Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Agatte είπε:

Ακριβώς... Σήμερα έκανα τεστ προγεστερόνης και βγήκε καραθετικο. Δεν ξέρω... Ίσως πέφτει αφού έρθει η περίοδος; 

Τι κουλο είναι τώρα αυτό;; Από τώρα περίοδος;; Θα σε ρωτούσα και εγώ για το τεστ προγεστερόνης που ήταν θετικό. Τι να πω ρε φιλενάδα ο μήνας της ανωμαλίας της περιόδου μας είναι. 

πρίν από 9 λεπτά , konik είπε:

Το ξέρω ότι είστε γουρλουδες...σας διαβάζω τα πάτε υπέροχα....1,67 είναι η ΑΜΗ μου....όχι καλή για την ηλικία μου....με δύο αποτυχημένες σπερματεγχυσεις στο ενεργητικό μου....

Εμένα είναι 2.12 αλλά και η fsh μου είναι 14+. Με κατατάσσουν όχι μόνο στις υπογονιμες αλλά η γυναικολόγος είπε ότι είμαι στην αρχή προ εμμηνόπαυσης ενώ περίοδο έχω κανονικά. Τώρα μόνο είχα μια καθυστέρηση μεγάλη αλλά ήρθε στις 38 μέρες. Οπότε όπως καταλαβαίνεις τρέχω να προλάβω το τρένο χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Bellas είπε:

@konik κορίτσι μου και εγώ στο club ανεξήγητη υπογονιμότητα ειμαι! Απο τα 35 προσπαθώ τώρα ειμαι 38 ετών,  εσύ βέβαια αν διάβασα πιο πάνω είσαι μικρή 33 ετών,  κανονικά έπρεπε να κάνεις ορμονολογικες πριν προχωρήσεις σε σπερματενχυση να δεις πως είναι οι ορμόνες σου , εγώ όταν είχα κάνει ήταν  αυξημένη η fh που υποδεικνύει πολυκυστικοτητα ωοθηκών παρότι η περίοδος μου ήταν ρολόι. Βιταμίνες παίρνεις με τον σύντροφό? 

Θα κάνω αυτό τον μήνα ορμονολογικες...ναι παίρνουμε βιταμίνες και οι δύο.....τι να πω θα δείξουν και οι ορμονολογικες και βλεπω πως κινούμαι....

Just now, Chrussa1982 είπε:

Τι κουλο είναι τώρα αυτό;; Από τώρα περίοδος;; Θα σε ρωτούσα και εγώ για το τεστ προγεστερόνης που ήταν θετικό. Τι να πω ρε φιλενάδα ο μήνας της ανωμαλίας της περιόδου μας είναι. 

Εμένα είναι 2.12 αλλά και η fsh μου είναι 14+. Με κατατάσσουν όχι μόνο στις υπογονιμες αλλά η γυναικολόγος είπε ότι είμαι στην αρχή προ εμμηνόπαυσης ενώ περίοδο έχω κανονικά. Τώρα μόνο είχα μια καθυστέρηση μεγάλη αλλά ήρθε στις 38 μέρες. Οπότε όπως καταλαβαίνεις τρέχω να προλάβω το τρένο χαχαχαχα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις σύντομα το πολυπόθητο......

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Agatte είπε:

10η μέρα από την ωορρηξία είμαι. Συνήθως στις 12 μέρες από την ωορρηξία μου έρχεται. Κάποια ανωμαλία μάλλον... 

Τεστ εγκυμοσύνης έχεις; Να κάνεις;.η σου ήρθε κανονικά η περίοδος;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agatte είπε:

Δεν κατέβηκε ακόμα το αίμα, στα ροζ είμαι αλλά έρχεται. Έχω και κράμπες, έντονες, οπότε στο επόμενο κατουρημα, θα έρθει κανονικά. 

Αν η προγεστερόνη είναι ψηλά δεν έρχεται περίοδος δηλαδή αν συνεχίσει να εντοπιζετσι πάνω από μια εβδομάδα μετά την ωορηξια μάλλον είναι εγκυμοσύνη..το ροζ κάλιστα μπορεί να είναι απλά εμφύτευση...αν σου έρθει κανονικά περίοδος που να μην σου έρθει μην ξανακάνεις τέτοια τεστακια..απλά 20 μέρα κάνε μια προγεστερόνη για να ξέρεις αν έχεις επαρκή ωχρινικη φάση..αλλιώς με τα χαζοτεστ στα τυφλά δεν μπορείς να βγάλεις άκρη..θα κάνεις την προγεστερόνη σου να δεις κ την τιμή..πάντως περίοδος με υψηλή προγεστερόνη με τίποτα.

