Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Dimi84 είπε:

Μακάρι να μου μυριζε και μένα μακάρι 

Να μην νιώθεις άσχημα. Καλύτερα να καπνίζεις λίγα και να είσαι καλά παρά να παρουσιάσεις στερητικά. Εγώ είχα πει ότι εάν δεν μου μυρίσει δεν θα το κόψω θα το περιορισω ωστόσο. Η συννιφαδα μου στην δεύτερη εγκυμοσύνη δεν κατάφερε να το κόψει καθόλου, κάπνιζε περιορισμένα, νομίζω μέχρι 5 την ημέρα της είχε πει ο γιατρός; Δεν θυμάμαι. Πάντως παρακολουθουσε τον πλακούντα και όσο ήταν καλά δεν είχε θέμα. Η μπέμπα βγήκε 3.100

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Emmi@ είπε:

Να μην νιώθεις άσχημα. Καλύτερα να καπνίζεις λίγα και να είσαι καλά παρά να παρουσιάσεις στερητικά. Εγώ είχα πει ότι εάν δεν μου μυρίσει δεν θα το κόψω θα το περιορισω ωστόσο. Η συννιφαδα μου στην δεύτερη εγκυμοσύνη δεν κατάφερε να το κόψει καθόλου, κάπνιζε περιορισμένα, νομίζω μέχρι 5 την ημέρα της είχε πει ο γιατρός; Δεν θυμάμαι. Πάντως παρακολουθουσε τον πλακούντα και όσο ήταν καλά δεν είχε θέμα. Η μπέμπα βγήκε 3.100

Δόξα τον Θεό όλες οι εξετάσεις είναι τέλειες 25αρας χαχαχα και ο πλακουντας άριστος 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimi84 είπε:

Xaxaxaxa και εγώ τα ίδια κάθε μέρα κλαιγομαι του λέω έχω κοιταριτιδα ρε αγάπη μου τι θα κάνω (δεν εχω γιαυτο κλαιγομαι) θα φυγει μετα μου λέει θα κάνεις την γυμναστική σου θα γίνεις θέα παλι μη σκας. Εγώ καπνίζω iqos μου επιτρεπει λίγα να κάνω θαν είχα σκοτώσει ανθρωπο νομίζω ζηλευω πολυ αυτές που το έκοψαν παντος

Ούτε εμένα μου μυρίζει...αντιθέτως...

Κάνω και εγώ αλλά περιορισμένα όσο πιο λίγα μπορώ.

Κοίτα...στην πρώτη δεν κάπνιζα και είχα σαλταρει και σκεφτόμουν τρόπους να εξαφανιστω...τώρα είμαι σε όλα πιο χαλαρή και λέω από το κλαταρω πάλι άστο. Απλά προσπαθώ να μην κάνω πολλά...

Έκανα πολλά πριν... στριφτό μεν αλλά πάνω από 15 τσιγάρα...

Νομζιω ζούσα για καφέ τσιγάρο. Αφού τώρα που βλέπω τον σύζυγο , ο οποίος καπνίζει όσο πριν του λέω συνέχεια, πάλι θα κανείς τσιγάρο;

Μου λέει καπνιζες πολύ παραπάνω από εμένα σκέψου!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Hlianna13 είπε:

Τον είχα πάρει δώρο στην κολλητή μου όταν γέννησε και τώρα θα μου τον δώσει, είναι όντως τόσο καλός όσο μου έλεγε; Εγώ της είχα πάρει μόνο με κλιπ γιατι φοβόταν πολύ τα δεσίματα. Για το 2ο μωρό θα πάρουμε έναν ergobaby.

Καλημερα!! Ναι,είναι πολύ καλός!! Με βόλεψε πολύ!! Και του εκανα έντονη χρήση!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, iwanna24 said:

Ούτε εμένα μου μυρίζει...αντιθέτως...

Κάνω και εγώ αλλά περιορισμένα όσο πιο λίγα μπορώ.

