Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ρε αγάπη είπαμε,είναι διπλάσιος ο όγκος αίματος ,βάλε υγρά,πλακούντα,τα μωρά που είναι ήδη περίπου ένα κιλό κτλ κτλ..

Μια χαρά είμαστε..εγώ απλά δε θέλω να περάσω τα 75..αυτό..

Δεν θέλω να το σκέφτομαι καν  που θα φτάσω, απλά παίρνω κουράγιο γιατί όλες οι γύρω μου μου λένε ότι είχαν πάρει πάνω από 15 κιλά ακόμα κ κοπέλες που ήταν τελείως πετσί κ κόκαλο ,οπότε λέω εντάξει καλά είμαι ...πάλι καλά που είχα κ τους εμετούς δλδ αλλιώς τώρα σκέψου πόσο θα ήμουν!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Δεν θέλω να το σκέφτομαι καν  που θα φτάσω, απλά παίρνω κουράγιο γιατί όλες οι γύρω μου μου λένε ότι είχαν πάρει πάνω από 15 κιλά ακόμα κ κοπέλες που ήταν τελείως πετσί κ κόκαλο ,οπότε λέω εντάξει καλά είμαι ...πάλι καλά που είχα κ τους εμετούς δλδ αλλιώς τώρα σκέψου πόσο θα ήμουν!!

Παψε μαρή 5.5 κιλά έχεις πάρει κ μπαίνουμε στον 7ο τι θες ποια?!

Κ φοράς ακόμα small!!!:twisted: Δεν συνεχίζω άλλο αυτή την κουβέντα μαζί σου,παρακαλώ να συμμετέχουν όσες έχουν πάρει από 8 κιλά κ πάνω !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Παψε μαρή 5.5 κιλά έχεις πάρει κ μπαίνουμε στον 7ο τι θες ποια?!

Κ φοράς ακόμα small!!!:twisted: Δεν συνεχίζω άλλο αυτή την κουβέντα μαζί σου,παρακαλώ να συμμετέχουν όσες έχουν πάρει από 8 κιλά κ πάνω !!!

Βρε τρελό δες το διάστημα που τα πήρα ομως,σε δύο μήνες !!!δεν τα λες κ λιγα!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Μπορώ να μπω και εγώ στην παρέα σας να μιλάμε? Περιμένουμε και εμείς το παιδάκι μας μέσα Οκτώβρη. Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας και εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας. :)

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blossombaby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Μπορώ να μπω και εγώ στην παρέα σας να μιλάμε? Περιμένουμε και εμείς το παιδάκι μας μέσα Οκτώβρη. Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας και εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας. :)

Καλως ήρθες!!! Για πες μας ποτέ έχεις Πητ;;σε ποιο μαιευτήριο;;ξέρεις φύλο;το πρώτο σου? Ανάκριση κανονική!!:D

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλησπέρα. Περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι με εξωσωματική, κοριτσάκι. Για 16/10 μας εχουν πει :)

Welcome!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου!!!!

Κοριτσιαααααα +1 κοριτσάκι!!!yeaaaaah

Μπουχαχαχαχα

Την έκανα βουτιτσα τη μπέμπα μου!!! Τώρα μαζευτήκαμε!!! Αχ τι ωραία που ήταν!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλησπέρα. Περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι με εξωσωματική, κοριτσάκι. Για 16/10 μας εχουν πει :)

Με το καλό κορίτσι μου! Καλωσήρθες στην παρέα μας, στο μέρος που μιλάμε από κούνιες κ ψώνια μεχρι τσουτσουνια κ όλα τα ενδιάμεσα θεματα!:mrgreen:

Just now, Christinα είπε:

Welcome!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου!!!!

Κοριτσιαααααα +1 κοριτσάκι!!!yeaaaaah

Μπουχαχαχαχα

Την έκανα βουτιτσα τη μπέμπα μου!!! Τώρα μαζευτήκαμε!!! Αχ τι ωραία που ήταν!!!

Πήγαμε κι εμείς σημερα κ κολύμπησα λίγο παραπάνω! :x χαλαρώσατε??? Πήγατε κ ωραία ώρα! Εμείς πάμε πρωί!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Μπορώ να μπω και εγώ στην παρέα σας να μιλάμε? Περιμένουμε και εμείς το παιδάκι μας μέσα Οκτώβρη. Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια μας και εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας. :)

Καλώς ήρθες κοπέλα μου! Με το καλό η μπεμπούλα σας :x 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Καλωσήρθες στην παρέα μας, στο μέρος που μιλάμε από κούνιες κ ψώνια μεχρι τσουτσουνια κ όλα τα ενδιάμεσα θεματα!:mrgreen:

Πήγαμε κι εμείς σημερα κ κολύμπησα λίγο παραπάνω! :x χαλαρώσατε??? Πήγατε κ ωραία ώρα! Εμείς πάμε πρωί!

