Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

17.000 € και μετά λέμε ότι εδώ δεν έχουμε κράτος πρόνοιας! Πιο πολύ σε συμφέρει να κλείσεις αεροπορικά κ να γεννήσεις εδώ παρα εκεί! Ανέφικτο βέβαια με τις δουλειές. 

Ευτυχώς έχει την ιδιωτική ασφάλεια. 

@EugenJen καλά τον έκανες κ γω πλέον θα τις υπερασπιζομαι ένθερμα τις εγκυουλες τώρα που το έχω βιωσει!

@Jasmine@ καταλήγω ότι οι χειρότερες είναι οι γυναίκες! Τέλος! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, DemiMom είπε:

17.000 € και μετά λέμε ότι εδώ δεν έχουμε κράτος πρόνοιας! Πιο πολύ σε συμφέρει να κλείσεις αεροπορικά κ να γεννήσεις εδώ παρα εκεί! Ανέφικτο βέβαια με τις δουλειές. 

Ευτυχώς έχει την ιδιωτική ασφάλεια. 

@EugenJen καλά τον έκανες κ γω πλέον θα τις υπερασπιζομαι ένθερμα τις εγκυουλες τώρα που το έχω βιωσει!

@Jasmine@ καταλήγω ότι οι χειρότερες είναι οι γυναίκες! Τέλος! 

Αν το καλοσκεφτείς έχεις δίκιο... έκλεινε εισητηρια ένα μήνα πριν την πητ. Μπορούσε να νοικιάσει κ σπίτι γεννούσε πήγαινε πίσω κ θα είχε κ ρέστα! 

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ο Χριστός κ η Παναγία!!! Τι 17.000 καλέ;;;το αγοράζεις το παιδί;;;;;

Συγγνώμη που γελάω αλλά είναι κωμικό τραγικό!!

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Μπράβοοοο η κοριτσάρα σου Μαράκι μου φτου φτου ολόκληρο μπουμπούκι!!!!

Έτσι έτσι να μεγαλώνουν τα μωράκια μας:x

Σωστά,next step for all of us is Doppler..για να δουμεεεε

Αχχχ πόσο θα τρελαθώ με τη πρώτη που θα γεννήσει δε νιώθετε!!!! Ούτε στις κουμπαρουλες μου δεν είχα αυτή την αγωνία ρε βλαμμένα!!!!!

@Jasmine@ ξεκαθα η κοντέσσα κάνει πως δεν είδε την απάντηση σου!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Πολύ ωραία! Ολόκληρη κοπέλα καλέ!!!Μπράβο σας κορίτσια μου!!!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Μπράβο στη μπουμπουκα σου και μπράβο και σε εσένα κορίτσι μου!!!!!Μόνο ευχάριστα νέα να έχεις από εδώ και στο εξής από την κοιλίτσα σου!!!:wub:

Αντε και σε δύο βδομάδες θα έχει πέσει κι άλλο και θα είναι όλα σούπερ όπως τώρα!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Σου έχω απαντησει από πάνω αλλά μάλλον δεν το είδες! Χιχιχιχι

Τώρα το είδα ρε συ...κάτι έχει πάθει κ χάνω ειδοποιήσεις!! 

Που έχετε βγάλει κομισσα εμενα το φτωχό Περιστεριωτοπουλο τι να πω;;;;

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

:x τέλεια η κορίτσαρα μας!! 1340???? Παναγίτσα μου ολόκληρη κοπέλαρα!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τώρα το είδα ρε συ...κάτι έχει πάθει κ χάνω ειδοποιήσεις!! 

Που έχετε βγάλει κομισσα εμενα το φτωχό Περιστεριωτοπουλο τι να πω;;;;

:x τέλεια η κορίτσαρα μας!! 1340???? Παναγίτσα μου ολόκληρη κοπέλαρα!!!

Κ εμένα μου χάνει ειδοποιήσεις... αν στο περιστέρι αγοράζουν κουρτίνα με 600€ μάλλον πρέπει να ανα προσδιορίσουν τα δυτικά κ τα βόρεια προάστια...

Just now, Renez είπε:

Συγγνώμη που γελάω αλλά είναι κωμικό τραγικό!!

Μπράβοοοο η κοριτσάρα σου Μαράκι μου φτου φτου ολόκληρο μπουμπούκι!!!!

