Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα έτσι θα του λέω κ εγώ να νιώθεις λίγο καλύτερα που δεν του μιλάει!!

@Renez μην μου αγχώνεσαι ,καλά έκανες κ βοήθησες τον αντρουλη σου, 

Αλλααααααα cyber στήσιμο πρώτη φορά έφαγα!!! Χαχαχαχα

Βρε κορίτσια έχει δει καμία σας τους κάδους που είναι για τις πάνες ;;να μην βρωμοκοπαει όλο το σπίτι;;;χθες κοιτούσα τους λες κ λίγο πανάκριβου!!!

 

Μη πάρεις! Πάρε ένα απλό μικρό κάδο ,άφησε το στο μπαλκονι,πετά πάνες, κ δύο φορές τη μέρα σκουπίδια !:)

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα!

 @EugenJen υπομονή καλό μου! Βάλε τη μουσικούλα σου κ χαζεψε στρωματακια! Κι εγώ θέλω να πάρω αλλά ανάλογα με το καρότσι που δν έχω αποφασίσει ακόμα! Εγώ σταμπαρει ένα ροζ στο rocksugarbaby. 

Άσχετο! Δεν βλέπω τα τικερακια σας μέρες τωρα! Μόνο εγώ ή ούτε κι εσείς??? Εγώ εν τω μεταξύ δν έχω,δν ξέρω πως να βάλω.

Φτιάχνεις πρώτα το τικερ ,παίρνεις το λινκ που είναι για φόρουμ(αν θυμάμαι καλά) κ μετά έρχεσαι εδώ κ τα βήματα είναι

Μενού>προφιλ>ρυθμίσεις λογαριασμού>settings area> υπογραφή! Κ κάνεις επικόλληση το λινκ!

 

 

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Τον αγαπώ!!:mrgreen:

Τι θα έπαιρνε η Σωσο??? Μαύρο βέβαια...κ τούλι να φανταστώ αναλογο ε??

Εκεί να μας χωθεί η αντροχοριστρα!!! Οχιιιαάαα

Ναι πάρε τις κουκουβάγιες που είναι σοφές σαν την σοφή καμιλοπαρδαλη χαχαχαχα

Κοίτα κοίτα η ξελογιαστρα θέλει να ξεγελάσει τον γιατρό παιδιά κ μας το παίζει της υγιεινής τώρα!!!:D

Βλέπετε όλες ότι ασχολείται μαζί μου;;;; Έχει εμμονή η κοπελίτσα!!!! Λυσσαξες πια...

@EugenJen λοιπόν εμένα μου έδωσε η κουμπαρα μου τέτοιο κάδο! Αλλά δε νομίζω να τον χρησιμοποιήσω γιατί είναι πανάκριβες οι κασέτες κ εκτός ότι θα πρέπει να πουληθώ σε πάνες θα πουληθώ κ σε κασέτες!

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

 

@Blossombaby τώρα που έμπλεξες με εμάς ετοιμάσου να ψωνισεις νωρίτερα απ' όσο φαντάζεσαι..εμείς μετά τις αυχενικες τσουκου τσουκου όλο κ με κάτι φορμακια αρχίσαμε κ τώρα να,ολόκληρα δωμάτια χαχαχαχχαχαχαχα

 

 

 

Ναι ναι θέλω θέλω!!! Και εγώ έλεγα μετά την αυχενική να ξεκινήσουμε, αλλά μείναμε σε μια λίστα που φτιάξαμε γιατί λέμε μήπως να περιμένουμε και τη β επιπέδου. Ήρθε και πέρασε και προέκυψε η αμνιοπαρακέντηση πιο καθυστερημένα και είμαστε σε αυτή την αναμονή τώρα. Αλλά σκέφτομαι κι όλας ότι δεν πειράζει τόσα χρόνια μάθαμε από υπομονή οπότε αισθάνομαι μεγάλη ευλογία που είμαστε σε αυτό το σημείο κι ας πάνε οι αγορές λίγο πιο μετά. :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Βλέπετε όλες ότι ασχολείται μαζί μου;;;; Έχει εμμονή η κοπελίτσα!!!! Λυσσαξες πια...

@EugenJen λοιπόν εμένα μου έδωσε η κουμπαρα μου τέτοιο κάδο! Αλλά δε νομίζω να τον χρησιμοποιήσω γιατί είναι πανάκριβες οι κασέτες κ εκτός ότι θα πρέπει να πουληθώ σε πάνες θα πουληθώ κ σε κασέτες!

