Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Έλεος παιδί μου, μια με την Καρντάσιαν που τρώει τον πλακούντα της, τώρα με μωρά από σιλικόνη, τι ειδήσεις διαβάζεις;;;;

@Jasmine@ε λίγο θα με βγάλεις ότι πήρα ένα κρόσσι ,τι μια κουρτίνα;;;;

 

Χρήση ε?? Τι να πω ψυχακια το παίρνουν αντί για μωρό:blink: κάποιες έχουν κ λίκνο κανονικό να κοιμάται ή καροτσι για βόλτα...

Πάτα στο YouTube newborns..

Silicone baby routine βασικά

  • Μπερδεμένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Αααασεεεε όσο για εκείνο έχω ρίξει κλαμαααααα....έχει πολύ όμορφη φωνή!!!

Σήμερα πάντως θα γίνουν πολλά ευτράπελα!!!συμμαζευω τώρα κουζίνα στα πολύ γρήγορα για να προλάβω να πλύνω δόντια,πρόσωπο κ να στρωθω:mrgreen:

Διάβασα ότι θα βρει εκείνη η Θεοδοσία γράμμα του γιαννου ότι το Σέργιο τον σκότωσαν αυτές κ πάει κ τις καταδίδει...

απο τη Δευτέρα τι θα βλέπουμε;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Αντε αντε τέλεια νέα κοπέλα μου.. Μπραβο στην κοπελαρα σας... Φτου φτουυυ

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Διάβασα ότι θα βρει εκείνη η Θεοδοσία γράμμα του γιαννου ότι το Σέργιο τον σκότωσαν αυτές κ πάει κ τις καταδίδει...

απο τη Δευτέρα τι θα βλέπουμε;

Ναι ναιιιι!!!το έδειξε στο τρέιλερ!!!και ότι ο κυπραιος θα το πει στον Λάμπρο!!!!

Άσε!!!τώρα με τα νινια ξανά από φθινόπωρο;)


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι που γύρισες με ευχάριστα νέα! Να ευχαριστηθείς τη κοιλίτσα κι από δω κ πέρα μόνο ευχάριστα!

Just now, Renez είπε:

Συγγνώμη που γελάω αλλά είναι κωμικό τραγικό!!

Μπράβοοοο η κοριτσάρα σου Μαράκι μου φτου φτου ολόκληρο μπουμπούκι!!!!

Έτσι έτσι να μεγαλώνουν τα μωράκια μας:x

Σωστά,next step for all of us is Doppler..για να δουμεεεε

Αχχχ πόσο θα τρελαθώ με τη πρώτη που θα γεννήσει δε νιώθετε!!!! Ούτε στις κουμπαρουλες μου δεν είχα αυτή την αγωνία ρε βλαμμένα!!!!!

@Jasmine@ ξεκαθα η κοντέσσα κάνει πως δεν είδε την απάντηση σου!!!!

Κι εγώ τι περιμένω πως κ πως να σκάσουν τα πρώτα  νινια!

Just now, EugenJen είπε:

Τώρα το είδα ρε συ...κάτι έχει πάθει κ χάνω ειδοποιήσεις!! 

Που έχετε βγάλει κομισσα εμενα το φτωχό Περιστεριωτοπουλο τι να πω;;;;

:x τέλεια η κορίτσαρα μας!! 1340???? Παναγίτσα μου ολόκληρη κοπέλαρα!!!

Τίμιο λαϊκό κορασιο, γιατί σε πειράζουν???

Just now, Jasmine@ είπε:

Δε το είδες το μωρό που λέμε γι αυτό μιλάς...:evil: κ δε θέλω να γεννήσω πρώτη !!!! Πολύ φοβάμαι...

Ρε θυμασαι όταν πέθανε ο γιαννος που ήταν στο καφενειο κ τραγούδησε το καίγομαι κ σιγολιωνω;;; Κάθε φορά που το άκουγα έκλαιγα...

Συγνώμη φίλτατη ξέχασα το Ρομάν!!!! Χαχχαχαχαχ

Λες να είσαι εσύ??? Να κάνεις την αρχή?? Βρε όλα καλά να πάνε ,μη το σκέφτεσαι μόνο με φόβο! 

Εγώ έχω λαχτάρα να δω τον μπόμπιρα! Και φόβο! Ανυπομονώ!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φουσκοκοιλιτσες μου από.πονο στη μέση πως είστε?

Εμένα εδώ κ ένα μήνα αν είμαι ώρα ξαπλωμένη ανάσκελα ή όταν σηκώνομαι από τον καναπέ που είναι σχετικά χαμηλός με σουβλιζει λίγο αλλά σήμερα από το απόγευμα ως τώρα πονάει η άτιμη όπως στη περίοδο..

Θα δω τις απαντήσεις για τις μεσουλες σας το πρωί..