Έτσι έτσι να μεγαλώνουν τα μωράκια μας:x

Σωστά,next step for all of us is Doppler..για να δουμεεεε

Αχχχ πόσο θα τρελαθώ με τη πρώτη που θα γεννήσει δε νιώθετε!!!! Ούτε στις κουμπαρουλες μου δεν είχα αυτή την αγωνία ρε βλαμμένα!!!!!

@Jasmine@ ξεκαθα η κοντέσσα κάνει πως δεν είδε την απάντηση σου!!!!

Ρε λες να είμαι εγώ η πρώτη;;;;:wacko:

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!!

Όλα πήγαν πολύ καλά!

Και το αμνιακό έπεσε λιγάκι και η μικρή πήγε 1340 ! Και μου είπε σε 2 βδομάδες να κανονίσω το doppler.

Είστε τέλειες :x:x..Η ομαδουλα μας βοηθάει  παρά πολύ!!

Ρε κοριτσαρο που έχεις στην κοιλιά σου... είμαστε γουρλοομαδα το έχουμε πει! Πες μου λίγο εσυ μου έλεγες ότι βλέπεις μέλισσες; Θέλω με κάποια να σχολιάσω το υποτιθέμενο νεογέννητο...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εμένα μου χάνει ειδοποιήσεις... αν στο περιστέρι αγοράζουν κουρτίνα με 600€ μάλλον πρέπει να ανα προσδιορίσουν τα δυτικά κ τα βόρεια προάστια...

Ρε λες να είμαι εγώ η πρώτη;;;;:wacko:

Ρε κοριτσαρο που έχεις στην κοιλιά σου... είμαστε γουρλοομαδα το έχουμε πει! Πες μου λίγο εσυ μου έλεγες ότι βλέπεις μέλισσες; Θέλω με κάποια να σχολιάσω το υποτιθέμενο νεογέννητο...

Εδώ για μέλισσες!!!σήμερα φινάλε!

Όσο για το νεογέννητο....ετοιμο να πάει στο προνηπιο ήταν :lol:

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εδώ για μέλισσες!!!σήμερα φινάλε!

Όσο για το νεογέννητο....ετοιμο να πάει στο προνηπιο ήταν :lol:

Χαχαχαχα μαζί τα λέγαμε λοιπον... εντάξει πραγματικά δε βρήκαν πιο μικρό μωρό να βάλουν;;;; 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι δεν ήξεραν οι άνθρωποι να πάρουν ένα νεογέννητο να ικανοποιήσουν το οπτικό πεδίο της κυρίας Ισμήνης...μμμμμ-_-

Όσο για το να είσαι η πρώτη.....μακαριιιι γιατί όχι??? Αρκεί να έχει περάσει τις 36 εβδομαδες να είσαι στο μήνα σου κ ας έρθουν οπότε θέλουν οι κούκλες σου!!

Ρε κορίτσια τώρα που λέμε για μωρά..έχετε δει αυτά τα ψεύτικα από σιλικόνη που έχουν γίνει μόδα στην Αμερική???? Νομίζω λέγονται newborn..

  • Χαχα 3
  • Μπερδεμένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχαχα μαζί τα λέγαμε λοιπον... εντάξει πραγματικά δε βρήκαν πιο μικρό μωρό να βάλουν;;;; 

Άσε ρε συ!!!Και λέει η δροσω σε μια δόση:είναι τοοοσοοο μικροοοο :D

Το μόνο που με σταμάτησε να κράζω και να λέω στον άντρα μου έλεος άλλο μωρό δε βρίσκανε κλπ,ήταν το νανούρισμα!!!

Μωρέ τί φωνουλα αγγελικη;;;με συγκίνησε αυτό η αλήθεια ειναι

Just now, Renez είπε:

Ναι δεν ήξεραν οι άνθρωποι να πάρουν ένα νεογέννητο να ικανοποιήσουν το οπτικό πεδίο της κυρίας Ισμήνης...μμμμμ-_-

Όσο για το να είσαι η πρώτη.....μακαριιιι γιατί όχι??? Αρκεί να έχει περάσει τις 36 εβδομαδες να είσαι στο μήνα σου κ ας έρθουν οπότε θέλουν οι κούκλες σου!!

Ρε κορίτσια τώρα που λέμε για μωρά..έχετε δει αυτά τα ψεύτικα από σιλικόνη που έχουν γίνει μόδα στην Αμερική???? Νομίζω λέγονται newborn..