Κοίτα...στην πρώτη δεν κάπνιζα και είχα σαλταρει και σκεφτόμουν τρόπους να εξαφανιστω...τώρα είμαι σε όλα πιο χαλαρή και λέω από το κλαταρω πάλι άστο. Απλά προσπαθώ να μην κάνω πολλά...

Έκανα πολλά πριν... στριφτό μεν αλλά πάνω από 15 τσιγάρα...

Νομζιω ζούσα για καφέ τσιγάρο. Αφού τώρα που βλέπω τον σύζυγο , ο οποίος καπνίζει όσο πριν του λέω συνέχεια, πάλι θα κανείς τσιγάρο;

Μου λέει καπνιζες πολύ παραπάνω από εμένα σκέψου!

Κι εγώ είμαι καπνίστρια αλλά ευτυχώς όχι βαριά. Κάπνιζα πάντα 1-3 στριφτά τσιγάρα την ημέρα το πολύ, εκτός άμα έβγαινα που κάπνιζα λίγο παραπάνω. Τώρα έχω κρατήσει μόνο το πρωινό τσιγάρο κι αυτό μισό, για βοήθημα να πάω τουαλέτα! Αν τύχει και πάω χωρίς αυτό, δεν κάνω καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , electra2021 είπε:

Κι εγώ είμαι καπνίστρια αλλά ευτυχώς όχι βαριά. Κάπνιζα πάντα 1-3 στριφτά τσιγάρα την ημέρα το πολύ, εκτός άμα έβγαινα που κάπνιζα λίγο παραπάνω. Τώρα έχω κρατήσει μόνο το πρωινό τσιγάρο κι αυτό μισό, για βοήθημα να πάω τουαλέτα! Αν τύχει και πάω χωρίς αυτό, δεν κάνω καθόλου. 

Δεν σε λες και καπνίστρια με 3 τσιγάρα πάντως...

Συνήθως οι καπνιστές, δεν αντέχουμε καν κάποιες ώρες χωρίς τσιγάρο.

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Hlianna13 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πάει κι αυτό, πάμε για τα επόμενα!

Κι εγώ είμαι μέσα αν γίνε η ομάδα.

Εγώ έκανα και υπέρηχο καρδιάς, ο γιατρός μου το θεωρεί σημαντική εξέταση το ίδιο και ο εμβρυολόγος που έκανα αυχενική και β επιπέδου απ'ότι κατάλαβα. Δεν θεωρείται όμως υποχρεωτική εξέταση.

 

Τον είχα πάρει δώρο στην κολλητή μου όταν γέννησε και τώρα θα μου τον δώσει, είναι όντως τόσο καλός όσο μου έλεγε; Εγώ της είχα πάρει μόνο με κλιπ γιατι φοβόταν πολύ τα δεσίματα. Για το 2ο μωρό θα πάρουμε έναν ergobaby.

Σηκώνω καμια σακούλα σούπερ μάρκετ, κάνω καμια δουλεία στο σπίτι αλλά με διαλείμματα. Κάθε εβδομάδα πάντως είμαι και χειρότερα, δεν μπορώ να κάνω πολλά.

Παίρνω 2 χάπια σιδήρου την ημέρα και υποφέρω, μόνο με dulcosoft καταφέρνω να πάω τουαλέτα.

 

Εγώ για δίδυμα σκέφτομαι να πάρω 6 πετσέτες και σίγουρα γύρω στους 12 σελτέδες.

Eπίσης και Babywearing Greece - Love & Appreciation. Eιδικά η παιδική και οδική ασφάλεια μας άνοιξε τα μάτια σχετικά με τα καθίσματα αυτοκινήτων, έχει πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Εμείς θα πάρουμε αυγά besafe, μόνο και μόνο για να τα κουμπώνουμε στο καρότσι και θα συνεχίσουμε με το επόμενο της besafe που κοιτάει ανάποδα μέχρι τα 4 έτη. Απότι έχω διαβάσει δεν συστήνεται να πηγαίνεις κατευθείαν σε 0-36 αλλά πρώτα σε 0-18 εαν δεν θες να πάρεις αυγό.

