Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ααααα καλημερα-καλησπέρα το πάει τούτη σήμερα..μες την ευγενεια η καλή μου..

Πόσα πήρες εν τέλη σεντόνια κτλ??

4 κούνιας κ 2 λικνου για το νοσοκομείο τα οποία μετά θα χρησιμοποιήσω στο καρότσι ή ως πάνες αγκαλιάς... 2 κουβέρτες βελουτε, 2 υπνόσακους βελουτε, αλλά τόσα πικέ, η παπλωματωθηκη ήταν έξτρα, αλλά μπροστά μου θα τη βρω... δε θυμάμαι τι αλλο

εγω ευγενική είμαι εσυ με έχεις παρεξηγήσει!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

4 κούνιας κ 2 λικνου για το νοσοκομείο τα οποία μετά θα χρησιμοποιήσω στο καρότσι ή ως πάνες αγκαλιάς... 2 κουβέρτες βελουτε, 2 υπνόσακους βελουτε, αλλά τόσα πικέ, η παπλωματωθηκη ήταν έξτρα, αλλά μπροστά μου θα τη βρω... δε θυμάμαι τι αλλο

εγω ευγενική είμαι εσυ με έχεις παρεξηγήσει!

Καλα καλά ότι πεις!!

Δλδ από 2 σεντόνια στη κάθε μία ε? Δε θέλουμε λες 3-4 για πλύνε βάλε..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλα καλά ότι πεις!!

Δλδ από 2 σεντόνια στη κάθε μία ε? Δε θέλουμε λες 3-4 για πλύνε βάλε..?

Ααα είχα πάρει κ από το ικεα κατωσέντονα κ από πάνω θα τις σκεπάζω με του λίκνου μην πάνε χαμένα κ αυτά! Γιατί πήρα κ πάνες αγκαλιάς... 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ααα είχα πάρει κ από το ικεα κατωσέντονα κ από πάνω θα τις σκεπάζω με του λίκνου μην πάνε χαμένα κ αυτά! Γιατί πήρα κ πάνες αγκαλιάς... 

Ααααα οκ..

Τα νεύρα μου εμένα με πεθερά κ κουνιάδα!! Είχα κανονίσει να μου στείλει αυτό το Σάββατο η κουνιάδα τα φορμακια-αποστειρωτη κ ότι άλλο έχει τέλος πάντων κ η πεθερά μου οοοταν τελειώσει με τα λευκά είδη να τα στείλει ξεχωριστά..

Κ ενώ μέχρι χθες μου έλεγε ναι ναι,σήμερα με πήρε η πεθερά μου κ μου λέει ε τελικά θα στα στείλουμε όλα μαζί το επόμενο Σάββατο που θα έχω τελειώσει κ εγώ να στα πλύνω κιόλας όλα..

Της ξανά είπα ευγενικά βέβαια ότι δε χρειάζεται να τα πλύνει γιατί έχουμε ακόμη 2 μήνες κ επίσης θα ταξιδέψουν με καράβι κτλ κτλ αλλά ήταν ανένδοτη κ δε χάλασα χατίρι..δε πειράζει..διπλό πλυσιμο θα φάνε..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@ με το καλό να τα χαρούν οι κορμαρες σου! Μια χαρά από ποσότητα, εγώ 3 σεντονακια χρησιμοποίησα κι έχω 10,έλεος! Οι πάνες αγκαλιάς είναι για όλες τις χρήσεις, μέχρι 1++ τα σκεπαζεις άνετα!

@Renez τι να σου πω τώρα? Δίκιο έχεις! Ανυπομονεις κι εσύ να τα δεις κ να κάνεις κ το κουμάντο σου! Αστη τώρα να πλένει να της περάσει ο καημός!

Ααα για τι κλινική τι έχουμε πει να πάρουμε??? Τύπου βρακί τενα η αυτό το δίχτυ λοχείας? Τι βολεύει?

