Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα εντάξει με εσένα βρήκα κοινά...

Το έτσι θέλω να θυμάμαι κ το lav therapy τα έχω διαβάσει, της Κουνουνη τα έχω σχεδόν όλα γιατί μαρεσει πολύ όπως γράφει!

Αλλά θρίλερ παρόλο που νόμιζα θα μαρεσει ένα που πήρα δεν το κατάφερα, βαρέθηκα....

 

Εμμμ σε κατάλαβα εγώ μάνα μ... 

Βρες Μανανεδακη και Σφακιανάκη κ θα είσαι μια χαρά..!!

Καλά κ εμένα στα μυστηρίου είναι να με κρατήσει μη νομίζεις..το "Νεκρονομικόν" είναι ωραίο..δεν είναι ακριβώς θρίλερ..έχει να κάνει κ με αληθινή ιστορία που την έχουν παραποίησει βέβαια για ένα βιβλιο τύπου σολομονικη..με κράτησε πάντως..

Λες να πάρω κάνα ακόμη Κουνουνη ε?? Θα ψάξω να βρω..

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ στο σούπερ χαζευα τις τενα γτ μου φαίνονται πιο βολικές...αλλά είναι με νούμερα και δεν ήξερα πως να υπολογίσω τι νούμερο θα φοράω στον 9ο..

Μπήκα λοιπόν στο σάιτ τους μπας και έχουν μεγεθολογιο και είδα πως υπάρχει η δυνατότητα να σου στείλουν δωρεάν δείγμα στο προϊόν που επιθυμείς!

Ε παρήγγειλα ένα λαρτζ να δω τί φάση και να το δω κ γνκ σαν υλικό...

Διατριβή στην πάνα βρακάκι χαχαχαααχχαχα:D

Απλά είναι ακριβουτσικα για να το ρισκάρω και να αγοράσω ένα πακέτο και να μη με βολεψει!

Οπότε αν θες δες το!δε χάνεις κατι

Καλέ αστην να τα πλύνει και τέλος!!!μια βδομάδα είναι θα περάσει!δε χάνεις και πολλά!

Αυτό όμως που δεν ακούν και κάνουν πάντα το δικό τους απαπαπαπα -_-

Ε μα ναι τις ατιμες..αλλά λες κ εκείνες τον χαβα τους!!!

Just now, elenioz είπε:

@Eva137 Εντάξει είσαι σωτηρία!!! Με βοήθησε τόσο πολύ αυτό που είπες. Ακριβώς σαν να φεύγει το βάρος της κοιλιάς και ανοίγει η αναπνοή... Πωπω το χρειαζομουν! Με βλέπω αύριο όλοι μέρα έτσι :D

@Blossombaby Πόσο γλυκός μωρέ!!! Εμένα ντρέπεται να μπαίνει μόνος και να ψωνίζει τέτοια :roll: 

@Jasmine@ Να τα χαρείτε! Θα δεις και τι θα σου φέρουν γενικά και αν χρειαστείς παίρνεις και άλλα. Τα σεντόνια δύσκολα να πάνε χαμένα! 

Δεν είναι μόνο ο δικός σου φίλη κ εμένα δε νομίζω να έμπαινε μόνος ποτέ να του πάρει κάτι..

Αλλά (!) Όταν πήγαμε μαζί πρεναταλ τρελάθηκε!! 2 σετάκια εκείνος τα διάλεξε κ ήθελε κι άλλα!! Κ μου έδειχνε κιόλας "να αυτό έχει κ φωτάκια κ μουσική για τον ύπνο να το πάρουμε?" "Να εκεί έχει ρούχα για εσάς τις μανουλες θες να δεις?"  "Αααν εκει έχει καθίσματα αυτοκινήτου νελα να δούμε, πωωω πόσα εχει.." χαχαχαχα

Ενθουσιάστηκε σου λέω!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Εμμμ σε κατάλαβα εγώ μάνα μ... 

Βρες Μανανεδακη και Σφακιανάκη κ θα είσαι μια χαρά..!!

Καλά κ εμένα στα μυστηρίου είναι να με κρατήσει μη νομίζεις..το "Νεκρονομικόν" είναι ωραίο..δεν είναι ακριβώς θρίλερ..έχει να κάνει κ με αληθινή ιστορία που την έχουν παραποίησει βέβαια για ένα βιβλιο τύπου σολομονικη..με κράτησε πάντως..

Λες να πάρω κάνα ακόμη Κουνουνη ε?? Θα ψάξω να βρω..

Ε μα ναι τις ατιμες..αλλά λες κ εκείνες τον χαβα τους!!!