Χαχαχα ισχύει!! Αν το σκέφτομαι εγώ , πόσο μάλλον εσύ;;βρήκα έναν που δέχεται απλές σακούλες αλλά 65 ευρώ ρε παιδιά για ένα κάδο;;;

@Anastasia05 αυτό το δύο φορές την ημέρα κατέβα για σκουπίδια σκέφτομαι κ μπαίνω στον πειρασμό να πάρω!!!

Just now, Blossombaby είπε:

Ναι ναι θέλω θέλω!!! Και εγώ έλεγα μετά την αυχενική να ξεκινήσουμε, αλλά μείναμε σε μια λίστα που φτιάξαμε γιατί λέμε μήπως να περιμένουμε και τη β επιπέδου. Ήρθε και πέρασε και προέκυψε η αμνιοπαρακέντηση πιο καθυστερημένα και είμαστε σε αυτή την αναμονή τώρα. Αλλά σκέφτομαι κι όλας ότι δεν πειράζει τόσα χρόνια μάθαμε από υπομονή οπότε αισθάνομαι μεγάλη ευλογία που είμαστε σε αυτό το σημείο κι ας πάνε οι αγορές λίγο πιο μετά. :)

Καλέ μην μου ανησυχείς ,μαζί θα τις κάνουμε τις αγορές...εγώ σκέψου 1 φορμακι έχω πάρει μόνο κ τώρα πήρα κ τα του φαρμακείου, παρειτσα  εμείς!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Blossombaby καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου! Καλά ψώνια!!!

@EugenJen ελπίζω να τελείωσε το μαρτύριο σου και τώρα να τσακίζεις κάποια σφολιάτα!

Εγώ χτες πήγα γιατρό! Όλα καλά μου είπε,  έφτασε το 1kg και για ακόμα μια φορά ούτε το πόδι του δεν κούνησε, μεγάλο τεμπελοσκυλο. Επισης, είναι με τα πόδια προς τα κάτω ακομα:unsure:. Κατά τ' αλλα τη Δευτέρα πρωί πρωί θα πάω για εξετάσεις αίματος και για την αγαπημένη σε όλες καμπύλη σακχάρου!

 

  • Μου αρέσει 7

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Blossombaby καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου! Καλά ψώνια!!!

@EugenJen ελπίζω να τελείωσε το μαρτύριο σου και τώρα να τσακίζεις κάποια σφολιάτα!

Εγώ χτες πήγα γιατρό! Όλα καλά μου είπε,  έφτασε το 1kg και για ακόμα μια φορά ούτε το πόδι του δεν κούνησε, μεγάλο τεμπελοσκυλο. Επισης, είναι με τα πόδια προς τα κάτω ακομα:unsure:. Κατά τ' αλλα τη Δευτέρα πρωί πρωί θα πάω για εξετάσεις αίματος και για την αγαπημένη σε όλες καμπύλη σακχάρου!

 

Τελείωσα τελείωσα κ τσάκισα μισή ζαμπονοτυροπιτα, με μπουχτησε το ρημάδι,

Εντάξει δεν ήταν τόσο χάλια η διαδικασία χειρότερα το περίμενα, μόνο η αναμονή με πείνα  κούρασε!!

Ωωωω έφτασε το κιλό μωρεεεε μπεμπακι !! Σημαίνει κάτι που είναι με τα πόδια κάτω;;

Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες!! Ω ρε την Δευτέρα είστε πολλές για την πολυπόθητη καμπύλη!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαχαχα ισχύει!! Αν το σκέφτομαι εγώ , πόσο μάλλον εσύ;;βρήκα έναν που δέχεται απλές σακούλες αλλά 65 ευρώ ρε παιδιά για ένα κάδο;;;

@Anastasia05 αυτό το δύο φορές την ημέρα κατέβα για σκουπίδια σκέφτομαι κ μπαίνω στον πειρασμό να πάρω!!!

Καλέ μην μου ανησυχείς ,μαζί θα τις κάνουμε τις αγορές...εγώ σκέψου 1 φορμακι έχω πάρει μόνο κ τώρα πήρα κ τα του φαρμακείου, παρειτσα  εμείς!!

Δεν αξίζει νομίζω να δίνεις τόσα λεφτά για σακούλες σκουπιδιών.... κ εγώ έχω αγχωθεί για τα φορμάκια!

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Blossombaby καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου! Καλά ψώνια!!!

@EugenJen ελπίζω να τελείωσε το μαρτύριο σου και τώρα να τσακίζεις κάποια σφολιάτα!

Εγώ χτες πήγα γιατρό! Όλα καλά μου είπε,  έφτασε το 1kg και για ακόμα μια φορά ούτε το πόδι του δεν κούνησε, μεγάλο τεμπελοσκυλο. Επισης, είναι με τα πόδια προς τα κάτω ακομα:unsure:. Κατά τ' αλλα τη Δευτέρα πρωί πρωί θα πάω για εξετάσεις αίματος και για την αγαπημένη σε όλες καμπύλη σακχάρου!

