Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Καλημέρα! Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι! Τι εξόντωση ειναι αυτή ρε παιδιά, πόσα πράγματα να κάνει ένας άνθρωπος μέσα στο 24ωρο... Πάντως, κούραση ξεκούραση, έχω θέμα... Τρώω σαν το γουρούνι. Τι θα κάνω; δεν μπορώ να βάλω φρένο...έχω ήδη τσιμπήσει ένα 3κιλο. Δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό και τρώω λόγω στρες, δεν μπορώ πάντως να σταματήσω. Εγώ που δεν τρώω πρωινό, τρώω πλέον πρωινό. Κανένα έλεος το σύμπαν! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσουδια μου εστειλε μήνυμα η εμιλυ δεν μπορει να μπει γιατι έχασε τους κωδικούς. προσπαθεί να το φτιάξει, οποτε Flolipop και @Ellidr δεν θυμαμαι το αλλο όνομα θα σας στείλω μην προσωπικό 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Καλημέρα! Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι! Τι εξόντωση ειναι αυτή ρε παιδιά, πόσα πράγματα να κάνει ένας άνθρωπος μέσα στο 24ωρο... Πάντως, κούραση ξεκούραση, έχω θέμα... Τρώω σαν το γουρούνι. Τι θα κάνω; δεν μπορώ να βάλω φρένο...έχω ήδη τσιμπήσει ένα 3κιλο. Δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό και τρώω λόγω στρες, δεν μπορώ πάντως να σταματήσω. Εγώ που δεν τρώω πρωινό, τρώω πλέον πρωινό. Κανένα έλεος το σύμπαν! 

Η αληθεια ειναι πως ενα 24ωρο δεν μας φτανει κυριως αν δουλευουμε!! Οσο για το φαγητο η καραντινα φταιει ειμαι σιγουρη!!χαχα


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Η αληθεια ειναι πως ενα 24ωρο δεν μας φτανει κυριως αν δουλευουμε!! Οσο για το φαγητο η καραντινα φταιει ειμαι σιγουρη!!χαχα

Έχω καταργήσει τα τζην και κυκλοφορώ με κολαν και παντελονες! Πρέπει να το ραψω αλλά όσο λέω πρέπει, τόσο παραπάνω τρώω το αντιδραστικό στοιχείο. Έχω πετάξει μια μπακα... Αίσχος! Θα πάω για τρέξιμο μετά τη δουλειά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Έχω καταργήσει τα τζην και κυκλοφορώ με κολαν και παντελονες! Πρέπει να το ραψω αλλά όσο λέω πρέπει, τόσο παραπάνω τρώω το αντιδραστικό στοιχείο. Έχω πετάξει μια μπακα... Αίσχος! Θα πάω για τρέξιμο μετά τη δουλειά! 

Κοιτα σημασία έχει να νιώθουμε άνετες στα ρουχα μας χαχαχα!! Ελα βρε συ τι μπάκα τώρα με 3 κιλά?  Κοψε το βραδινό και θα τα χάσεις μπαμ μπαμ.


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσουδια μου εστειλε μήνυμα η εμιλυ δεν μπορει να μπει γιατι έχασε τους κωδικούς. προσπαθεί να το φτιάξει, οποτε Flolipop και @Ellidr δεν θυμαμαι το αλλο όνομα θα σας στείλω μην προσωπικό 

Γεια σου @*ζουζουνα*!!!!!Ευχαριστουμε. @elligian είναι το άλλο όνομα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Klelia81 είπε:

Κοιτα σημασία έχει να νιώθουμε άνετες στα ρουχα μας χαχαχα!! Ελα βρε συ τι μπάκα τώρα με 3 κιλά?  Κοψε το βραδινό και θα τα χάσεις μπαμ μπαμ.

Την μπακα την χάνω πρώτη και αντίστοιχα την κερδίζω πρώτη! Παντελόνι με κουμπί είναι σαν αργός θάνατος! 

6 μέρες ως την περίοδο και με εξαίρεση τη λυσσαλέα όρεξη μου και το πονεμένο στήθος, επικρατεί ηρεμία...

Τελικα τι έκανες, βρήκες ραντεβού για αύριο; 

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte said:

Την μπακα την χάνω πρώτη και αντίστοιχα την κερδίζω πρώτη! Παντελόνι με κουμπί είναι σαν αργός θάνατος! 

6 μέρες ως την περίοδο και με εξαίρεση τη λυσσαλέα όρεξη μου και το πονεμένο στήθος, επικρατεί ηρεμία...

Τελικα τι έκανες, βρήκες ραντεβού για αύριο; 

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς! 