1 ώρα πρίν, Agatte είπε:

Κορίτσια... Μόλις μου ήρθε περίοδος. 23η μέρα. Ότι να 'ναι... 

23 μέρα περίοδος με τίποτα..εμφύτευση θα είναι πιστεύω..αλλιώς ορμονική διαταρραχη;;;μα πόσο διαταρραχη τόσο νωρίς;;;

1 hour ago, Agatte είπε:

10η μέρα από την ωορρηξία είμαι. Συνήθως στις 12 μέρες από την ωορρηξία μου έρχεται. Κάποια ανωμαλία μάλλον... 

Καλέ αν σου ήρθε 10 μέρες από την ωορηξια έχεις ανεπάρκεια ωχρινικης φάσης ,,,ρε τι σκ,,,τα ανεπάρκεια είναι αυτή αν έχεις υψηλή προγεστερόνη;;μπερδεύτηκα..δεν είναι λογικό..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Αν η προγεστερόνη είναι ψηλά δεν έρχεται περίοδος δηλαδή αν συνεχίσει να εντοπιζετσι πάνω από μια εβδομάδα μετά την ωορηξια μάλλον είναι εγκυμοσύνη..το ροζ κάλιστα μπορεί να είναι απλά εμφύτευση...αν σου έρθει κανονικά περίοδος που να μην σου έρθει μην ξανακάνεις τέτοια τεστακια..απλά 20 μέρα κάνε μια προγεστερόνη για να ξέρεις αν έχεις επαρκή ωχρινικη φάση..αλλιώς με τα χαζοτεστ στα τυφλά δεν μπορείς να βγάλεις άκρη..θα κάνεις την προγεστερόνη σου να δεις κ την τιμή..πάντως περίοδος με υψηλή προγεστερόνη με τίποτα.

23 μέρα περίοδος με τίποτα..εμφύτευση θα είναι πιστεύω..αλλιώς ορμονική διαταρραχη;;;μα πόσο διαταρραχη τόσο νωρίς;;;

Καλέ αν σου ήρθε 10 μέρες από την ωορηξια έχεις ανεπάρκεια ωχρινικης φάσης ,,,ρε τι σκ,,,τα ανεπάρκεια είναι αυτή αν έχεις υψηλή προγεστερόνη;;μπερδεύτηκα..δεν είναι λογικό..

Και εμένα με μπέρδεψε φιλενάδα. Αφού έδειξε θετικό το τεστ προγεστερόνης που έκανε..ελπίζω να μην της έρθει περίοδος πάντως και να είναι τον πολυπόθητο !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Τεστ εγκυμοσύνης έχεις; Να κάνεις;.η σου ήρθε κανονικά η περίοδος;

 

Just now, Emilly800 είπε:

Αν η προγεστερόνη είναι ψηλά δεν έρχεται περίοδος δηλαδή αν συνεχίσει να εντοπιζετσι πάνω από μια εβδομάδα μετά την ωορηξια μάλλον είναι εγκυμοσύνη..το ροζ κάλιστα μπορεί να είναι απλά εμφύτευση...αν σου έρθει κανονικά περίοδος που να μην σου έρθει μην ξανακάνεις τέτοια τεστακια..απλά 20 μέρα κάνε μια προγεστερόνη για να ξέρεις αν έχεις επαρκή ωχρινικη φάση..αλλιώς με τα χαζοτεστ στα τυφλά δεν μπορείς να βγάλεις άκρη..θα κάνεις την προγεστερόνη σου να δεις κ την τιμή..πάντως περίοδος με υψηλή προγεστερόνη με τίποτα.

23 μέρα περίοδος με τίποτα..εμφύτευση θα είναι πιστεύω..αλλιώς ορμονική διαταρραχη;;;μα πόσο διαταρραχη τόσο νωρίς;;;

Καλέ αν σου ήρθε 10 μέρες από την ωορηξια έχεις ανεπάρκεια ωχρινικης φάσης ,,,ρε τι σκ,,,τα ανεπάρκεια είναι αυτή αν έχεις υψηλή προγεστερόνη;;μπερδεύτηκα..δεν είναι λογικό..