Άμα θες να σου πω ποια έχω της Κουνουνη κ να σου στείλω ...μωρέ αυτούς τους δυο τους έχω για πολύ του ελαφρού, όχι ότι θέλω κάτι βαρύ , στο ενδιάμεσο θα ήθελα!!! Είναι να διαβάσω το στορυ κ να μου κάνει κλικ


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εμμμ σε κατάλαβα εγώ μάνα μ... 

Βρες Μανανεδακη και Σφακιανάκη κ θα είσαι μια χαρά..!!

Καλά κ εμένα στα μυστηρίου είναι να με κρατήσει μη νομίζεις..το "Νεκρονομικόν" είναι ωραίο..δεν είναι ακριβώς θρίλερ..έχει να κάνει κ με αληθινή ιστορία που την έχουν παραποίησει βέβαια για ένα βιβλιο τύπου σολομονικη..με κράτησε πάντως..

Λες να πάρω κάνα ακόμη Κουνουνη ε?? Θα ψάξω να βρω..

Ε μα ναι τις ατιμες..αλλά λες κ εκείνες τον χαβα τους!!!

Δεν πειράζει, θα πλυθουνε δύο φορες,ακόμη καλύτερα!!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Ninamc εσύ δεν είχες πει ότι κάνεις crp στις εξετάσεις? Από 0.5 οριο είχα 0.8, νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να είναι ανεβασμένο στην εγκυμοσύνη! Έχεις εικόνα? Δεν θα κάνουμε τους γιατρούς, αν σου έχει τύχει!

@Anastasia05 της γιαγιάς μου ήρθαν, θα της κλέψω καμμία! Αχαχαχαχα 

  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εμμμ σε κατάλαβα εγώ μάνα μ... 

Βρες Μανανεδακη και Σφακιανάκη κ θα είσαι μια χαρά..!!

Καλά κ εμένα στα μυστηρίου είναι να με κρατήσει μη νομίζεις..το "Νεκρονομικόν" είναι ωραίο..δεν είναι ακριβώς θρίλερ..έχει να κάνει κ με αληθινή ιστορία που την έχουν παραποίησει βέβαια για ένα βιβλιο τύπου σολομονικη..με κράτησε πάντως..

Λες να πάρω κάνα ακόμη Κουνουνη ε?? Θα ψάξω να βρω..

Ε μα ναι τις ατιμες..αλλά λες κ εκείνες τον χαβα τους!!!

Δεν είναι μόνο ο δικός σου φίλη κ εμένα δε νομίζω να έμπαινε μόνος ποτέ να του πάρει κάτι..

Αλλά (!) Όταν πήγαμε μαζί πρεναταλ τρελάθηκε!! 2 σετάκια εκείνος τα διάλεξε κ ήθελε κι άλλα!! Κ μου έδειχνε κιόλας "να αυτό έχει κ φωτάκια κ μουσική για τον ύπνο να το πάρουμε?" "Να εκεί έχει ρούχα για εσάς τις μανουλες θες να δεις?"  "Αααν εκει έχει καθίσματα αυτοκινήτου νελα να δούμε, πωωω πόσα εχει.." χαχαχαχα

Ενθουσιάστηκε σου λέω!!!

Αχ κορίτσια.. Περιμένετε να γεννηθουν και θα δείτε πβς θα τρέχουν να ψωνίσουν για τα παιδια.. Θα ξεχάσουν και ντροπες και όλα. Ο δικός μου, παντα ψώνιζε και για μένα και για το παιδι.. Μουστάκα τον έχει κάνει χρυσό.. Βέβαια τώρα συγκροτείται για την μπεμπα, γιατί τα χει όλα καινουργια... Χαχα

Μέχρι και σερβιέτες μου έχει παρει από σουπερ. Και εσώρουχα από ένα συγκεκριμένο κατάστημα που παμε. Γενικά δεν ντρέπεται καθόλου.. 

Just now, Christinα είπε:

@Ninamc εσύ δεν είχες πει ότι κάνεις crp στις εξετάσεις? Από 0.5 οριο είχα 0.8, νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να είναι ανεβασμένο στην εγκυμοσύνη! Έχεις εικόνα? Δεν θα κάνουμε τους γιατρούς, αν σου έχει τύχει!

@Anastasia05 της γιαγιάς μου ήρθαν, θα της κλέψω καμμία! Αχαχαχαχα 

Αχ κάνω κάνω.. Μα δεν θυμάμαι να ταν ανεβασμένο... Πάντως ο αδερφός μου είχε περασει σοβαρή γρίπη και ήταν πολυ αυξημένες οι τιμές και περασε ελαφρά μυοκαρδιτιδα... 