 

1kg??? Ολόκληρο παιδί! Δευτέρα το πρωί μαζί θα την κάνουμε την καμπύλη!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Δεν αξίζει νομίζω να δίνεις τόσα λεφτά για σακούλες σκουπιδιών.... κ εγώ έχω αγχωθεί για τα φορμάκια!

1kg??? Ολόκληρο παιδί! Δευτέρα το πρωί μαζί θα την κάνουμε την καμπύλη!

Ξεβρακωτα με το συμπάθειο θα μείνουν τα παιδάκια μας :lol: το έχω πάρει απόφαση με τα ρούχα τελευταία στιγμή θα τρέχω

Από κουβερτακια τι έχεις πάρει;; Δεν πρέπει να πάρουμε 2 πικέ κ 2 βελουτε ανά μωρό μιλάω πάντα εσύ εις διπλούν!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ξεβρακωτα με το συμπάθειο θα μείνουν τα παιδάκια μας :lol: το έχω πάρει απόφαση με τα ρούχα τελευταία στιγμή θα τρέχω

Από κουβερτακια τι έχεις πάρει;; Δεν πρέπει να πάρουμε 2 πικέ κ 2 βελουτε ανά μωρό μιλάω πάντα εσύ εις διπλούν!!

Οτι εσύ τώρα αγχωθηκες????

Ζιπουνακια 3 σετ των 5, φορμακια 3 σετ των 2 κ οι περισσότεροι θα φέρουν φορμακια!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ξεβρακωτα με το συμπάθειο θα μείνουν τα παιδάκια μας :lol: το έχω πάρει απόφαση με τα ρούχα τελευταία στιγμή θα τρέχω

Από κουβερτακια τι έχεις πάρει;; Δεν πρέπει να πάρουμε 2 πικέ κ 2 βελουτε ανά μωρό μιλάω πάντα εσύ εις διπλούν!!

Δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα! Ούτε σεντόνια ούτε τιποτα... κουβερτουλες πικε μου φτιάχνει η μαμά μου 2! Περιμένω τέλος του μήνα μήπως βάλει τίποτα εκπτώσεις κ πάρω τα λευκά είδη! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Δλδ εγώ θέλω 30 ζιπουνακια;;;; 

Φαντάζομαι πως θα βάζεις κ πιο συχνά πλυντήριο εσύ! Να μη θέλουν ένα τη μέρα τουλάχιστον?? Κάποιες φορές κ 2?? Τα πλυμένα δε θέλουν κ δύο μέρουλες να στεγνώσουν?(τον χειμώνα?)

Να μην έχεις 25 να βρίσκονται?? Για αρχή πάρε λιγότερα κ το βλέπεις! Κ δεν είναι ανάγκη κ τα 25 το πρώτο νούμερο! Πάρε 15 το πρώτο, μετά 10 το δεύτερο κ βλέπεις !:)

Αυτά φοριούνται όλο τον χρόνο κ κάνουν απόσβεση! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Φαντάζομαι πως θα βάζεις κ πιο συχνά πλυντήριο εσύ! Να μη θέλουν ένα τη μέρα τουλάχιστον?? Κάποιες φορές κ 2?? Τα πλυμένα δε θέλουν κ δύο μέρουλες να στεγνώσουν?(τον χειμώνα?)

Να μην έχεις 25 να βρίσκονται?? Για αρχή πάρε λιγότερα κ το βλέπεις! Κ δεν είναι ανάγκη κ τα 25 το πρώτο νούμερο! Πάρε 15 το πρώτο, μετά 10 το δεύτερο κ βλέπεις !:)

Τώρα ας πούμε κοιτάω hmm... να πάρω 56 κ 62; Η θα χρειαστώ και το50;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τελείωσα τελείωσα κ τσάκισα μισή ζαμπονοτυροπιτα, με μπουχτησε το ρημάδι,

Εντάξει δεν ήταν τόσο χάλια η διαδικασία χειρότερα το περίμενα, μόνο η αναμονή με πείνα  κούρασε!!

Ωωωω έφτασε το κιλό μωρεεεε μπεμπακι !! Σημαίνει κάτι που είναι με τα πόδια κάτω;;

Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες!! Ω ρε την Δευτέρα είστε πολλές για την πολυπόθητη καμπύλη!

Σημαίνει πως αν δεν γυρίσει με το κεφάλι κάτω πως θα πάω για καισαρική.

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...