Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      Τα ίδια,πόνοι στη μήτρα και στη μέση..Κρίμα αν δεν προχώρησε το σπορακι πάντως,θα στεναχωρηθω πολύ..

      @Eflenewνα την ακούς την @Angot, είναι η γκουρού των τεστ ❤️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ εδώ κ λίγο καιρο ξεκίνησα το "ζακέτα να πάρεις" του π.Ανδρεα Κονανου και είμαι κατενθουσιασμένη...

Αν θα ήθελες κάτι σχετικό με γονεϊκοτητα και ανάλαφρο,στο προτείνω φουλ

Το έχω στα υπόψιν ήδη αυτό!!:)

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

αααααα την κονόμησες την παλωματοθήκη δλδ!!πολύ καλη αντιμετώπιση από το κατάστημα μπράβο τους, να τους γραψεις και κριτική!!

 

άστα να πάνε...ευτυχώς οι πελάτες δεν έχουν το τηλέφωνο μου,  μια φορά έκανα το λάθος ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!

Το χειρότερο είναι οτι με παίρνουν τώρα οι πελάτες κ μου λένε ποσο θα τους λείψω και ότι αφού Οκτώβρη γεννάω ε δεν θα έχω γυρίσει Δεκέμβρη???

και λέω συγνώμη αυτοί οι άνθρωποι για  τις δικές του γυναίκες , ή οι γυναίκες για τον εαυτό τους αυτό θα ήθελαν όταν γεννήσουν να γυρίσουν στον 3ο μηνα?

 

Λοιπον φίλη δε με πάει καλά με τις παραγγελίες... έρχεται μια κουβέρτα την οποία είχα πληρώσει με κάρτα όπως πάντα, πάει ο άντρας μου να την παραλάβει κ του λένε είναι με αντικαταβολή κ την ξανά πληρώνει! Τι γκίνια... κ τώρα ψάχνω να βγάλω άκρη!

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Λοιπον φίλη δε με πάει καλά με τις παραγγελίες... έρχεται μια κουβέρτα την οποία είχα πληρώσει με κάρτα όπως πάντα, πάει ο άντρας μου να την παραλάβει κ του λένε είναι με αντικαταβολή κ την ξανά πληρώνει! Τι γκίνια... κ τώρα ψάχνω να βγάλω άκρη!

αστο κουκλίτσα μου, πήγαινε στα μαγαζία να τελειώνεις!!! :lol: και με τα celestino πάλι κάτι θέμα δεν είχες με την μεταφορική??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

αστο κουκλίτσα μου, πήγαινε στα μαγαζία να τελειώνεις!!! :lol: και με τα celestino πάλι κάτι θέμα δεν είχες με την μεταφορική??

Χαχαχαχαχα ναι πάλι με τη γενική ταχυδρομική ήταν... μίλησα με το κατάστημα που πήρα την κουβέρτα. Βρήκαν την πληρωμή που είχα κάνει, απλά ταυτόχρονα ήταν άλλη μια παραγγελία με το ίδιο ποσό κ κόλλησαν λάθος τα αυτοκόλλητα πληρωμένο, αντικαταβολή. Κάποιος πήρε μια δωρεάν κουβέρτα μάλλον.... χαχαχαχα θα μου κάνουν επιστροφή χρημάτων το απόγευμα! Πάλι καλά...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@EugenJen Εγώ θα σου πρότεινα το Πασχαλιές σε συρματόπλεγμα, ο δερματοστικτης του Άουσβιτς και η Κυνηγός του Χίτλερ. Πολύ ωραία και ιστορικά! 

Μετά Η μυστική ιστορία της Donna Tartt, Οι καλοί της Hannah Kent & Η Μορφωμένη της Tara Westover

Πολύ ωραία λύση για την παραλία είναι και ο Fitzek που είπαν τα κορίτσια, Agatha Christie, M.J Arlidge :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Δεν έχω διαβάσει όλα όσα γράφετε αλλά είδα που ρωτάς για βιβλία. Εδώ σου μιλάει βιβλιοφάγος. Πες μου τι κατηγορίες σε ενδιαφέρουν να σου πω! Μόνο που δεν ξέρω πολλά από βιβλία ψυχολογίας, αυτοβελτίωσης κτλ. Κυριως για λογοτεχνία. 

