Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 51 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου ❤️ και εγώ ανοιπομωνω να πάω για υπέροχο βεβεα έχω ακόμα μέρες Πόλες αύριο θα Μ πει ο γιατρός ποτέ να πάω για υπέροχο...

Kane ipomoni kai ola kala tha pane to euxomai se olles mas apo kardias.egw anipomonw thelw na perasoun grigora 9 mines.alla prepei na kanoume poli ipomoni kai xalaraa eimaste akoma stin arxi.❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Simona είπε:

Kane ipomoni kai ola kala tha pane to euxomai se olles mas apo kardias.egw anipomonw thelw na perasoun grigora 9 mines.alla prepei na kanoume poli ipomoni kai xalaraa eimaste akoma stin arxi.❤

Έτσι ακριβώς έχεις δίκιο κορίτσι μ ....❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Annie4 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ πολύ!!!

Τις ίδιες σκέψεις κάνω κι εγώ....

Αααααχαχαχαχαχαχαχα.....εκλαψα. 

 

 

 

 

 

Πόσο χαίρομαι που δε τα σκέφτομαι μόνο εγώ..

Αν κ νομίζω είναι φυσιολογικό να έχουμε τέτοιες σκέψεις...πάντως το θέλαμε πολύ κ το 2ο εμείς ,γενικώς έχουμε όνειρο μια μεγάλη οικογένεια..

πρίν από 16 λεπτά , Simona είπε:

Kane ipomoni kai ola kala tha pane to euxomai se olles mas apo kardias.egw anipomonw thelw na perasoun grigora 9 mines.alla prepei na kanoume poli ipomoni kai xalaraa eimaste akoma stin arxi.❤

Οοοοχι μη βιάζεστε αλήθεια!!!! Το ξέρω ότι τώρα δε μπορείτε να καταλάβετε αυτό που σας λέω αλλά πιστέψτε με θα σας λείψουν οι κοιλίτσες σας!!

Ειδικά όσες είναι το πρώτο σας παιδάκι δε θα έχετε ξανά την ευκαιρία να χαζέψετε με τις ωωωρες μωρουδιακα ρουχαλακια,πράγματακκα,βιντεάκια κτλ..

Να ξαπλώνετε κ να χαϊδεύετε με τις ωωωρες τη κοιλίτσα σας κτλ κτλ 

Αφήστε που στη κοιλιά ταιζονται κ κοιμούνται αυτόματα χαχαχαχα αυτό Μ αν θα σας λείψει σε λίγο χαχαχαχα

 

 

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, LoveToBeMom είπε:

Ρε συυυυ,νιώθεις την ίδια χαρά μόλις ακούς τη καρδούλα του όπως με το πρώτο μας παιδάκι ε;; Ώρες ώρες σκέφτομαι γαμωτο πως γίνεται να μπορέσω να έχω την ίδια λατρεία,τον ίδιο έρωτα ξανά;; Αχχχχχ 

Έχω ακουσει μεχρι στιγμής 3φορες καρδουλα για πρωτη φορά!! κ τις 3 φορες το συναισθημα και η συγκίνηση ειναι ακριβως ιδια κάθε φορα!!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!!! Εγω πήγα και σημερα για χοριακη κ διαφορες αλλες εξετασεις αιματος!! για να δουμε σε τι φαση ειμαστε, ειδικα το σιδηρο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, roulas40 είπε:

Έχω ακουσει μεχρι στιγμής 3φορες καρδουλα για πρωτη φορά!! κ τις 3 φορες το συναισθημα και η συγκίνηση ειναι ακριβως ιδια κάθε φορα!!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!!! Εγω πήγα και σημερα για χοριακη κ διαφορες αλλες εξετασεις αιματος!! για να δουμε σε τι φαση ειμαστε, ειδικα το σιδηρο!! 

Καλα αποτελέσματα Ρούλα μου ❤️

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Καλα αποτελέσματα Ρούλα μου ❤️

Σε ευχαριστω πολύ κοριτσι μου!!! Σας ευχαριστω πολύ όλες!!

Αλήθεια, να ρωτησω.. Έχετε βοηθεια όσες έχετε και μεγαλύτερα παιδακια;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, roulas40 είπε:

Έχω ακουσει μεχρι στιγμής 3φορες καρδουλα για πρωτη φορά!! κ τις 3 φορες το συναισθημα και η συγκίνηση ειναι ακριβως ιδια κάθε φορα!!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!!! Εγω πήγα και σημερα για χοριακη κ διαφορες αλλες εξετασεις αιματος!! για να δουμε σε τι φαση ειμαστε, ειδικα το σιδηρο!! 