 

Εγώ είμαι + 7 κιλά και ο γιατρός μου είπε ότι με δίδυμα είναι σούπερ.

Να βάλεις κρεμούλα και να κρατάς ενυδατωμένη την περιοχή. Εγώ απο την αρχή βάζω αμυγδαλέλαιο και τώρα ξεκίνησα και κεραλοιφή (θαυματουργή) σε όλη την κοιλιά γιατί ξεκίνησα τις ραγάδες και με έχει πάρει από κάτω.

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα! Είστε καλά; 

 

Τον υπέρηχο καρδιάς σε ποια εβδομάδα τον έκανες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , iwanna24 είπε:

Δεν σε λες και καπνίστρια με 3 τσιγάρα πάντως...

Συνήθως οι καπνιστές, δεν αντέχουμε καν κάποιες ώρες χωρίς τσιγάρο.

 

Εγώ ήθελα περίπου 2 πακέτα από τα iqos και σίγουρα ένα πακέτο κανονικό τσιγάρο... Δηλαδή μια η άλλη ερχόταν απλά με κάλυπτε στην γεύση το πρώτο...

Εμένα με έσωσε ότι απλά ότι μου μύρισε και σταμάτησα νομίζω την 8η εβδομάδα εντελώς να καπνίζω. Εάν δεν μου μύριζε η αλήθεια είναι ότι δεν θα το σταματούσα από μόνη μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ούτε εμένα μου μυρίζει...αντιθέτως...

Κάνω και εγώ αλλά περιορισμένα όσο πιο λίγα μπορώ.

Κοίτα...στην πρώτη δεν κάπνιζα και είχα σαλταρει και σκεφτόμουν τρόπους να εξαφανιστω...τώρα είμαι σε όλα πιο χαλαρή και λέω από το κλαταρω πάλι άστο. Απλά προσπαθώ να μην κάνω πολλά...

Έκανα πολλά πριν... στριφτό μεν αλλά πάνω από 15 τσιγάρα...

Νομζιω ζούσα για καφέ τσιγάρο. Αφού τώρα που βλέπω τον σύζυγο , ο οποίος καπνίζει όσο πριν του λέω συνέχεια, πάλι θα κανείς τσιγάρο;

Μου λέει καπνιζες πολύ παραπάνω από εμένα σκέψου!

Εμένα το έχει κόψει στους προηγουμένους έκανα καπνό και εγω τωρα οταννεμαθα είπα να δοκιμάσω το αικος και με καλυπτει. Καιν έχει πολυ λιγότερα βλαβερά συστατικά αλλά και παλι έχω τυψεις αλλά δεν μπορώ να το νικήσω 

πρίν από 13 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Τον υπέρηχο καρδιάς σε ποια εβδομάδα τον έκανες?

Το Ντόπλερ λέτε εγώ  αυτόν ξέρω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Emmi@ είπε:

Εγώ ήθελα περίπου 2 πακέτα από τα iqos και σίγουρα ένα πακέτο κανονικό τσιγάρο... Δηλαδή μια η άλλη ερχόταν απλά με κάλυπτε στην γεύση το πρώτο...

Εμένα με έσωσε ότι απλά ότι μου μύρισε και σταμάτησα νομίζω την 8η εβδομάδα εντελώς να καπνίζω. Εάν δεν μου μύριζε η αλήθεια είναι ότι δεν θα το σταματούσα από μόνη μου.

Εσύ καπνιζες κανονικά ναι...και εμένα στην πρώτη μου μύριζε και είχα και φοβερό φόβο με όλα.