Δεν νομίζω να ναι κάτι, απλά επανέλαβε την καλου κακου και σε κανα δυο βδομάδες... Δεν πιστευω όμως ότι είναι κάτι

Ο γιατρός σας τι ειπε? 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

@Ninamc εσύ δεν είχες πει ότι κάνεις crp στις εξετάσεις? Από 0.5 οριο είχα 0.8, νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να είναι ανεβασμένο στην εγκυμοσύνη! Έχεις εικόνα? Δεν θα κάνουμε τους γιατρούς, αν σου έχει τύχει!

@Anastasia05 της γιαγιάς μου ήρθαν, θα της κλέψω καμμία! Αχαχαχαχα 

Πάντως οι τενα, επειδή τις έχω δουλέψει, είναι πιο λεπτές από κάτι αλλά χάλια που είχαμε κατά καιρούς κ ήταν πολύ χοντρες! 

Επίσης μια συνάδελφος αδιαθετησε στην βάρδια κ δεν είχε σερβιετα κι έβαλε μια τενα και δούλεψε πολύ άνετα, την βόλεψε.

Μεγαλεια :mrgreen:

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αχ κορίτσια.. Περιμένετε να γεννηθουν και θα δείτε πβς θα τρέχουν να ψωνίσουν για τα παιδια.. Θα ξεχάσουν και ντροπες και όλα. Ο δικός μου, παντα ψώνιζε και για μένα και για το παιδι.. Μουστάκα τον έχει κάνει χρυσό.. Βέβαια τώρα συγκροτείται για την μπεμπα, γιατί τα χει όλα καινουργια... Χαχα

Μέχρι και σερβιέτες μου έχει παρει από σουπερ. Και εσώρουχα από ένα συγκεκριμένο κατάστημα που παμε. Γενικά δεν ντρέπεται καθόλου.. 

Αχ κάνω κάνω.. Μα δεν θυμάμαι να ταν ανεβασμένο... Πάντως ο αδερφός μου είχε περασει σοβαρή γρίπη και ήταν πολυ αυξημένες οι τιμές και περασε ελαφρά μυοκαρδιτιδα... 

Δεν νομίζω να ναι κάτι, απλά επανέλαβε την καλου κακου και σε κανα δυο βδομάδες... Δεν πιστευω όμως ότι είναι κάτι

Ο γιατρός σας τι ειπε? 

Τη Δευτέρα θα τις δει ,είχε γέννες όλη μέρα κ δεν πήρα αλλά η μαία του μου είπε να μην ανησυχώ κ λίγο που το είδα στο ιντερνετ δεν είναι κάτι γιατί είναι λίγο πάνω. Θα επαναλάβω καλού κακού!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Πολύ θέλω να μου πεις αν θα φτάσουν τα δείγματα γιατί εγώ δύο χρόνια τα περιμενω:tongue:

Χαχαχαχαχ σοβαρά;;;;φαντάσου πόσοι έχουν αιτηθεί τζάμπα πάνα βρακάκι!!!χαμός θα έγινε!κατάλαβα...μάλλον θα μαντεψω!εκτός εάν έχει πάρει καμία και μπορεί να μας πει για τα size από εμπειρία!

 

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Τη Δευτέρα θα τις δει ,είχε γέννες όλη μέρα κ δεν πήρα αλλά η μαία του μου είπε να μην ανησυχώ κ λίγο που το είδα στο ιντερνετ δεν είναι κάτι γιατί είναι λίγο πάνω. Θα επαναλάβω καλού κακού!

Μην ανησυχείς και μην το ψάχνεις καλυτερα... Ασε να τα πειτε την Δευτέρα.. Μη το σκέφτεσαι και σκας.. Είναι μικρή η αυξηση.. Όλα καλα θα ναι.. Ένιωσες κάποιο συμπτώματα γενικα? Έχω ακουσει ασυμπτωματικους με κορωνοιο να έχουν αυξημένη crp 

Αλλά για μεγάλη αυξηση.. Οχι κάτι τέτοιο σαν το δικό σου. Γ αυτό μου κάνουν αυτή την εξέταση.. Λόγω κορονοιου... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Χαχαχαχαχ σοβαρά;;;;φαντάσου πόσοι έχουν αιτηθεί τζάμπα πάνα βρακάκι!!!χαμός θα έγινε!κατάλαβα...μάλλον θα μαντεψω!εκτός εάν έχει πάρει καμία και μπορεί να μας πει για τα size από εμπειρία!

 

Πάει ανάλογα την περιφέρεια! Την μετράς κ το βρίσκεις. Λένε πάνω νούμερο περιφέρειας συνήθως

Γενικά όμως το βλέπεις όπως με τα ρούχα. Αν φοράς μιντιουμ,πας εκεί 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ninamc είπε:

Αχ κορίτσια.. Περιμένετε να γεννηθουν και θα δείτε πβς θα τρέχουν να ψωνίσουν για τα παιδια.. Θα ξεχάσουν και ντροπες και όλα. Ο δικός μου, παντα ψώνιζε και για μένα και για το παιδι.. Μουστάκα τον έχει κάνει χρυσό.. Βέβαια τώρα συγκροτείται για την μπεμπα, γιατί τα χει όλα καινουργια... Χαχα

Μέχρι και σερβιέτες μου έχει παρει από σουπερ. Και εσώρουχα από ένα συγκεκριμένο κατάστημα που παμε. Γενικά δεν ντρέπεται καθόλου.. 

