Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      2 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλά αποτελέσματα κ καλές συναντήσεις με τα νινακια σας σήμερα!

@Jasmine@ κ εμένα ο αφαλός μου μέσα πολύ ήταν κ έλεγα αποκλείεται να πεταχτεί αλλαααα υπολόγιζα χωρίς την ξενοδόχο!:lol: νταξει ακόμα μέσα είναι αλλά όπως πάει σίγουρα θα βγεί!

@marianna1986 η μαμά μου εκτός του το ότι είναι 70 χρόνων κ άρα όπως καταλαβαίνεις δεν ταιριάζουν τα γούστα μας είναι κ στρουμπουλη οπότε δεν παίζει η ανταλλαγή γκαρνταρόμπας!!

Πωπω τι 3 βαφτίσεις;;βέβαια να μου πεις αν βρεις τι θα βάλεις στην μια το φοράς κ στις άλλες!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κοριτσοπουλα!!!

Σήμερα σηκώθηκα με τη σκέψη ότι κάποιες θα πάτε σήμερα να δείτε τα μπεμπινια σας και μάλιστα εξονυχιστικά!!!

Και τρελαίνομαι!!!Άντε να έρθει και η σειρά των υπολοίπων μας!:wub:

Προς το παρόν θέλω να ευχηθώ πολύ καλή επιτυχία και μετά το ραντεβού σας να μας στείλετε μήνυμα να μας πείτε πόσο τέλεια και όμορφα μουτρακια έχουν τα θαυματακια σας!Όλα καλά θα πάνε!!!!!

Και μην ξεχάσετε το κρουασανννν εεεε!!!!!Μην είστε κορόιδα :lol: Και το χυμό φυσικά!!!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια καλή μέρα να έχουμε!

  • Μου αρέσει 5

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλά αποτελέσματα κ καλές συναντήσεις με τα νινακια σας σήμερα!

@Jasmine@ κ εμένα ο αφαλός μου μέσα πολύ ήταν κ έλεγα αποκλείεται να πεταχτεί αλλαααα υπολόγιζα χωρίς την ξενοδόχο!:lol: νταξει ακόμα μέσα είναι αλλά όπως πάει σίγουρα θα βγεί!

@marianna1986 η μαμά μου εκτός του το ότι είναι 70 χρόνων κ άρα όπως καταλαβαίνεις δεν ταιριάζουν τα γούστα μας είναι κ στρουμπουλη οπότε δεν παίζει η ανταλλαγή γκαρνταρόμπας!!

Πωπω τι 3 βαφτίσεις;;βέβαια να μου πεις αν βρεις τι θα βάλεις στην μια το φοράς κ στις άλλες!

Καλημέρα!!!! Εμένα δεν έχει αλλάξει καθόλου ο αφαλός ενώ η κοιλιά μπαλονι! Κ εγώ κάπως έτσι με τη μάνα μου....

ποιες έχουν σήμερα εξέταση;;;; Και επιτυχία σε όλες κ περιμένουμε νέα!!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα κοριτσοπουλα!!!

Σήμερα σηκώθηκα με τη σκέψη ότι κάποιες θα πάτε σήμερα να δείτε τα μπεμπινια σας και μάλιστα εξονυχιστικά!!!

Και τρελαίνομαι!!!Άντε να έρθει και η σειρά των υπολοίπων μας!:wub:

Προς το παρόν θέλω να ευχηθώ πολύ καλή επιτυχία και μετά το ραντεβού σας να μας στείλετε μήνυμα να μας πείτε πόσο τέλεια και όμορφα μουτρακια έχουν τα θαυματακια σας!Όλα καλά θα πάνε!!!!!

Και μην ξεχάσετε το κρουασανννν εεεε!!!!!Μην είστε κορόιδα :lol: Και το χυμό φυσικά!!!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια καλή μέρα να έχουμε!

Φίλη το κρουασάν θα αγοραστεί πριν φύγουμε για γιατρό κ θα καταναλωθεί με λαχτάρα!! Αμέσως μετά,χυμός!!! 

Θα σας στείλω απόγευμα τα νέα μου από το νινι ! Καλημέρα σε όλες κ καλά αποτελέσματα σε όλες μας!:x

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!!! Εμένα δεν έχει αλλάξει καθόλου ο αφαλός ενώ η κοιλιά μπαλονι! Κ εγώ κάπως έτσι με τη μάνα μου....

ποιες έχουν σήμερα εξέταση;;;; Και επιτυχία σε όλες κ περιμένουμε νέα!!

