Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα ωραιότατες οι επιλογές σου!! Τα συγχαρητήρια μου, καημός μας μεγάλος που δεν έχουμε μεγάλο μπαλκόνι για μπάρμπεκιου!

Έχει κάτι τέλειες ψησταριές με αντίσταση στο καπάκι που ψήνεις κανονικότητα σε σχάρα λες και είναι κανονική φουφου!!!!

Εμάς μας την έκαναν δώρο και την έχουμε καταβολευτει!!!!Και δε λερώνεις και φούρνο!

Το μέγεθος της είναι σαν ένα μικρό,πολυ χαμηλό σκαμπο

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ ρώτησα την εμβρυολογο χθες κ μου είπε ότι λογικά θα τα νιώσω νωρίτερα επειδή είναι 2! Αλλά αποκλείεται να τα νιώθουμε ήδη, είναι ιδέα μας! Ναι αυτά μέσα κάνουν κατακόρυφα κ δεν καταλαβαίνουμε τίποτα....σκέφτομαι βέβαια κ πως θα είμαι μετά που θα έχω τέσσερα χέρια κ τεσσερα πόδια να με Βαράνε εσωτερικά και φρικάρω!

Όλα τα έχει προνοήσει ο Θεός για όλες τις μανουλες πόσο μάλλον για όσες κυοφορούν διδυμακια!!!!!:x


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Χαχα iliolousti έτσι έλεγα κ εγώ στο πρώτο άντε πότε θα αρχίσει να κλωτσαει να ξέρω ότι είναι οκ. Ε λοιπόν όταν άρχισε να κλωτσαει ήταν ακόμα χειρότερα γιατί όταν δεν κλωτσαγε έλεγα γιατί δεν κλωτσαει κ δώστου άγχος και τηλέφωνο στο γιατρό. Τον είχα ζαλίσει τον άνθρωπο! Τώρα τα σκεφτομαι κ γελάω κ ελπίζω να μην πάθω τα ίδια και στο δεύτερο.

  • Χαχα 5

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ααααα ωραιότατες οι επιλογές σου!! Τα συγχαρητήρια μου, καημός μας μεγάλος που δεν έχουμε μεγάλο μπαλκόνι για μπάρμπεκιου!

Ναι ευτυχως έχουμε πολύ μεγάλο μπαλκόνι. Θα παίρνουμε τον αέρα μας τώρα που το έξω γιόκ. 

Just now, Hliolousti είπε:

Έχει κάτι τέλειες ψησταριές με αντίσταση στο καπάκι που ψήνεις κανονικότητα σε σχάρα λες και είναι κανονική φουφου!!!!

Εμάς μας την έκαναν δώρο και την έχουμε καταβολευτει!!!!Και δε λερώνεις και φούρνο!

Το μέγεθος της είναι σαν ένα μικρό,πολυ χαμηλό σκαμπο

Όλα τα έχει προνοήσει ο Θεός για όλες τις μανουλες πόσο μάλλον για όσες κυοφορούν διδυμακια!!!!!:x

Αυτή είναι με πέτρες και αέριο από κάτω. Είναι πολύ μεγάλη. Κλείνει από πάνω όμως και γίνεται σαν φουρνος. Και πήρα και μια πλάκα μαντεμενια για να ψήνω και τις σπανακιπιτες μου εκεί!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Χαχα iliolousti έτσι έλεγα κ εγώ στο πρώτο άντε πότε θα αρχίσει να κλωτσαει να ξέρω ότι είναι οκ. Ε λοιπόν όταν άρχισε να κλωτσαει ήταν ακόμα χειρότερα γιατί όταν δεν κλωτσαγε έλεγα γιατί δεν κλωτσαει κ δώστου άγχος και τηλέφωνο στο γιατρό. Τον είχα ζαλίσει τον άνθρωπο! Τώρα τα σκεφτομαι κ γελάω κ ελπίζω να μην πάθω τα ίδια και στο δεύτερο.

Οκ κατάλαβα κορίτσια η φρενίτιδα είναι δεδομένη!!!!:lol:

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Ναι ευτυχως έχουμε πολύ μεγάλο μπαλκόνι. Θα παίρνουμε τον αέρα μας τώρα που το έξω γιόκ. 

Αυτή είναι με πέτρες και αέριο από κάτω. Είναι πολύ μεγάλη. Κλείνει από πάνω όμως και γίνεται σαν φουρνος. Και πήρα και μια πλάκα μαντεμενια για να ψήνω και τις σπανακιπιτες μου εκεί!