Σε λένε και Αναστασια και κάηκα.. Σα να το είχα γράψει εγώ. Γιατί κι εγώ διαβασα πολύ πρόσφατα τους αδερφούς καραμαζωφ και λατρεύω τον Γκαμπριέλ Γκαρσια Μάρκες. 

Αλήθεια??? Κι εγώ τα ρουφάω τα βιβλία κ έχω κάνει κ τον γιο έτσι! 

Έπαθα σοκ με το χίλια χρόνια μοναξιά! Ήταν το πρώτο του Γκαρσία που διάβασα κ τον λάτρεψα! Έχει ακουστεί ότι θα γίνει σειρά στο νετφλιξ αλλά δεν έχει προχωρήσει το θέμα.

Just now, EugenJen είπε:

αααααα την κονόμησες την παλωματοθήκη δλδ!!πολύ καλη αντιμετώπιση από το κατάστημα μπράβο τους, να τους γραψεις και κριτική!!

 

άστα να πάνε...ευτυχώς οι πελάτες δεν έχουν το τηλέφωνο μου,  μια φορά έκανα το λάθος ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!

Το χειρότερο είναι οτι με παίρνουν τώρα οι πελάτες κ μου λένε ποσο θα τους λείψω και ότι αφού Οκτώβρη γεννάω ε δεν θα έχω γυρίσει Δεκέμβρη???

και λέω συγνώμη αυτοί οι άνθρωποι για  τις δικές του γυναίκες , ή οι γυναίκες για τον εαυτό τους αυτό θα ήθελαν όταν γεννήσουν να γυρίσουν στον 3ο μηνα?

 

@Christinα @P.L.L. @Anastasia05  Λοιπόν κορίτσια δεν θέλω καθόλου έρωτες , αγάπες και τέτοια μελό εχω αφήσει πολλά βιβλία στην μέση γιατί με κούρασαν έτσι!!

λογοτεχνία θέλω, μου αρέσουν πολύ αυτά που εξιστορούνται ιστορικά γεγονότα μέσα απο ιστορίες ανθρώπων!!καθόλου ψυχολογικά και αυτοβελτίωσης, δεν θέλω να κάψω φλάντζες!!

 

Κανένα αυτοβελτιωσης δεν έβαλα,τα έχω κόψει,έχω τελειοποιηθεί!! Ούτε έρωτες φυσικά!! Τα έχουμε ξεπεράσει αυτα:mrgreen:

Εκατό χρόνια μοναξιά με τα χίλια! 

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

αααααα την κονόμησες την παλωματοθήκη δλδ!!πολύ καλη αντιμετώπιση από το κατάστημα μπράβο τους, να τους γραψεις και κριτική!!

 

άστα να πάνε...ευτυχώς οι πελάτες δεν έχουν το τηλέφωνο μου,  μια φορά έκανα το λάθος ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!

Το χειρότερο είναι οτι με παίρνουν τώρα οι πελάτες κ μου λένε ποσο θα τους λείψω και ότι αφού Οκτώβρη γεννάω ε δεν θα έχω γυρίσει Δεκέμβρη???

και λέω συγνώμη αυτοί οι άνθρωποι για  τις δικές του γυναίκες , ή οι γυναίκες για τον εαυτό τους αυτό θα ήθελαν όταν γεννήσουν να γυρίσουν στον 3ο μηνα?

 

@Christinα @P.L.L. @Anastasia05  Λοιπόν κορίτσια δεν θέλω καθόλου έρωτες , αγάπες και τέτοια μελό εχω αφήσει πολλά βιβλία στην μέση γιατί με κούρασαν έτσι!!

λογοτεχνία θέλω, μου αρέσουν πολύ αυτά που εξιστορούνται ιστορικά γεγονότα μέσα απο ιστορίες ανθρώπων!!καθόλου ψυχολογικά και αυτοβελτίωσης, δεν θέλω να κάψω φλάντζες!!

