Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , nina21 είπε:

κοριτσια! να μπω στην παρεα σας? μολις πηρα χοριακη 224!

Κορίτσι μ το ρωτάς ενοητε .....

Καλώς ήρθες στην όμορφη ομαδουλα μας ..... συχαρητηρια για την εγγυμοσινη σου κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα ....❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Κορίτσι μ το ρωτάς ενοητε .....

Καλώς ήρθες στην όμορφη ομαδουλα μας ..... συχαρητηρια για την εγγυμοσινη σου κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα ....❤️

καλως σας βρηκα λοιπον ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Cony υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό..πφφφ το ξέρω ακούγεται τόσο κλισέ να στο λέμε όσο υποφέρεις αλλάαααα ΥΠΟΜΟΝΉ χαχαχχαχ ❤️

@roulas40 @Dimitra97 ναι δόξα τον Θεό έχουμε κ οι δύο δυνατότητα για δουλειά εκεί,μένει να το πάρουμε απόφαση γιατί όπως καταλαβαίνετε αγάπες μου είναι διαδικασία,ειδικά τώρα με την εγκυμοσύνη..Για να δούμε..ο,τι και αν αποφασίσουμε βέβαια θα το μάθετε κ θα είστε μαζί μου σε αυτό ελπίζω!

@nina21 το συζητάς κοπέλα μου; Καλώς ήρθες κ με το καλό το μωράκι σου! Το πρώτο;

  • Μου αρέσει 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

@Cony υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό..πφφφ το ξέρω ακούγεται τόσο κλισέ να στο λέμε όσο υποφέρεις αλλάαααα ΥΠΟΜΟΝΉ χαχαχχαχ ❤️

@roulas40 @Dimitra97 ναι δόξα τον Θεό έχουμε κ οι δύο δυνατότητα για δουλειά εκεί,μένει να το πάρουμε απόφαση γιατί όπως καταλαβαίνετε αγάπες μου είναι διαδικασία,ειδικά τώρα με την εγκυμοσύνη..Για να δούμε..ο,τι και αν αποφασίσουμε βέβαια θα το μάθετε κ θα είστε μαζί μου σε αυτό ελπίζω!

@nina21 το συζητάς κοπέλα μου; Καλώς ήρθες κ με το καλό το μωράκι σου! Το πρώτο;

ναι ναι το 1ο μετα απο δυο εξωσωματικες

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nina21 είπε:

ναι ναι το 1ο μετα απο δυο εξωσωματικες

Μπράβο κορίτσι με το καλό να έρθει το μπεμπακι σου πόσο εβδομάδων είσαι ?

πρίν από 10 λεπτά , nina21 είπε:
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, roulas40 είπε:

@Cony κουραγιο.. δεν ξερω τι αλλο να πω, ειλικρινα.. δεν εχω τιποτα απο αυτα μεχρι στιγμης κ ουτε ποτε ειχα, αλλα φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι..

Eυχαριστω κορίτσι μου! Κ εύχομαι να μην έχεις κιόλας! Τώρα κατάφερα να φάω πατάτες λιωμένες με λίγο κουνούπιδι λιωμένο κ αυτό σαν πουρέ. 

Εσύ με τον γιατρό έχεις να ξανά πας τώρα?

πρίν από 31 λεπτά , nina21 είπε:

κοριτσια! να μπω στην παρεα σας? μολις πηρα χοριακη 224!

Καλώς ήρθες καλη κ τελειομηνή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!! 

Μεγαλώνει η παρέα ε?? Ο Οκτώβριος πρώτα ο Θεός θα γεμίσει μωρακια καλεεε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , nina21 είπε:

εαν κανω σωστα τους υπολογισμους ειμαι στην 4η

Εγώ διανύω την 5η εβδομάδα τώρα θα μπω την Πέμπτη σε τρεις μέρες δλδ στην  6η εβδομάδα❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Εγώ διανύω την 5η εβδομάδα τώρα θα μπω την Πέμπτη σε τρεις μέρες δλδ στην  6η εβδομάδα❤️

μπραβο κοριτσι μου! αρα εχετε ακουσει ηδη καρδουλα? η θα ακουσετε την αλλη βδομαδα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

@Cony υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό..πφφφ το ξέρω ακούγεται τόσο κλισέ να στο λέμε όσο υποφέρεις αλλάαααα ΥΠΟΜΟΝΉ χαχαχχαχ ❤️

@roulas40 @Dimitra97 ναι δόξα τον Θεό έχουμε κ οι δύο δυνατότητα για δουλειά εκεί,μένει να το πάρουμε απόφαση γιατί όπως καταλαβαίνετε αγάπες μου είναι διαδικασία,ειδικά τώρα με την εγκυμοσύνη..Για να δούμε..ο,τι και αν αποφασίσουμε βέβαια θα το μάθετε κ θα είστε μαζί μου σε αυτό ελπίζω!

@nina21 το συζητάς κοπέλα μου; Καλώς ήρθες κ με το καλό το μωράκι σου! Το πρώτο;

Αχ τώρα είδα ότι σκέφτεστε για επαρχία! Μακάρι να τα καταφέρετε. Κ εγώ είμαι φουλ υπέρ να μεγαλώσεις παιδιά στην επαρχία κ όχι στην Αθήνα! Στην πόλη η κατάσταση έχει γίνει αφόρητα δύσκολη κ επικίνδυνη θα πω!!! 

Εμείς λόγω δουλειάς του άντρα μου δεν θα μπορέσουμε να φύγουμε ποτέ αλλά να είμαστε καλά πάνω από όλα με υγεία κ μακάρι να μπορούσαμε να μείνουμε σε κάποιο προάστιο της Αττικής που είναι περισσότερο σαν εξοχή.. Η Αθήνα ειδικά δεν παλεύεται! Βγαίνεις έξω για δουλειές και γυρνάς σπίτι με ψυχολογικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nina21 είπε:

μπραβο κοριτσι μου! αρα εχετε ακουσει ηδη καρδουλα? η θα ακουσετε την αλλη βδομαδα?

Οχι ακόμα είναι Νόρις γτ τώρα διανιω την Πέμπτη εβδομάδα  .....σε τρεις ημέρες θα ξεκηνησω να διανύω την 6η βδομάδα αν πήγαινα την άλλη εβδομάδα μπορεί να την ακούγαμε  .....βεβεα ο γιατρός μ μου είπε να πάω για ραντεβού στις 2 Μαρτίου άσε και θα με φάει η αγονια μέχρι τότε .....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , nina21 είπε:

μπραβο κοριτσι μου! αρα εχετε ακουσει ηδη καρδουλα? η θα ακουσετε την αλλη βδομαδα?

Είχα πρώτο ραντεβού την Παρασκευή που μας πέρασε, κ είδαμε εμβρυακι όλα καλά κ ακούσαμε καρδούλα αλλά πολύ αχνά. Προσπάθησε ο γιατρός να την πιάσει καλύτερα αλλά ήταν πολύ μικρούλι ακόμη για να ακουστεί καλά. Την είδαμε όμως να χτυπάει! Ήμουν 6w1d οπότε πρώτα ο Θεός την επόμενη φορά θα ακούσω καλύτερα! Είπες κ εσύ το πρώτο σου ε? Φαντάζομαι την αγωνία σου κ εσένα να περάσουν οι μέρες για το πρώτο ραντεβού!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...