Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπα στα ΚΑΠΗ είναι χαλαρά φίλη,για καφέ κ τάβλι πάνε.... Για κανένα κέντρο αποκατάστασης καλύτερα, μπας κ ισιωσουμε!!!!

Σωστό κ αυτό... δεν περιμενα ποτέ ότι το περπατημα στην εγκυμοσύνη θα είναι τόσο ζόρι!!! Δλδ σε αυτές που πάνε φυσιολογικά κ τους λένε στον 9ο να περπατάνε;;; Παναγία μου κουράστηκα που το σκεφτηκα


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Σωστό κ αυτό... δεν περιμενα ποτέ ότι το περπατημα στην εγκυμοσύνη θα είναι τόσο ζόρι!!! Δλδ σε αυτές που πάνε φυσιολογικά κ τους λένε στον 9ο να περπατάνε;;; Παναγία μου κουράστηκα που το σκεφτηκα

Ναι μιλάμε για αγώνα... Κ ζέστη...κ κοιλουμπα ..κ περπάτημα??? Ε δε γίνεται!!!

Just now, Hliolousti είπε:

Καλέ ούτε για εκεί δεν είμαστε!!!

Εκεί η παράδοση λέει να κάθεσαι με τις ώωωωωωρες στην καρεκλιτσα σου,να πίνεις καφεδάκια και μετά ουζακια!Άσε που κάνουν και εκδρομές!αχαχαχαχαχα...

Εγώ λέω στον άντρα μου μετά τη γέννα,θα είμαι για απόσυρση και πεταμα:mrgreen:

Ααααα τα ίδια λέμε! Ζωαρα τα ΚΑΠΗ! Μπροστά σε εμας είναι τζοβενα:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Jasmine@ είπε:

Κ εμένα μου χάνει ειδοποιήσεις... αν στο περιστέρι αγοράζουν κουρτίνα με 600€ μάλλον πρέπει να ανα προσδιορίσουν τα δυτικά κ τα βόρεια προάστια...

Ρε λες να είμαι εγώ η πρώτη;;;;:wacko:

Ρε κοριτσαρο που έχεις στην κοιλιά σου... είμαστε γουρλοομαδα το έχουμε πει! Πες μου λίγο εσυ μου έλεγες ότι βλέπεις μέλισσες; Θέλω με κάποια να σχολιάσω το υποτιθέμενο νεογέννητο...

Να στε καλά ομορφιές μου!! Ευχαριστω πολύ όλες! 

Όχι δεν ήμουν εγώ που έβλεπα μέλισσες ..:-o χαχα

Παρήγγειλα σήμερα κάτι καρτουλες ανάπτυξης από μια κοπέλα και έχει μέσα τα πάντα για τον πρώτο χρόνο του παιδιού. Αν δεν τις έπαιρνα θα έσκαγα!!!

Καλημερα σε όλες  :x

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοιλιτσες!!!

Είναι αυτή η ζέστη που μας κάνεις έτσι σαραβαλα! Εγώ παρόλο που έχω κ σκολιωση δεν υποφέρω τόσο ακόμα, πιο πολύ οι γοφοι με πιάνουν μετά τις δουλειές του σπιτιού! Στο περπάτημα πάω σαν χελώνα...δν είμαι για πουθενά,τα φτύνω στο 5'. Ξεκούραση κ ξάπλα, κύριες μου που δουλεύετε κυρίως!!!

Μέλισσες δεν είδα γμτ,κοιμήθηκα έχω χάσει πολλά επεισόδια κ δεν λειτουργεί κ το replay tv! Μου λέει το ρεζουμέ η μαμα μου!:D

Λοιπόν βγήκαν οι εξετάσεις μου! Καλές μου φαίνονται! Ο γιατρός είχε γέννα αλλά η μαία-γραμματέας του μου είπε ότι είναι καλές. Είχα στη καμπύλη 79 το νηστείας, 171!!! Στα 60' και 88 στα 120'. Αυτό το 171 έχει όριο 180 Αλλά κ πάλι αφού δεν το έχει περάσει κ οι άλλες τιμές είναι καλές μάλλον πάμε καλά!

