Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Polly1 είπε:

Ναι,δοκίμασε πάλι καναπέ κρεβάτι όσο μπορείς!! Τα υπόλοιπα τα έχεις κάνει όλα εξάλλου!! Σε ποια εβδομάδα την έκανες την β επιπέδου; Εγω 23 (22+6) και μου το βγάλανε 550γρ. Νομίζω πάντως πως κάπου εκεί παιζουν τα γρ στα 500-700 για τις εβδομάδες που γίνεται η Β επιπέδου 

Την έκανα 22 και 5 μου πε είναι μεγάλο γενικά..  .Βέβαια  μ πε μήπως ειναι και ένδειξη για ζαχαρο θα φανεί στην καμπυλη ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Ele1 είπε:

Η συσπαση μπορεί να φανεί στον υπέρηχο δηλ?!

Απλά διάβασα ότι και με συσπασεις ανοίγει ο τραχηλος κ φοβήθηκα.. 

Έχεις δίκιο ναι όσο το σκέφτομαι τόσο πιο έντονο είναι ..Είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη και δεν ξέρω πότε πρέπει να αντίδρασω ,ανησυχήσω.Τεσπα λεω να πάρω για καλό και για κακό τον γιατρό...

Λοιπόν, να μην το σκέφτεσαι. Οι συσπάσεις φαίνονται στον υπέρηχο γιατί η σύσπαση στην ουσία μαζεύει η μήτρα και ζοριζει μέσα το παιδί. Στην πρώτη κύηση, το βλέπαμε συχνά. Τώρα καθόλου.

 

1 ώρα πρίν, Polly1 είπε:

Ναι,δεν αντιλέγω! Δεν το χω ψάξει ιδιαίτερα κιολας ούτε μου το έχει επισημάνει ο γιατρός!! Απλά λέω ότι ούτε το είχα ακούσει ποτέ ούτε έχει συμβεί σε κάποια γνωστή μου!! 

 

Θα σε ρωτήσω κι εγώ αυτό που ρωτάει η Χρύσα, αν έχεις ξαναγορασει από κει!! Τα σχέδια δεν παίζονται, ούτε οι τιμές φυσικά. Και από τα υλικά απ ότι βλέπω έχει και 100% βαμβάκι πχ,οπότε κι από ποιότητα μια χαρά θα είναι!! Εμένα με πρόλαβε η μαμα, πήγε κι έφερε 6 ζιπουνακια και 3 φορμακια, το μικρότερο νούμερο,μου φαίνονται πολύ μικρά,είχα ξεχάσει πως είναι το 0-3, είναι και καλοκαιρινά με λίγο ύφασμα και φαίνονται ακομη πιο μικρά!!

Δεν έχω αγοράσει ξανά αλλά μου είπαν πολύ καλά λόγια..θα σας ενημερώσω μόλις έρθουν

1 hour ago, Ele1 είπε:

Μα δεν κάνω και κατι φοβερό να σκεφτείς, προσέχω αρκετά.Τελος πάντων ελπίζω να περάσει αυτό το βάρος που νοιώθω ορθια..Ξαναγυρνάω παλι στα παλιά τωρα καναπε κρεβατι κ τουαλετα..θα δούμε την αλλη βδομάδα που θα πάω στον γιατρό.

Καλή συνέχεια να χεις!

Κορίτσια αυτά είναι κινέζικα φάση  εννοω η ποιότητα για βρέφη είναι καλή?τα Είδα και γω είναι πολύ όμορφα και φτηνά..

Ρε παιδια υπάρχει καμία άλλη που να χε βάρος το μωρο της 668 γρ στην Β επιπέδου?? Εννοώ μ είπε κ μενα ότι είναι μεγάλο!

Τέλειος τραχηλος πολύ καλά νέα!!

Ωχ νόμιζα σου χα απαντήσει.. αλλα μάλλον κάτι εκανα λάθος!!Όσο μπορούσα προσπαθούσα να απέχω από ίντερνετ γτ ψάχνω μπουρδες..

Εγω συνήθως βράδυ ενοιωθα λίγες απλά τώρα μου φαίνεται τόσο περίεργο π σηκωνομαι κ λες κ εχω ένα τσουβάλι πέτρες χαμηλα..τεσπα επόμενη  βδομάδα γιατρο ...

Μάλλον κινέζικα ρε ναι...αλλά δεν είναι κουκλιστικα;

Από ποιοτητα έχω ακούσει καλά λόγια. 