 

Κι εγώ κάπως έτσι είμαι αν και περνάω τις φάσεις μου. Μου αρέσουν πολύ τα ιστορικά μυθιστορήματα. Σου συστήνω ανεπιφύλακτα το Ινές, ψυχή μου. ΦΟΒΕΡΟ. Επισης πρόσφατα διαβασα το Χαρταετοί πάνω από την πόλη, το οποίο έχει τα θέματα του σε καποια σημεία αλλά είναι πολύ ενδιαφέρον. Εμενα μου αρέσει πολύ κι ο Αρτζιμπαλντ Κρονιν, πχ το Τα αστέρια κοιτάζουν τη γη. Πρόσφατα διαβασα και το τα κλειδιά της βασιλειας. Όσον αφορά στον Ντοστογέφσκι και στον Γκ. Γκ. Μάρκες εγώ τους λατρεύω και τους δυο όπως και τον Καζατζακη αν θέλεις κάτι σε ελληνικό του ίδιου επιπέδου. Α μου άρεσε πολύ και το τα σταφύλια της οργής που το διαβασα πριν κιγο καιρό. Έχω ένα θέμα και δεν προτιμω τα πολύ σύγχρονα. Φοβάμαι ότι θα απογοητευτώ κι έτσι συχνά μένω σε καθιερωμένες επιλογές. Αλλά μου έδωσαν πριν κανα δυο χρόνια και διαβασα μια τριλογία της κόνελι (νομίζω) που είναι σύγχρονη και τα πρώτα δυο βιβλία είχαν πολύ ενδιαφέρον. Το Τριανταφυλλάκι είναι το πρώτο. Ευκολοδιαβαστο. Μη φανταστεις κάποια λογοτεχνική ικανότητα που θα σε συνεπάρει. Αλλα επειδή είμαι πολύ κουτσομπόλα (έτσι με λέω επειδή μου αρέσει να διαβάζω για ζωες άλλων -κατά τ αλλά δεν είμαι καθόλου) και επειδή είναι και ιστορικά τα ρούφηξα κυριολεκτικά. 

Τον τελευταίο χρονο διαβασα πολλά βιβλία που διαδραματίζονται στην δεκαετία του 20 και του 30 ανα τον κόσμο. Έβλεπα πρακτικά τι γινόταν στην ίδια χρονική περιοδο σε αλλά μέρη του πλανήτη  

Εχετε κι εσεις να προτείνετε κάποιο; 

Just now, Anastasia05 είπε:

Αλήθεια??? Κι εγώ τα ρουφάω τα βιβλία κ έχω κάνει κ τον γιο έτσι! 

Έπαθα σοκ με το χίλια χρόνια μοναξιά! Ήταν το πρώτο του Γκαρσία που διάβασα κ τον λάτρεψα! Έχει ακουστεί ότι θα γίνει σειρά στο νετφλιξ αλλά δεν έχει προχωρήσει το θέμα.

Κανένα αυτοβελτιωσης δεν έβαλα,τα έχω κόψει,έχω τελειοποιηθεί!! Ούτε έρωτες φυσικά!! Τα έχουμε ξεπεράσει αυτα:mrgreen:

Εκατό χρόνια μοναξιά με τα χίλια! 

Ναι! Ειδικά πέρσι που ήμουν στο σπίτι με το μωρό και φέτος με τον κορονοιο έχω τυφλωθεί να διαβάζω! Όταν κοιμάται η μικρή μόνο αυτό κάνω! 