 

Just now, Chrussa1982 είπε:

Και εμένα με μπέρδεψε φιλενάδα. Αφού έδειξε θετικό το τεστ προγεστερόνης που έκανε..ελπίζω να μην της έρθει περίοδος πάντως και να είναι τον πολυπόθητο !!!

Κοριτσαρες σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Μου ήρθε κανονικά. Δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο σε ενδοκρινολογο να κλείσω ραντεβού. Ειλικρινά, δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Το προγεστερόνης το πρωί, θα έπρεπε να βγει αρνητικό αφού 2 ώρες μετά μου ήρθε. Τι να πω... 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

 

 

Κοριτσαρες σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Μου ήρθε κανονικά. Δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο σε ενδοκρινολογο να κλείσω ραντεβού. Ειλικρινά, δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Το προγεστερόνης το πρωί, θα έπρεπε να βγει αρνητικό αφού 2 ώρες μετά μου ήρθε. Τι να πω... 

Δεν ξερω τι εγινε με το τεστ πάντως η προγεστερονη γράφει στο ίντερνετ μόνο όταν είναι να σου έρθει η περίοδος.δεν καταλαβαίνω τι εγινε.μηπως ήταν ψεύδος θετικό.τι να πω ρε κοριτσι όλα τα περίεργα μας συμβαίνουν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, popi40 είπε:

2106725089 φαρμακείο Ταλαρουγκας Χάρης. 14 ευρώ τα 30 χάπια

Κοριτσια βρηκατε ακρη τελικα με τα cyclacur?
Με τα serpafar ποια cyclacur παιρνουμε?Τα καφε ή τα ασπρα?Γιατι με ρωτησε ο φαρμακοποιος για να προτείνει κατι αντιστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte said:

 

 

Κοριτσαρες σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Μου ήρθε κανονικά. Δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο σε ενδοκρινολογο να κλείσω ραντεβού. Ειλικρινά, δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Το προγεστερόνης το πρωί, θα έπρεπε να βγει αρνητικό αφού 2 ώρες μετά μου ήρθε. Τι να πω... 

Και πανω που ετοιμαζομουν να σου πω για αιμα εμφυτεψης διαβασα τη συνεχεια... μα τι κουλα ειναι αυτα που συμβαινουν... Εχεις κανονικοτατη ροη; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Agatte είπε:

 

 

Κοριτσαρες σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Μου ήρθε κανονικά. Δευτέρα θα πάρω τηλέφωνο σε ενδοκρινολογο να κλείσω ραντεβού. Ειλικρινά, δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Το προγεστερόνης το πρωί, θα έπρεπε να βγει αρνητικό αφού 2 ώρες μετά μου ήρθε. Τι να πω... 

Καψτα στο τζάκι τα παλιοτεστ κ από δω κ πέρα μόνο σ,,ξ..δεν έχεις ορμονικό πρόβλημα κορίτσι μπερδεύουν τα τεστ όπως κ τα ωορηξιας καμιά φορά..εύχομαι τον επόμενο μήνα να έρθει ένα ζουμερο rainbow baby.συνεχισε να το πιστεύεις κ θα έρθει.

πρίν από 47 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Και εμένα με μπέρδεψε φιλενάδα. Αφού έδειξε θετικό το τεστ προγεστερόνης που έκανε..ελπίζω να μην της έρθει περίοδος πάντως και να είναι τον πολυπόθητο !!!

Τα τεστακια λίγο μπερδεύουν..εδώ μπερδεύει η εκτίμηση του γιατρού για την μέρα ωορηξιας,,εμένα έχει πέσει έξω κ ο γιατρός δηλαδή..γιατρό λέω μόνο σ,,,ξ ένα βαρύ δεκαήμερο θέλει δουλειά και μετά χαλαρώση..αλλά δέκα μέρες θέλει στα σίγουρα.εγω κ κάθε μέρα..άσε εγώ το έκανα κ στον ύπνο..είμαι ειδική περίπτωση.αφου με την κολλητή μου που λέμε πόσα χρόνια προσπαθούμε δεν λέω έκλεισα τρία χρόνια προσπάθειας..λέω έκλεισα τρία χρόνια εξαντλητικού σ,,,ξ..χαχαχα.