3 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Αχχχ και εγώ την έχω αυτή την σελίδα και λέω να παραγγείλω και εγώ!! Έχει πολύ ωραία πράγματα... έχεις ξανά παραγγείλει??

Πρώτη φορά θα πάρω...θα σου στείλω να σου πω. 

πρίν από 43 λεπτά , Ele1 είπε:

Την έκανα 22 και 5 μου πε είναι μεγάλο γενικά..  .Βέβαια  μ πε μήπως ειναι και ένδειξη για ζαχαρο θα φανεί στην καμπυλη ..

Εμένα λιλιπουτια είναι...

Ήταν 500 γραμμάρια...

Η μεγάλη μου εβγαινε πάντα μεγαλύτερη...δεν είχα ζάχαρο.

1 hour ago, marilia35 είπε:

Κορίτσι μου είναι απολύτως φυσιολογικό όλο αυτό που νιώθεις!δν φταις εσύ αλλά οι ορμόνες κ πολλές έγκυες έχουν ακόμα αναγουλες σε προχωρημένη κύηση!

Κ γω σήμερα είμαι χάλια ψυχολογικά!φώναξα τον γιο μου νιώθω τώρα τύψεις!είχα ίωση πίνω αντιβίωση κλείστηκα μέσα γτ δν ήμουν καλά λόγω ίωσης οπότε μου την Βαρέσε!

Όταν φωνάξω και εγώ νιώθω απαίσια...κλαίω μετά ...

Άστο... ηρέμησε...είναι δύσκολο να τα διαχειριστείς όλα...αγκαλια ❤️

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , iwanna24 είπε:

Λοιπόν, να μην το σκέφτεσαι. Οι συσπάσεις φαίνονται στον υπέρηχο γιατί η σύσπαση στην ουσία μαζεύει η μήτρα και ζοριζει μέσα το παιδί. Στην πρώτη κύηση, το βλέπαμε συχνά. Τώρα καθόλου.

 

Δεν έχω αγοράσει ξανά αλλά μου είπαν πολύ καλά λόγια..θα σας ενημερώσω μόλις έρθουν

Μάλλον κινέζικα ρε ναι...αλλά δεν είναι κουκλιστικα;

Από ποιοτητα έχω ακούσει καλά λόγια. 

Πρώτη φορά θα πάρω...θα σου στείλω να σου πω. 

Εμένα λιλιπουτια είναι...

Ήταν 500 γραμμάρια...

Η μεγάλη μου εβγαινε πάντα μεγαλύτερη...δεν είχα ζάχαρο.

Όταν φωνάξω και εγώ νιώθω απαίσια...κλαίω μετά ...

Άστο... ηρέμησε...είναι δύσκολο να τα διαχειριστείς όλα...αγκαλια ❤️

Ναι πες μας εγώ πιο αργά θα παραγγείλω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναι πες μας εγώ πιο αργά θα παραγγείλω..

Πάντως έχει πάρα πολύ όμορφα και οικονομικά...και δεν περνάνε τελωνείο γιατί το έψαξα. 

Εγώ βρήκα μια για τη μεγάλη μου κόρη, όποτε λέω να τα πάρω...με φόβο, μην νομίζεις...ακόμα κάνω σκέψεις αλλά το πολεμάω. 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πάντως έχει πάρα πολύ όμορφα και οικονομικά...και δεν περνάνε τελωνείο γιατί το έψαξα. 

Εγώ βρήκα μια για τη μεγάλη μου κόρη, όποτε λέω να τα πάρω...με φόβο, μην νομίζεις...ακόμα κάνω σκέψεις αλλά το πολεμάω. 

Ναι είναι φοβερά και για μας έχει για την εγκυμοσύνη! Άμα δεις κάτω από κάθε ρούχο έχει και σχόλια..και εγώ θα πάρω να δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναι είναι φοβερά και για μας έχει για την εγκυμοσύνη! Άμα δεις κάτω από κάθε ρούχο έχει και σχόλια..και εγώ θα πάρω να δοκιμάσω

Εγκυμοσύνης δεν είχα δει...βάζω κολάν και λέω σε λίγο καιρό θα φοράμε και τα φορεματακια μας.

Μπαλιτσες αλλά με φορεματακια ;-)

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Εγκυμοσύνης δεν είχα δει...βάζω κολάν και λέω σε λίγο καιρό θα φοράμε και τα φορεματακια μας.

Μπαλιτσες αλλά με φορεματακια ;-)

Και εγώ ακόμα δεν έχω ψωνίσει τίποτα τώρα λέω για το Πάσχα ίσως πάρω κάτι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, VDald είπε:

Ναι, ίσως να συνέπεσε με κακή μέρα/στομάχι. Με το καλό εύχομαι.

