Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ (ΑΝΝΙΝΑ) ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρα μου τι ΤΕΛΕΙΑ νέα είναι αυτά?

Μια μεγάλη δόση χαράς που πλέον ζείτε σε ροζ πελάγη ευτυχίας....

Πολύ χάρηκα...

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η μπουμπούκα σας να είναι γερή,τυχερή,δυνατή και πάντα χαμογελαστή!!!

Σας εύχομαι στο σπιτικό σας να είναι γεμάτο γέλια και γλυκές φωνούλες......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αννινα μου μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια!!!! Πηρα μεγαλη χαρα με τα νεα σου!!!! Να σας ζησει το κοριτσακι σας, γερο και ευτυχισμενο να ειναι!!!! Καλο σαραντισμο μανουλα!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου φίλη!:P

Σαν να ήταν χθες που ήρθες να με επισκευτείς στο μαιευτήριο με την κοιλίτσα σου!!!

Και τώρα γέννησες!

Και από εδώ να σου ζησει η κορούλα σου!!! (σας διαβεβαιώνω ότι είναι κουκλάρα!!!!):D:D:D:D

Ήρθε, μανάρι μου, ήρθε στην αγκαλιά σου!!!

Καλό σαραντισμό και καλή ανατροφή!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άννα μου γλυκιά, να σου ζήσει και να την δεις όπως επιθυμείς!

Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα, σε σκέφτομαι τόσο πολύ και ας μην σου γράφω!

Φιλάκια πολλά πολλα!!!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

Να είναι γερό και καλοτυχο και να το καμαρώσεις όπως επιθυμεις!

Νομίζω πως όλα τα κορίτσια του forum σου το έυχονται αυτό ολόψυχα, και ας μη σε γνωρίζουμε προσωπικά!

Σου αξίζει πραγματικά!!!

Να κάνεις μια μεγάλη αγκαλιά το νινάκι σου και να του δώσεις ένα πολύ γλυκό φιλί από όλες μας!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει η κουκλάρα σου κοριτσάκι μου, να είναι πάντα γερή και τυχερή! Να έχει πάντα γύρω της μόνο ανθρώπους που την αγαπούν και να είναι πάντα ευτυχισμένη! Να την καλομεγαλώσετε και να την καμαρώνετε πάντα!

Καλό σαραντισμό και Καλή Ανατροφή!

Link to comment
Share on other sites

κουκλα μου, να σ αξιωσει ο θεος να δεις το κοριτσακι σου μεγαλο, να τη δεις νυφουλα και μαμα, να μη προλαβαινουν να στεγνωνουν ποτε δακρυα χαρας απο το προσωπο σου!!!!!!!

να σαι σιγουρη.. χαμογελαει το συμπαν στο προσωπακι της!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου αγαπη μου ομορφη ηρθε επιτελους το κοριτσακι σου.να σου ζησει ματακια μου,να ειναι γερη και ευτυχισμενη.

σας φιλω και τις δυο!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες σας γλυκες μου μανουλες για τα καλα σας λογια για τις υπεροχες ευχες σας.:P:p:p:p:p:p:p:p:p.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...