Kακούργα δηλαδή εσυ έχεις κ δύο παιδιά , άρα ξεμπερδεύεις μια και καλη, κ κιλά δεν έχεις πάρει και αφαλό έχεις μέσα...εεεεεεε νισάφι πια!! :tongue:

φτου φτου μην σε ματιάσω φιλη μου :wub:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Kακούργα δηλαδή εσυ έχεις κ δύο παιδιά , άρα ξεμπερδεύεις μια και καλη, κ κιλά δεν έχεις πάρει και αφαλό έχεις μέσα...εεεεεεε νισάφι πια!! :tongue:

φτου φτου μην σε ματιάσω φιλη μου :wub:

Εμένα πάντως προ εγκυμοσύνης,δεν χωρούσε ούτε το μικρό μου δάχτυλακι να μπει μέσα στον αφαλό!!και τώρα χωράει άνετα!

Μάλιστα πολλές φορές,ειδικά μετά το φαγητό νιώθω πως τσιτωνει και με πονάει σαν τράβηγμα μέσα και γύρω γύρω!λες και θα πεταχτεί έξω!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!!!! καλη επιτυχία σε όλες σήμερα στη β'επιπέδου! καλα αποτελέσματα! αφού είπατε τόόοοοσσσαααα πολλά χθες βράδυ.....φαντάζομαι τι θα γίνει σήμερα????χαχαχαχαχα

ωραία η ανάλυση για τα σουτιενακια γτ κ εγω ειμαι σε αναζήτηση.....επίσης σίγουρα μετα τη δουλεία θα κοιταξω κ εγω το στήθος @Renez!!!!!!

εμένα χθες με είχε πιάσει όλη μέρα αλλεργία και φτερνιζόμουν συνέχεια.....γενικά με πιάνει με τη γύρη, τη σκόνη και την υγρασία..... φοβαμαι μην κανω κακο στο παιδακι μ με τοσο φτέρνισμα! πήρα το γιατρό μ είπε να κραταω λίγο κοιλίτσα..... όλη μερα την κρατούσα.... μ είπε αν δω οτι υποφέρω να πάρω aerius... υπέφερα αλλά δεν το πήρα...φοβήθηκα!σήμερα είμαι καλύτερα!

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Kακούργα δηλαδή εσυ έχεις κ δύο παιδιά , άρα ξεμπερδεύεις μια και καλη, κ κιλά δεν έχεις πάρει και αφαλό έχεις μέσα...εεεεεεε νισάφι πια!! :tongue:

φτου φτου μην σε ματιάσω φιλη μου :wub:

Ιιιιι κακούργα! Με έχετε φαει με τα κιλά.... θα ζυγιστώ την Παρασκευή στην εμβρυολογο, ε νομίζω ότι θα έχω πάρει σίγουρα πια!!! Ποτέ έχεις β επιπέδου;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσια!!!!! καλη επιτυχία σε όλες σήμερα στη β'επιπέδου! καλα αποτελέσματα! αφού είπατε τόόοοοσσσαααα πολλά χθες βράδυ.....φαντάζομαι τι θα γίνει σήμερα????χαχαχαχαχα

ωραία η ανάλυση για τα σουτιενακια γτ κ εγω ειμαι σε αναζήτηση.....επίσης σίγουρα μετα τη δουλεία θα κοιταξω κ εγω το στήθος @Renez!!!!!!

εμένα χθες με είχε πιάσει όλη μέρα αλλεργία και φτερνιζόμουν συνέχεια.....γενικά με πιάνει με τη γύρη, τη σκόνη και την υγρασία..... φοβαμαι μην κανω κακο στο παιδακι μ με τοσο φτέρνισμα! πήρα το γιατρό μ είπε να κραταω λίγο κοιλίτσα..... όλη μερα την κρατούσα.... μ είπε αν δω οτι υποφέρω να πάρω aerius... υπέφερα αλλά δεν το πήρα...φοβήθηκα!σήμερα είμαι καλύτερα!

 

 

Μη φοβάσαι κορίτσι μου!!!Τα νινακια είναι πολυυυυ καλά γατζωμενα μέσα μας!

Εγώ είμαι πολύ αλλεργική σε όλα αυτά που ανέφερες και σε άλλα τόσα και από την αρχή της κυησης έχω άσθμα,βήχα και φτέρνισμα!Άλλες φορές περισσότερο άλλες λιγότερο!Και παίρνω κατά διαστήματα και αγωγή όταν δεν ελέγχεται!

Ο,τι είναι με τις ευλογίες του γιατρού να μην το φοβάσαι!Καλά έκανες και δεν το πήρες εφόσον είσαι καλύτερα κιόλας αλλά γενικά να προσπαθείς να φτερνιζεσαι καθιστή και να πιάνεις την κοιλίτσα!

Εγώ προσωπικά όταν φτερνιζομαι καθιστή νιώθω ότι το ελέγχω καλυτερα!!!Δοκιμασε κι εσύ τί σε βολεύει!Όμως το μωράκι σου δεν θα πάθει τίποτα!Εγώ φανταζομαι πως όταν φτερνιζομαι ,η μικρή κάνει τραμπολίνο μέσα στην κοιλίτσα μου:tongue:

Κάνε λίγη υπομονή και τα αλλεργιογόνα είναι ο καιρός τους τώρα να εξαφανιστούν!Από Οκτώβρη πάλι θα ξαναβγούν!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Μη φοβάσαι κορίτσι μου!!!Τα νινακια είναι πολυυυυ καλά γατζωμενα μέσα μας!