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, depifish είπε:

Και πανω που ετοιμαζομουν να σου πω για αιμα εμφυτεψης διαβασα τη συνεχεια... μα τι κουλα ειναι αυτα που συμβαινουν... Εχεις κανονικοτατη ροη; 

Δεν έχω ακόμα ροή, έχω σκούρο ροζ όποτε πηγαίνω τουαλέτα. Αλλά με τραβάει η μέση και έχω ενόχληση, επομένως μέχρι αύριο θα έχει κατέβει κανονικά. Αυτό πια δεν το περίμενα... Την Πέμπτη περίμενα περίοδο αλλά επειδή μετά την ωορρηξία μου έρχεται στις 12 μέρες, έλεγα θα έρθει την Τρίτη. Τελικά ήρθε σήμερα. Λέω να στείλω ένα μέιλ στην εταιρεία με τα τεστ προγεστερόνης. Να τους ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση ψευδως θετικού. Στο μεταξύ κι η θερμοκρασία μου ακόμα να πέσει. Στο 36.9 είμαι... 

Just now, Emilly800 είπε:

Καψτα στο τζάκι τα παλιοτεστ κ από δω κ πέρα μόνο σ,,ξ..δεν έχεις ορμονικό πρόβλημα κορίτσι μπερδεύουν τα τεστ όπως κ τα ωορηξιας καμιά φορά..εύχομαι τον επόμενο μήνα να έρθει ένα ζουμερο rainbow baby.συνεχισε να το πιστεύεις κ θα έρθει.

Τα τεστακια λίγο μπερδεύουν..εδώ μπερδεύει η εκτίμηση του γιατρού για την μέρα ωορηξιας,,εμένα έχει πέσει έξω κ ο γιατρός δηλαδή..γιατρό λέω μόνο σ,,,ξ ένα βαρύ δεκαήμερο θέλει δουλειά και μετά χαλαρώση..αλλά δέκα μέρες θέλει στα σίγουρα.εγω κ κάθε μέρα..άσε εγώ το έκανα κ στον ύπνο..είμαι ειδική περίπτωση.αφου με την κολλητή μου που λέμε πόσα χρόνια προσπαθούμε δεν λέω έκλεισα τρία χρόνια προσπάθειας..λέω έκλεισα τρία χρόνια εξαντλητικού σ,,,ξ..χαχαχα.

10η μέρα σήμερα από την ωορρηξία ρε Εμιλλακι. Την παράκρουση μου μέσα! Και έκανα και υπερμαραθωνιο στο σεχ... Πωπω... Τρομερή κούραση! Δεν αντέχω άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, despina. είπε:

Κοριτσια βρηκατε ακρη τελικα με τα cyclacur?
Με τα serpafar ποια cyclacur παιρνουμε?Τα καφε ή τα ασπρα?Γιατι με ρωτησε ο φαρμακοποιος για να προτείνει κατι αντιστοιχο.

Τα λευκά που ειναι οιστρογονα για να φτιαξει το ενδομητριο. Δεν προλαβα να παρω το πρωι στα τηλ που μου δωσατε. Σημερα δουλευα εκτός και ξεμπερδεψα αργα.

Just now, Agatte είπε:

Δεν έχω ακόμα ροή, έχω σκούρο ροζ όποτε πηγαίνω τουαλέτα. Αλλά με τραβάει η μέση και έχω ενόχληση, επομένως μέχρι αύριο θα έχει κατέβει κανονικά. Αυτό πια δεν το περίμενα... Την Πέμπτη περίμενα περίοδο αλλά επειδή μετά την ωορρηξία μου έρχεται στις 12 μέρες, έλεγα θα έρθει την Τρίτη. Τελικά ήρθε σήμερα. Λέω να στείλω ένα μέιλ στην εταιρεία με τα τεστ προγεστερόνης. Να τους ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση ψευδως θετικού. Στο μεταξύ κι η θερμοκρασία μου ακόμα να πέσει. Στο 36.9 είμαι... 

10η μέρα σήμερα από την ωορρηξία ρε Εμιλλακι. Την παράκρουση μου μέσα! Και έκανα και υπερμαραθωνιο στο σεχ... Πωπω... Τρομερή κούραση! Δεν αντέχω άλλο. 

Πολύ κουλό ρε φιλενάδα. Στειλε ενα μέιλ στην εταιρεία. Σίγουρα θα στο ξεκαθαρίσουνε.

Just now, Emilly800 είπε:

Καψτα στο τζάκι τα παλιοτεστ κ από δω κ πέρα μόνο σ,,ξ..δεν έχεις ορμονικό πρόβλημα κορίτσι μπερδεύουν τα τεστ όπως κ τα ωορηξιας καμιά φορά..εύχομαι τον επόμενο μήνα να έρθει ένα ζουμερο rainbow baby.συνεχισε να το πιστεύεις κ θα έρθει.

