Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Θα είμαι κ εγώ αν όλα πάνε καλά μανούλα Οκτωβρίου! Την περασμένη εβδομάδα το έμαθα με μια χοριακη στις 17.500 μονάδες! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων!!! 

  • Μου αρέσει 5

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Χαχαχαχαχα και εμένα εντύπωση μου έκανε! Θα παω στο Έλενα γιατι λεει ο γιατρος θα έχει εφημερία .. ειμαι 7 + 5 !! Κορίτσια αυριο θα σας πω νεακια!!!

Just now, marianna1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα είμαι κ εγώ αν όλα πάνε καλά μανούλα Οκτωβρίου! Την περασμένη εβδομάδα το έμαθα με μια χοριακη στις 17.500 μονάδες! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων!!! 

Καλώς μας ήρθες!!!!! Πώς νιώθεις εσύ ? Καρδούλα έχετε ακούσει? Όλα καλά θα πάνε!!!!!!!! ❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Χαχαχαχαχα και εμένα εντύπωση μου έκανε! Θα παω στο Έλενα γιατι λεει ο γιατρος θα έχει εφημερία .. ειμαι 7 + 5 !! Κορίτσια αυριο θα σας πω νεακια!!!

Καλώς μας ήρθες!!!!! Πώς νιώθεις εσύ ? Καρδούλα έχετε ακούσει? Όλα καλά θα πάνε!!!!!!!! ❤

Στο Έλενα κ εσύ?! Τέλεια οι μισές εκεί θα είμαστε ;-)

Just now, marianna1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Θα είμαι κ εγώ αν όλα πάνε καλά μανούλα Οκτωβρίου! Την περασμένη εβδομάδα το έμαθα με μια χοριακη στις 17.500 μονάδες! Σήμερα είμαι 7 εβδομάδων!!! 

Καλησπέρα κ σε σένα κοριτσι!! Το πρώτο σου είναι παιδάκι? :-) που θα γεννήσεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!!! Αθήνα θα γεννησω, σε ιδιωτικό! Γιατρό δεν έχω πάει ακομα γιατί είναι στην Αθήνα κ εγώ μένω επαρχία. Την επόμενη εβδομάδα θα πάω! Εννοειται με έχει φάει η αγωνία για το τι θα δω!!! 

Έχω ακόμα ένα παιδάκι 4 χρ!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Αθήνα θα γεννησω, σε ιδιωτικό! Γιατρό δεν έχω πάει ακομα γιατί είναι στην Αθήνα κ εγώ μένω επαρχία. Την επόμενη εβδομάδα θα πάω! Εννοειται με έχει φάει η αγωνία για το τι θα δω!!! 

Έχω ακόμα ένα παιδάκι 4 χρ!

Καλως μας ηρθες και με το καλο!!!! Ολα καλα να σ πανε!!!!! Εχεις την εμπειρία σου!!!!! Η μηπως καθε φορα ειναι διαφορετικα? 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Αθήνα θα γεννησω, σε ιδιωτικό! Γιατρό δεν έχω πάει ακομα γιατί είναι στην Αθήνα κ εγώ μένω επαρχία. Την επόμενη εβδομάδα θα πάω! Εννοειται με έχει φάει η αγωνία για το τι θα δω!!! 

Έχω ακόμα ένα παιδάκι 4 χρ!

Καλώς μας ήρθες!!Να σου ζήσει το μπεμπακι σου κ με το καλό να υποδεχτεί κ το δεύτερο σου! Εσύ θα πας κατευθείαν κ θα ακούσεις καρδούλα!!

 

Κορίτσια έχει ρωτήσει κάποια τον γιατρό για λέιζερ;;γτ έχω ραντεβού σε 2 βδομάδες ,η γιατρός μου είπε ότι δεν έχω θεμα αλλά εγώ για το μπικίνι το σκέφτομα μήπως δεν κάνω!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Μεγάλωσε το φασολάκι ακούσαμε και καρδούλα!!!!! Πόση χαρά!!! 

Just now, EugenJen είπε:

Καλώς μας ήρθες!!Να σου ζήσει το μπεμπακι σου κ με το καλό να υποδεχτεί κ το δεύτερο σου! Εσύ θα πας κατευθείαν κ θα ακούσεις καρδούλα!!

 

Κορίτσια έχει ρωτήσει κάποια τον γιατρό για λέιζερ;;γτ έχω ραντεβού σε 2 βδομάδες ,η γιατρός μου είπε ότι δεν έχω θεμα αλλά εγώ για το μπικίνι το σκέφτομα μήπως δεν κάνω!

Ήθελα να ρωτήσω και εγώ για το λειζερ και το ξέχασα... Αλλά κάνω πρόσωπο αν ρωτήσει καμία ας πει και εμένα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Μεγάλωσε το φασολάκι ακούσαμε και καρδούλα!!!!! Πόση χαρά!!! 

Ήθελα να ρωτήσω και εγώ για το λειζερ και το ξέχασα... Αλλά κάνω πρόσωπο αν ρωτήσει καμία ας πει και εμένα!!!

Τέλεια κορίτσι μου μπράβο!!! Όλα καλά !!

Για το πρόσωπο δεν έχεις θέμα!! Σκέψου εμένα η γιατρός μου είπε να κάνω κ μπικίνι αλλά εγώ μόνη μου το φοβάμαι..

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2020 at 11:42 ΜΜ, Renez είπε:

9/10 μου είπε αν κ λέει πιο πιθανό από 28 Σεπτεμβρη έως 3 Οκτωβρίου..θα δούμε..μέχρι προχθές μονο πονακια περιόδου κ πρισμενο στήθος. Χθες κ σήμερα απίστευτη υπνηλία κ λίγο σαν ανακατοσουρα στο στομάχι χωρίς εμετό όμως..απλά ανακάτεμα.. εσύ??

