρκετές ώρες της ημέρας!).

Αυτάαααα!

 

 

 

Ουαου! Το έχεις με το γράψιμο φίλη, έχω σουτιέν αλλά το διάβασα όλο γιατί ήταν απολαυστικό!!!

Just now, Renez είπε:

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΣΟΚ!!!!!

ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗ ΒΥΖΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΥΓΡΟ ΣΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ,ΚΟΙΤΑΒ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ????

ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΘΗΛΉΣ!!! ΣΟΚ Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ!!

Κοιτάω τη ρώγα κ τη βλέπω λίγο υγρή..πίεσα πολυυυυ ελαφρύα τη ρώγα κ τσουπ!! Να το!! Ρεεεε βγάζω πρωτογαλα..είναι διάφανο κ λογικό λευκό σε ορισμένους πόρους!!!!

 

Μη ζουμπάς τα βυζγια σου!!:tongue: Καλώς τα δέχτηκες!!!

Just now, Renez είπε:

Ουαου δλδ θα τρέχει μέχρι να γεννήσω???

Ναι ασταματητα:)

Προσοχή αν βάλεις.επιθεματα!!! Θέλουν συχνή αλλαγή κι όσο είσαι σπίτι καλύτερα να μη φοράς καθόλου.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@OctoberMom νταξ σοβαρή έρευνα! Κι έχω τα έχω πλούσια κ δν βολεύομαι εύκολα αλλά των Η&M μου κάνουν κ αυτά έχω αλλά θυμάμαι μου έβγαιναν στη μέση! Τώρα βολεύομαι με αθλητικά! Θα τ κοιτάξω κι αυτά που είπες όμως!!!

@Renez Άχου τι γλυκό! Μν προβληματιζεσαι μπορεί να μν είναι μόνιμο αλλά πάρε να έχεις κ για μετά αυτά το επιθέματα της nuk. Εγώ δν το ειχα στη 1η αλλά τότε στο  στηθος ένιωσα ενόχληση στο τέλος ενώ τώρα απ την αρχή κ ίσως να έχω κι εγώ διαρροή...κάπως είναι τα μεμε.

@Ninamc ο παιδαρος είναι αστέρι! Κι εμένα έτσι ανεξάρτητο είναι! Όπως λες είναι στν χαρακτήρα κάθε παιδιού! Ο άντρας μου λέει ας μεινει η μπεμπα όντως μπέμπα γτ ο μικρός δν ήταν μπέμπης ποτε!!! Αχαχαχ εγώ νομίζω θα μου κακοφανει αν είναι πολύ baby η μικρή!

Nuk λες ε? Κ ήθελα να σας ρωτήσω όσες είστε ηδη μανουλες ποια είναι καλύτερα!!

Από το φαρμακείο τα παίρνω ε?

Just now, Anastasia05 είπε:

Ουαου! Το έχεις με το γράψιμο φίλη, έχω σουτιέν αλλά το διάβασα όλο γιατί ήταν απολαυστικό!!!

Μη ζουμπάς τα βυζγια σου!!:tongue: Καλώς τα δέχτηκες!!!

Ναι ασταματητα:)

Προσοχή αν βάλεις.επιθεματα!!! Θέλουν συχνή αλλαγή κι όσο είσαι σπίτι καλύτερα να μη φοράς καθόλου.

Τζιζ ας!!!!

Κ που θα τρέχουν όταν είμαι σπίτι??? Στις μπλουζιτσες μου?? Ααααα θα κοιτάξω αύριο κιόλας πρόχειρες του άντρα μου για τον ύπνο χαχαχα να μάθει να μουγκρίζει!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aurora S είπε:

Απο το 2011 έχω ζήσει εκεί περίπου 5 χρόνια στο σύνολο. Στο δημόσιο είχα παρακολούθηση από τη μαία. έφυγα στον τρίτο μήνα κ ήρθα Ελλάδα

Καλή αναπροσαρμογή, αν και αφού έκανες τα πήγαινέλα, δε θα ταν τόσο έντονο το πολιτισμικό σοκ!


JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Nuk λες ε? Κ ήθελα να σας ρωτήσω όσες είστε ηδη μανουλες ποια είναι καλύτερα!!

Από το φαρμακείο τα παίρνω ε?

Τζιζ ας!!!!

Κ που θα τρέχουν όταν είμαι σπίτι??? Στις μπλουζιτσες μου?? Ααααα θα κοιτάξω αύριο κιόλας πρόχειρες του άντρα μου για τον ύπνο χαχαχα να μάθει να μουγκρίζει!!

Για λιγες σταγόνες στη μπλούζα του σπιτιού βρε?????που να δεις που θα ξυπνάς κ θα σταααζουν ποταμακια:P

Αν είναι περισσότερο,βάλε επιθέματα απλά να το αλλάζεις μη το αφήνεις πολλές ώρες! ;-)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,μωρέ δεν σας προλαβαίνω , απαντώ σε οοοτι ενθυμουμαι!!

Για σουτιέν έχω ήδη πάρει hm την συσκευασία των δύο κ με έχουν βόλεψει πολύ !!

@Renez συγχαρητήρια φίλη μου, γίνεσαι μανούλαααααααα :x

Κορίτσια εμείς μάθαμε προχθές ότι έχουμε γάμο σε 20 μέρες κ έχω πάθει κατάθλιψη γιατί δεν μου χωράει τιποτις κ δεν βρίσκω κ τίποτα που να μου αρέσει στο ίντερνετ, όρεξη για μαγαζιά ούτε για αστείο!!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Nuk λες ε? Κ ήθελα να σας ρωτήσω όσες είστε ηδη μανουλες ποια είναι καλύτερα!!

Από το φαρμακείο τα παίρνω ε?

Τζιζ ας!!!!

Κ που θα τρέχουν όταν είμαι σπίτι??? Στις μπλουζιτσες μου?? Ααααα θα κοιτάξω αύριο κιόλας πρόχειρες του άντρα μου για τον ύπνο χαχαχα να μάθει να μουγκρίζει!!

Καλό είναι στο σπίτι κ τώρα αν τρέχει κ μετά να τα αφήνεις ελεύθερα να μν φαφατιαζουν γτ θα ερεθιζονται!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Για λιγες σταγόνες στη μπλούζα του σπιτιού βρε?????που να δεις που θα ξυπνάς κ θα σταααζουν ποταμακια:P

Αν είναι περισσότερο,βάλε επιθέματα απλά να το αλλάζεις μη το αφήνεις πολλές ώρες! ;-)

Πωωωω δε μου έφταναν από τον πρώτο μήνα τα εκατοντάδες σερβιετακια που έχω χρησιμοποιήσει λογω αυξημένων υγρών τώρα θα χω σερβιετακια κ στο βυζί???

Κ μετά λένε ότι γλυτώνουμε από τις σερβιετες στην εγκυμοσύνη! ΧΑ! 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Nuk λες ε? Κ ήθελα να σας ρωτήσω όσες είστε ηδη μανουλες ποια είναι καλύτερα!!

Από το φαρμακείο τα παίρνω ε?

Τζιζ ας!!!!

Κ που θα τρέχουν όταν είμαι σπίτι??? Στις μπλουζιτσες μου?? Ααααα θα κοιτάξω αύριο κιόλας πρόχειρες του άντρα μου για τον ύπνο χαχαχα να μάθει να μουγκρίζει!!

Ως οικολόγος-χίπισσα, πρέπει να σου πω ότι υπάρχουν και πλενόμενα επιθέματα :P Θα ναι οικονομικό και για το θηλασμό αν τα χρησιμοποιήσεις από τώρα! 

  • Μου αρέσει 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...