Εγω έχω ζήσει λίγο καιρό στη Λατινική Αμερική και βλέπω τον Μάρκες και από άλλη σκοπιά γιατί γνωρίζω τη νοοτροπία των Λατίνων. Περα από το γεγονός ότι μου θυμίζει κουλτούρες που αγαπώ πολύ. Να διαβάσεις το έρωτας στα χρόνια της χολέρας και το περί έρωτος και άλλων δαιμονίων. Βασικα όλα του ωραία είναι. Αυτή την περιοδο διαβάζω που και που (γιατί έχω ανοιχτά πολλά μέτωπα με βιβλία.. αλλο δηλαδή στο κινητό, αλλο στον πάνω όροφο του σπιτιού κι αλλο στο κρεβάτι πριν κοιμηθώ..) τα ανεμοσκορπίσματα αλλά δεν έχω πιάσει ακόμα το νόημα του θέματος.. μάλλον είμαι ακόμα πολύ αρχή. 

Να διαβάσεις και της Ισαμπέλ Αλιέντε. Μου αρεσουν τα περισσότερα δικά της αλλά πιο πολύ από όλα τα Ινές Ψυχή μου που έγραψα και στην Ευγενία. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα πω κάτι άσχετο!

Ήμουν έτοιμη να παραγγείλω από σπιτισοπ μια κουβερτουλα αγκαλιας την οποία από 29,90 την είχε 24 και λέω κομπλέ!

Και στο τσακ έκανα μια έρευνα και τη βρήκα 14,95 στο λινοχομ!+3€ μεταφορικά πήγε στα 18!!!!

Δλδ γλίτωσα 6€!

Επίσης κι ενα καλυμμα αλλαξιερας το βρήκα στα Λητώ φθηνότερα!

Κάθε προϊόν που θέλετε,να το τσεκαρετε πρωτα στο ίντερνετ γιατι αξιζει..

  • Μου αρέσει 4

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Κι εγώ κάπως έτσι είμαι αν και περνάω τις φάσεις μου. Μου αρέσουν πολύ τα ιστορικά μυθιστορήματα. Σου συστήνω ανεπιφύλακτα το Ινές, ψυχή μου. ΦΟΒΕΡΟ. Επισης πρόσφατα διαβασα το Χαρταετοί πάνω από την πόλη, το οποίο έχει τα θέματα του σε καποια σημεία αλλά είναι πολύ ενδιαφέρον. Εμενα μου αρέσει πολύ κι ο Αρτζιμπαλντ Κρονιν, πχ το Τα αστέρια κοιτάζουν τη γη. Πρόσφατα διαβασα και το τα κλειδιά της βασιλειας. Όσον αφορά στον Ντοστογέφσκι και στον Γκ. Γκ. Μάρκες εγώ τους λατρεύω και τους δυο όπως και τον Καζατζακη αν θέλεις κάτι σε ελληνικό του ίδιου επιπέδου. Α μου άρεσε πολύ και το τα σταφύλια της οργής που το διαβασα πριν κιγο καιρό. Έχω ένα θέμα και δεν προτιμω τα πολύ σύγχρονα. Φοβάμαι ότι θα απογοητευτώ κι έτσι συχνά μένω σε καθιερωμένες επιλογές. Αλλά μου έδωσαν πριν κανα δυο χρόνια και διαβασα μια τριλογία της κόνελι (νομίζω) που είναι σύγχρονη και τα πρώτα δυο βιβλία είχαν πολύ ενδιαφέρον. Το Τριανταφυλλάκι είναι το πρώτο. Ευκολοδιαβαστο. Μη φανταστεις κάποια λογοτεχνική ικανότητα που θα σε συνεπάρει. Αλλα επειδή είμαι πολύ κουτσομπόλα (έτσι με λέω επειδή μου αρέσει να διαβάζω για ζωες άλλων -κατά τ αλλά δεν είμαι καθόλου) και επειδή είναι και ιστορικά τα ρούφηξα κυριολεκτικά. 

Τον τελευταίο χρονο διαβασα πολλά βιβλία που διαδραματίζονται στην δεκαετία του 20 και του 30 ανα τον κόσμο. Έβλεπα πρακτικά τι γινόταν στην ίδια χρονική περιοδο σε αλλά μέρη του πλανήτη  

Εχετε κι εσεις να προτείνετε κάποιο; 

Ναι! Ειδικά πέρσι που ήμουν στο σπίτι με το μωρό και φέτος με τον κορονοιο έχω τυφλωθεί να διαβάζω! Όταν κοιμάται η μικρή μόνο αυτό κάνω! 

