Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Amalia90 είπε:

Κορίτσια ..καλό μήνα να έχουμε! Εγώ ξύπνησα πριν λίγο μες στη νύχτα με σουβλιες αριστερά διπλωθηκα..σαν να είχε συσσωρευτεί αέρας και συγγνώμη για την περιγραφή αλλά ήθελα να αεριστω και δεν μπορούσα. Στην αρχή τρόμαξα ότι ήταν συσπάσεις και δεν έχω και ιδέα πως είναι. Μόλις τα καταφερα μετά από κάνα μισαωρο ανακουφιστηκα, δεν το χά ξαναπάθει..ήταν πολύ το φουσκωμα σαν τυμπανισμος, ειχα φάει  παγωτό πριν, το πρώτο μου, και με λαχτάρα και μαλλον μου βγήκε ξινό..εκτός αν με πείραξε το κανελόνι με το σπανάκι. :PΗ αλήθεια είναι το παρακανα σήμερα και με πέθανε το έντερο μάλλον τι να πω .. φοβήθηκα για το μικρακι μου μην το στρεσαρα.  καλό ξημέρωμα σε ολες!!

 

Καλημέρα! Εμένα το σπανάκι με πεθάνει στην εγκυμοσύνη, μια φορά έφαγα σε σαλάτα και μια φορά σε φαγητό και μου πειραξε το έντερο. Σε αυτή τη φάση μικρό κολικούς του εντέρου είναι αναμενόμενοι. Μου το είπε ο γιατρός εχτές

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!

@Dimi84 καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα να έχεις.

Ευχαριστωωω πολυ Δευτέρα απογευμα ελπίζω Να ειναι όλα οκ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...

@Dimi84 καλή επιτυχία...καλά αποτελέσματα.

Πάει και αυτό!

Εμένα η μικρή από χτες είναι ολίγον τι ήσυχη...ενώ με έχει συνηθίσει σε πολλές τρελες.

Φαντάζομαι θα άλλαξε θέση και ίσως για αυτό...

Σε άλλα νέα...χτες είχαμε έξοδο και λίγο ξεμπλοκαρα!

Εδώ Κρήτη, έχει αφρικανική σκόνη και μιλάμε για 30 βαθμούς. 

Ζεστηηηηη κορίτσια...

Περιμένω και τα καρπούζια όπου να ναι :-P

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια...

@Dimi84 καλή επιτυχία...καλά αποτελέσματα.

Πάει και αυτό!

Εμένα η μικρή από χτες είναι ολίγον τι ήσυχη...ενώ με έχει συνηθίσει σε πολλές τρελες.

Φαντάζομαι θα άλλαξε θέση και ίσως για αυτό...

Σε άλλα νέα...χτες είχαμε έξοδο και λίγο ξεμπλοκαρα!

Εδώ Κρήτη, έχει αφρικανική σκόνη και μιλάμε για 30 βαθμούς. 

Ζεστηηηηη κορίτσια...

Περιμένω και τα καρπούζια όπου να ναι :-P

Μια απ' τα ίδια κ εδώ σκόνη κ ζεστή!εγώ ροδακινα λεμονατα θέλω αλλά αυτά βγαίνουν Αύγουστο χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Ποιο ένοχος είναι το σπανάκι νομίζω όμως όχι το παγωτακι

Και σε μένα έχουν επανέλθει οι καουρες και πολυ έντονες κιόλας 

Καλημερα καλό μήνα είμαι έξω από το αιματολογικό στο αμάξι έχοντας πιει την αηδία αυτή και περιμένω καλό μήνα και παλι χαχαχαχα

Καλημέρα!!! Όλα θα είναι τέλεια !!! ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...με έχει διαλύσει η σκόνη...έχω μπούκωμα που δεν περιγράφεται, έχω κάνει τεστ για κορονοιο και βγαίνει αρνητικό. Ελπίζω να είναι από την σκόνη και να μην έχω κολλήσει τίποτα.. είμαι όλη μέρα στο σπίτι...

@Dimi84 ολα καλά!!! Με το καλό!!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimi84 said:

Ευχαριστωωω πολυ Δευτέρα απογευμα ελπίζω Να ειναι όλα οκ 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Μπράβο σου που σου πήγε καλά. 

Εμένα το στομάχι μου συνεχίζει να είναι χάλια. Ρέψιμο συνεχές και τάση για τα γνωστά.. Και τέρμα πρησμένη νοιώθω. Πραγματικά, δεν νομίζω πως θα φέρω εις πέρας την καμπύλη την οποία την έβαλα από βδομάδα μπας κ ηρεμήσει το στομάχι μου. Νοιώθω χάλια :(

Από ρούχα έχω πάρει από 0-1 έως κ κάποια 62αρια.. Ίδωμεν.. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , VDald είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι! Μπράβο σου που σου πήγε καλά. 