6.30 πήγαμε κ ήταν το ποσό ζεστά, εεε μπήκα! Κάθησα κ μέσα ,κάθησα κ έξω στη καρεκλιτσα μ αλλά άλλη φορά θα φεύγω για να μν κάθομαι καθόλου με βρεγμένο μαγιό. Ήθελα να απολαύσω τν λεβεντακο που έπαιζε κ έκανε τις τρελές του στη παραλία! Το πρωί είναι πιο ωραία αλλά κ πιο κρύα!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φτου γαμωτο!! Κ πάνω που χάρηκα με την @Efi@ και συμπλήρωσα το αντράκι της στο πινακακι κ εγώ υπάρχει ακόμη ελπίδα για τα αρσενικά μας τσουυυυπ να σου κ το ανθισμένο μωρό της @Blossombaby να μου καταρρίπτει κάθε ελπίδα..

Κ εσείς εκεί να τη καλοσορισετε αμέσως!! Τσ τσ τσ..

Τεσπα..

Καλααα..

Άντε...

Θα κάνω τη καρδιά μου πέτρα και...

Θα σε καλοσορισω κ εγώ στην ομαδαρα μας φίλη @Blossombaby εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη κ φυσικά με ένα υγιέστατο κουκλάκι σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!!!!!:x

Να ξέρεις ότι μόλις μπήκες στη πιο γουρλιδικη ομάδα που ξεπερνά κάθε δυσκολία καιιιιι είναι κ το καλύτερο  pregnancy group therapy παρακαλωωω ,ναι ναι εμείς είμαστε αυτές!!!

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@Blossombaby με το καλό ο κοριτσαρες σας!! Καλώς ήρθες... Να πανε ολα καλα. 

Κορίτσια οι υπόλοιπες πως παμε??? 

Είμαστε καλά σήμερα? Πάλι καρπουζι τσάκισα.. Και γίνεται μάχη... 

Ελπίζω να μην έχω κολικο το βράδυ.. Ο θεος βοηθός... 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello hello koritsia mou!!Ma den sas prolavainw!Pooooses selides!!!ouufff!!:D

Loipon akouste giati apo kei pou den eixa parei sxedon tipota gia to mwro,xafnika gemisa!!!

Pigame xtes pou lete me ton gluko mou na kanoume erevna gia karotsia likna gumnastiria baniera ktl.

Pirame tis prosfores mas,ola super k pira meta mia polu kali mou fili i opoia menei konta sta magazia ekei pou piga an ta xerete einai ola stin seira (kiddo,lito,mothercare,ira ktl ekei sto peristeri) na pame gia kafe mias k imoun sta meri tis k mas leei elate spiti giati exoun k ton mikro tous o opoios pleon exei ftasei 3 e k einai ligo duskolo na vgoun/etoimastoun ktl.

Pame loipon spiti tous k mas edwsan ton karotsi tous 3 se 1 tis chicco.Afou apo tis ormones sugkinithika toso polu!Trelathika!Kai baniero!!!To karotsi entwmetaxy einai san kainourgio kai teleio xrwma!!!Xafnika gemise to dwmatio tis mikris mou.

Mou irthe k to teleio autokollito pou eixa paraggeilei ena terastio ouranio toxo,pigame k simera se ena magazi me leuka eidi stin glufada k pirame k apo kei diafora pragmata k eimai super.Liga akoma exoun meinei!!:PMegali anakoufisi auta ta pragmata pou mas edwse.Eixa upologisei 1000€ gia karotsi k baniero.Stathikame tuxeroi k ta glutwsame.Megalo pragma telika na exeis manoules na sou daneizoun!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Hello hello koritsia mou!!Ma den sas prolavainw!Pooooses selides!!!ouufff!!:D

Loipon akouste giati apo kei pou den eixa parei sxedon tipota gia to mwro,xafnika gemisa!!!

Pigame xtes pou lete me ton gluko mou na kanoume erevna gia karotsia likna gumnastiria baniera ktl.

Pirame tis prosfores mas,ola super k pira meta mia polu kali mou fili i opoia menei konta sta magazia ekei pou piga an ta xerete einai ola stin seira (kiddo,lito,mothercare,ira ktl ekei sto peristeri) na pame gia kafe mias k imoun sta meri tis k mas leei elate spiti giati exoun k ton mikro tous o opoios pleon exei ftasei 3 e k einai ligo duskolo na vgoun/etoimastoun ktl.

Pame loipon spiti tous k mas edwsan ton karotsi tous 3 se 1 tis chicco.Afou apo tis ormones sugkinithika toso polu!Trelathika!Kai baniero!!!To karotsi entwmetaxy einai san kainourgio kai teleio xrwma!!!Xafnika gemise to dwmatio tis mikris mou.

Mou irthe k to teleio autokollito pou eixa paraggeilei ena terastio ouranio toxo,pigame k simera se ena magazi me leuka eidi stin glufada k pirame k apo kei diafora pragmata k eimai super.Liga akoma exoun meinei!!:PMegali anakoufisi auta ta pragmata pou mas edwse.Eixa upologisei 1000€ gia karotsi k baniero.Stathikame tuxeroi k ta glutwsame.Megalo pragma telika na exeis manoules na sou daneizoun!!

Αχ μη τα συζητάς... Μπράβο ποθ σας έδωσε ξ κοπέλα.. Να ναι καλά.. Αντε να τα χαρεί η κοριτσαρα σας.. Μια χαρά σας βρισκωω

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...