Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , VDald είπε:

Σου εύχομαι να μην, αλλά κ έτσι να είναι, ευτυχώς αντιμετωπίζεται. 

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Να βγείτε. Ειδικά αν έχετε κ καλό καιρό. 

❤️

Καλοκαίρι φίλε. 

πρίν από 23 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εγώ θα τον δω την μεγάλη εβδομάδα και μου φαίνεται βουνό 

Είδες? Σουπερ Κάι τα αποτελέσματα θα είναι 

Ας είχα εγώ τον τραχηλό σου και ας το έβλεπα και στη γέννα :P

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμείς εδώ δεν έχουμε καλό καιρό... Έχει μεν λίγη ζέστη αλλά με συννεφιά, λίγη βροχή και υγρασία! Και ήθελα να βγω να πάρω έξτρα βιταμίνη d αλλά δεν μου κάνει την χάρη ο καιρός! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που έκαναν καμπύλη και ήταν και τέλεια τα αποτελέσματα!!! 

Εγώ έχω μετά τις 4 Μαΐου αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου δείξει ανεβασμένη έτσι μου έχει μπει στο μυαλό! Ότι είναι ας είναι! Να φανταστώ δεν έχει κάποιο σύμπτωμα που να δείχνει από πριν ότι ίσως είναι ανεβασμένη εε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Εμείς εδώ δεν έχουμε καλό καιρό... Έχει μεν λίγη ζέστη αλλά με συννεφιά, λίγη βροχή και υγρασία! Και ήθελα να βγω να πάρω έξτρα βιταμίνη d αλλά δεν μου κάνει την χάρη ο καιρός! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που έκαναν καμπύλη και ήταν και τέλεια τα αποτελέσματα!!! 

Εγώ έχω μετά τις 4 Μαΐου αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου δείξει ανεβασμένη έτσι μου έχει μπει στο μυαλό! Ότι είναι ας είναι! Να φανταστώ δεν έχει κάποιο σύμπτωμα που να δείχνει από πριν ότι ίσως είναι ανεβασμένη εε; 

Συνήθως, λένε ότι παίρνεις απότομα βάρος, ότι υπάρχει έντονη δίψα (εγώ έχω δίψα και δεν έχω ζάχαρο), έντονη πείνα και κάτι τέτοια. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που ξεμπερδεψατε με β επιπέδου και καμπύλες!! Κορίτσια απολαύστε το τώρα όσο μπορείτε, νομίζω θα είναι η καλύτερη περίοδος B) εγώ έχω ακόμα λίγες μέρες για την β αποτι φαίνεται είμαι η πιο μικρούλα εδώ μεσα:Pεύχομαι σε όσες δεν έχουν ξεμπερδεψει ακόμα και περιμένουν αποτελέσματα να πάνε όλα υπέροχα Παναγία μου..!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Amalia90 είπε:

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που ξεμπερδεψατε με β επιπέδου και καμπύλες!! Κορίτσια απολαύστε το τώρα όσο μπορείτε, νομίζω θα είναι η καλύτερη περίοδος B) εγώ έχω ακόμα λίγες μέρες για την β αποτι φαίνεται είμαι η πιο μικρούλα εδώ μεσα:P εύχομαι σε όσες δεν έχουν ξεμπερδεψει ακόμα και περιμένουν αποτελέσματα να πάνε όλα υπέροχα Παναγία μου..!!

Αχ δεν ήξερα ότι μας έχει μείνει και άλλη...μου διέφυγε...

Θα περιμένουμε νέα σου λοιπόν!

Όλα θα πάνε καλά. Η ομάδα πάει τρένο για καλοκαιρινά μωρά ❤️

  • Μου αρέσει 4

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αχ δεν ήξερα ότι μας έχει μείνει και άλλη...μου διέφυγε...

Θα περιμένουμε νέα σου λοιπόν!

Όλα θα πάνε καλά. Η ομάδα πάει τρένο για καλοκαιρινά μωρά ❤️

Κανονικά είμαι κορίτσι του Αυγούστου αλλά ξεμυαλιστηκα εδώ μέσα κάτι έχει αυτή η ομάδα τελοσπαντων:-D

Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας:wub::wub:

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλοκαίρι φίλε. 

Ας είχα εγώ τον τραχηλό σου και ας το έβλεπα και στη γέννα :P

Ρε συ θα στο πω 1000 φορές, από την αυχενική που είδαν τον τραχηλο μου 3 και μου έδωσαν ουτρο και ξεκούραση, έχει μείνει στάσιμος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dream85 είπε:

Ρε συ θα στο πω 1000 φορές, από την αυχενική που είδαν τον τραχηλο μου 3 και μου έδωσαν ουτρο και ξεκούραση, έχει μείνει στάσιμος. 

Εμένα όμως δεν έμεινε...

3 ήταν στην αυχενική...2.5 στη Β επιπέδου και μάλιστα μέχρι 20η βδομάδα, ήταν 3...η μείωση έγινε μέσα σε δύο εβδομάδες. 