Εγω έχω ζήσει λίγο καιρό στη Λατινική Αμερική και βλέπω τον Μάρκες και από άλλη σκοπιά γιατί γνωρίζω τη νοοτροπία των Λατίνων. Περα από το γεγονός ότι μου θυμίζει κουλτούρες που αγαπώ πολύ. Να διαβάσεις το έρωτας στα χρόνια της χολέρας και το περί έρωτος και άλλων δαιμονίων. Βασικα όλα του ωραία είναι. Αυτή την περιοδο διαβάζω που και που (γιατί έχω ανοιχτά πολλά μέτωπα με βιβλία.. αλλο δηλαδή στο κινητό, αλλο στον πάνω όροφο του σπιτιού κι αλλο στο κρεβάτι πριν κοιμηθώ..) τα ανεμοσκορπίσματα αλλά δεν έχω πιάσει ακόμα το νόημα του θέματος.. μάλλον είμαι ακόμα πολύ αρχή. 

Να διαβάσεις και της Ισαμπέλ Αλιέντε. Μου αρεσουν τα περισσότερα δικά της αλλά πιο πολύ από όλα τα Ινές Ψυχή μου που έγραψα και στην Ευγενία. 

Εγώ δε μπορώ πολλά βιβλία μαζι! Επίσης μετά το τέλος του κάθε βιβλίου θέλω χρόνο μέχρι να ξεκινήσω άλλο...ε στα χρόνια της μοναξιάς ήθελα πολύ χρόνο!

Ο Ντοστογιέφσκι είναι ο αγαπημένος μου κι εμένα , Μ αρέσει πολύ  ο τρόπος που γράφει κ οι αδελφοί Καραμαζώφ ήταν από τα καλύτερα του που έχω διαβάσει. Μου έχουν μείνει λίγα ακόμη δικά του.

Και ο Πόε μου αρέσει πολύ. 

Επόμενο λέω να πάω στου άθλιους , πιστεύω ηρθε η σειρά του!

Την Αλιέντε την έχω κατά νου ,επειδή έχω διαβάσει πως είναι ο θηλυκός Μάρκες. Όπως κ τον έρωτα στα χρόνια της χολέρας, που έχω προγραμματίσει να το πάρω στην επόμενη αγορά βιβλιων!

 

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια θα πω κάτι άσχετο!

Ήμουν έτοιμη να παραγγείλω από σπιτισοπ μια κουβερτουλα αγκαλιας την οποία από 29,90 την είχε 24 και λέω κομπλέ!

Και στο τσακ έκανα μια έρευνα και τη βρήκα 14,95 στο λινοχομ!+3€ μεταφορικά πήγε στα 18!!!!

Δλδ γλίτωσα 6€!

Επίσης κι ενα καλυμμα αλλαξιερας το βρήκα στα Λητώ φθηνότερα!

Κάθε προϊόν που θέλετε,να το τσεκαρετε πρωτα στο ίντερνετ γιατι αξιζει..

Μπράβο ρε κορίτσι ψάχνω καιρό κάλυμμα αλλαξιερας κ δε βρίσκω,θα κοιτάξω τώρα

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια θα πω κάτι άσχετο!

Ήμουν έτοιμη να παραγγείλω από σπιτισοπ μια κουβερτουλα αγκαλιας την οποία από 29,90 την είχε 24 και λέω κομπλέ!

Και στο τσακ έκανα μια έρευνα και τη βρήκα 14,95 στο λινοχομ!+3€ μεταφορικά πήγε στα 18!!!!

Δλδ γλίτωσα 6€!

Επίσης κι ενα καλυμμα αλλαξιερας το βρήκα στα Λητώ φθηνότερα!

Κάθε προϊόν που θέλετε,να το τσεκαρετε πρωτα στο ίντερνετ γιατι αξιζει..

Ναι ρε γαμωτο θέλει πολύ ψάξιμο... 

εγω έχω άλλη απορια... τις κουβέρτες τις πλένουμε;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ρε γαμωτο θέλει πολύ ψάξιμο... 