Μου είπαν ότι στο μαιευτήριο εκεί βάζουν κάτι που δεν βολεύει όποτε λέω να πάρω! Στο 1ο μου είχαν βάλει αυτό το δίχτυ βρακί με μεγάλη σερβιετα! Δεν με ενοχλούσε!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ με το καλό να τα χαρούν οι κορμαρες σου! Μια χαρά από ποσότητα, εγώ 3 σεντονακια χρησιμοποίησα κι έχω 10,έλεος! Οι πάνες αγκαλιάς είναι για όλες τις χρήσεις, μέχρι 1++ τα σκεπαζεις άνετα!

@Renez τι να σου πω τώρα? Δίκιο έχεις! Ανυπομονεις κι εσύ να τα δεις κ να κάνεις κ το κουμάντο σου! Αστη τώρα να πλένει να της περάσει ο καημός!

Ααα για τι κλινική τι έχουμε πει να πάρουμε??? Τύπου βρακί τενα η αυτό το δίχτυ λοχείας? Τι βολεύει?

Μου είπαν ότι στο μαιευτήριο εκεί βάζουν κάτι που δεν βολεύει όποτε λέω να πάρω! Στο 1ο μου είχαν βάλει αυτό το δίχτυ βρακί με μεγάλη σερβιετα! Δεν με ενοχλούσε!

Εγώ στο σούπερ χαζευα τις τενα γτ μου φαίνονται πιο βολικές...αλλά είναι με νούμερα και δεν ήξερα πως να υπολογίσω τι νούμερο θα φοράω στον 9ο..

Μπήκα λοιπόν στο σάιτ τους μπας και έχουν μεγεθολογιο και είδα πως υπάρχει η δυνατότητα να σου στείλουν δωρεάν δείγμα στο προϊόν που επιθυμείς!

Ε παρήγγειλα ένα λαρτζ να δω τί φάση και να το δω κ γνκ σαν υλικό...

Διατριβή στην πάνα βρακάκι χαχαχαααχχαχα:D

Απλά είναι ακριβουτσικα για να το ρισκάρω και να αγοράσω ένα πακέτο και να μη με βολεψει!

Οπότε αν θες δες το!δε χάνεις κατι

Just now, Renez είπε:

Ααααα οκ..

Τα νεύρα μου εμένα με πεθερά κ κουνιάδα!! Είχα κανονίσει να μου στείλει αυτό το Σάββατο η κουνιάδα τα φορμακια-αποστειρωτη κ ότι άλλο έχει τέλος πάντων κ η πεθερά μου οοοταν τελειώσει με τα λευκά είδη να τα στείλει ξεχωριστά..

Κ ενώ μέχρι χθες μου έλεγε ναι ναι,σήμερα με πήρε η πεθερά μου κ μου λέει ε τελικά θα στα στείλουμε όλα μαζί το επόμενο Σάββατο που θα έχω τελειώσει κ εγώ να στα πλύνω κιόλας όλα..

Της ξανά είπα ευγενικά βέβαια ότι δε χρειάζεται να τα πλύνει γιατί έχουμε ακόμη 2 μήνες κ επίσης θα ταξιδέψουν με καράβι κτλ κτλ αλλά ήταν ανένδοτη κ δε χάλασα χατίρι..δε πειράζει..διπλό πλυσιμο θα φάνε..

Καλέ αστην να τα πλύνει και τέλος!!!μια βδομάδα είναι θα περάσει!δε χάνεις και πολλά!

Αυτό όμως που δεν ακούν και κάνουν πάντα το δικό τους απαπαπαπα -_-

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ με το καλό να τα χαρούν οι κορμαρες σου! Μια χαρά από ποσότητα, εγώ 3 σεντονακια χρησιμοποίησα κι έχω 10,έλεος! Οι πάνες αγκαλιάς είναι για όλες τις χρήσεις, μέχρι 1++ τα σκεπαζεις άνετα!

@Renez τι να σου πω τώρα? Δίκιο έχεις! Ανυπομονεις κι εσύ να τα δεις κ να κάνεις κ το κουμάντο σου! Αστη τώρα να πλένει να της περάσει ο καημός!

Ααα για τι κλινική τι έχουμε πει να πάρουμε??? Τύπου βρακί τενα η αυτό το δίχτυ λοχείας? Τι βολεύει?