Τα τεστακια λίγο μπερδεύουν..εδώ μπερδεύει η εκτίμηση του γιατρού για την μέρα ωορηξιας,,εμένα έχει πέσει έξω κ ο γιατρός δηλαδή..γιατρό λέω μόνο σ,,,ξ ένα βαρύ δεκαήμερο θέλει δουλειά και μετά χαλαρώση..αλλά δέκα μέρες θέλει στα σίγουρα.εγω κ κάθε μέρα..άσε εγώ το έκανα κ στον ύπνο..είμαι ειδική περίπτωση.αφου με την κολλητή μου που λέμε πόσα χρόνια προσπαθούμε δεν λέω έκλεισα τρία χρόνια προσπάθειας..λέω έκλεισα τρία χρόνια εξαντλητικού σ,,,ξ..χαχαχα.

Φιλενάδα εχεις καταρίψει ρεκόρ εσυ!! Χαχαχα

  • Χαχα 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, despina. είπε:

Κοριτσια βρηκατε ακρη τελικα με τα cyclacur?
Με τα serpafar ποια cyclacur παιρνουμε?Τα καφε ή τα ασπρα?Γιατι με ρωτησε ο φαρμακοποιος για να προτείνει κατι αντιστοιχο.

Τα ασπραα! Προσοχη.. τα καφε πεταμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Καψτα στο τζάκι τα παλιοτεστ κ από δω κ πέρα μόνο σ,,ξ..δεν έχεις ορμονικό πρόβλημα κορίτσι μπερδεύουν τα τεστ όπως κ τα ωορηξιας καμιά φορά..εύχομαι τον επόμενο μήνα να έρθει ένα ζουμερο rainbow baby.συνεχισε να το πιστεύεις κ θα έρθει.

Τα τεστακια λίγο μπερδεύουν..εδώ μπερδεύει η εκτίμηση του γιατρού για την μέρα ωορηξιας,,εμένα έχει πέσει έξω κ ο γιατρός δηλαδή..γιατρό λέω μόνο σ,,,ξ ένα βαρύ δεκαήμερο θέλει δουλειά και μετά χαλαρώση..αλλά δέκα μέρες θέλει στα σίγουρα.εγω κ κάθε μέρα..άσε εγώ το έκανα κ στον ύπνο..είμαι ειδική περίπτωση.αφου με την κολλητή μου που λέμε πόσα χρόνια προσπαθούμε δεν λέω έκλεισα τρία χρόνια προσπάθειας..λέω έκλεισα τρία χρόνια εξαντλητικού σ,,,ξ..χαχαχα.

Μπορεί να έκανες εξαντλητικό σεξ αλλά χαλάλι περιμένεις ένα μωρό μούρλια να ερθει χΧαχαχαχα καο τώρα διάλειμμα από το σεξ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Δεν έχω ακόμα ροή, έχω σκούρο ροζ όποτε πηγαίνω τουαλέτα. Αλλά με τραβάει η μέση και έχω ενόχληση, επομένως μέχρι αύριο θα έχει κατέβει κανονικά. Αυτό πια δεν το περίμενα... Την Πέμπτη περίμενα περίοδο αλλά επειδή μετά την ωορρηξία μου έρχεται στις 12 μέρες, έλεγα θα έρθει την Τρίτη. Τελικά ήρθε σήμερα. Λέω να στείλω ένα μέιλ στην εταιρεία με τα τεστ προγεστερόνης. Να τους ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση ψευδως θετικού. Στο μεταξύ κι η θερμοκρασία μου ακόμα να πέσει. Στο 36.9 είμαι... 

10η μέρα σήμερα από την ωορρηξία ρε Εμιλλακι. Την παράκρουση μου μέσα! Και έκανα και υπερμαραθωνιο στο σεχ... Πωπω... Τρομερή κούραση! Δεν αντέχω άλλο. 

Ρε κορίτσι τι να πω...με το σημερινό τρελάθηκα..τελικά όλες είχαμε θέμα με την περίοδο ακόμα και η @Klelia81 μας αδιαθετησε χαχαχαχα. Πέρα από τη πλάκα έχω κουφαθει!!! 

μήπως όμως λέω εγώ τώρα αν δεν κατέβει αύριο έχουμε ελπιδες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...