Εγώ είμαι πολύ αλλεργική σε όλα αυτά που ανέφερες και σε άλλα τόσα και από την αρχή της κυησης έχω άσθμα,βήχα και φτέρνισμα!Άλλες φορές περισσότερο άλλες λιγότερο!Και παίρνω κατά διαστήματα και αγωγή όταν δεν ελέγχεται!

Ο,τι είναι με τις ευλογίες του γιατρού να μην το φοβάσαι!Καλά έκανες και δεν το πήρες εφόσον είσαι καλύτερα κιόλας αλλά γενικά να προσπαθείς να φτερνιζεσαι καθιστή και να πιάνεις την κοιλίτσα!

Εγώ προσωπικά όταν φτερνιζομαι καθιστή νιώθω ότι το ελέγχω καλυτερα!!!Δοκιμασε κι εσύ τί σε βολεύει!Όμως το μωράκι σου δεν θα πάθει τίποτα!Εγώ φανταζομαι πως όταν φτερνιζομαι ,η μικρή κάνει τραμπολίνο μέσα στην κοιλίτσα μου:tongue:

Κάνε λίγη υπομονή και τα αλλεργιογόνα είναι ο καιρός τους τώρα να εξαφανιστούν!Από Οκτώβρη πάλι θα ξαναβγούν!

ax ναι μακάρι να σταματήσουν σύντομα!κάθε φορά που με πιάνει υποφέρω.....κ εγω τα ίδια φαντάζομαι.... εν τω μεταξύ χθες δεν τον άκουσα καθόλου! θα κουραστηκε το παιδάκι μου από το πολύ "τραμπολίνο" και θα επεσε για ύπνο! χαχαχ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλά αποτελέσματα και ευχάριστα νεα το βραδάκι για τα σημερινά ραντεβού!!! 

Εμενα προς το παρόν ουτε αφαλός ούτε γραμμη.. 

Με το φτάρνισμα το χω και γω λογω αλλεργία και επειδή εχω και τον φόβο μ (παραλογο;.. Αρα λογικό) λόγω επιχειλιου πλακουντα φταρνίζομαι καθιστή και πιανω την κοιλιά μ.. Τωρα @Hliolousti εχεις δικιο τα μωράκια μας είναι καλα γαντζωμένα!

:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Καλά αποτελέσματα και ευχάριστα νεα το βραδάκι για τα σημερινά ραντεβού!!! 

Εμενα προς το παρόν ουτε αφαλός ούτε γραμμη.. 

Με το φτάρνισμα το χω και γω λογω αλλεργία και επειδή εχω και τον φόβο μ (παραλογο;.. Αλλα λογικό) λόγω επιχειλιου πλακουντα φταρνίζομαι καθιστή και πιανω την κοιλιά μ.. Τωρα @Hliolousti εχεις δικιο τα μωράκια μας είναι καλα γαντζωμένα!

:x

ούτε εγώ αφαλό και γραμμή..... όλα όπως ήταν!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

ax ναι μακάρι να σταματήσουν σύντομα!κάθε φορά που με πιάνει υποφέρω.....κ εγω τα ίδια φαντάζομαι.... εν τω μεταξύ χθες δεν τον άκουσα καθόλου! θα κουραστηκε το παιδάκι μου από το πολύ "τραμπολίνο" και θα επεσε για ύπνο! χαχαχ

 

Έκανε τη γυμναστική του το παιδί με το τραμπολίνο και μετά ήταν ζεν!:wub:

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ιιιιι κακούργα! Με έχετε φαει με τα κιλά.... θα ζυγιστώ την Παρασκευή στην εμβρυολογο, ε νομίζω ότι θα έχω πάρει σίγουρα πια!!! Ποτέ έχεις β επιπέδου;

XIXIXI ε παρε κανα κιλάκι μωρέ να παρηγορηθούμε κ εμείς!! :P  Σάββατο πρωιιιι εγώ κλείνω την εβδομάδα!

απαπα στον εβρυολόγο δεν με συμφέρει με βγάζει παραπάνω από την δική μου και στην αυχενική το είχα πει στην κοπέλα, δεν με συμφέρετε να πάρετε άλλη ζυγαρια!:D

@Hliolousti δηλαδή εσένα ο αφαλός μπήκε μέσα??τι γίνεται????

@Irinoula86 μην ανησυχείς ξεχνάς που ήμουν εγώ με 2,5 μήνες με βήχα αλλεργικό και ήταν και το πρώτο τρίμηνο??καλά κάνεις κ πιάνεις κοιλίτσα και εγώ το κάνω ασυναίσθητα όταν φτερνίζομαι αλλά δεν παθαίνουν τίποτα, έχουν δέσει καλά τα κούτσικα...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...