Καλημέρα κοριτσιααα  και καλή εβδομάδα 

Καλά αποτελέσματα κι κοριτσάκι  μου ❤

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μηλησα με τον γιατρό μ συνεχίζω κανονικά τα ουτρογκεσταν του είπα για τα υγρά π ανχονομουν κ  μ λεει δεν θα ειναι κάτι άλλαξαν από την προγεστερόνη π περνώ μου είπε να κλείσω ραντεβού 25 Φεβρουαρίου και μετά κ το αλαξε για 2 Μαρτίου  πο πο δεν εχω καθόλου υπομονή μέχρι το Μάρτιο κοιρτσια το 25 μ φενοταν  πιο κοντά Μ αλαξε την ημερομηνία γιατί δεν μπορούμε να ξερουμε ποτέ ακριβώς πιάστηκε το μωράκι μπορεί να απέχει λίγες ημέρες και για να ακούσουμε και καρδούλα  σίγουρα με πήγε Μάρτιο .... Κ μ είπε να περνώ τα ουτρογκεσταν με γεμάτο στομάχι για να μην με πειράζουν κ οντος  δεν με  ενοχλουν καθόλου όταν έχω φάει.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, roulas40 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ κοριτσι μου!!! Σας ευχαριστω πολύ όλες!!

Αλήθεια, να ρωτησω.. Έχετε βοηθεια όσες έχετε και μεγαλύτερα παιδακια;;

Nope..

Εμείς καμία φίλη μου...

Μένουν μακριά κ των δύο οι γονείς,εκτός Αθηνών..οπότε μόνοι..

Τώρα σκεφτόμαστε μήπως φύγουμε για επαρχία κ εμείς να έχουμε έστω καποια βοήθεια γιατί κ με τα δύο κ δουλειά είναι πολύ δύσκολο..από την άλλη το μεγαλώνουμε όπως ακριβώς θέλουμε οι δύο μας το παιδάκι μας χωρίς παρεμβάσεις τρίτων που πρέπει να "διορθωνουμε" ή να "αποδεχόμαστε"..

Όλα έχουν θετικά κ αρνητικά φυσικα..

αχχχ θα δείξει..

πρίν από 10 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Κορίτσια μηλησα με τον γιατρό μ συνεχίζω κανονικά τα ουτρογκεσταν του είπα για τα υγρά π ανχονομουν κ  μ λεει δεν θα ειναι κάτι άλλαξαν από την προγεστερόνη π περνώ μου είπε να κλείσω ραντεβού 25 Φεβρουαρίου και μετά κ το αλαξε για 2 Μαρτίου  πο πο δεν εχω καθόλου υπομονή μέχρι το Μάρτιο κοιρτσια το 25 μ φενοταν  πιο κοντά Μ αλαξε την ημερομηνία γιατί δεν μπορούμε να ξερουμε ποτέ ακριβώς πιάστηκε το μωράκι μπορεί να απέχει λίγες ημέρες και για να ακούσουμε και καρδούλα  σίγουρα με πήγε Μάρτιο .... Κ μ είπε να περνώ τα ουτρογκεσταν με γεμάτο στομάχι για να μην με πειράζουν κ οντος  δεν με  ενοχλουν καθόλου όταν έχω φάει.....

Πωωω σε νιώθω κοριτσάκι μου,φαίνεται τεράστια τώρα η αναμονή..

Εγώ στη θέση σου αν αγχωνομουν πολύ κ δε μπορούσα να περιμένω θα του έλεγα να κάνουμε κ νωρίτερα ένα ραντεβού τουλάχιστον για να δούμε πως είναι σωστά εμφυτευμενο κ πως αναπτύσσεται σωστά κ ας μην ακουστεί ακόμη η καρδούλα..δε ξέρω γμτ αλλά κ εγώ δε θα άντεχα τοοοσο!!

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Nope..

Εμείς καμία φίλη μου...

Μένουν μακριά κ των δύο οι γονείς,εκτός Αθηνών..οπότε μόνοι..

Τώρα σκεφτόμαστε μήπως φύγουμε για επαρχία κ εμείς να έχουμε έστω καποια βοήθεια γιατί κ με τα δύο κ δουλειά είναι πολύ δύσκολο..από την άλλη το μεγαλώνουμε όπως ακριβώς θέλουμε οι δύο μας το παιδάκι μας χωρίς παρεμβάσεις τρίτων που πρέπει να "διορθωνουμε" ή να "αποδεχόμαστε"..