Αλλά!!! Ήταν ανεβασμένη η crp αυτή για τις φλεγμονές. Είχα 0,8 με όριο 0.5!!! Μάλλον είναι ανεβασμένη στην εγκυμοσύνη ή πέρασα κάποιο κρύωμα γτ και πάλι δεν είναι πολύ! Τη ΔευΠρέπει τέρα θα τις δει ο docκαι ίσως με βολεψουνε και με δει κι εμένα λιγάκι! Οπότε περιμένω! Εν τω μεταξύ κ η αλλη που πήρα χθες η εμβρυολογος θα λείπει τις ίδιες μέρες κ έχει ραντεβού από 3/08!!! πρεπει να είναι όλοι συννενοημενοι εδώ κάτω να λειπουν μαζί για διακοπές!

Αχ τα 'πα όλα!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 5

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@EugenJenγια βοηθά εσυ με το Σκρουτζ ο καλάθι σου! Είχα παραγγείλει 3 σετ σεντόνια κεντια από το ίδιο κατάστημα, αλλά μέσω Σκρουτζ! Μου στείλανε 2 σεντόνια κ μια παπλωματωθηκη.... δλδ το ένα σχέδιο αντί για σεντόνι το έστειλαν παπλωματωθηκη! Τι να κάνω να το κρατησω;;; Φυσικά κ είναι πιο ακριβή η παπλωματωθηκη... ή να πάρω τηλ να το αλλάξουν;;; Για πείτε τη γνώμη σας


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! 

Φτιάχνω ψαράκι με πατατοσαλάτα τώρα για μεσημεριανό! Εγώ νιώθω πολύ κομμένη τελευταία, σαν να θέλω όλο να κοιμάμαι, το κεφάλι φουλ βαρύ, δεν αναπνέω καθόλου καλά (μου έδωσε ένα σπρέι η γιατρός αλλά δεν κάνει τίποτα νμζ), η κοιλιά τα ίδια όπως πριν τρώω μια μπουκιά και νιώθω ότι θα εκραγεί. Και για την μέση που λέτε πονάει πλέον συνεχώς. Αλλά με κάνει μασάζ συνέχεια ο γλυκούλης ο ανδρούλης μου, δεν έχω παράπονο :mrgreen: Γενικά ένα σαράβαλο όπως όλες! 

@Christinα Τέλειαα! Από την στιγμή που είναι μέσα στις φυσιολογικές τιμές δεν έχεις να φοβάσαι κάτι! 

@Mariamaraki Τι όμορφα νέα! Μπραβοο! 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

@EugenJenγια βοηθά εσυ με το Σκρουτζ ο καλάθι σου! Είχα παραγγείλει 3 σετ σεντόνια κεντια από το ίδιο κατάστημα, αλλά μέσω Σκρουτζ! Μου στείλανε 2 σεντόνια κ μια παπλωματωθηκη.... δλδ το ένα σχέδιο αντί για σεντόνι το έστειλαν παπλωματωθηκη! Τι να κάνω να το κρατησω;;; Φυσικά κ είναι πιο ακριβή η παπλωματωθηκη... ή να πάρω τηλ να το αλλάξουν;;; Για πείτε τη γνώμη σας

Είναι για πάπλωμα κουνιας ή για μονο? Λογικά ια τη χρειαστείς για να μην μην πλένεις συνέχεια το πάπλωμα αλλά από του χρόνου θα βάλεις πάπλωμα! Μπορείς κ τη κουβέρτα να βάζεις μέσα για να γλιτώσει πλύσιμο!(όχι την αγκαλιάς όμως γτ είναι μικρούλα)


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Είναι για πάπλωμα κουνιας ή για μονο? Λογικά ια τη χρειαστείς για να μην μην πλένεις συνέχεια το πάπλωμα αλλά από του χρόνου θα βάλεις πάπλωμα! Μπορείς κ τη κουβέρτα να βάζεις μέσα για να γλιτώσει πλύσιμο!(όχι την αγκαλιάς όμως γτ είναι μικρούλα)

Για πάπλωμα κούνιας είναι... ναι έλεγα να έπαιρνα του χρόνου αλλά έχω μπει στον πειρασμό να το κρατησω κ να παραγγείλω κ σεντόνι... 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Για πάπλωμα κούνιας είναι... ναι έλεγα να έπαιρνα του χρόνου αλλά έχω μπει στον πειρασμό να το κρατησω κ να παραγγείλω κ σεντόνι... 