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Ξέρεις ποιο είναι το θέμα εγώ δεν τρώω έχω ένα θυροειδή που με ταλαιπωρεί δεν έχω λιγουρες με. Το ζόρι θα φαω πρωινο και αυτό σίγουρα δεν με βοηθάει καθόλου ως προς την κατακράτηση ταμκιλαναυτα που γραφω είναι κατακράτηση 

Τρεις μήνες υπομονή καίνε γω τώρα πρεπει να προσεχω πολυ καλοκαίρι γενναμε καινδεννθα μπορώ ουτε φουστανάκι να βάλω ευελπιστώ να ξεπριστω μετά τηννγεννα ελπίζω όπως στις προηγουμενες

Ούτε εγώ έχω λιγούρες αλλά πεινάω, θέλω να φάω μια μακαρονάδα χωρίς τύψεις να την ευχαριστηθώ αλλά δεν.. Επίσης το μόνο που ονειρεύομαι προς το παρόν είναι μια μπάλα παγωτό, αλλά προς το παρόν κρατιέμαι.

2 ώρες πρίν, Vasso87 είπε:

Θα

Εμένα οι εξετάσεις μου ήταν καλές. Δηλαδή δεν έχω ζάχαρο ούτε κ μετριέμαι. Θα κάνω πάλι βέβαια εξετάσεις κ βλέπουμε. Μέλι δεν με άφηνε η ενδοκρινολόγος ο διατροφολόγος ναι αλλά μην φανταστείς σε μια φρυγανιά με κανέλα. Επίσης με αφήνει σοκοφρετα με στεβια.. ούτε κ εγώ πεθαίνω για γλυκό αλλά σίγουρα θα έχω θέματα με τα παγωτά! Επίσης μου είπε ότι αν φάω την μια μέρα ένα γλυκό ή από την ομάδα των υδατανθράκων (ρύζι, πατάτα,μακαρόνια κτλ) η όσπρια η λαδερο απλά την άλλη μέρα δεν τρώω κάτι από αυτά. Αυτός λέει είναι ο γενικός κανόνας. Και να περπατάω.. βέβαια ρε κορίτσια εγώ δυσκόλευομαι πάνω από 15 λεπτα. Κ γιατι κατουριεμαι όλη την ώρα κ πιέζει πολύ. Θα ρωτήσω κ τον γιατρό την Πέμπτη!

Η ενδοκρινολόγος μου επέτρεψε λίγη μελάσα αν θέλω και λίγη μαρμελάδα χωρίς ζάχαρη. Βέβαια εγώ κάνω και λίγες μονάδες ινσουλίνη. Εγώ δεν μπορώ το περπάτημα αν και βοηθάει πάρα πολύ στο ζάχαρο. Αν πιεστώ κι όλας μετά είμαι όλη την υπόλοιπη μέρα στον καναπέ με πόνο στα ισχία.

2 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Xaxaxaxa και εγώ τα ίδια κάθε μέρα κλαιγομαι του λέω έχω κοιταριτιδα ρε αγάπη μου τι θα κάνω (δεν εχω γιαυτο κλαιγομαι) θα φυγει μετα μου λέει θα κάνεις την γυμναστική σου θα γίνεις θέα παλι μη σκας. Εγώ καπνίζω iqos μου επιτρεπει λίγα να κάνω θαν είχα σκοτώσει ανθρωπο νομίζω ζηλευω πολυ αυτές που το έκοψαν παντος

Εγώ έχω ξεκινήσει και κάνω ραγάδες στην κοιλιά και με έχει πάρει πολύ απο κάτω :-(

πρίν από 38 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Τον υπέρηχο καρδιάς σε ποια εβδομάδα τον έκανες?

Συνήθως γίνεται μετά την Β επιπέδου αλλά στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική σε βάζουν και την κάνεις πριν. Την έκανα 21η εβδομάδα και 22 + 5 έκανα την Β επιπέδου.

πρίν από 30 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εμένα το έχει κόψει στους προηγουμένους έκανα καπνό και εγω τωρα οταννεμαθα είπα να δοκιμάσω το αικος και με καλυπτει. Καιν έχει πολυ λιγότερα βλαβερά συστατικά αλλά και παλι έχω τυψεις αλλά δεν μπορώ να το νικήσω 

Το Ντόπλερ λέτε εγώ  αυτόν ξέρω 

Όχι είναι άλλος υπέρηχος αυτός, ο υπέρηχος καρδιας γίνεται απο ειδικό καρδιολόγο υπερηχολόγο και κοιτάνε αποκλειστικά την καρδιά. Όντως κοίταξαν τις καρδιές με μεγάλη λεπτομέρεια ενώ στην β επιπέδου απλά είδαν ορισμένα πραγματα.