Φιλεναδα εχω κανει και εγω μπακα...αστα...Περιμενω να αδιαθετησω (δεν θα μου ερθει ομως χαχαχα) και ειμαι και πρησμενη. Ειμαι 25η μερα σε κυκλο 27-28 αλλα ειχα νωρις θετικα τεστ ωορρηξιας. Ουφ...αντε να δουμε τι θα γινει...σκεφτομαι πως θα αδιαθετησω και με παιρνει απο κατω, φαντασου οταν θα την δω... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Φιλεναδα εχω κανει και εγω μπακα...αστα...Περιμενω να αδιαθετησω (δεν θα μου ερθει ομως χαχαχα) και ειμαι και πρησμενη. Ειμαι 25η μερα σε κυκλο 27-28 αλλα ειχα νωρις θετικα τεστ ωορρηξιας. Ουφ...αντε να δουμε τι θα γινει...σκεφτομαι πως θα αδιαθετησω και με παιρνει απο κατω, φαντασου οταν θα την δω... 

Καθησα και μετρησα απο προηγουμενους κυκλους σε ποσες μερες αδιαθετω μετα το αρνητικο τεστ ωορρηξιας ( αφου εχουν προηγηθει φυσικα τα θετικα) και ειναι σταθερα 15. Αρα θα αδιαθετησω Δευτερα, εχω ενα ΣΚ μπροστα μου βασανιστικο απο τι φαινεται..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Agatte είπε:

Την μπακα την χάνω πρώτη και αντίστοιχα την κερδίζω πρώτη! Παντελόνι με κουμπί είναι σαν αργός θάνατος! 

6 μέρες ως την περίοδο και με εξαίρεση τη λυσσαλέα όρεξη μου και το πονεμένο στήθος, επικρατεί ηρεμία...

Τελικα τι έκανες, βρήκες ραντεβού για αύριο; 

Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς! 

Χαχαχα ενα δικιο το εχεις!!

Λοιπόν εγώ πήγα το πρωι για να μου γράψει τις εξετάσεις. Εκεινη την ώρα η κοπελα στην υποδοχή καιγόταν επρεπε να ακυρώσει ραντεβού λογω τοκετού και δεν μπορούσε να με εξυπηρετήσει. Εφυγα και εγώ γυρισα σπίτι μπήκα μεσω άυλης συνταγογράφησης και μετά την πήρα τηλεφωνο τις είπα τις εξετάσεις και μου τις στείλανε σε ένα μισάωρο. Στο μεταξύ γκουγκλαρα για μικροβιολογικό και ευτυχώς βρηκα ένα που είναι μεχρι τις 14.00 ανοιχτό αυριο. Το μόνο που ξέχασα είναι πως δεν εκλεισα ραντεβού για υπέρηχο την αλλη παρασκευή που ήθελα. Όταν το θυμήθηκα ξαναπήρα αλλα δεν το σήκωνε. Και τωρα το απόγευμα δεν το σηκώνε. Και πολύ φοβάμαι πως την Δευτέρα το πρωί που θα πάρω δεν θα έχει ραντεβού για την Παρασκευή!!!:(

Just now, TATAKI είπε:

Φιλεναδα εχω κανει και εγω μπακα...αστα...Περιμενω να αδιαθετησω (δεν θα μου ερθει ομως χαχαχα) και ειμαι και πρησμενη. Ειμαι 25η μερα σε κυκλο 27-28 αλλα ειχα νωρις θετικα τεστ ωορρηξιας. Ουφ...αντε να δουμε τι θα γινει...σκεφτομαι πως θα αδιαθετησω και με παιρνει απο κατω, φαντασου οταν θα την δω... 

Ειχες νωρίς θετικά τεστ αλλα ειχες και επαφές!! Πότε θα κάνεις τεστ?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klelia81 said:

Χαχαχα ενα δικιο το εχεις!!

Λοιπόν εγώ πήγα το πρωι για να μου γράψειτις εξετάσεις. Εκεινη την ώρα η κοπελα στην υποδοχή καιγόταν επρεπε να ακυρώσει ραντεβού λογω τοκετού και δεν μπορούσε να με εξυπηρετήσει. Εφυγα και εγώ γυρισα σπίτι μπήκα μεσω άυλης συνταγογράφησης και μετά την πήρα τηλεφωνο τις είπα τις εξετάσεις και μου τις στείλανε σε ένα μισάωρο. Στο μεταξύ γκουγκλαρα για μικροβιολογικό και ευτυχώς βρηκα ένα που είναι μεχρι τις 14.00 ανοιχτό αυριο. Το μόνο που ξέχασα είναι πως δεν εκλεισα ραντεβού για υπέρηχο την αλλη παρασκευή που ήθελα. Όταν το θυμήθηκα ξαναπήρα αλλα δεν το σήκωνε. Και τωρα το απόγευμα δεν το σηκώνε. Και πολύ φοβάμαι πως την Δευτέρα το πρωί που θα πάρω δεν θα έχει ραντεβού για την Παρασκευή!!!:(

Ειχες νωρίς θετικά τεστ αλλα ειχες και επαφές!! Πότε θα κάνεις τεστ?