Αχ κάνω κάνω.. Μα δεν θυμάμαι να ταν ανεβασμένο... Πάντως ο αδερφός μου είχε περασει σοβαρή γρίπη και ήταν πολυ αυξημένες οι τιμές και περασε ελαφρά μυοκαρδιτιδα... 

Δεν νομίζω να ναι κάτι, απλά επανέλαβε την καλου κακου και σε κανα δυο βδομάδες... Δεν πιστευω όμως ότι είναι κάτι

Ο γιατρός σας τι ειπε? 

Μωρέ σε σερβιετες,καλλυντικά ,εσώρουχα δεν τον νοιάζει δεν έχει τέτοια ταμπού τα παίρνει εκείνος ανέκαθεν αλλά για το μωρό νιώθει ότι δε ξέρει τι να πάρει κ μέχρι να πάρει το κολλάει δεν τον κόβω μόνο του..εκτός αν του πω πήγαινε πάρε αυτό,εκεί μετά χαράς:P

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μωρέ σε σερβιετες,καλλυντικά ,εσώρουχα δεν τον νοιάζει δεν έχει τέτοια ταμπού τα παίρνει εκείνος ανέκαθεν αλλά για το μωρό νιώθει ότι δε ξέρει τι να πάρει κ μέχρι να πάρει το κολλάει δεν τον κόβω μόνο του..εκτός αν του πω πήγαινε πάρε αυτό,εκεί μετά χαράς:P

 

Εδώ δεν ψωνίζουν τα δικά τους ρούχα,θα πάρουν για το μωρό????

Εμάς ο μπαμπάς μας φέρει ότι χρειαστεί από αναλώσιμα αλλά και δωράκια βιβλία,αυτοκινητάκια, λεγκο, παζλ . Τα μπεμπε τα πρώτα όλα παρέα τα είχαμε πάρει, εκτός από πολύ λίγα που είχα πάρει μόνη!

Καλά κάνουν κ δεν παίρνουν άμα δεν είναι σίγουροι,γιατί δεν είναι να παίζεις με τις ορμόνες μας:tongue:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εδώ δεν ψωνίζουν τα δικά τους ρούχα,θα πάρουν για το μωρό????

Εμάς ο μπαμπάς μας φέρει ότι χρειαστεί από αναλώσιμα αλλά και δωράκια βιβλία,αυτοκινητάκια, λεγκο, παζλ . Τα μπεμπε τα πρώτα όλα παρέα τα είχαμε πάρει, εκτός από πολύ λίγα που είχα πάρει μόνη!

Καλά κάνουν κ δεν παίρνουν άμα δεν είναι σίγουροι,γιατί δεν είναι να παίζεις με τις ορμόνες μας:tongue:

Αυτό ξανά πες το!! Το πιστεύετε ότι οοολα του τα ρούχα από τον 1ο μας χρόνο ως τώρα του τα έχω πάρει εγώ??? Στη καλύτερη μαζί!!!! Μωρέ οι γλυκουλιδες μας εκπαιδεύουν για μανουλες χαχαχαχα

Λοιπόν θα σας πω την αμαρτία μου σήμερα!! Μου καρφώθηκε να φάω λουκουμάδες από ένα καινούργιο που έχει ανοίξει στη γειτονιά κ το λιγουρευομαι κάνα μήνα τώρα.. παίρνω με τον άντρα μου με Μερέντα από πάνω παρακαλώ κ τώρα 4 ώρες μετά με έχει τσακίσει!!

Ποιον εμένα που ποτέ δεν είχα θέμα με στομάχι..καούρες,ξινιλες,πόνος στο στομάχι κ μου ανεβαίνει κ υγρό..:(

Πως αντέχετε όσες το έχετε καιρό αυτό το πράγμα ρεεε!!!! Σας βγάζω το καπέλο!!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Πάει ανάλογα την περιφέρεια! Την μετράς κ το βρίσκεις. Λένε πάνω νούμερο περιφέρειας συνήθως

Γενικά όμως το βλέπεις όπως με τα ρούχα. Αν φοράς μιντιουμ,πας εκεί 

Α έχει πάνω μεγεθολογιο;γτ λίγο που τα είδα στο σούπερ δεν το βρήκα!θα τα ξαναψαξω!θενκς!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...