Ουυυυ σουπερρρ με τέλειο καιρό κάτι μου λέει πως δε θα ξεκολλατε από το μπαλκόνι!!!!και μόλις φύγει και η καραντίνα θα έρχονται και φίλοι και θα περνάτε ζάχαρη!!!!!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Σας λένε κ εσάς οι άντρες σας να ηρεμήσετε κ να μην αγχώνεστε; Κ ότι είμαστε υπερβολικές;;;

Μόνιμα!!!!αλλά μόλις τα πει όλα αυτά μετά περνάει στο δεύτερο στάδιο που είναι το άγχος!!!!!γιατί ενώ στην αρχή μου απορρίπτει όσα λέω γτ είναι υπερβολικά μετά τα καλοσκεφτεται και αγχώνεται και αρχίζει τις ερωτήσεις!ε μετά μπαίνω εγώ στη διαδικασία να τον ξεαγχωσω κ κάπως έτσι ηρεμούμε στο τέλος :lol:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Ρε ηλιόλουστο πλάσμα μου αφού σου είπε ο dr ότι είναι καλή γιατί τρελαίνεσαι? Ίσα ίσα αν δεν ήταν να το έψαχνες κ άλλο γτ οι περισσότεροι λίγο να δουν κάτι χαμηλό ή λάθος αμέσως σε στέλνουν γ άλλες 200 εξετάσεις ρωτά κ @EugenJen και @P.L.L. να δεις.. για να σου είπε όλα καλά όλα καλά είναι!!

Ναι να τελειώσουν να μη νιώθω πια εγώ η μόνη γουρούνα εδώ μέσα άντε με όλα σας τα ανορεξικα μοντέλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ δε ξέρω να σου πω της δικής μου γτ ούτε καν μου την έχει δώσει ο γιατρός μου..του την έστειλε με mail ο νεογνολογος με πήρε μου είπε όλα καλά κ τέλος!!

Χαχα! Μην αγχώνεσαι κ μαζί θα είμαστε εμείς! Οι φωτεινές εξαιρέσεις!!! Εγώ ήδη γουρουνιαζω κ εχω τσιμπήσει το κιλακι μου! Άσε που με έχει πιάσει ο μαγειρικος μου οίστρος κ του δίνω κ καταλαβαίνει! 

2 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Τα τυροπιτάκια ρε γμτ;;; Να σε πειράξει το πολυ τυρι;;εγώ πάντως σπανακόπιτουλα τρώω μια χαρά!!έτοιμη από το σούπερ ε;;δεν ανοίγω φύλλο!!!

Οι πίτες κ ειδικά το φυλλο είναι που πειράζει κορίτσια, είναι βαρύ! Τα όσπρια κ εμένα με ζορισαν πολύ όσες φορές έφαγα. Βέβαια, αυτές τις μέρες είμαι καλά οπότε πιστεύω ότι δεν θα έχω θέμα πια.. 

@Hliolousti όλα είναι τέλεια!!! Όλες μας τα ψειριζουμε κ αγχωνόμαστε με το παραμικρό, αλλά αν υπήρχε έστω κ η παραμικρή υπόνοια θα σου το ελεγαν! 

@Jasmine@μουσακα ε;;; Πω πω! Μου έδωσες ιδεα... Καλοφαγωτος! Ελπίζω να τον τσακίσεις!! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

No uterus, no opinion!!!

Θεααααα!!

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Σας λένε κ εσάς οι άντρες σας να ηρεμήσετε κ να μην αγχώνεστε; Κ ότι είμαστε υπερβολικές;;;

εμένα αντίθετα μου λέει να μην ξεμυαλιζομαι κ αρχίσω να ψωνίζω από τώρα γιατί είναι νωρίς κ πολλά συμβαίνουν..βέβαια όταν του δείχνω καροτσάκια μια χαρά τα κοιτάει κ σχολιάζει!!!

Just now, Hope89 είπε:

Χαχα! Μην αγχώνεσαι κ μαζί θα είμαστε εμείς! Οι φωτεινές εξαιρέσεις!!! Εγώ ήδη γουρουνιαζω κ εχω τσιμπήσει το κιλακι μου! Άσε που με έχει πιάσει ο μαγειρικος μου οίστρος κ του δίνω κ καταλαβαίνει! 

Οι πίτες κ ειδικά το φυλλο είναι που πειράζει κορίτσια, είναι βαρύ! Τα όσπρια κ εμένα με ζορισαν πολύ όσες φορές έφαγα. Βέβαια, αυτές τις μέρες είμαι καλά οπότε πιστεύω ότι δεν θα έχω θέμα πια.. 

@Hliolousti όλα είναι τέλεια!!! Όλες μας τα ψειριζουμε κ αγχωνόμαστε με το παραμικρό, αλλά αν υπήρχε έστω κ η παραμικρή υπόνοια θα σου το ελεγαν! 

@Jasmine@μουσακα ε;;; Πω πω! Μου έδωσες ιδεα... Καλοφαγωτος! Ελπίζω να τον τσακίσεις!! 

Παιδιά εμένα η κόρη μου είναι μερακλου...τις σπανακόπιτες τις τσακίζω, μου έστειλε η μαμά μου λαχανοντολμάδες κ τους εξαφανίσα!! Αντίθετα έφαγα μακαρόνια με κοκκινη σάλτσα κ έτρεχα να προλάβω την ρουκέτα!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Θεααααα!!