Εμένα το στομάχι μου συνεχίζει να είναι χάλια. Ρέψιμο συνεχές και τάση για τα γνωστά.. Και τέρμα πρησμένη νοιώθω. Πραγματικά, δεν νομίζω πως θα φέρω εις πέρας την καμπύλη την οποία την έβαλα από βδομάδα μπας κ ηρεμήσει το στομάχι μου. Νοιώθω χάλια :(

Από ρούχα έχω πάρει από 0-1 έως κ κάποια 62αρια.. Ίδωμεν.. 

Βγάζει μαλλιά ο γιος σου μάλλον :P

Πάντως και εγώ στη μεγάλη μου είχα πολλά 0-3 και ευτυχώς...διότι ειλικρινά και αυτά μεγάλα ήταν.

3 κιλά σχεδόν γεννήθηκε...

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 minutes ago, iwanna24 said:

Βγάζει μαλλιά ο γιος σου μάλλον :P

Πάντως και εγώ στη μεγάλη μου είχα πολλά 0-3 και ευτυχώς...διότι ειλικρινά και αυτά μεγάλα ήταν.

3 κιλά σχεδόν γεννήθηκε...

 

Ελπίζω να μην βγει ούτε πολύ μεγάλος ούτε τριχωτός σαν αρκούδα. Μ αρέσουν τα μικρά μωράκια που δεν έχουν μαλλιά :(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , VDald είπε:

Ελπίζω να μην βγει ούτε πολύ μεγάλος ούτε τριχωτός σαν αρκούδα. Μ αρέσουν τα μικρά μωράκια που δεν έχουν μαλλιά :(

Χαχαχαχαχ...θα το κάνουμε παραγγελία για πάρτη σου.

Θα έρθει ένα μωρό, μικρούλι, χωρίς μαλλιά ....εντάξει; 

Εμένα ήταν μαύρη η καημένη από το ζόρι...

Μικρή και με τρίχες παντού ...αχ ένα όνειρο ήταν. 

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, iwanna24 said:

Χαχαχαχαχ...θα το κάνουμε παραγγελία για πάρτη σου.

Θα έρθει ένα μωρό, μικρούλι, χωρίς μαλλιά ....εντάξει; 

Εμένα ήταν μαύρη η καημένη από το ζόρι...

Μικρή και με τρίχες παντού ...αχ ένα όνειρο ήταν. 

Ο δικός μου με έχει τρελάνει ότι θα βγει κεφάλας σαν κ εκείνον. Δλδ πόσο σίγουροι είναι αυτοί οι άντρες πως το παιδί θα τα πάρει ΟΛΑ από εκείνους;! 

Άσε μας κουκλίτσε μου.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , VDald είπε:

Ο δικός μου με έχει τρελάνει ότι θα βγει κεφάλας σαν κ εκείνον. Δλδ πόσο σίγουροι είναι αυτοί οι άντρες πως το παιδί θα τα πάρει ΟΛΑ από εκείνους;! 

Άσε μας κουκλίτσε μου.. 

Αχαχαχαχαχαχαχα και μένα την βλέπει από τον υπέρηχο και λέει.μα δεν είναι ίδια εγώ; Και εγώ και ο γιατρός καταλαβαίνετε πως τον κοιτάμε...έτσι και αλλιώς είναι πασιφανές ότι είναι ιδια εγώ!! Αχαχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Και σε εμάς ήρθε η σκόνη εχει έναν ουρανό καφέ σήμερα! 

Χθες έκανα εξετάσεις αίματος και προφανώς ήταν όλα πεσμενα αφού δεν μου είχε δώσει ακόμη κάποιο συμπλήρωμα ο γιατρός μου! Ξεκίνησα φυσικά σίδηρο.. Κ d3 γιατι μου έβγαλε έλλειψη.. 

Και ενώ έψαχνα στο αγαπημένο σε όλους ίντερνετ για συμπτώματα έλλειψης κλπ έγραφε ότι μπορεί να έχει διαβήτη κυησης και να τραβάει το μωρό περισσότερο ασβέστιο και βιταμίνη. 

Και μετά πήγε η αναζήτηση για διαβήτη κυησης και έγραφε ότι όσες έχουν τα μωρά είναι μεγαλα! Και εμένα είναι πάνω από τα όρια για την εβδομάδα μου. Γνωρίζετε κάτι εσείς; έχει τύχει σε προηγούμενη εγκυμοσύνη η σε αυτήν να σας δείξει διαβήτη; 

Αγχώθηκα λίγο γιατί λένε ότι γεννιούνται πάνω από 4 κιλά αυτά τα μωρά και γενικά θέλει προσοχή... 

Είναι η εβδομάδα άγχους μου! :-|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...