Μου είπαν ότι στο μαιευτήριο εκεί βάζουν κάτι που δεν βολεύει όποτε λέω να πάρω! Στο 1ο μου είχαν βάλει αυτό το δίχτυ βρακί με μεγάλη σερβιετα! Δεν με ενοχλούσε!

Νομίζω είναι υποκειμενικό..τι να πω?! Εγώ πήρα δύο πακετάκια που έχουν 4 βρακιά μιας χρήσεως της chicco που είναι τύπου τενα λογικά..θα πάρω βέβαια κ τις τεράστιες σερβιετες κ ότι βολεψει!!

Πόσες μέρες έχουμε πολύ αίμα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Jasmine@ με το καλό να τα χαρούν οι κορμαρες σου! Μια χαρά από ποσότητα, εγώ 3 σεντονακια χρησιμοποίησα κι έχω 10,έλεος! Οι πάνες αγκαλιάς είναι για όλες τις χρήσεις, μέχρι 1++ τα σκεπαζεις άνετα!

@Renez τι να σου πω τώρα? Δίκιο έχεις! Ανυπομονεις κι εσύ να τα δεις κ να κάνεις κ το κουμάντο σου! Αστη τώρα να πλένει να της περάσει ο καημός!

Ααα για τι κλινική τι έχουμε πει να πάρουμε??? Τύπου βρακί τενα η αυτό το δίχτυ λοχείας? Τι βολεύει?

Μου είπαν ότι στο μαιευτήριο εκεί βάζουν κάτι που δεν βολεύει όποτε λέω να πάρω! Στο 1ο μου είχαν βάλει αυτό το δίχτυ βρακί με μεγάλη σερβιετα! Δεν με ενοχλούσε!

Ναι μωρε νομίζω είναι μια χαρά τα σεντόνια κ οκ αν λείψει κάτι ξαναπαίρνω... είπαμε αυτές που είναι βρακάκι! Δεν έχω κοιτάξει καν τώρα που το είπες...

Just now, Renez είπε:

Ααααα οκ..

Τα νεύρα μου εμένα με πεθερά κ κουνιάδα!! Είχα κανονίσει να μου στείλει αυτό το Σάββατο η κουνιάδα τα φορμακια-αποστειρωτη κ ότι άλλο έχει τέλος πάντων κ η πεθερά μου οοοταν τελειώσει με τα λευκά είδη να τα στείλει ξεχωριστά..

Κ ενώ μέχρι χθες μου έλεγε ναι ναι,σήμερα με πήρε η πεθερά μου κ μου λέει ε τελικά θα στα στείλουμε όλα μαζί το επόμενο Σάββατο που θα έχω τελειώσει κ εγώ να στα πλύνω κιόλας όλα..

Της ξανά είπα ευγενικά βέβαια ότι δε χρειάζεται να τα πλύνει γιατί έχουμε ακόμη 2 μήνες κ επίσης θα ταξιδέψουν με καράβι κτλ κτλ αλλά ήταν ανένδοτη κ δε χάλασα χατίρι..δε πειράζει..διπλό πλυσιμο θα φάνε..

Καλε θέλουν να ταλαιπωρούνται να πλένουν κ να σιδερώνουν... πας να βγαλεις άκρη εσυ με μεγάλη γυναίκα;;; Δεν υπάρχει περίπτωση!

 

Just now, Renez είπε:

Νομίζω είναι υποκειμενικό..τι να πω?! Εγώ πήρα δύο πακετάκια που έχουν 4 βρακιά μιας χρήσεως της chicco που είναι τύπου τενα λογικά..θα πάρω βέβαια κ τις τεράστιες σερβιετες κ ότι βολεψει!!

Πόσες μέρες έχουμε πολύ αίμα?

Νομίζω ότι στο φτ έχεις περισσότερο αίμα από την καισαρική, γιατί στην καισαρική έχουν πρόσβαση κ σε καθαρίζουν... 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ στο σούπερ χαζευα τις τενα γτ μου φαίνονται πιο βολικές...αλλά είναι με νούμερα και δεν ήξερα πως να υπολογίσω τι νούμερο θα φοράω στον 9ο..

