Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 52 λεπτά , Polly1 είπε:

Ναι,δεν τα καλύπτει όσο Μια κανονική βαφη αλλά μένω ικανοποιημένη!! Άσε, ψυχολογία στο πάτωμα όταν βλέπω τα λευκά! Αν δεν τα είχα, δε θα τα βαφα καθολου,όπως κάνω με  τα νύχια ,που εγώ άλλαζα μανικιούρ κάθε βδομάδα!! Αύριο έχω κούρεμα!! Έχω γίνει ραπουνζέλ!! Θα ρωτήσω αν μπορώ να της πάω εγώ τη βαφή και να μου τα βάψει εκεί!

Ναι ναι σίγουρα θα στα βάψει!με το καλό αύριο!έχω κλείσει λ γω βαφή σε δέκα μέρες να είμαστε για Πάσχα ανανεωμένες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ..καλό μήνα να έχουμε! Εγώ ξύπνησα πριν λίγο μες στη νύχτα με σουβλιες αριστερά διπλωθηκα..σαν να είχε συσσωρευτεί αέρας και συγγνώμη για την περιγραφή αλλά ήθελα να αεριστω και δεν μπορούσα. Στην αρχή τρόμαξα ότι ήταν συσπάσεις και δεν έχω και ιδέα πως είναι. Μόλις τα καταφερα μετά από κάνα μισαωρο ανακουφιστηκα, δεν το χά ξαναπάθει..ήταν πολύ το φουσκωμα σαν τυμπανισμος, ειχα φάει  παγωτό πριν, το πρώτο μου, και με λαχτάρα και μαλλον μου βγήκε ξινό..εκτός αν με πείραξε το κανελόνι με το σπανάκι. :PΗ αλήθεια είναι το παρακανα σήμερα και με πέθανε το έντερο μάλλον τι να πω .. φοβήθηκα για το μικρακι μου μην το στρεσαρα.  καλό ξημέρωμα σε ολες!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Amalia90 said:

Κορίτσια ..καλό μήνα να έχουμε! Εγώ ξύπνησα πριν λίγο μες στη νύχτα με σουβλιες αριστερά διπλωθηκα..σαν να είχε συσσωρευτεί αέρας και συγγνώμη για την περιγραφή αλλά ήθελα να αεριστω και δεν μπορούσα. Στην αρχή τρόμαξα ότι ήταν συσπάσεις και δεν έχω και ιδέα πως είναι. Μόλις τα καταφερα μετά από κάνα μισαωρο ανακουφιστηκα, δεν το χά ξαναπάθει..ήταν πολύ το φουσκωμα σαν τυμπανισμος, ειχα φάει  παγωτό πριν, το πρώτο μου, και με λαχτάρα και μαλλον μου βγήκε ξινό..εκτός αν με πείραξε το κανελόνι με το σπανάκι. :PΗ αλήθεια είναι το παρακανα σήμερα και με πέθανε το έντερο μάλλον τι να πω .. φοβήθηκα για το μικρακι μου μην το στρεσαρα.  καλό ξημέρωμα σε ολες!!

 

καλημερα καλο μήνα!! Η αληθεια ειναι πως πλεον κι εμενα οταν με πιανει το εντερο ειναι πιο εντονο μαλλον δεν εχει χωρο ουτε το εντερο πλεον!! Εγώ δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ δεν ξερω γιατι και ξυπνησα και με μπουκωμα και τρελες καουρες (αν ειναι δυνατον!!) και ειμαι στη δουλεια και προσπαθω να συνέλθω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Amalia90 είπε:

Κορίτσια ..καλό μήνα να έχουμε! Εγώ ξύπνησα πριν λίγο μες στη νύχτα με σουβλιες αριστερά διπλωθηκα..σαν να είχε συσσωρευτεί αέρας και συγγνώμη για την περιγραφή αλλά ήθελα να αεριστω και δεν μπορούσα. Στην αρχή τρόμαξα ότι ήταν συσπάσεις και δεν έχω και ιδέα πως είναι. Μόλις τα καταφερα μετά από κάνα μισαωρο ανακουφιστηκα, δεν το χά ξαναπάθει..ήταν πολύ το φουσκωμα σαν τυμπανισμος, ειχα φάει  παγωτό πριν, το πρώτο μου, και με λαχτάρα και μαλλον μου βγήκε ξινό..εκτός αν με πείραξε το κανελόνι με το σπανάκι. :PΗ αλήθεια είναι το παρακανα σήμερα και με πέθανε το έντερο μάλλον τι να πω .. φοβήθηκα για το μικρακι μου μην το στρεσαρα.  καλό ξημέρωμα σε ολες!!

 

Ποιο ένοχος είναι το σπανάκι νομίζω όμως όχι το παγωτακι

πρίν από 27 λεπτά , Evaki19 είπε:

καλημερα καλο μήνα!! Η αληθεια ειναι πως πλεον κι εμενα οταν με πιανει το εντερο ειναι πιο εντονο μαλλον δεν εχει χωρο ουτε το εντερο πλεον!! Εγώ δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ δεν ξερω γιατι και ξυπνησα και με μπουκωμα και τρελες καουρες (αν ειναι δυνατον!!) και ειμαι στη δουλεια και προσπαθω να συνέλθω!!

