Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , marilia35 είπε:

Κ μένα κορίτσια ποτέ ο γιος μου δν με ξύπνησε από κλωτσιές!από αλλά ξυπνούσα!καουρες συχνοουρια κράμπες δν βολεύουν με την κοιλιά!

Κάτι μου θυμίζουν όλα αυτά :oops:

 

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , marilia35 είπε:

Χαχαχαχα σε κανένα διμηνακι θα κάνουν come back!εσύ κορίτσι μου ποτέ έχεις ξανά υπέρηχο?

Εγώ έχω κάθε δύο βδομάδες καλή μου..τώρα έχω τέλος Φλεβάρη και μετά λογικά θα κανονίσουμε και τη β επιπέδου...

Ευτυχώς , με βλέπει ανά δύο εβδομάδες.

Νομίζω είναι η τακτική του αυτή ...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , iwanna24 είπε:

Εγώ έχω κάθε δύο βδομάδες καλή μου..τώρα έχω τέλος Φλεβάρη και μετά λογικά θα κανονίσουμε και τη β επιπέδου...

Ευτυχώς , με βλέπει ανά δύο εβδομάδες.

Νομίζω είναι η τακτική του αυτή ...

Πολύ καλά και έτσι που σε βλέπει!μαζί είμαστε!κ γω προς τέλος του μήνα κ μετά θα κλείσουμε β επιπέδου!

Αγόρασα μια φωλιά ύπνου άκουσα τo evaki κ πήρα μια φωλιά που έχει κ δώρα!την πήρα γτ έγραφε εξαντλημένα κ μένουν κάτι χρώματα που δν Μ άρεσαν!κ μετά αργούν να τα ξανά βάλουν!όλα θα τα πάρω από ίντερνετ δν υπάρχουν κουράγια για ψώνια!πήγα χτες μάρκετ κ ζαλίστηκα με έπιασε η μεση

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, marilia35 said:

Πολύ καλά και έτσι που σε βλέπει!μαζί είμαστε!κ γω προς τέλος του μήνα κ μετά θα κλείσουμε β επιπέδου!

Αγόρασα μια φωλιά ύπνου άκουσα τo evaki κ πήρα μια φωλιά που έχει κ δώρα!την πήρα γτ έγραφε εξαντλημένα κ μένουν κάτι χρώματα που δν Μ άρεσαν!κ μετά αργούν να τα ξανά βάλουν!όλα θα τα πάρω από ίντερνετ δν υπάρχουν κουράγια για ψώνια!πήγα χτες μάρκετ κ ζαλίστηκα με έπιασε η μεση

Να τη χαρείτε τη φωλίτσα σας <3

Καλημερα κορίτσια!! Εγώ έκανα την τρίτη δόση την Παρασκευή και απο Παρασκευή βράδυ μέχρι Κυριακή πρωι ένιωθα σα να έχω πυρετό χωρίς όμως να έχω πυρετό, πονουσε πολυ το κορμι μου και ενιωθα κοπωση!! Στα καλα νέα του σκ ανακαλύψαμε εναν φοβερο παιδότοπο οπου ειναι σε όροφο και απο κάτω εχει εστιατοριο και καφετέρια. Ανεβήκαμε πανω για να καθησουμε στον παιδοτοπο και μας λενε γεια σας πηγαινετε κατω να πιειτε καφε!! Σοκ εμεις. Μην τα πολυλογω κατεβηκαμε φαγαμε καθησαμε για καφε ειχαμε παρει και τα λαπτοπ μαζι να κανουμε δουλεια και την παραλαβαμε φουλ ενθουσιασμενη και εξανλτημενη 3 ωρες μετα! Εννοείται οτι πηγαμε και την Κυριακή ξανα και μειναμε εκει (μαζί της αυτή τη φορα στον ιδιο χώρο) 5 ωρες. Ευτυχως δεν εχει και πολλα παιδακια - μαλλον δεν το ξερουν πολλοι γονεις- γιατι την εχω και σπιτι και θα αρπαξει αμεσως οτι κυκλοφορει η δικια μου. Ευχομαι να μην τον βαρεθει ευκολα αυτόν το παιδοτοπο!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Να τη χαρείτε τη φωλίτσα σας <3

Καλημερα κορίτσια!! Εγώ έκανα την τρίτη δόση την Παρασκευή και απο Παρασκευή βράδυ μέχρι Κυριακή πρωι ένιωθα σα να έχω πυρετό χωρίς όμως να έχω πυρετό, πονουσε πολυ το κορμι μου και ενιωθα κοπωση!! Στα καλα νέα του σκ ανακαλύψαμε εναν φοβερο παιδότοπο οπου ειναι σε όροφο και απο κάτω εχει εστιατοριο και καφετέρια. Ανεβήκαμε πανω για να καθησουμε στον παιδοτοπο και μας λενε γεια σας πηγαινετε κατω να πιειτε καφε!! Σοκ εμεις. Μην τα πολυλογω κατεβηκαμε φαγαμε καθησαμε για καφε ειχαμε παρει και τα λαπτοπ μαζι να κανουμε δουλεια και την παραλαβαμε φουλ ενθουσιασμενη και εξανλτημενη 3 ωρες μετα! Εννοείται οτι πηγαμε και την Κυριακή ξανα και μειναμε εκει (μαζί της αυτή τη φορα στον ιδιο χώρο) 5 ωρες. Ευτυχως δεν εχει και πολλα παιδακια - μαλλον δεν το ξερουν πολλοι γονεις- γιατι την εχω και σπιτι και θα αρπαξει αμεσως οτι κυκλοφορει η δικια μου. Ευχομαι να μην τον βαρεθει ευκολα αυτόν το παιδοτοπο!! 