Μπήκα λοιπόν στο σάιτ τους μπας και έχουν μεγεθολογιο και είδα πως υπάρχει η δυνατότητα να σου στείλουν δωρεάν δείγμα στο προϊόν που επιθυμείς!

Ε παρήγγειλα ένα λαρτζ να δω τί φάση και να το δω κ γνκ σαν υλικό...

Διατριβή στην πάνα βρακάκι χαχαχαααχχαχα:D

Απλά είναι ακριβουτσικα για να το ρισκάρω και να αγοράσω ένα πακέτο και να μη με βολεψει!

Οπότε αν θες δες το!δε χάνεις κατι

Ρε συ καλά λες!!! Αυτό θα κάνω! Καλά που το είπες γτ έλεγα να πάρω απ όλα να έχω ότι βολέψει αλλά πεταμένα λεφτά στη τελική! Σκέφτομαι μήπως τη 1η μέρα από το μούδιασμα της κ.τ , θα μπορούν να μου βάλουν αυτό το βρακί? Αχαχαχ άκου τώρα συζήτηση που κάνουμε...ούτε γιαγιάδες στο καπη για την ακράτεια...χαλάλι τα μαναράκι μας!

Ρε σεις υποχρεωτικές μάσκες στο σούπερ κ οι πελάτες? Ισχύει?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Eva137 Εντάξει είσαι σωτηρία!!! Με βοήθησε τόσο πολύ αυτό που είπες. Ακριβώς σαν να φεύγει το βάρος της κοιλιάς και ανοίγει η αναπνοή... Πωπω το χρειαζομουν! Με βλέπω αύριο όλοι μέρα έτσι :D

@Blossombaby Πόσο γλυκός μωρέ!!! Εμένα ντρέπεται να μπαίνει μόνος και να ψωνίζει τέτοια :roll: 

@Jasmine@ Να τα χαρείτε! Θα δεις και τι θα σου φέρουν γενικά και αν χρειαστείς παίρνεις και άλλα. Τα σεντόνια δύσκολα να πάνε χαμένα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Ρε συ καλά λες!!! Αυτό θα κάνω! Καλά που το είπες γτ έλεγα να πάρω απ όλα να έχω ότι βολέψει αλλά πεταμένα λεφτά στη τελική! Σκέφτομαι μήπως τη 1η μέρα από το μούδιασμα της κ.τ , θα μπορούν να μου βάλουν αυτό το βρακί? Αχαχαχ άκου τώρα συζήτηση που κάνουμε...ούτε γιαγιάδες στο καπη για την ακράτεια...χαλάλι τα μαναράκι μας!

Ρε σεις υποχρεωτικές μάσκες στο σούπερ κ οι πελάτες? Ισχύει?

Ναι ρε το διάβασα κ εγώ για τη μασκα μόλις...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Νομίζω είναι υποκειμενικό..τι να πω?! Εγώ πήρα δύο πακετάκια που έχουν 4 βρακιά μιας χρήσεως της chicco που είναι τύπου τενα λογικά..θα πάρω βέβαια κ τις τεράστιες σερβιετες κ ότι βολεψει!!

Πόσες μέρες έχουμε πολύ αίμα?

Μάλλον αυτό που λέει η @Jasmine@! Εγώ στη καισαρική δν είχα πολύ τρελό θέμα! Ήμουν πολύ κουλ! Αλλά κ θέμα γιατρού να σε καθαρίσει καλά κ οργανισμού κυρίως! 

Παρόλα αυτά όσες πάτε σε ιδιωτικό Αθήνα θα σας παρέχουν εκεί. Μην ψάχνεστε!

Just now, Blossombaby είπε:

Thank you, έλεγα μήπως ήταν και τίποτα που θέλει προσοχή και εγώ το περνάω στο έτσι...