Στην ουσία θα κάνεις ένα έξτρα έξοδο τώρα,για να παραγγείλεις το σεντόνι που δεν ήρθε!

Αν δεν έχεις θέμα μ'αυτο,κρατα την παπλωματοθηκη γτ θα χρειαστεί!

Εγώ θα την κρατούσα!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

@Christinαμια χαρά είναι οι τιμές σου! Τώρα για το ραντεβού πιστεύω πως ο γιατρός θα σε βολεψει κάπου εμβόλιμα στα ραντεβού του! Αλλιώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο πέρα από υπομονή! 

Από κουραση κ πόνους τις προηγούμενες μέρες με πονούσε χαμηλά ή μέση και ένιωθα τα πόδια μου πολυ βαριά. Τις τελευταίες μέρες είμαι πολυ καλά!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Στην ουσία θα κάνεις ένα έξτρα έξοδο τώρα,για να παραγγείλεις το σεντόνι που δεν ήρθε!

Αν δεν έχεις θέμα μ'αυτο,κρατα την παπλωματοθηκη γτ θα χρειαστεί!

Εγώ θα την κρατούσα!

Μα μη πιέζετε άλλο... σας παρακαλώ δε θα θελα!!!
Εντάξει θα την κρατησω αφού επιμένετε...χαχαχχα 

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!

Μέση και ισχύο με πιάνει συχνά πυκνά αλλά όχι σαν πόνος περιόδου!σαν μαγκωμα!

Σαν πόνος περιόδου με έπιασε στη μέση μια μέρα που με είχε πιάσει και στην κοιλίτσα!αλλά δεν ξέρω γτ!την άλλη μέρα είχα ρνβ και με βρήκε μια χαρά οπότε το ξέχασα!

Και να περπατήσω για πολύ δε μπορώ!τα φτύνω πολύ γρήγορα ρε γμτ και στεναχωριέμαι!με πιάνει ισχυαλγια και βάρος στο κουτί!

Επισης τις 3 τελευταίες μέρες με έχει πιάσει και πόνος στην πλάτη!πονάνε τα κόκκαλακια μου σε όλη την πλάτη!

@Renezακι μου oπως καταλαβαίνεις σαραβαλο κανονικό:(

Αχχ πουλάκι μου κ εσύ..

Ευτυχώς όταν κοιμήθηκα μου πέρασε κ η μέση κ η κοιλίτσα που ήταν σαν πόνοι περιόδου..έτσι πονούσα μέχρι τον 4ο περίπου κ τότε είχα ρωτήσει τον dr κ είπε πως είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα οπότε καθησύχασα τον εαυτό μου σκεπτόμενη αυτο:D κ μάλλον αυτό θα είναι πάλι ρε εδώ έχουμε πλέον ολόκληρα μωρσ μέσα μας:x

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα κοιλιτσες!!!

Είναι αυτή η ζέστη που μας κάνεις έτσι σαραβαλα! Εγώ παρόλο που έχω κ σκολιωση δεν υποφέρω τόσο ακόμα, πιο πολύ οι γοφοι με πιάνουν μετά τις δουλειές του σπιτιού! Στο περπάτημα πάω σαν χελώνα...δν είμαι για πουθενά,τα φτύνω στο 5'. Ξεκούραση κ ξάπλα, κύριες μου που δουλεύετε κυρίως!!!

Μέλισσες δεν είδα γμτ,κοιμήθηκα έχω χάσει πολλά επεισόδια κ δεν λειτουργεί κ το replay tv! Μου λέει το ρεζουμέ η μαμα μου!:D

Λοιπόν βγήκαν οι εξετάσεις μου! Καλές μου φαίνονται! Ο γιατρός είχε γέννα αλλά η μαία-γραμματέας του μου είπε ότι είναι καλές. Είχα στη καμπύλη 79 το νηστείας, 171!!! Στα 60' και 88 στα 120'. Αυτό το 171 έχει όριο 180 Αλλά κ πάλι αφού δεν το έχει περάσει κ οι άλλες τιμές είναι καλές μάλλον πάμε καλά!