εγω έχω άλλη απορια... τις κουβέρτες τις πλένουμε;;;

Εγώ τα πλένω όλα! Ακόμη κ αυτά που είναι σε συσκευασία κλειστά!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@elenioz @Anastasia05 @P.L.L. ευχαριστώ κορίτσια μου!!θα τα τσεκάρω, αν και είμαι πιο πολύ της ελληνικής λογοτεχνίας, οτι διάβασα απο ξένη δεν με ενθουσιάσε, αλλα δεν τα απορρίπτω!!

@Jasmine@ συμφωνώ,  του μωρού θα τα πλύνω όλα!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ δε μπορώ πολλά βιβλία μαζι! Επίσης μετά το τέλος του κάθε βιβλίου θέλω χρόνο μέχρι να ξεκινήσω άλλο...ε στα χρόνια της μοναξιάς ήθελα πολύ χρόνο!

Ο Ντοστογιέφσκι είναι ο αγαπημένος μου κι εμένα , Μ αρέσει πολύ  ο τρόπος που γράφει κ οι αδελφοί Καραμαζώφ ήταν από τα καλύτερα του που έχω διαβάσει. Μου έχουν μείνει λίγα ακόμη δικά του.

Και ο Πόε μου αρέσει πολύ. 

Επόμενο λέω να πάω στου άθλιους , πιστεύω ηρθε η σειρά του!

Την Αλιέντε την έχω κατά νου ,επειδή έχω διαβάσει πως είναι ο θηλυκός Μάρκες. Όπως κ τον έρωτα στα χρόνια της χολέρας, που έχω προγραμματίσει να το πάρω στην επόμενη αγορά βιβλιων!

 

Μπράβο ρε κορίτσι ψάχνω καιρό κάλυμμα αλλαξιερας κ δε βρίσκω,θα κοιτάξω τώρα

Αααα! Οι άθλιοι είναι από τα πλέον αγαπημένα μου! Όπως και η ταινία (αλλά σε σκηνοθεσία του Μπιλ Ογκαστ). Την είδα πρώτη φορά στα 15 μου και δεν με έχει συνεπάρει άλλη όσο εκείνη τότε. 

Πηγαινε στην Αλιέντε. Θα σου αρέσει σίγουρα! Εμενα του Ντοστογέφσκι με είχε συγκλονίσει το έγκλημα και τιμωρία. 

Just now, EugenJen είπε:

@elenioz @Anastasia05 @P.L.L. ευχαριστώ κορίτσια μου!!θα τα τσεκάρω, αν και είμαι πιο πολύ της ελληνικής λογοτεχνίας, οτι διάβασα απο ξένη δεν με ενθουσιάσε, αλλα δεν τα απορρίπτω!!

@Jasmine@ συμφωνώ,  του μωρού θα τα πλύνω όλα!!!

Ααα εγώ είμαι περισσότερο της ξένης! Αν διαβάσεις κάτι που σου αρέσει πολύ να μας πεις! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ρε γαμωτο θέλει πολύ ψάξιμο... 

εγω έχω άλλη απορια... τις κουβέρτες τις πλένουμε;;;

Ναιιιι!!!!εγώ θα τις πλυνω!

Επίσης,τα υφάσματα από το λίκνο λέω να πλύνω...το καρότσι λέω να το αφήσω στην ησυχία του προς το παρόν :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Ναιιιι!!!!εγώ θα τις πλυνω!

Επίσης,τα υφάσματα από το λίκνο λέω να πλύνω...το καρότσι λέω να το αφήσω στην ησυχία του προς το παρόν :mrgreen:

 

Just now, Hliolousti είπε:

Ναιιιι!!!!εγώ θα τις πλυνω!

Επίσης,τα υφάσματα από το λίκνο λέω να πλύνω...το καρότσι λέω να το αφήσω στην ησυχία του προς το παρόν :mrgreen:

Tα εσωτερικά του καροτσιού δεν μπορείς να τα αφαιρέσεις κ να τα πλύνεις??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...