Κορίτσια εγώ δεν καπνίζω αλλά απορώ πως κάνετε τα iqos :-P Κάνει η μαμα μου και η θεία μου και όταν το σβήνουν κοντεύω να πεθανω απο την μυρωδιά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Ούτε εγώ έχω λιγούρες αλλά πεινάω, θέλω να φάω μια μακαρονάδα χωρίς τύψεις να την ευχαριστηθώ αλλά δεν.. Επίσης το μόνο που ονειρεύομαι προς το παρόν είναι μια μπάλα παγωτό, αλλά προς το παρόν κρατιέμαι.

Η ενδοκρινολόγος μου επέτρεψε λίγη μελάσα αν θέλω και λίγη μαρμελάδα χωρίς ζάχαρη. Βέβαια εγώ κάνω και λίγες μονάδες ινσουλίνη. Εγώ δεν μπορώ το περπάτημα αν και βοηθάει πάρα πολύ στο ζάχαρο. Αν πιεστώ κι όλας μετά είμαι όλη την υπόλοιπη μέρα στον καναπέ με πόνο στα ισχία.

Εγώ έχω ξεκινήσει και κάνω ραγάδες στην κοιλιά και με έχει πάρει πολύ απο κάτω :-(

Συνήθως γίνεται μετά την Β επιπέδου αλλά στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική σε βάζουν και την κάνεις πριν. Την έκανα 21η εβδομάδα και 22 + 5 έκανα την Β επιπέδου.

Όχι είναι άλλος υπέρηχος αυτός, ο υπέρηχος καρδιας γίνεται απο ειδικό καρδιολόγο υπερηχολόγο και κοιτάνε αποκλειστικά την καρδιά. Όντως κοίταξαν τις καρδιές με μεγάλη λεπτομέρεια ενώ στην β επιπέδου απλά είδαν ορισμένα πραγματα.

Κορίτσια εγώ δεν καπνίζω αλλά απορώ πως κάνετε τα iqos :-P Κάνει η μαμα μου και η θεία μου και όταν το σβήνουν κοντεύω να πεθανω απο την μυρωδιά!

Τα έχουν φτιάξει δεν βρωμάει πλεον και εγώ τους εκραζα χαχαχα

πρίν από 27 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Ούτε εγώ έχω λιγούρες αλλά πεινάω, θέλω να φάω μια μακαρονάδα χωρίς τύψεις να την ευχαριστηθώ αλλά δεν.. Επίσης το μόνο που ονειρεύομαι προς το παρόν είναι μια μπάλα παγωτό, αλλά προς το παρόν κρατιέμαι.

Η ενδοκρινολόγος μου επέτρεψε λίγη μελάσα αν θέλω και λίγη μαρμελάδα χωρίς ζάχαρη. Βέβαια εγώ κάνω και λίγες μονάδες ινσουλίνη. Εγώ δεν μπορώ το περπάτημα αν και βοηθάει πάρα πολύ στο ζάχαρο. Αν πιεστώ κι όλας μετά είμαι όλη την υπόλοιπη μέρα στον καναπέ με πόνο στα ισχία.

Εγώ έχω ξεκινήσει και κάνω ραγάδες στην κοιλιά και με έχει πάρει πολύ απο κάτω :-(

Συνήθως γίνεται μετά την Β επιπέδου αλλά στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική σε βάζουν και την κάνεις πριν. Την έκανα 21η εβδομάδα και 22 + 5 έκανα την Β επιπέδου.

