Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

19 hours ago, enjoy said:

Να που με τίποτα ευχάριστο....

Σήμερα το.νοιωθω όλη μέρα με κλωτσάει δεν υπάρχει είναι η 5-6 φορά και ακόμα δεν βράδιασε...

Ενώ συνήθως από 1-3το νοιώθω μέσα στην ημερ α!!

Άλλο τι ήλιο έχει Θεσσαλονίκη πεθαίνω θέλω σκ να παω βόλτα στο χωριό!!! Αλλα αναβαλλεται λογω μεσης... Εσείς τι θα κάνετε απόγευμα?? 

Απόκριες πότε ειναι??

Απόκριες ξεκινάνε επισήμως αυτή την Κυριακή. Εγώ κρέας βέβαια δεν θα φάω, με τις αναγούλες δεν θέλω ούτε να το δω, ούτε να το μυρισω, θα ξεκινήσω πρόωρα την σαρακοστή :P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια. 

Γύρισα κ εγώ από τον γιατρό με πεσμένο αιματοκρίτη και συν 3 κιλά μέσα σε ένα μήνα. 

Μου έδωσε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Μααλοξ μπας κ ηρεμήσει το στομάχι μου κ έτσι κατ' επέκταση να μπορώ να παίρνω κ τα συμπληρώματά μου κ ιδανικά να ρίχνω κ κανα περπάτημα. 

Επίσης περισσότερο νερό χρειάζομαι - τα ούρα αυτό μαρτυρούν. 

Το μωρό καλά φαίνεται να είναι αλλά δεν το ευχαριστήθηκα οπότε θα περιμένω την Β επιπέδου στις 2 του Μάρτη. 

Λιγάκι στεναχωρέθηκα που έχω βάλει 6 κιλά έως τώρα. 

Εύχομαι να είστε καλά! 

Ιωάννα ελήφθη, όβερ - ήμουν σκ@τά κ χάθηκα. Αναμένουμε τα δικά σου νέα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VDald είπε:

Γεια σας κοριτσάκια. 

Γύρισα κ εγώ από τον γιατρό με πεσμένο αιματοκρίτη και συν 3 κιλά μέσα σε ένα μήνα. 

Μου έδωσε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Μααλοξ μπας κ ηρεμήσει το στομάχι μου κ έτσι κατ' επέκταση να μπορώ να παίρνω κ τα συμπληρώματά μου κ ιδανικά να ρίχνω κ κανα περπάτημα. 

Επίσης περισσότερο νερό χρειάζομαι - τα ούρα αυτό μαρτυρούν. 

Το μωρό καλά φαίνεται να είναι αλλά δεν το ευχαριστήθηκα οπότε θα περιμένω την Β επιπέδου στις 2 του Μάρτη. 

Λιγάκι στεναχωρέθηκα που έχω βάλει 6 κιλά έως τώρα. 

Εύχομαι να είστε καλά! 

Ιωάννα ελήφθη, όβερ - ήμουν σκ@τά κ χάθηκα. Αναμένουμε τα δικά σου νέα. 

Καλε μη σκας με τα κιλά φευγουν. Εγω μολις έκανα το εμβόλιο έγινε ένα μπέρδεμα είχα κλείσει το Τζόνσον και ήρθα και συμπληρώνοντας το χαρτί έγραφε εάν ειστε έγκυος ενδικνεται εμβόλιο τυπου mrn και μίλησα μεντηννγυναικολογο και μου είπε αλλαξε το ευτυχώς έχω θρασσοςνεβαλα μια φωνή και μου το άλλαξαν για να μην πηγαινοερχομαι παλι 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, VDald είπε:

Γεια σας κοριτσάκια. 

Γύρισα κ εγώ από τον γιατρό με πεσμένο αιματοκρίτη και συν 3 κιλά μέσα σε ένα μήνα. 

Μου έδωσε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Μααλοξ μπας κ ηρεμήσει το στομάχι μου κ έτσι κατ' επέκταση να μπορώ να παίρνω κ τα συμπληρώματά μου κ ιδανικά να ρίχνω κ κανα περπάτημα. 

Επίσης περισσότερο νερό χρειάζομαι - τα ούρα αυτό μαρτυρούν. 

Το μωρό καλά φαίνεται να είναι αλλά δεν το ευχαριστήθηκα οπότε θα περιμένω την Β επιπέδου στις 2 του Μάρτη. 