Είναι μην μας κάτσει κάτι στραβά.
Τρέμω στον συνδυασμό εμετού/ζάλης/ταχυπαλμίας, δλδ καλύτερα βάλε με να γεννήσω χωρίς επισκληρίδιο παρά αυτό! Μακαρι να μην είναι τοσο ασχημη τελικα ως εμπερία.

Σας ευχαριστω για το κουραγιο.

Εγώ δεν πέρασα ωραία στην καμπύλη μου συνέβησαν ολα. Αλλά ότι κ να γίνει είναι ώρες η υπόθεση. Αν έχεις την δυνατότητα μην πας μόνη σου να έχεις παρέα κ ασφάλεια! Θα περάσει κ αυτό!!! Καλά αποτελέσματα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Λοιπόν, να μην το σκέφτεσαι. Οι συσπάσεις φαίνονται στον υπέρηχο γιατί η σύσπαση στην ουσία μαζεύει η μήτρα και ζοριζει μέσα το παιδί. Στην πρώτη κύηση, το βλέπαμε συχνά. Τώρα καθόλου.

 

Δεν έχω αγοράσει ξανά αλλά μου είπαν πολύ καλά λόγια..θα σας ενημερώσω μόλις έρθουν

Μάλλον κινέζικα ρε ναι...αλλά δεν είναι κουκλιστικα;

Από ποιοτητα έχω ακούσει καλά λόγια. 

Πρώτη φορά θα πάρω...θα σου στείλω να σου πω. 

Εμένα λιλιπουτια είναι...

Ήταν 500 γραμμάρια...

Η μεγάλη μου εβγαινε πάντα μεγαλύτερη...δεν είχα ζάχαρο.

Όταν φωνάξω και εγώ νιώθω απαίσια...κλαίω μετά ...

Άστο... ηρέμησε...είναι δύσκολο να τα διαχειριστείς όλα...αγκαλια ❤️

Σ ευχαριστώ γλυκιά μου!έτσι είναι όπως τα λες!

Κ μένα τώρα το έμβρυο μικρούλη 480 γραμμάρια ήταν στην β επιπεδου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα σχόλια κορίτσια. 

Νομίζω θα εκραγεί η κοιλιά μου κ θα δω αν κ αύριο ξυπνήσω με χάλια στομάχι, ίσως την αναβάλω κ πάλι για κάποιες μέρες, μιας κ έχουμε περιθώριο έως την 28η. Αλλάζω κ μήνα τώρα κ νομίζω πως κάθε φορά είμαι ψιλοχαλια στην αλλαγή. 

Σχετικά με τα ρουχαλάκια, να σας πω κ την δική μου εμπειρία. Έχω παραγγείλει από το SHEIN κ το H&M. Είμαι ευχαριστημένη κ από τα δύο αλλά ιδίως του H&M είναι πολύ καλής ποιότητας και οι τιμές είναι πάνω κάτω οι ίδιες. Νομίζω πως το Pat Pat ανήκει στην SHEIN κ άρα η ποιότητα θα είναι ανάλογη. Είναι όντως κινεζικά αλλά εφόσον είναι βαμβάκι, δεν μας πειράζει. Υποτίθεται πως τα βρεφικά περνάνε και από κάποιους ελέγχους πριν βγουν στην αγορά. 

Καλά ψώνια σε όλες. 

3 hours ago, Ele1 said:

Την έκανα 22 και 5 μου πε είναι μεγάλο γενικά..  .Βέβαια  μ πε μήπως ειναι και ένδειξη για ζαχαρο θα φανεί στην καμπυλη ..

Το δικό μου ήταν 520γρ στην β όπου ήμουν 22+4. Θα φανεί όντως στην καμπύλη σακχάρου αν είναι μεγαλύτερο από όσο θα έπρεπε κ αν ναι, τότε θα σου ρυθμίσουν την δίαιτα και θα επανέλθει στα νορμάλ επίπεδα. Αν δεν σου επισήμανε ο γιατρός κάτι περισσότερο, νομίζω πως δεν έχεις λόγο να ανησυχείς. 

3 hours ago, marilia35 said:

Κορίτσι μου είναι απολύτως φυσιολογικό όλο αυτό που νιώθεις!δν φταις εσύ αλλά οι ορμόνες κ πολλές έγκυες έχουν ακόμα αναγουλες σε προχωρημένη κύηση!