Τέλειος ακούγεται ο παιδότοπος! Που βρίσκετε; 
το σκεφτόμουν κι εγώ για όταν έχω να βγάλω δουλειά στον υπολογιστή είναι σα να έχεις κάποιον να στο κρατάει το παιδί! 
Εδω στην Αθήνα ξέρω κάποιους στα Βριλήσσια αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι τσιμπημένοι 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Καλή βδομάδα!

Εγώ με ένα βαλεντινακι να κλωτσαει συνέχεια και ένα με επιπεφυκίτιδα...

Ο άντρας μου, ο μεγάλος μου Βαλεντίνος, κρύωσε λίγο...είμαστε όλοι μαζί, σπιτάκι μας. 

Πώς είστε;


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Καλή βδομάδα!

Εγώ με ένα βαλεντινακι να κλωτσαει συνέχεια και ένα με επιπεφυκίτιδα...

Ο άντρας μου, ο μεγάλος μου Βαλεντίνος, κρύωσε λίγο...είμαστε όλοι μαζί, σπιτάκι μας. 

Πώς είστε;

Σπιτάκι τζακακι και τηλεόραση και τα αγορια τα μεγάλα μέσα άλλος διαβάζει άλλος παιζει και αυτό στη κοιλιά κάνει. Παρέα σε εμένα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimi84 είπε:

Σπιτάκι τζακακι και τηλεόραση και τα αγορια τα μεγάλα μέσα άλλος διαβάζει άλλος παιζει και αυτό στη κοιλιά κάνει. Παρέα σε εμένα 

Ωραία παρειτσα έχουμε πάντως :grin:

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Καλή βδομάδα!

Εγώ με ένα βαλεντινακι να κλωτσαει συνέχεια και ένα με επιπεφυκίτιδα...

Ο άντρας μου, ο μεγάλος μου Βαλεντίνος, κρύωσε λίγο...είμαστε όλοι μαζί, σπιτάκι μας. 

Πώς είστε;

Σπίτι και εγώ με το μικρό μωρό να μου κάνει παρέα... :x Το μεγάλο είναι δουλειά!! 

Επιτελους μπορώ να πω και επίσημα πως είμαι καλά! Τέλος οι εμετοι και οι αναγούλες! Καλώς ήρθες όρεξη!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Σπίτι και εγώ με το μικρό μωρό να μου κάνει παρέα... :x Το μεγάλο είναι δουλειά!! 

Επιτελους μπορώ να πω και επίσημα πως είμαι καλά! Τέλος οι εμετοι και οι αναγούλες! Καλώς ήρθες όρεξη!! 

Επιτέλους ρε κοριτσάκι!!!

Καλώς ήρθες στο υπέροχο δεύτερο τρίμηνο!!!

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 14 εβδομάδα και έχουν σταματήσει όλα τα συμπτώματα του πρώτου τριμήνου!! Υπνηλία, κούραση, φούσκωμα, ναυτία! Όλα!! Δεν ξέρω αν θα φανώ υπερβολική αλλά το νιώθω το μωράκι μου κανονικά..!ειδικά μετά το φτερνισμα πιο πολύ! :)

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Martinaa said:

Τέλειος ακούγεται ο παιδότοπος! Που βρίσκετε; 
το σκεφτόμουν κι εγώ για όταν έχω να βγάλω δουλειά στον υπολογιστή είναι σα να έχεις κάποιον να στο κρατάει το παιδί! 
Εδω στην Αθήνα ξέρω κάποιους στα Βριλήσσια αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι τσιμπημένοι 

Αυτός ειναι στον Αλιμο και τα σκ εχει 7 ευρώ το παιδί (με χυμο και κεικ) τις καθημερινες νομίζω ειναι δωρεαν!

Χρόνια πολλά για χτες!! Εμείς ειχαμε επέτειο γάμου χτες! Αλλααααα δεν ειχα ορεξη να κανω τιποτα!! Πρεπει να αναπληρωσω σημερα. 2 κεράκια αναψα ολα κι ολα :D Κι εχει και γενεθλια ο αντρας μου και δεν του εχω παρει δωρο και δεν ξερω και τι να του παρω ολα τα εχει και τιποτα δεν του αρεσει!! Αχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες πήγαμε στο γιατρό! Η μπέμπα μια χαρά κουνούσε χέρια λες κ μας χαιρεταγε! Κλείσαμε για β επιπέδου και θα κάνω τελικά κ καμπύλη ζαχάρου.. όλες μου έχουν πει ότι είναι αηδία κ ταλαιπωρία η όλη διαδικασία! Τι να κάνουμε.. εδώ είχαμε εμετό μέχρι 17 εβδομάδων εκεί θα κολλήσουμε τώρα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...