Λιγάκι στεναχωρέθηκα που έχω βάλει 6 κιλά έως τώρα. 

Εύχομαι να είστε καλά! 

Ιωάννα ελήφθη, όβερ - ήμουν σκ@τά κ χάθηκα. Αναμένουμε τα δικά σου νέα. 

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό η β επιπέδου!μην στεναχωριέσαι για τα κιλά καμία φορά περνεις κ απότομα χωρίς να τρως κ πολύ!εγώ είχα πάρει 2 κιλά τον προηγούμενο μήνα χωρίς να τρώω!τώρα αυτόν όμως έφαγα για να δούμε!

Αιματοκρίτη πόσο είχες?εγώ τώρα 33 κ άσε δν το πίνω κ γω όπως πρέπει γτ αηδιάζω με την γευση

πρίν από 18 λεπτά , Dimi84 είπε:

Καλε μη σκας με τα κιλά φευγουν. Εγω μολις έκανα το εμβόλιο έγινε ένα μπέρδεμα είχα κλείσει το Τζόνσον και ήρθα και συμπληρώνοντας το χαρτί έγραφε εάν ειστε έγκυος ενδικνεται εμβόλιο τυπου mrn και μίλησα μεντηννγυναικολογο και μου είπε αλλαξε το ευτυχώς έχω θρασσοςνεβαλα μια φωνή και μου το άλλαξαν για να μην πηγαινοερχομαι παλι 

Καλή ανοσία!ρώτησα κ γω προχτές τον παιδίατρο μας γτ τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ για το εμβόλιο μου είπε να το κάνεις!ώρες ώρες διχάζομαι όχι για το έμβρυο αλλά γενικά!αλλά δν γίνεται θα πάω κ γω να κάνω για την τρίτη δόση!σκέφτομαι κ το άλλο!θα ανοίξει ο καιρός θα πας μια βόλτα κ θα αποφασίσω τελευταία στιγμή να κάτσω κάπου!δν παίζει να κάνω συνέχεια ραπίντ μήπως χρειαστεί να μπω κάπου?σε 2 βδομάδες λήγει το πιστοποιητικό μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, marilia35 said:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό η β επιπέδου!μην στεναχωριέσαι για τα κιλά καμία φορά περνεις κ απότομα χωρίς να τρως κ πολύ!εγώ είχα πάρει 2 κιλά τον προηγούμενο μήνα χωρίς να τρώω!τώρα αυτόν όμως έφαγα για να δούμε!

Αιματοκρίτη πόσο είχες?εγώ τώρα 33 κ άσε δν το πίνω κ γω όπως πρέπει γτ αηδιάζω με την γευση

Καλή ανοσία!ρώτησα κ γω προχτές τον παιδίατρο μας γτ τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ για το εμβόλιο μου είπε να το κάνεις!ώρες ώρες διχάζομαι όχι για το έμβρυο αλλά γενικά!αλλά δν γίνεται θα πάω κ γω να κάνω για την τρίτη δόση!σκέφτομαι κ το άλλο!θα ανοίξει ο καιρός θα πας μια βόλτα κ θα αποφασίσω τελευταία στιγμή να κάτσω κάπου!δν παίζει να κάνω συνέχεια ραπίντ μήπως χρειαστεί να μπω κάπου?σε 2 βδομάδες λήγει το πιστοποιητικό μου

32,6 πήγε από 39 που ήταν! 

Πρέπει να τα παίρνουμε τα παλιόχαπα. 

Εν τω μεταξύ, δεν με βλέπω να έχω παχύνει πέραν της κοιλιάς. Αλλά οκ, θα είμαι πιο προσεκτική, τι να πω.. 

Κ εγώ ακόμη να κάνω την 3η δόση. Το καθυστερώ μπας κ καταργήσουν την αναγκαιότητά του για κάτω των 60.. Είμαι κ μονίμως σπίτι κ γιατί να πάει χαμένο αν το κάνω τώρα; Δεν ξέρω, με κούρασε κ αυτός ο ιός.. 

@Dimi84 με το καλό εύχομαι.

Σας ευχαριστώ κορίτσια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , marilia35 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό η β επιπέδου!μην στεναχωριέσαι για τα κιλά καμία φορά περνεις κ απότομα χωρίς να τρως κ πολύ!εγώ είχα πάρει 2 κιλά τον προηγούμενο μήνα χωρίς να τρώω!τώρα αυτόν όμως έφαγα για να δούμε!