Κ γω σήμερα είμαι χάλια ψυχολογικά!φώναξα τον γιο μου νιώθω τώρα τύψεις!είχα ίωση πίνω αντιβίωση κλείστηκα μέσα γτ δν ήμουν καλά λόγω ίωσης οπότε μου την Βαρέσε!

Όλες μας θα τύχει να φωνάξουμε κ να φερθούμε οξύθυμα κάποιες φορές. Δεν είναι εύκολο να είσαι έγκυος, πόσο μάλλον και μαμά! Ήταν κ μακρύς ο χειμώνας φέτος, μας κούρασε κ όλο το σκηνικό του κορωνοϊού.. Εε πόσο να αντέξουμε; 

Νομίζω με μια ειλικρινή συγγνώμη κ μια αγκαλιά, τα παιδιά συγχωρούν ακόμη και μεγάλα λάθη των γονέων τους. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόλις σταμάτησε η χαρά που είχα σήμερα... Γιατί έμαθα ότι ο σύντροφός μου ήρθε σε επαφή με κρουσμα... Ήταν για καφέ σήμερα το πρωί  με έναν φίλο του ο οποίος είχε απλά συνάχι έκανε τεστ τώρα το απόγευμα και βγήκε θετικός... 

Θα τον βάλω να κοιμηθεί στον καναπέ σήμερα και μπορεί να πάω από αύριο να μείνω λίγες μέρες στους δικούς μου μέχρι να δούμε άμα κολλησε... 

Αγχωθηκα όμως είμαστε και οι δύο ανεμβολιαστοι αλλά πιο πολύ αγχώνομαι μην ανεβάσω πολύ υψηλό πυρετό και πάθει κάτι το μωρό :(

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, VDald είπε:

Ευχαριστώ για τα σχόλια κορίτσια. 

Νομίζω θα εκραγεί η κοιλιά μου κ θα δω αν κ αύριο ξυπνήσω με χάλια στομάχι, ίσως την αναβάλω κ πάλι για κάποιες μέρες, μιας κ έχουμε περιθώριο έως την 28η. Αλλάζω κ μήνα τώρα κ νομίζω πως κάθε φορά είμαι ψιλοχαλια στην αλλαγή. 

Σχετικά με τα ρουχαλάκια, να σας πω κ την δική μου εμπειρία. Έχω παραγγείλει από το SHEIN κ το H&M. Είμαι ευχαριστημένη κ από τα δύο αλλά ιδίως του H&M είναι πολύ καλής ποιότητας και οι τιμές είναι πάνω κάτω οι ίδιες. Νομίζω πως το Pat Pat ανήκει στην SHEIN κ άρα η ποιότητα θα είναι ανάλογη. Είναι όντως κινεζικά αλλά εφόσον είναι βαμβάκι, δεν μας πειράζει. Υποτίθεται πως τα βρεφικά περνάνε και από κάποιους ελέγχους πριν βγουν στην αγορά. 

Καλά ψώνια σε όλες. 

Το δικό μου ήταν 520γρ στην β όπου ήμουν 22+4. Θα φανεί όντως στην καμπύλη σακχάρου αν είναι μεγαλύτερο από όσο θα έπρεπε κ αν ναι, τότε θα σου ρυθμίσουν την δίαιτα και θα επανέλθει στα νορμάλ επίπεδα. Αν δεν σου επισήμανε ο γιατρός κάτι περισσότερο, νομίζω πως δεν έχεις λόγο να ανησυχείς. 

Όλες μας θα τύχει να φωνάξουμε κ να φερθούμε οξύθυμα κάποιες φορές. Δεν είναι εύκολο να είσαι έγκυος, πόσο μάλλον και μαμά! Ήταν κ μακρύς ο χειμώνας φέτος, μας κούρασε κ όλο το σκηνικό του κορωνοϊού.. Εε πόσο να αντέξουμε; 

Νομίζω με μια ειλικρινή συγγνώμη κ μια αγκαλιά, τα παιδιά συγχωρούν ακόμη και μεγάλα λάθη των γονέων τους. 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!έχεις δίκιο ξύπνησε το απόγευμα κ είχε ξεχάσει που του φώναξα!

Να σου πω κ γω για την εμπειρισ μου στην πρώτη κυηση είχε ώραια γεύση λεμόνι το σιρόπι μέτα περίμενα εκεί καθισμένη!με το καλό οπότε πας να έχεις δεδομένα στο κινητό να μιλάμε όσο περιμένεις 

1 hour ago, Elenaki30 είπε:

Μόλις σταμάτησε η χαρά που είχα σήμερα... Γιατί έμαθα ότι ο σύντροφός μου ήρθε σε επαφή με κρουσμα... Ήταν για καφέ σήμερα το πρωί  με έναν φίλο του ο οποίος είχε απλά συνάχι έκανε τεστ τώρα το απόγευμα και βγήκε θετικός... 