Όλα έχουν θετικά κ αρνητικά φυσικα..

αχχχ θα δείξει..

Πωωω σε νιώθω κοριτσάκι μου,φαίνεται τεράστια τώρα η αναμονή..

Εγώ στη θέση σου αν αγχωνομουν πολύ κ δε μπορούσα να περιμένω θα του έλεγα να κάνουμε κ νωρίτερα ένα ραντεβού τουλάχιστον για να δούμε πως είναι σωστά εμφυτευμενο κ πως αναπτύσσεται σωστά κ ας μην ακουστεί ακόμη η καρδούλα..δε ξέρω γμτ αλλά κ εγώ δε θα άντεχα τοοοσο!!

Αχ ασεε  θα φάω τα νύχια μ μέχρι να περάσουν οι μέρες ........ Αν δω ότι δεν αντέχω θα πάω δεν μπορώ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Κορίτσια μηλησα με τον γιατρό μ συνεχίζω κανονικά τα ουτρογκεσταν του είπα για τα υγρά π ανχονομουν κ  μ λεει δεν θα ειναι κάτι άλλαξαν από την προγεστερόνη π περνώ μου είπε να κλείσω ραντεβού 25 Φεβρουαρίου και μετά κ το αλαξε για 2 Μαρτίου  πο πο δεν εχω καθόλου υπομονή μέχρι το Μάρτιο κοιρτσια το 25 μ φενοταν  πιο κοντά Μ αλαξε την ημερομηνία γιατί δεν μπορούμε να ξερουμε ποτέ ακριβώς πιάστηκε το μωράκι μπορεί να απέχει λίγες ημέρες και για να ακούσουμε και καρδούλα  σίγουρα με πήγε Μάρτιο .... Κ μ είπε να περνώ τα ουτρογκεσταν με γεμάτο στομάχι για να μην με πειράζουν κ οντος  δεν με  ενοχλουν καθόλου όταν έχω φάει.....

Οντως φαινεται ατελιωτος ο καιρος μεχρι το Μαρτιο... υπομονηηηηηηη

 

πρίν από 14 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Τώρα σκεφτόμαστε μήπως φύγουμε για επαρχία κ εμείς να έχουμε έστω καποια βοήθεια γιατί κ με τα δύο κ δουλειά είναι πολύ δύσκολο..από την άλλη το μεγαλώνουμε όπως ακριβώς θέλουμε οι δύο μας το παιδάκι μας χωρίς παρεμβάσεις τρίτων που πρέπει να "διορθωνουμε" ή να "αποδεχόμαστε"..

Όλα εχουν τα συν κ τα πλην τους, δυστυχως.. απλα μετα τα ζυγιζεις.. καταλαβαινεις πως το λεω.. εργαζεστε κ οι δυο;;; παντως επειδη έχω ζησει πολλα χρονια στην πρωτευουσα, νομιζω οτι η επαρχια δεν συγκρίνεται ως προς την ποιοτητα ζωης.. προσωπικα παντως κ βλεποντας τα πραγματα πλεον "εκ του ασφαλους", θεωρω πως δεν θα αντεχα οσα κανω στην επαρχια με τα παιδια, να τα κανω στην Αθηνα.. θα ηταν παρα πολυ πιεστικο όλο αυτο κ φυσικα, ακομα περισσοτερο αγχογονο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , roulas40 είπε:

Οντως φαινεται ατελιωτος ο καιρος μεχρι το Μαρτιο... υπομονηηηηηηη

 

Όλα εχουν τα συν κ τα ολην τους, δυστυχως.. απλα μετα τα ζυγιζεις.. καταλαβαινεις πως το λεω.. εργαζεστε κ οι δυο;;; παντως επειδη έχω ζησει πολλα χρονια στην πρωτευουσα, νομιζω οτι η επαρχια δεν συγκρίνεται ως προς την ποιοτητα ζωης.. προσωπικα παντως κ βλεποντας τα πραγματα πλεον "εκ του ασφαλους", θεωρω πως δεν θα αντεχα οσα κανω στην επαρχια με τα παιδια, να τα κανω στην Αθηνα.. θα ηταν παρα πολυ πιεστικο όλο αυτο κ φυσικα, ακομα περισσοτερο αγχογονο..

Πφφφ θα κάνω υπομονή τι να κάνω δεν περαζει .....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...