Αλλά!!! Ήταν ανεβασμένη η crp αυτή για τις φλεγμονές. Είχα 0,8 με όριο 0.5!!! Μάλλον είναι ανεβασμένη στην εγκυμοσύνη ή πέρασα κάποιο κρύωμα γτ και πάλι δεν είναι πολύ! Τη ΔευΠρέπει τέρα θα τις δει ο docκαι ίσως με βολεψουνε και με δει κι εμένα λιγάκι! Οπότε περιμένω! Εν τω μεταξύ κ η αλλη που πήρα χθες η εμβρυολογος θα λείπει τις ίδιες μέρες κ έχει ραντεβού από 3/08!!! πρεπει να είναι όλοι συννενοημενοι εδώ κάτω να λειπουν μαζί για διακοπές!

Αχ τα 'πα όλα!:mrgreen:

Γαμωτο πες της κ εγώ ήθελα να σε στηρίξω μωρεεεε:P

Κ εγώ πιστεύω μια χαρά είναι κοριτσαρα μου τα αποτελέσματα άντε να σου πει να προσέχεις λιγο..

Κ εγώ σήμερα έφυγα στις 12 πάλι..όλη τη βδομάδα μέχρι 1:30 εκατσα Μαξ..πάει το 2+..

Παρότι έχουμε πλέον δροσιά κ air condition δεν αντέχω την ορθοστασία πάνω από τις 4-5 ώρες οπότε χαιρετώ..

Χαχαχα μανάδες η καλύτερη αναμετάδοση:D

Just now, Jasmine@ είπε:

@EugenJenγια βοηθά εσυ με το Σκρουτζ ο καλάθι σου! Είχα παραγγείλει 3 σετ σεντόνια κεντια από το ίδιο κατάστημα, αλλά μέσω Σκρουτζ! Μου στείλανε 2 σεντόνια κ μια παπλωματωθηκη.... δλδ το ένα σχέδιο αντί για σεντόνι το έστειλαν παπλωματωθηκη! Τι να κάνω να το κρατησω;;; Φυσικά κ είναι πιο ακριβή η παπλωματωθηκη... ή να πάρω τηλ να το αλλάξουν;;; Για πείτε τη γνώμη σας

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Μα μη πιέζετε άλλο... σας παρακαλώ δε θα θελα!!!
Εντάξει θα την κρατησω αφού επιμένετε...χαχαχχα 

Βρήκε ευκαιρία παιδιά!! 

Να μην το κρατήσεις κυρία μου(καλά εσύ θα το έχεις ανοίξει βέβαια ήδη πιθανόν κ να πλένεται τωρα:P..) τεσπα..

Τσάμπα έξοδο!!!! Τουλάχιστον ισοφαρίζει με τα λεφτά που εξοικονομισες με τη κεραλοιφη από τις κρέμες..:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

@EugenJenγια βοηθά εσυ με το Σκρουτζ ο καλάθι σου! Είχα παραγγείλει 3 σετ σεντόνια κεντια από το ίδιο κατάστημα, αλλά μέσω Σκρουτζ! Μου στείλανε 2 σεντόνια κ μια παπλωματωθηκη.... δλδ το ένα σχέδιο αντί για σεντόνι το έστειλαν παπλωματωθηκη! Τι να κάνω να το κρατησω;;; Φυσικά κ είναι πιο ακριβή η παπλωματωθηκη... ή να πάρω τηλ να το αλλάξουν;;; Για πείτε τη γνώμη σας

Aν έχεις σκοπό να χρησιμοποιήσεις παπλωματοθήκη οκ, αλλιώς μίλα με σκρουτζ να στο αλλάξουν!!Αλλά αποτι βλέπω σε ψησαν οι σουσουραδες να το κρατήσεις!!

@Renez σήμερα λοιπόν μου ζήτηθηκε να δουλέψω μέχρι 05/08 , στην ουσία 3 μέρες παραπάνω απότι υπολόγιζα, και μετά τις 21 που γυρίζω από διακοπές να κάνω πολύ συγκεκριμένους πελάτες που θέλουν μόνο εμένα από το σπίτι μου και τέλος...είπα οκ( @Jasmine@  κάνε οτι δεν το είδες!  ) αφού θα δουλεύω από σπίτι ας δω την θετική πλευρά, οτι θα πληρωθώ και για Αυγουστο!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα κοιλιτσες!!!