Θα τον βάλω να κοιμηθεί στον καναπέ σήμερα και μπορεί να πάω από αύριο να μείνω λίγες μέρες στους δικούς μου μέχρι να δούμε άμα κολλησε... 

Αγχωθηκα όμως είμαστε και οι δύο ανεμβολιαστοι αλλά πιο πολύ αγχώνομαι μην ανεβάσω πολύ υψηλό πυρετό και πάθει κάτι το μωρό :(

Μπορεί να μην κόλλησε αφού θα καθοντουσαν έξω!αλλά κ αν λέμε κόλλησε επειδή σήμερα βρέθηκαν δν θα προλάβει να κολλήσει ο ίδιος κ μετά εσένα περνει κάποιες μέρες αυτό!όλα καλά θα πάνε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenaki30 είπε:

Μόλις σταμάτησε η χαρά που είχα σήμερα... Γιατί έμαθα ότι ο σύντροφός μου ήρθε σε επαφή με κρουσμα... Ήταν για καφέ σήμερα το πρωί  με έναν φίλο του ο οποίος είχε απλά συνάχι έκανε τεστ τώρα το απόγευμα και βγήκε θετικός... 

Θα τον βάλω να κοιμηθεί στον καναπέ σήμερα και μπορεί να πάω από αύριο να μείνω λίγες μέρες στους δικούς μου μέχρι να δούμε άμα κολλησε... 

Αγχωθηκα όμως είμαστε και οι δύο ανεμβολιαστοι αλλά πιο πολύ αγχώνομαι μην ανεβάσω πολύ υψηλό πυρετό και πάθει κάτι το μωρό :(

Ελπίζω να μην έχει κολλήσει κανένας σας!!! Καλά θα κάνεις να φύγεις αφού έχεις τη δυνατότητα,να είσαι σίγουρη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , marilia35 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!έχεις δίκιο ξύπνησε το απόγευμα κ είχε ξεχάσει που του φώναξα!

Να σου πω κ γω για την εμπειρισ μου στην πρώτη κυηση είχε ώραια γεύση λεμόνι το σιρόπι μέτα περίμενα εκεί καθισμένη!με το καλό οπότε πας να έχεις δεδομένα στο κινητό να μιλάμε όσο περιμένεις 

Μπορεί να μην κόλλησε αφού θα καθοντουσαν έξω!αλλά κ αν λέμε κόλλησε επειδή σήμερα βρέθηκαν δν θα προλάβει να κολλήσει ο ίδιος κ μετά εσένα περνει κάποιες μέρες αυτό!όλα καλά θα πάνε 

Ευτυχώς είχε κάνει και χθες τεστ ο φίλος και προχθές και ήταν αρνητικά... Αυτός πάντως είναι ανεμβολιαστος επίσης και έχει μόνο συνάχι.. Αντε να δούμε...

Σήμερα μοναχουλα θα κοιμηθώ έστειλα τον άντρα τιμωρία στον καναπέ :cool:

πρίν από 27 λεπτά , Polly1 είπε:

Ελπίζω να μην έχει κολλήσει κανένας σας!!! Καλά θα κάνεις να φύγεις αφού έχεις τη δυνατότητα,να είσαι σίγουρη!!

Και εγώ αυτό ελπίζω... Βεβαια είναι κ αναμενόμενο ολος ο κόσμος η κορονοιο έχει η ίωση.. Γίνεται χαμός! Θα δούμε σε λίγες μέρες! Στείλτε θετική ενέργεια :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Ευτυχώς είχε κάνει και χθες τεστ ο φίλος και προχθές και ήταν αρνητικά... Αυτός πάντως είναι ανεμβολιαστος επίσης και έχει μόνο συνάχι.. Αντε να δούμε...

Σήμερα μοναχουλα θα κοιμηθώ έστειλα τον άντρα τιμωρία στον καναπέ :cool:

Ναι αν είναι ο άλλος αρνητικός δν μεταφέρει κάτι!χαλάλι για καλό σκοπό είναι!θυμάμαι στην πρώτη κυηση ο άντρας μου είχε γαστρεντερίτιδα βαρυα με 39 πυρετό 3 βράδυα κοιμομασταν χωριά ευτυχώς δν είχα κολλήσει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...