Μηπως να του στείλεις email να σου κανονισει ραντεβου για την Παρασκευη;

Τεστ δεν θα κανω μαλλον νωριτερα...Δεν νιωθω τοσο αισιοδοξη. Θα δω πως παω και απο θερμοκρασια και βλεπουμε. Αν δω να αρχιζει να πεφτει δεν κανω τιποτα. Συνηθως 1.5 μερα πριν αρχιζει να πεφτει επομενως αν δω αυριο πτωση θα καταλαβω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Μηπως να του στείλεις email να σου κανονισει ραντεβου για την Παρασκευη;

Τεστ δεν θα κανω μαλλον νωριτερα...Δεν νιωθω τοσο αισιοδοξη. Θα δω πως παω και απο θερμοκρασια και βλεπουμε. Αν δω να αρχιζει να πεφτει δεν κανω τιποτα. Συνηθως 1.5 μερα πριν αρχιζει να πεφτει επομενως αν δω αυριο πτωση θα καταλαβω...

Θα δω τι θα κάνω γιατί και στο χθεσινό mail που του εστειλα δεν μου απάντησε. Δεν το συνηθίζει βέβαια. Μεσα σε μια ωρα σχεδον πάντα μου απαντάει. Μπορεί να ξεχάστηκε. Θα πάρω τη δευτερα και άν δεν έχει ραντεβού μπορεί και να του στείλω ξανά. 

Όσο δεν έρχεται ελπίζουμε!!! Μην απογοητεύεσαι! Οπότε σουκού και βλέπουμε?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 said:

Θα δω τι θα κάνω γιατί και στο χθεσινό mail που του εστειλα δεν μου απάντησε. Δεν το συνηθίζει βέβαια. Μεσα σε μια ωρα σχεδον πάντα μου απαντάει. Μπορεί να ξεχάστηκε. Θα πάρω τη δευτερα και άν δεν έχει ραντεβού μπορεί και να του στείλω ξανά. 

Όσο δεν έρχεται ελπίζουμε!!! Μην απογοητεύεσαι! Οπότε σουκού και βλέπουμε?

Σουκου και βλεπουμε ρε φιλεναδα. Δεν βιαζομαι για την κρυαδα. Ειμαι υπερ της αποψης που λεει.. καλυτερα καθυστερημενη χαρα παρα γρηγορη θλιψη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Σουκου και βλεπουμε ρε φιλεναδα. Δεν βιαζομαι για την κρυαδα. Ειμαι υπερ της αποψης που λεει.. καλυτερα καθυστερημενη χαρα παρα γρηγορη θλιψη. 

Συναγωνιστρια και εγω Δευτερα κανονικα περιμενω.. Εχω πονοκεφαλο και πονους περιοδου, απο πιο νωρις. Αφου νομιζα οτι θα ερθει την προηγουμενη Τριτη. Εν τω μεταξυ τα τεστ εγκυμοσυνης τα εχω βαλει πολυ ψηλα σε ενα ραφι για να μην τα φτανω ευχερως αλλα σημερα εβαλα καρεκλα για να φτασω κατι αλλο και τσιμπησα ενα να μου βρισκεται. Αλλα δεν το κανω πριν την Δευτερα. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady said:

Συναγωνιστρια και εγω Δευτερα κανονικα περιμενω.. Εχω πονοκεφαλο και πονους περιοδου, απο πιο νωρις. Αφου νομιζα οτι θα ερθει την προηγουμενη Τριτη. Εν τω μεταξυ τα τεστ εγκυμοσυνης τα εχω βαλει πολυ ψηλα σε ενα ραφι για να μην τα φτανω ευχερως αλλα σημερα εβαλα καρεκλα για να φτασω κατι αλλο και τσιμπησα ενα να μου βρισκεται. Αλλα δεν το κανω πριν την Δευτερα. 

Κρατα γερά χαχαχα. Και εγω σε μια ντουλαπα τα εχω κρυψει. Εμενα πρωτη φορα δεν με εχει πιασει ακομα το κεφαλι μου. Για να δουμε τι θα κανουμε...θα τα λεμε το ΣΚ να δινει δυναμη η μια στην αλλη

Just now, marmelady said:

Συναγωνιστρια και εγω Δευτερα κανονικα περιμενω.. Εχω πονοκεφαλο και πονους περιοδου, απο πιο νωρις. Αφου νομιζα οτι θα ερθει την προηγουμενη Τριτη. Εν τω μεταξυ τα τεστ εγκυμοσυνης τα εχω βαλει πολυ ψηλα σε ενα ραφι για να μην τα φτανω ευχερως αλλα σημερα εβαλα καρεκλα για να φτασω κατι αλλο και τσιμπησα ενα να μου βρισκεται. Αλλα δεν το κανω πριν την Δευτερα. 

Τα πονακια την προηγουμενη εβδομαδα μπορει να ειναι και καλο...δεν ξερω...εγω καθε μηνα εχω και διαφορετικα συμπτωματα αλλα επιτυχια μηδεν...επομενως κανω υπομονη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...