Τώρα πέφτω για ύπνο γτ κλείνουν τα ματάκια μου..μπας κ περάσει αυτός κ πόνος "περιόδου.."

Σας φιλώ αγαπημένες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φουσκοκοιλιτσες μου από.πονο στη μέση πως είστε?

Εμένα εδώ κ ένα μήνα αν είμαι ώρα ξαπλωμένη ανάσκελα ή όταν σηκώνομαι από τον καναπέ που είναι σχετικά χαμηλός με σουβλιζει λίγο αλλά σήμερα από το απόγευμα ως τώρα πονάει η άτιμη όπως στη περίοδο..

Αν πονάει όπως στην περίοδο,να ξαπλώσεις να ξεκουράσεις ...

Εμένα μαγκωνει καμιά φορά αλλά ξεμαγκωνει γρήγορα!

Σήμερα η γκρινια μου από τη ζέστη κ την υγρασία μέσα στη μέρα απερίγραπτη..είχαμε πάει για κάτι δουλειές κ από ένα σημείο κ μετά απλά γκρινιαζα :lol:. Μετά έκανα ένα μπανάκι κ ισιωσα


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, EugenJen said:

Ο Χριστός κ η Παναγία!!! Τι 17.000 καλέ;;;το αγοράζεις το παιδί;;;;;

Χαχα, ένα παιδί πακέτο παρακαλώ! Αααχ, γελάμε με τα χάλια μας...

 

5 hours ago, DemiMom said:

17.000 € και μετά λέμε ότι εδώ δεν έχουμε κράτος πρόνοιας! Πιο πολύ σε συμφέρει να κλείσεις αεροπορικά κ να γεννήσεις εδώ παρα εκεί! Ανέφικτο βέβαια με τις δουλειές. 

Ευτυχώς έχει την ιδιωτική ασφάλεια. 

@EugenJen καλά τον έκανες κ γω πλέον θα τις υπερασπιζομαι ένθερμα τις εγκυουλες τώρα που το έχω βιωσει!

@Jasmine@ καταλήγω ότι οι χειρότερες είναι οι γυναίκες! Τέλος! 

Καλά κι εγώ αν μπορούσα Ελλάδα θα ερχόμουν να γεννήσω. Αλλά έχε χάρη που δε μπορούμε να φύγουμε για τόσο καιρό και προτιμώ το μωρό μετά την κλινική να έρθει απ'ευθείας σπίτι του να μπούμε όλοι σε πρόγραμμα. Άσε που αν γεννηθεί εδώ θα είναι και Αμερικάνος πολίτης, οπότε θα έχει άλλα προνόμια και ελευθερία να σπουδάσει/δουλέψει εδώ αργότερα, και να μην ταλαιπωρηθεί όπως εμείς σ'αυτό το θέμα.

 

5 hours ago, Mariamaraki said:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Τέλειααα!!! Ολόκληρη κοπέλα!:wub: Έτσι, μόνο καλά νέα να ακούς από εδώ και πέρα και να τα μοιράζεσαι με τη γουρλοομάδα μας!

 

3 hours ago, Renez said:

Φουσκοκοιλιτσες μου από.πονο στη μέση πως είστε?

Εμένα εδώ κ ένα μήνα αν είμαι ώρα ξαπλωμένη ανάσκελα ή όταν σηκώνομαι από τον καναπέ που είναι σχετικά χαμηλός με σουβλιζει λίγο αλλά σήμερα από το απόγευμα ως τώρα πονάει η άτιμη όπως στη περίοδο..

Θα δω τις απαντήσεις για τις μεσουλες σας το πρωί..

Τώρα πέφτω για ύπνο γτ κλείνουν τα ματάκια μου..μπας κ περάσει αυτός κ πόνος "περιόδου.."

Σας φιλώ αγαπημένες!!

Καμιά φορά κι εγώ νιώθω πόνους περιόδου στη μέση, αλλά νομίζω είναι μόνο όταν κουνιέται πολύ ή αλλάζει θέση το μωρό. Νομίζω είναι λογικό γιατί τότε κουνιέται η μήτρα και εννοείται συνεχίζει και μεγαλώνει κι άλλο. Κατά τα άλλα, όταν σηκώνομαι από ξάπλα δεν πονάει η μέση μου, αλλά καμιά φορά νιώθω καμιά σουβλιά στο ισχύο, ειδικά στα πρώτα βήματα. Πες το καλύτερα και στον γιατρό σου όμως, να το κοιτάξει καλού κακού.

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι όταν περπατάω λίγο παραπάνω ή όταν κάνω καμιά δουλειά και σκύβω η κοιλιά μου σαν να πέφτει πιο χαμηλά και την νιώθω πιο βαριά. Μάλλον θα πρέπει να προσέχω να μην κουράζομαι και τον τελευταίο μήνα μόνο να το ρίξω στο περπάτημα.