εν τω μεταξύ χθες ο άντρας μου, μου την έφερε. Πήγε στα motherc@re και πήρε μια κουβερτούλα και ένα μαλακό κουκλάκι χταποδάκι που κάνει και ήχους και τρελάθηκα. Ήθελε να γιορτάσουμε που μπήκαμε στην εβδ. 27. Τα έχω στον καναπέ στο σαλόνι και τα κοιτάω. Τώρα επιβαλεται να παρουμε και κανένα επιπλάκι να τα βάλουμε :D:D

Καρδούλες παντού! Άντε και σε άλλα ψώνια να τα χαρείτε!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μάλλον αυτό που λέει η @Jasmine@! Εγώ στη καισαρική δν είχα πολύ τρελό θέμα! Ήμουν πολύ κουλ! Αλλά κ θέμα γιατρού να σε καθαρίσει καλά κ οργανισμού κυρίως! 

Παρόλα αυτά όσες πάτε σε ιδιωτικό Αθήνα θα σας παρέχουν εκεί. Μην ψάχνεστε!

Εγώ κουκλα μου πηρα τις σανι λειντι το νουμερο 5, αλλά σερβιέτες. Ποτε δεν πηρα πανα βράκι.. 

Δεν ξέρω 

Σκέψου το θα σε βολέψει καλυτερα... 

Εγώ τις είχα χρησιμοποιήσει και στην πρωτη γεννά, και με είχαν βολέψει οι συγκεκριμένες γι αυτό τις ξαναπηρα... 

@Renez ε μωρε κάνε υπομονή.. Τι είναι μια βδομαδα??? Εξάλλου εκπτώσεις μπαίνουν αυγουστο.. Όποτε θα δεις τι λείπει και θα τα παρεις τσουκου τσουκου... 

Εγώ παντως θα τα πλυνω όλα τέλη Αυγούστου και θα τα βάλω στα συρτάρια τους.. Θέλω να ναι όλα έτοιμα αρχές Σεπτέμβρη.. Όπως και η βαλίτσα μου.. 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μωρέ μήπως θες τπτ κωμικό ?? Γιατί η δική μου γκάμα είναι κωμικα,ψυχολογικα/επιστημονικά και θρίλερ/μυστηρίου..

Λοιπόν σε καμμένα κωμικά (σκέψου τα καλοκαίρια στη θάλασσα τα διάβαζα σε 4-5 μέρες το καθενα!!) Είναι της

Κατερίνας Μανανεδακη --> "τι τραβάμε κ εμεις οι μάνες" "είναι τρελές αυτές οι γυναίκες" "του γκουγκλ η μάνα κάθεται"

Θάλεια Κουνουνη --> "L.A.V ΘΕΡΑΠΙ" 

Παρασκευάς Ακαμάτης --> "Ζωνιανά Γκολντ"

Άρης Σφακιανάκης (πολύ Μ αρέσει η γραφή του αν κ ψιλό επαναλαμβάνεται αν διαβάσεις 2-3 βιβλία του) --> "ου μπλέξεις" 

Μετά σε ελληνικά ποιο ψαγμενα έχω :

Κωστα Βαξεβανη --> "ο άνθρωπος του τοίχους"

Γιολα Δαμιανου-παπαδοπουλου --> "Έτσι θέλω να θυμάμαι"

Αντωνης Αντωνιάδης --> "Νεκρονομικόν"

Αμαντα Μιχαλόπουλου --> "Γιατί σκότωσα τη καλύτερη μου φίλη"

θρίλερ:

Graham Joyce: "το σκοτεινό ημερολόγιο"

Harisson: η σιωπηλή σύζυγος

και πολλά όλα κατά προτίμηση Σκανδιναβοί έχουν μαεστρία στα θρίλερ..

τα υπόλοιπα στη βιβλιοθήκη μου εκτός των επιστημονικών είναι 2-3 coelho που Μ αρέσει αλλά κ αυτός κάπως νιώθω να επαναλαμβάνει τον τρόπο γραφής του ένα αγαπενκ "η μάγισσα του Πορτομπελο"

Ντικενς "μεγάλες προσδοκίες"

κ.α που δε νομίζω να είναι του στιλ σου..