Και σε μένα έχουν επανέλθει οι καουρες και πολυ έντονες κιόλας 

Καλημερα καλό μήνα είμαι έξω από το αιματολογικό στο αμάξι έχοντας πιει την αηδία αυτή και περιμένω καλό μήνα και παλι χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Dimi84 είπε:

Ποιο ένοχος είναι το σπανάκι νομίζω όμως όχι το παγωτακι

Και σε μένα έχουν επανέλθει οι καουρες και πολυ έντονες κιόλας 

Καλημερα καλό μήνα είμαι έξω από το αιματολογικό στο αμάξι έχοντας πιει την αηδία αυτή και περιμένω καλό μήνα και παλι χαχαχαχα

Καλημέρα όλα θα πάνε καλά! Έχεις παρέα;

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Dimi84 said:

Ποιο ένοχος είναι το σπανάκι νομίζω όμως όχι το παγωτακι

Και σε μένα έχουν επανέλθει οι καουρες και πολυ έντονες κιόλας 

Καλημερα καλό μήνα είμαι έξω από το αιματολογικό στο αμάξι έχοντας πιει την αηδία αυτή και περιμένω καλό μήνα και παλι χαχαχαχα

Καλημέρα! Καλή επιτυχία και υπομονή.. 

Κορίτσια, κάποια από Θεσσαλονίκη να μας πει που έκανε την καμπύλη και πώς ήταν η εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Dimi84 είπε:

Οχι ποιον να επερνα να ταλαιπωρησω κρίμα χαχαχα έχω το κινητό 

Εγώ θα σου έλεγα να πας μέσα να μην είσαι μόνη σου στο αμάξι αν έχει κάποιο χώρο που μπορείς να κάτσεις.. έτσι αν νιώσεις κάτι να μην αγχωθεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Vasso87 είπε:

Εγώ θα σου έλεγα να πας μέσα να μην είσαι μόνη σου στο αμάξι αν έχει κάποιο χώρο που μπορείς να κάτσεις.. έτσι αν νιώσεις κάτι να μην αγχωθεις!

Κοίτα μέσα γινόταν χαμός είμαι ακριβώς έξω από το μικροβιολογικό και έχει κοπελα που κάνει τα Ραπίντ με βλέπει δηλαδή ενιωσα μια μικρή δυσφορία τα. Πρώτα πεντε δέκα λεπτά τώρα είμαι οκ. Πεινάω ο καλυτερος και αυτός που το απολαμβάνει είναι ο. Μπέμπης κανει παρτυ με την βλακεία τη γλυκόζη 

πρίν από 9 λεπτά , khaleesi είπε:

Καλημέρα! Καλή επιτυχία και υπομονή.. 

Κορίτσια, κάποια από Θεσσαλονίκη να μας πει που έκανε την καμπύλη και πώς ήταν η εμπειρία;

Δεν είναι κάτι σου δίνουν την γλυκοζη με νερό μαζί σε ένα ποτηρι . Το πινεις και μετά από μια ώρα πέρνουν αίμα και μετά παλι από μια ώρα περνουν παλι αίμα αυτό. Παντου ο ίδιος τροποσ είναι μην αγχώνεσαι από τις εννιά το βράδυ δεν τρως μόνο νερό και επίσης τον πρωι  νηστικη 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Dimi84 είπε:

Κοίτα μέσα γινόταν χαμός είμαι ακριβώς έξω από το μικροβιολογικό και έχει κοπελα που κάνει τα Ραπίντ με βλέπει δηλαδή ενιωσα μια μικρή δυσφορία τα. Πρώτα πεντε δέκα λεπτά τώρα είμαι οκ. Πεινάω ο καλυτερος και αυτός που το απολαμβάνει είναι ο. Μπέμπης κανει παρτυ με την βλακεία τη γλυκόζη 

Δεν είναι κάτι σου δίνουν την γλυκοζη με νερό μαζί σε ένα ποτηρι . Το πινεις και μετά από μια ώρα πέρνουν αίμα και μετά παλι από μια ώρα περνουν παλι αίμα αυτό. Παντου ο ίδιος τροποσ είναι μην αγχώνεσαι από τις εννιά το βράδυ δεν τρως μόνο νερό και επίσης τον πρωι  νηστικη 

Α άμα σε βλέπει κάποιος κ σε έχει το νου του οκ! Εγώ επειδη το πέρασα άσχημα για αυτό το λεω για να είσαι πιο ασφαλής! Θα περάσει κ αυτό!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vasso87 είπε:

Α άμα σε βλέπει κάποιος κ σε έχει το νου του οκ! Εγώ επειδη το πέρασα άσχημα για αυτό το λεω για να είσαι πιο ασφαλής! Θα περάσει κ αυτό!! Καλά αποτελέσματα να έχεις!

ευχαριστώ πολυ ολα καλα μέχρι στιγμής . Τώρα μπαίνω να μου παρουν το πρωτο αίμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimi84 είπε:

ευχαριστώ πολυ ολα καλα μέχρι στιγμής . Τώρα μπαίνω να μου παρουν το πρωτο αίμα 

Καλά αποτελέσματα!κ γω έτσι το σκεφτόμουν δν θέλω να περιμένω μέσα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marilia35 είπε:

Καλά αποτελέσματα!κ γω έτσι το σκεφτόμουν δν θέλω να περιμένω μέσα 

Ναι και εκείνοι στο προτείνουν και εγώ το προτιμώ στο αμάξι έχω βάλει και live   μια εκμπομπη  πρωινη άλλη μια ωριτσα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...