2 ώρες πρίν, Amalia90 είπε:

Κανονικά είμαι κορίτσι του Αυγούστου αλλά ξεμυαλιστηκα εδώ μέσα κάτι έχει αυτή η ομάδα τελοσπαντων:-D

Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας:wub::wub:

Να μείνεις καλέ...εννοείται!

Μας κάνεις ωραία παρέα ❤️

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , iwanna24 είπε:

Εμένα όμως δεν έμεινε...

3 ήταν στην αυχενική...2.5 στη Β επιπέδου και μάλιστα μέχρι 20η βδομάδα, ήταν 3...η μείωση έγινε μέσα σε δύο εβδομάδες. 

Να μείνεις καλέ...εννοείται!

Μας κάνεις ωραία παρέα ❤️

Ναι αλλά δεν έπαιρνες ουτρο πριν και δεν ξεκουραζόσουν. Τώρα που ξεκουράζεσαι θα πάει καλά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dream85 είπε:

Ναι αλλά δεν έπαιρνες ουτρο πριν και δεν ξεκουραζόσουν. Τώρα που ξεκουράζεσαι θα πάει καλά. 

Έπαιρνα και παίρνω ουτρο, βασκλορ, μαγνήσιο και ξεκουραζομουν πάρα πολύ!

Ουδέποτε σήκωσα βάρος, περπάτησα πολύ...όλο καθισιο και ξάπλα, άντε να πήγαινα κάνα σούπερ...άστο δεν είναι ίδιες οι περιπτώσεις σας.

Στις δευτερότοκες ο τράχηλος μειώνεται και ανοίγει ευκολότερα.

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Εμείς εδώ δεν έχουμε καλό καιρό... Έχει μεν λίγη ζέστη αλλά με συννεφιά, λίγη βροχή και υγρασία! Και ήθελα να βγω να πάρω έξτρα βιταμίνη d αλλά δεν μου κάνει την χάρη ο καιρός! 

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που έκαναν καμπύλη και ήταν και τέλεια τα αποτελέσματα!!! 

Εγώ έχω μετά τις 4 Μαΐου αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου δείξει ανεβασμένη έτσι μου έχει μπει στο μυαλό! Ότι είναι ας είναι! Να φανταστώ δεν έχει κάποιο σύμπτωμα που να δείχνει από πριν ότι ίσως είναι ανεβασμένη εε; 

Καί εγω σίγουρη ήμουν αλλά έπεσα έξω 

πρίν από 44 λεπτά , iwanna24 είπε:

Έπαιρνα και παίρνω ουτρο, βασκλορ, μαγνήσιο και ξεκουραζομουν πάρα πολύ!

Ουδέποτε σήκωσα βάρος, περπάτησα πολύ...όλο καθισιο και ξάπλα, άντε να πήγαινα κάνα σούπερ...άστο δεν είναι ίδιες οι περιπτώσεις σας.

Στις δευτερότοκες ο τράχηλος μειώνεται και ανοίγει ευκολότερα.

 

 

Επισης παιζει ρόλο και ο φυσιολογικος τοκετός όταν την ρωτησα γιατι δεν τον κοιτάει συχνά μου είπε σε εσένα δεν χρειάζεται γιατι  εχεις καισαρικές και τον βλέπω με υπέρηχο μια φορά τον έχει δει κολπικα μετά την β

4 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Μα ελαααα...δώσε μου λίγο τραχηλοοοο :oops:

Όσον θέλεις μάνα μου

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Dimi84 είπε:

Καί εγω σίγουρη ήμουν αλλά έπεσα έξω 

Επισης παιζει ρόλο και ο φυσιολογικος τοκετός όταν την ρωτησα γιατι δεν τον κοιτάει συχνά μου είπε σε εσένα δεν χρειάζεται γιατι  εχεις καισαρικές και τον βλέπω με υπέρηχο μια φορά τον έχει δει κολπικα μετά την β

Όσον θέλεις μάνα μου

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ο φυσιολογικός τοκετός. Εμένα το θέμα είναι ανατομικό. Δηλαδή, πάντα, έχω κοντό τράχηλο...δεν έχω ποτέ 4 πχ.

Είμαι από αυτές :P


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, νομίζετε πως θα ξεμπερδέψουμε εύκολα, ε; 

Ναι, πάει η β, πάει κ η καμπύλη αλλά τώρα ήρθαν κατι ωραιότατα σπυράκια-εξανθηματα στο πρόσωπο κ θα παω σε δερματολόγο. Αυτές τις μέρες φούντωσαν πολύ κ δεν ξέρω τι έφταιξε ή αν απλώς είναι κ αυτό μέσα στα αναμενόμενα. 

Σήμερα κορίτσια έχω έντονο πόνο στο ηβικο οστο κ νομίζω πως τελείωσαν τα ψέμματα κ το να αποφεύγω τα συμπληρώματα. Αρχίζω το μαγνήσιο από σήμερα κ θα δω αν θα έχω διαφορά στις επόμενες μέρες. Ούτε να αλλάξω πλευρό στο κρεβάτι δεν μπορώ, πονάει πολύ. 

Να τα παίρνετε τα συμπληρώματά σας, να είστε καλά κορίτσια, όχι σαν εμένα :x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...