 

εμένα αντίθετα μου λέει να μην ξεμυαλιζομαι κ αρχίσω να ψωνίζω από τώρα γιατί είναι νωρίς κ πολλά συμβαίνουν..βέβαια όταν του δείχνω καροτσάκια μια χαρά τα κοιτάει κ σχολιάζει!!!

Παιδιά εμένα η κόρη μου είναι μερακλου...τις σπανακόπιτες τις τσακίζω, μου έστειλε η μαμά μου λαχανοντολμάδες κ τους εξαφανίσα!! Αντίθετα έφαγα μακαρόνια με κοκκινη σάλτσα κ έτρεχα να προλάβω την ρουκέτα!!!

Να κάνετε με την ησυχία σας έρευνα αγοράς για να έχετε ολοκληρωμένη εικόνα όταν αποφασίσετε! Κι όταν έρθει η ώρα να δείτε όσα από αυτά θέλετε και να γίνει η αγορά! Συγκεκριμένα το καρότσι πιστεύω το θελει το ψάξιμο του!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Να κάνετε με την ησυχία σας έρευνα αγοράς για να έχετε ολοκληρωμένη εικόνα όταν αποφασίσετε! Κι όταν έρθει η ώρα να δείτε όσα από αυτά θέλετε και να γίνει η αγορά! Συγκεκριμένα το καρότσι πιστεύω το θελει το ψάξιμο του!

Καλά εννοειται δεν ψωνίζω από τώρα φάτε μάτια ψάρια!! Κ το καρότσι ξέρω ότι πρέπει να το δω από κοντά για να είναι ελαφρύ κλπ κλπ αλλά να μην κοιτααααζω????

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Θεααααα!!

 

εμένα αντίθετα μου λέει να μην ξεμυαλιζομαι κ αρχίσω να ψωνίζω από τώρα γιατί είναι νωρίς κ πολλά συμβαίνουν..βέβαια όταν του δείχνω καροτσάκια μια χαρά τα κοιτάει κ σχολιάζει!!!

Παιδιά εμένα η κόρη μου είναι μερακλου...τις σπανακόπιτες τις τσακίζω, μου έστειλε η μαμά μου λαχανοντολμάδες κ τους εξαφανίσα!! Αντίθετα έφαγα μακαρόνια με κοκκινη σάλτσα κ έτρεχα να προλάβω την ρουκέτα!!!

Χαχα!! Εσύ δεν παίζεσαι, είσαι κόντρα σε όλες τις προβλέψεις αγάπη μου!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλά εννοειται δεν ψωνίζω από τώρα φάτε μάτια ψάρια!! Κ το καρότσι ξέρω ότι πρέπει να το δω από κοντά για να είναι ελαφρύ κλπ κλπ αλλά να μην κοιτααααζω????

Εννοείται να κοιτάζεις!!! Κι όχι μόνο καρότσι απ' όλα να έχεις μια εικόνα! 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Ρε κορίτσια όντως το μήλο;; εγώ δεν προλαβαίνω καν να το κατεβάσω κ τρέχω τουαλέτα!!! Άνανας με έχει φτιάξει πολύ που είναι κ δροσερός κ ξυνογλυκος!!

Έλα δεν μπορείς να πεις για κάποια που της είπε ο γιατρός ότι μπορεί κ να υπάρχει θέμα ήμουν σε καλά επίπεδα αγχωμενη! Μπορούσα κ χειρότερα!!!χιχιχ

K egw eixa pollous emetous.Xekinisan apo tin 5i evdomada k twra edw k kamia evdomada xalarwsan.

K egw olo Prasina mila,anana kai fraoules ithela na trww.

To kalo me tous emetous einai oti lene oti deixnoun kali kuisi.Makari koritsia k steilte mou oles k tin thetiki sas energeia giati ton Noemvrio perasa mia apovoli.Den eixa subtwmata tpt.

Twra exw autin tin evdomada auxeniki kai agxwnomai toooso polu an tha nai ola kala!!! :roll:

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

K egw eixa pollous emetous.Xekinisan apo tin 5i evdomada k twra edw k kamia evdomada xalarwsan.

K egw olo Prasina mila,anana kai fraoules ithela na trww.

To kalo me tous emetous einai oti lene oti deixnoun kali kuisi.Makari koritsia k steilte mou oles k tin thetiki sas energeia giati ton Noemvrio perasa mia apovoli.Den eixa subtwmata tpt.

Twra exw autin tin evdomada auxeniki kai agxwnomai toooso polu an tha nai ola kala!!! :roll:

 

Όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι στην πιο γουρλίδικη ομάδα είπαμε! Ανανά ε;;;; Θα πάρω να δω

αχχχχ Κορίτσια με έχει φαει ο μουσακάς δε μπορώ να ηρεμήσω!

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...