Λίγο creepy μου ακούγεται αυτό....:unsure:

Για πες δλδ ποια είναι η χρήση του;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι δεν ήξεραν οι άνθρωποι να πάρουν ένα νεογέννητο να ικανοποιήσουν το οπτικό πεδίο της κυρίας Ισμήνης...μμμμμ-_-

Όσο για το να είσαι η πρώτη.....μακαριιιι γιατί όχι??? Αρκεί να έχει περάσει τις 36 εβδομαδες να είσαι στο μήνα σου κ ας έρθουν οπότε θέλουν οι κούκλες σου!!

Ρε κορίτσια τώρα που λέμε για μωρά..έχετε δει αυτά τα ψεύτικα από σιλικόνη που έχουν γίνει μόδα στην Αμερική???? Νομίζω λέγονται newborn..

Έλεος παιδί μου, μια με την Καρντάσιαν που τρώει τον πλακούντα της, τώρα με μωρά από σιλικόνη, τι ειδήσεις διαβάζεις;;;;

@Jasmine@ε λίγο θα με βγάλεις ότι πήρα ένα κρόσσι ,τι μια κουρτίνα;;;;

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι δεν ήξεραν οι άνθρωποι να πάρουν ένα νεογέννητο να ικανοποιήσουν το οπτικό πεδίο της κυρίας Ισμήνης...μμμμμ-_-

Όσο για το να είσαι η πρώτη.....μακαριιιι γιατί όχι??? Αρκεί να έχει περάσει τις 36 εβδομαδες να είσαι στο μήνα σου κ ας έρθουν οπότε θέλουν οι κούκλες σου!!

Ρε κορίτσια τώρα που λέμε για μωρά..έχετε δει αυτά τα ψεύτικα από σιλικόνη που έχουν γίνει μόδα στην Αμερική???? Νομίζω λέγονται newborn..

Δε το είδες το μωρό που λέμε γι αυτό μιλάς...:evil: κ δε θέλω να γεννήσω πρώτη !!!! Πολύ φοβάμαι...

Just now, Hliolousti είπε:

Άσε ρε συ!!!Και λέει η δροσω σε μια δόση:είναι τοοοσοοο μικροοοο :D

Το μόνο που με σταμάτησε να κράζω και να λέω στον άντρα μου έλεος άλλο μωρό δε βρίσκανε κλπ,ήταν το νανούρισμα!!!

Μωρέ τί φωνουλα αγγελικη;;;με συγκίνησε αυτό η αλήθεια ειναι

Λίγο creepy μου ακούγεται αυτό....:unsure:

Για πες δλδ ποια είναι η χρήση του;

Ρε θυμασαι όταν πέθανε ο γιαννος που ήταν στο καφενειο κ τραγούδησε το καίγομαι κ σιγολιωνω;;; Κάθε φορά που το άκουγα έκλαιγα...

Just now, EugenJen είπε:

Έλεος παιδί μου, μια με την Καρντάσιαν που τρώει τον πλακούντα της, τώρα με μωρά από σιλικόνη, τι ειδήσεις διαβάζεις;;;;

@Jasmine@ε λίγο θα με βγάλεις ότι πήρα ένα κρόσσι ,τι μια κουρτίνα;;;;

Συγνώμη φίλτατη ξέχασα το Ρομάν!!!! Χαχχαχαχαχ

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Δε το είδες το μωρό που λέμε γι αυτό μιλάς...:evil: κ δε θέλω να γεννήσω πρώτη !!!! Πολύ φοβάμαι...

Ρε θυμασαι όταν πέθανε ο γιαννος που ήταν στο καφενειο κ τραγούδησε το καίγομαι κ σιγολιωνω;;; Κάθε φορά που το άκουγα έκλαιγα...

Συγνώμη φίλτατη ξέχασα το Ρομάν!!!! Χαχχαχαχαχ

Αααασεεεε όσο για εκείνο έχω ρίξει κλαμαααααα....έχει πολύ όμορφη φωνή!!!

Σήμερα πάντως θα γίνουν πολλά ευτράπελα!!!συμμαζευω τώρα κουζίνα στα πολύ γρήγορα για να προλάβω να πλύνω δόντια,πρόσωπο κ να στρωθω:mrgreen:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...