Όχι είναι άλλος υπέρηχος αυτός, ο υπέρηχος καρδιας γίνεται απο ειδικό καρδιολόγο υπερηχολόγο και κοιτάνε αποκλειστικά την καρδιά. Όντως κοίταξαν τις καρδιές με μεγάλη λεπτομέρεια ενώ στην β επιπέδου απλά είδαν ορισμένα πραγματα.

Κορίτσια εγώ δεν καπνίζω αλλά απορώ πως κάνετε τα iqos :-P Κάνει η μαμα μου και η θεία μου και όταν το σβήνουν κοντεύω να πεθανω απο την μυρωδιά!

Ραγάδες δεν εκανα σε καμια εγκυμοσύνη είναι το δέρμα μου τέτοιο μάλλον και έτσι μου είχε πει η γυναικολογος αν είναι να κάνεις θα κάνεις πριν και να βάζεις. Ενυδατωνω παντα το δέρμα μου όμως από παντα και τώρα έχω παρει της λαρος ποσε την παιδικη ενυδατικη για να κρατάει περισσοτερο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Ούτε εγώ έχω λιγούρες αλλά πεινάω, θέλω να φάω μια μακαρονάδα χωρίς τύψεις να την ευχαριστηθώ αλλά δεν.. Επίσης το μόνο που ονειρεύομαι προς το παρόν είναι μια μπάλα παγωτό, αλλά προς το παρόν κρατιέμαι.

Η ενδοκρινολόγος μου επέτρεψε λίγη μελάσα αν θέλω και λίγη μαρμελάδα χωρίς ζάχαρη. Βέβαια εγώ κάνω και λίγες μονάδες ινσουλίνη. Εγώ δεν μπορώ το περπάτημα αν και βοηθάει πάρα πολύ στο ζάχαρο. Αν πιεστώ κι όλας μετά είμαι όλη την υπόλοιπη μέρα στον καναπέ με πόνο στα ισχία.

Εγώ έχω ξεκινήσει και κάνω ραγάδες στην κοιλιά και με έχει πάρει πολύ απο κάτω :-(

Συνήθως γίνεται μετά την Β επιπέδου αλλά στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική σε βάζουν και την κάνεις πριν. Την έκανα 21η εβδομάδα και 22 + 5 έκανα την Β επιπέδου.

Όχι είναι άλλος υπέρηχος αυτός, ο υπέρηχος καρδιας γίνεται απο ειδικό καρδιολόγο υπερηχολόγο και κοιτάνε αποκλειστικά την καρδιά. Όντως κοίταξαν τις καρδιές με μεγάλη λεπτομέρεια ενώ στην β επιπέδου απλά είδαν ορισμένα πραγματα.

Κορίτσια εγώ δεν καπνίζω αλλά απορώ πως κάνετε τα iqos :-P Κάνει η μαμα μου και η θεία μου και όταν το σβήνουν κοντεύω να πεθανω απο την μυρωδιά!

Αχαχαχαχαχαχαχα και μένα με το παλιό όλοι το ίδιο μου έλεγαν. Θέλει πολύ καλό και σχολαστικό καθάρισμα, και το καινούριο μοντέλο δεν μυρίζει...μου έλεγαν ότι μυρίζει σαν πορδή.. αχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσια, έτσι ακριβώς μυρίζει, είπα να είμαι ευγενική.:-P

Αφου ήρθε την προηγούμενη εβδομάδα να μείνει μαζί μου γιατί έφυγε ο άντρας μου για επαγγελματικό ταξίδι και τσακωνόμασταν όλη την ώρα. Θα της πω να πάρει το καινουριο μοντέλο!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! Ήθελα να ρωτήσω  αν κάποια είναι με άδεια ασθένειας .. Δλδ εγώ έχω σταματήσει τη δουλειά από τον Δεκέμβρη  γιατί είχα αίμα καφε στις αρχές της κύησης Κ φοβηθήκαμε Κ σταμάτησα . Γνωρίζει κάποια τι γίνεται τώρα με το δώρο πασχα ; Παίρνουμε από το ΙΚΑ ;  από τον εργοδότη;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...