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Good morning!!!! Πωπω κορίτσια με πήρε ο ύπνος με το κινητό στο χέρι, έχω γίνει σαν τις γιαγιάδες, σε λίγο θα κοιμάμαι στην καρέκλα!!

@Anastasia05 εσύ που μας έζησες πες τι φτωχά πλην τίμια κοριτσοπουλα είμεθα!

@Renez μέση κ ισχίο φουλ! Ειδικά όταν σηκώνομαι από την καρέκλα στο γραφείο που είμαι αρκετή ώρα καθιστή, σκέψου για λίγα λεπτά κουτσαινω κιόλας, μια μαγκουριτσα, παρακαλώ!!!

 

  • Χαχα 6

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιααα!!!

Πάει κορίτσια μου, όσο αντέξαμε αντέξαμε ο 7ος ήρθε να μας ισοπεδώσει χαχαχχα

Εν τέλη @EugenJen μέχρι πότε θα δουλεύεις..??

@Eva137 σε αυτό με τα προνόμια όντας Αμερικανός πολίτης έχεις απόλυτο δικιο!! Κ θα του λες μετά τις θυσίες τις μάνας με τους Αμερικανούς γιατρούς που δε σ' άφηναν να τον δεις!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Good morning!!!! Πωπω κορίτσια με πήρε ο ύπνος με το κινητό στο χέρι, έχω γίνει σαν τις γιαγιάδες, σε λίγο θα κοιμάμαι στην καρέκλα!!

@Anastasia05 εσύ που μας έζησες πες τι φτωχά πλην τίμια κοριτσοπουλα είμεθα!

@Renez μέση κ ισχίο φουλ! Ειδικά όταν σηκώνομαι από την καρέκλα στο γραφείο που είμαι αρκετή ώρα καθιστή, σκέψου για λίγα λεπτά κουτσαινω κιόλας, μια μαγκουριτσα, παρακαλώ!!!

 

Καλημέρα!!! Λοιπον χθες πήγαμε να παραγγείλουμε κούνιες κ στρώματα!!! Για μια απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια την έκανα 25. Χωρίς υπερβολή...  Νιώθω αυτες τις μερες ότι τα δυο παιδιά έχουν έρθει πολύ μπροστά κ ένιωθα την κοιλιά μου τόσο βαριά & αυτές μέσα να κουνιούνται σαν τρελές! Εγώ θα ήθελα ένα καροτσακι...

  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!

Μέση και ισχύο με πιάνει συχνά πυκνά αλλά όχι σαν πόνος περιόδου!σαν μαγκωμα!

Σαν πόνος περιόδου με έπιασε στη μέση μια μέρα που με είχε πιάσει και στην κοιλίτσα!αλλά δεν ξέρω γτ!την άλλη μέρα είχα ρνβ και με βρήκε μια χαρά οπότε το ξέχασα!

Και να περπατήσω για πολύ δε μπορώ!τα φτύνω πολύ γρήγορα ρε γμτ και στεναχωριέμαι!με πιάνει ισχυαλγια και βάρος στο κουτί!

Επισης τις 3 τελευταίες μέρες με έχει πιάσει και πόνος στην πλάτη!πονάνε τα κόκκαλακια μου σε όλη την πλάτη!

@Renezακι μου oπως καταλαβαίνεις σαραβαλο κανονικό:(

  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!

Μέση και ισχύο με πιάνει συχνά πυκνά αλλά όχι σαν πόνος περιόδου!σαν μαγκωμα!

Σαν πόνος περιόδου με έπιασε στη μέση μια μέρα που με είχε πιάσει και στην κοιλίτσα!αλλά δεν ξέρω γτ!την άλλη μέρα είχα ρνβ και με βρήκε μια χαρά οπότε το ξέχασα!

Και να περπατήσω για πολύ δε μπορώ!τα φτύνω πολύ γρήγορα ρε γμτ και στεναχωριέμαι!με πιάνει ισχυαλγια και βάρος στο κουτί!

Επισης τις 3 τελευταίες μέρες με έχει πιάσει και πόνος στην πλάτη!πονάνε τα κόκκαλακια μου σε όλη την πλάτη!

@Renezακι μου oπως καταλαβαίνεις σαραβαλο κανονικό:(

Είμαστε όλες για τα Καπή...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Είμαστε όλες για τα Καπή...

Καλέ ούτε για εκεί δεν είμαστε!!!

Εκεί η παράδοση λέει να κάθεσαι με τις ώωωωωωρες στην καρεκλιτσα σου,να πίνεις καφεδάκια και μετά ουζακια!Άσε που κάνουν και εκδρομές!αχαχαχαχαχα...

Εγώ λέω στον άντρα μου μετά τη γέννα,θα είμαι για απόσυρση και πεταμα:mrgreen:

  • Χαχα 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...