Αιματοκρίτη πόσο είχες?εγώ τώρα 33 κ άσε δν το πίνω κ γω όπως πρέπει γτ αηδιάζω με την γευση

Καλή ανοσία!ρώτησα κ γω προχτές τον παιδίατρο μας γτ τον εμπιστεύομαι πάρα πολύ για το εμβόλιο μου είπε να το κάνεις!ώρες ώρες διχάζομαι όχι για το έμβρυο αλλά γενικά!αλλά δν γίνεται θα πάω κ γω να κάνω για την τρίτη δόση!σκέφτομαι κ το άλλο!θα ανοίξει ο καιρός θα πας μια βόλτα κ θα αποφασίσω τελευταία στιγμή να κάτσω κάπου!δν παίζει να κάνω συνέχεια ραπίντ μήπως χρειαστεί να μπω κάπου?σε 2 βδομάδες λήγει το πιστοποιητικό μου

Και μένα εληξε προχθες 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , VDald είπε:

32,6 πήγε από 39 που ήταν! 

Πρέπει να τα παίρνουμε τα παλιόχαπα. 

Εν τω μεταξύ, δεν με βλέπω να έχω παχύνει πέραν της κοιλιάς. Αλλά οκ, θα είμαι πιο προσεκτική, τι να πω.. 

Κ εγώ ακόμη να κάνω την 3η δόση. Το καθυστερώ μπας κ καταργήσουν την αναγκαιότητά του για κάτω των 60.. Είμαι κ μονίμως σπίτι κ γιατί να πάει χαμένο αν το κάνω τώρα; Δεν ξέρω, με κούρασε κ αυτός ο ιός.. 

@Dimi84 με το καλό εύχομαι.

Σας ευχαριστώ κορίτσια. 

Η αναμνηστική δεν έχει ημερομηνία λήξης δεν λέει δηλαδή ότι έχεις 6 μήνες για να λήξει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, Dimi84 said:

Η αναμνηστική δεν έχει ημερομηνία λήξης δεν λέει δηλαδή ότι έχεις 6 μήνες για να λήξει

Έχει 7 μήνες. Κ έδωσαν παράταση μια βδομάδα. Αυτά γνωρίζω, δεν ξέρω εάν άλλαξε κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dimi84 said:

Η αναμνηστική δεν έχει ημερομηνία λήξης δεν λέει δηλαδή ότι έχεις 6 μήνες για να λήξει

Α εννοείς αφού κάνεις ΚΑΙ την 3η, ναι; Ε ας ελπίσουμε πως δεν θα ζητήσουν κ 4η...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , VDald είπε:

32,6 πήγε από 39 που ήταν! 

Πρέπει να τα παίρνουμε τα παλιόχαπα. 

Εν τω μεταξύ, δεν με βλέπω να έχω παχύνει πέραν της κοιλιάς. Αλλά οκ, θα είμαι πιο προσεκτική, τι να πω.. 

Κ εγώ ακόμη να κάνω την 3η δόση. Το καθυστερώ μπας κ καταργήσουν την αναγκαιότητά του για κάτω των 60.. Είμαι κ μονίμως σπίτι κ γιατί να πάει χαμένο αν το κάνω τώρα; Δεν ξέρω, με κούρασε κ αυτός ο ιός.. 

@Dimi84 με το καλό εύχομαι.

Σας ευχαριστώ κορίτσια. 

Κουράστηκαμε αφάνταστα!έμας όλο μας τριγυρνάει ο ιός έχουν κολλήσει κοντινοί άνθρωποι που από τύχη κ ευτυχώς δν βρέθηκε η μάμα μου η πεθερά μου με αυτούς!αλλά συμφωνώ γτ ούτε εγώ βγαίνω να πάω κάπου προς το παρόν!

Κ γω κοιλιά έχω κ το στήθος πρήστηκε με πονάει κ καίει!εγώ κάνω την χαζομάρα τρώω λίγες φορές κ αρκετά ενώ θέλει πολλά μικρά γευματα

πρίν από 10 λεπτά , Dimi84 είπε:

Και μένα εληξε προχθες 

Άααα μαζί ειμασταν!τώρα θα κλείσω στον άντρα μου  γτ μαζί το είχαμε κάνει κ μετά εγώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...