9/10/17 έγινα μανούλα πρώτη φορά!!! 

Με το καλό σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλώς μας ήρθες!!Να σου ζήσει το μπεμπακι σου κ με το καλό να υποδεχτεί κ το δεύτερο σου! Εσύ θα πας κατευθείαν κ θα ακούσεις καρδούλα!!

 

Κορίτσια έχει ρωτήσει κάποια τον γιατρό για λέιζερ;;γτ έχω ραντεβού σε 2 βδομάδες ,η γιατρός μου είπε ότι δεν έχω θεμα αλλά εγώ για το μπικίνι το σκέφτομα μήπως δεν κάνω!

Εμενα μ ειπε laser επιτρεπεται οπου θελω!κανονικά! 

5 ώρες πρίν, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!!!! Μεγάλωσε το φασολάκι ακούσαμε και καρδούλα!!!!! Πόση χαρά!!! 

Ήθελα να ρωτήσω και εγώ για το λειζερ και το ξέχασα... Αλλά κάνω πρόσωπο αν ρωτήσει καμία ας πει και εμένα!!!

Τελεια!!!! Μπραβο κ σε εσενα!!!!! Με το καλο!! Laser μ ειπε εμένα κανονικά! Δεν υπαρχει κανένα προβλημα! 

Just now, marianna1986 είπε:

Σίγουρα η κάθε φορά είναι διαφορετική!!!

Κορίτσια εσείς σε ποια εβδομάδα είστε κ τι συμπτώματα έχετε;

Εγω 7η εβδομαδα! Απο συμπτωματα οχι κ πολλα πραγματα! Πρησμενο στηθος κ ασχημη γευση.... Καμια ορεξη για κανενα φαγητο. Εσυ? 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Eval είπε:

Τι έγινε κορίτσια; Μόνο εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη;!;!;!;:confused:

Και τι σημασία έχει λοιπόν?! Γεια σου ρε Σαλονικια μάνα ;-)

8 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλώς μας ήρθες!!Να σου ζήσει το μπεμπακι σου κ με το καλό να υποδεχτεί κ το δεύτερο σου! Εσύ θα πας κατευθείαν κ θα ακούσεις καρδούλα!!

 

Κορίτσια έχει ρωτήσει κάποια τον γιατρό για λέιζερ;;γτ έχω ραντεβού σε 2 βδομάδες ,η γιατρός μου είπε ότι δεν έχω θεμα αλλά εγώ για το μπικίνι το σκέφτομα μήπως δεν κάνω!

Ευγενία μου εμένα μου είπε όπου θέλω εκτός από το μπικίνι που είναι τόσο κοντά στο μωρό.. μου είπε πως ακόμη δεν έχει αποδειχθεί επιστημονικά ούτε αν κάνει καλό το λέιζερ ούτε αν δε κάνει αλλά φύλαγε τα ρούχα σου να χεις τα μισά.. πόδια θα συνεχίσω κανονικά εννοείται,μόνο μπικίνι θα αφησω.. οι θυσίες της μάνας!!( Στο συγκεκριμένο και του πατέρα βέβαια χαχαχα τώρα θα καταλάβει γτ επέμενα ότι έχω ραντεβού για λέιζερ κ μου έλεγε πως κανείς έτσι?! Χαχχαα)

Just now, marianna1986 είπε:

Εγώ 7+1! Μόνο στήθος που πονάει κ υπνηλία... Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πονακια στην κοιλιά αλλά δεν είχα στήθος που πονάει. Εσύ έχεις πονακια;

Εγώ είχα τις 2-3 πρώτες εβδομάδες και τώρα μόνο το βράδυ λίγο λίγο.. έχω υγρά αρκετά άοσμα βέβαια αλλά φοράω σερβιετακια να νιώθω πιο καθαρή και στήθος πρησμένο..ενίοτε βέβαια κ φούσκωμα,ανακάτεμα, υπνηλία..ανάλογα τη μέρα με πάει :-)

Just now, marianna1986 είπε:

Εγώ 7+1! Μόνο στήθος που πονάει κ υπνηλία... Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πονακια στην κοιλιά αλλά δεν είχα στήθος που πονάει. Εσύ έχεις πονακια;

 

Just now, marianna1986 είπε:

Σίγουρα η κάθε φορά είναι διαφορετική!!!

Κορίτσια εσείς σε ποια εβδομάδα είστε κ τι συμπτώματα έχετε;

7+2 είμαι σήμερα.. είμαστε κοντά όλες ..όσο για τα συμπτώματα τα αναφέρω πιο πριν..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Εγώ 7+1! Μόνο στήθος που πονάει κ υπνηλία... Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πονακια στην κοιλιά αλλά δεν είχα στήθος που πονάει. Εσύ έχεις πονακια;

Εγώ σήμερα ειμαι 7 ακριβώς ! Από συμπτώματα υποφέρω από αναγουλες κ εμετούς!! Είμαι ένα όρθιο ζόμπι! 

@Renez αυτό σκέφτομαι κ εγώ ότι είναι πολύ κοντά στο σπορακι μου οπότε κ εγώ μάλλον μόνο ποδαράκια κ μασχαλιτσες με βλέπω να κάνω! Έτσι κ αλλιώς οι συνεδρίες είναι επαναληπτικές έχω σχεδόν τελειώσει οπότε γιατί να το διακινδυνεύσω??

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...