 

 

 

 

Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ αυτό κ εμένα!! Το βράδυ κ το πρωί τη νιώθω να σκληραίνει!! Αλλά ρωτήσω τον γιατρό προχθές που με είδε κ μου είπε είναι απόλυτα φυσιολογικό κ όσο πάει ο καιρός θα αυξάνονται αλλά όσο κρατάνε για για λίγα λεπτά κ δεν είναι εποδυνα δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας!! Είναι συσπάσεις της μήτρας γιατί πρώτον όπως είπε η μήτρα είναι ένας μυς κ αυτο έχει μάθει να συσπάται απλά όταν ήταν σε κανονικό μέγεθος δεν το νιώθαμε τόσο τώρα έχει γίνει τεράστια για να χωράει ένα μωρό σκέψου 1300 ηδη;) και δεύτερον προετοιμάζεται σιγά σιγά για τον τοκετό..

Οπότε dont worry κ όταν σε πιάνει ζεσταίνε τη λιγάκι κατσε άνετα κ θα περνάει!!

Επίσης κ εγώ περιμένω πάντα πως κ τι το σκ κ σήμερα έκανα 2 ωρίτσες όλες τις δουλειές του σπιτιού να μην έχω τπτ το σκ αχχχχχ

Ααααα εντάξει με εσένα βρήκα κοινά...

Το έτσι θέλω να θυμάμαι κ το lav therapy τα έχω διαβάσει, της Κουνουνη τα έχω σχεδόν όλα γιατί μαρεσει πολύ όπως γράφει!

Αλλά θρίλερ παρόλο που νόμιζα θα μαρεσει ένα που πήρα δεν το κατάφερα, βαρέθηκα....

 

Just now, Renez είπε:

Ααααα οκ..

Τα νεύρα μου εμένα με πεθερά κ κουνιάδα!! Είχα κανονίσει να μου στείλει αυτό το Σάββατο η κουνιάδα τα φορμακια-αποστειρωτη κ ότι άλλο έχει τέλος πάντων κ η πεθερά μου οοοταν τελειώσει με τα λευκά είδη να τα στείλει ξεχωριστά..

Κ ενώ μέχρι χθες μου έλεγε ναι ναι,σήμερα με πήρε η πεθερά μου κ μου λέει ε τελικά θα στα στείλουμε όλα μαζί το επόμενο Σάββατο που θα έχω τελειώσει κ εγώ να στα πλύνω κιόλας όλα..

Της ξανά είπα ευγενικά βέβαια ότι δε χρειάζεται να τα πλύνει γιατί έχουμε ακόμη 2 μήνες κ επίσης θα ταξιδέψουν με καράβι κτλ κτλ αλλά ήταν ανένδοτη κ δε χάλασα χατίρι..δε πειράζει..διπλό πλυσιμο θα φάνε..

Έλα μωρέ η πεθερουλα, θέλει να κάνει το καλό για το εγγονάκι, υπομονή μια βδομάδα παραπάνω!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ στο σούπερ χαζευα τις τενα γτ μου φαίνονται πιο βολικές...αλλά είναι με νούμερα και δεν ήξερα πως να υπολογίσω τι νούμερο θα φοράω στον 9ο..

Μπήκα λοιπόν στο σάιτ τους μπας και έχουν μεγεθολογιο και είδα πως υπάρχει η δυνατότητα να σου στείλουν δωρεάν δείγμα στο προϊόν που επιθυμείς!

Ε παρήγγειλα ένα λαρτζ να δω τί φάση και να το δω κ γνκ σαν υλικό...

Διατριβή στην πάνα βρακάκι χαχαχαααχχαχα:D

Απλά είναι ακριβουτσικα για να το ρισκάρω και να αγοράσω ένα πακέτο και να μη με βολεψει!

Οπότε αν θες δες το!δε χάνεις κατι

Καλέ αστην να τα πλύνει και τέλος!!!μια βδομάδα είναι θα περάσει!δε χάνεις και πολλά!

Αυτό όμως που δεν ακούν και κάνουν πάντα το δικό τους απαπαπαπα -_-

Πολύ θέλω να μου πεις αν θα φτάσουν τα δείγματα γιατί εγώ δύο χρόνια τα περιμενω:tongue:

  • Χαχα 7

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...