Είναι αυτή η ζέστη που μας κάνεις έτσι σαραβαλα! Εγώ παρόλο που έχω κ σκολιωση δεν υποφέρω τόσο ακόμα, πιο πολύ οι γοφοι με πιάνουν μετά τις δουλειές του σπιτιού! Στο περπάτημα πάω σαν χελώνα...δν είμαι για πουθενά,τα φτύνω στο 5'. Ξεκούραση κ ξάπλα, κύριες μου που δουλεύετε κυρίως!!!

Μέλισσες δεν είδα γμτ,κοιμήθηκα έχω χάσει πολλά επεισόδια κ δεν λειτουργεί κ το replay tv! Μου λέει το ρεζουμέ η μαμα μου!:D

Λοιπόν βγήκαν οι εξετάσεις μου! Καλές μου φαίνονται! Ο γιατρός είχε γέννα αλλά η μαία-γραμματέας του μου είπε ότι είναι καλές. Είχα στη καμπύλη 79 το νηστείας, 171!!! Στα 60' και 88 στα 120'. Αυτό το 171 έχει όριο 180 Αλλά κ πάλι αφού δεν το έχει περάσει κ οι άλλες τιμές είναι καλές μάλλον πάμε καλά!

Αλλά!!! Ήταν ανεβασμένη η crp αυτή για τις φλεγμονές. Είχα 0,8 με όριο 0.5!!! Μάλλον είναι ανεβασμένη στην εγκυμοσύνη ή πέρασα κάποιο κρύωμα γτ και πάλι δεν είναι πολύ! Τη ΔευΠρέπει τέρα θα τις δει ο docκαι ίσως με βολεψουνε και με δει κι εμένα λιγάκι! Οπότε περιμένω! Εν τω μεταξύ κ η αλλη που πήρα χθες η εμβρυολογος θα λείπει τις ίδιες μέρες κ έχει ραντεβού από 3/08!!! πρεπει να είναι όλοι συννενοημενοι εδώ κάτω να λειπουν μαζί για διακοπές!

Αχ τα 'πα όλα!:mrgreen:

καλημερα κοριτσι μου, ρωτα τον ενδοκρινολογο σου για τα ορια της καμπυλης γιατι στην κυηση διαφερουν και τα μικροβιολογικα εχουν το καθενα τα δικα του. Αν θυμαμαι καλα στην 1η ωρα ειναι 150, στο λεω γιατι εγω με 158 ειχα διαβητη κυησης κι εκανα μετρησεις και διατροφη, διοτι εστω και μια εκ των τριων τιμων να ειναι στα ανωτερα φυσιολογικα η και πιο πανω, θεωρειται διαβητης. συμβουλη μου να ρωτησεις καλυτερα τον ενδοκρινολογο που ειναι κι ειδικοτητα του.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Aν έχεις σκοπό να χρησιμοποιήσεις παπλωματοθήκη οκ, αλλιώς μίλα με σκρουτζ να στο αλλάξουν!!Αλλά αποτι βλέπω σε ψησαν οι σουσουραδες να το κρατήσεις!!

@Renez σήμερα λοιπόν μου ζήτηθηκε να δουλέψω μέχρι 05/08 , στην ουσία 3 μέρες παραπάνω απότι υπολόγιζα, και μετά τις 21 που γυρίζω από διακοπές να κάνω πολύ συγκεκριμένους πελάτες που θέλουν μόνο εμένα από το σπίτι μου και τέλος...είπα οκ( @Jasmine@  κάνε οτι δεν το είδες!  ) αφού θα δουλεύω από σπίτι ας δω την θετική πλευρά, οτι θα πληρωθώ και για Αυγουστο!!

Μια χαρά μαναρακι μου,δεν είναι κάτι 2 εβδομαδες έμειναν αλλά απ' ότι σ ακουω αντέχεις κ εσύ εισαι στην κατηγορία μας "σκυλί" οπότε δε σε φοβάμαι:)

 

Κ μετά από το σπίτι νομίζω θα είναι ότι καλύτερο..στην ασφάλεια σου,τη δροσιά σου κ τη καναπεδαρα σου!! Εγώ το βρίσκω σούπερ ειλικρινά!!

Με το αμάξι μόνο να προσέχετε ρε κορίτσια μου όσες ακόμη οδηφειται..ακουγα πάλι στις ειδήσεις τι χαμός γίνεται από ατυχήματα κ μλκιες..σας σκέφτομαι να ξέρετε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...