Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

γεννησε η Vanilla το βανιλομωρο!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα

Γράφω εδώ γιατί δεν ξέρω σε ποιο τόπικ να πρωτογράψω,,τρομάρα μου συμμετέχω κ σε διάφορα:tongue::tongue:

Όπως καταλάβατε από το χιούμορ μου ( είδες Linaki?) είμαι καλύτερα!!!

Πονάω ακόμα, η περιοχή της τομής είναι ακόμα νεκρωμένη,,,άλλη στιγμή θα δώσω λεπτομέρειες,,,

Τώρα στα σημαντικά : Κοιτάω την μπεμπούλα κ κλαίω συνεχώς, δεν μπορώ να πιστέψω ότι είναι δική μας,,, είναι κουκλίτσα, μοιάζει στον μπαμπά της, και είμαστε ερωτευμένοι τόσο πολύ και οι δυο μας με το μικρό μας θαύμα!!!!!!! Και απίστευτο αλλά ερωτεύτηκα κ πάλι τον μπαμπά της!!!!!!

Στο θέμα του θηλασμού ακόμα δυσκολεύομαι, αλλά κατεβάζω κάποια γραμμάρια τα οποία κ πίνει η μικρούλα!!!Το παλεύω συνέχεια κ πιστεύω να τα καταφέρω,,, τις προηγούμενες μέρες με είχε πιάσει κατάθλιψη αλλά αν έχεις τους σωστούς ανθρώπους πλάι σου τότε δεν κινδυνεύεις!!!!!!!!!!

Θέλω να γράψω πολλά και πολλά για την μικρή, για το ζωγραφισμένο στόμα της, για το δέρμα της, για την ανάσα της, για τα μάτια της, για τα χαμογελάκια της...

Εύχομαι μέσα από την καρδια μου ότι ζω να το ζήσετε όλες,,μην το βάζετε κάτω όσες προσπαθείτε!! ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑς!!! Να έχετε υπομονή,πίστη και να είστε χαλαρές!! Το έχω ξαναγράψει πολλάκις ότι παλέψαμε αρκετά χρόνια για να έχουμε στην αγκαλιά μας αυτόν τον άγγελο!!!

Φιλάκια


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκι μου δώσε ένα φιλάκι στα πατουσάκια σας!

Η περιοχή της τομής λογικό είναι να είναι νεκρωμένη, για καιρό δεν θα αισθάνεσαι αυτό το σημείο, θα επανέλθει όμως σιγά σιγά!

Καλή δύναμη σου εύχομαι, θα την χρειαστείς για τα πρώτα ξενύχτια!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε βανιλακι μου !!!!!

τι καλη που εισαι !!!!

εμενα ο γιατρος μου ειπε για την τομη οτι θα τη νιωθω μουδιασμενη εως κ εξαμηνο !!!!!

κ γω καπως περιεργα νιωθω κ ειναι κ νερουλή πλεον !!! χιχιχιιχ!!!!

ελπιζω να φυγουν αμεσα οι πονοι ! μα γιατι πονας ακομη ????????

εμενα απλα με τραβανε τα ραμματα οταν φτερνιζομαι η γελαω πολυ !!!!

Οσο για τις περιγραφες !!! Αχ ανυπομονω !!!

κ γυρνα γρηγορα πισω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια στη ζωγραφια σου !!!

α! κ που σαι !!!

αλλαξε κ ''στικερ''!!!!

χαχαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Γράφω εδώ γιατί δεν ξέρω σε ποιο τόπικ να πρωτογράψω,,τρομάρα μου συμμετέχω κ σε διάφορα:tongue::tongue:

Όπως καταλάβατε από το χιούμορ μου ( είδες Linaki?) είμαι καλύτερα!!!

Πονάω ακόμα, η περιοχή της τομής είναι ακόμα νεκρωμένη,,,άλλη στιγμή θα δώσω λεπτομέρειες,,,

Τώρα στα σημαντικά : Κοιτάω την μπεμπούλα κ κλαίω συνεχώς, δεν μπορώ να πιστέψω ότι είναι δική μας,,, είναι κουκλίτσα, μοιάζει στον μπαμπά της, και είμαστε ερωτευμένοι τόσο πολύ και οι δυο μας με το μικρό μας θαύμα!!!!!!! Και απίστευτο αλλά ερωτεύτηκα κ πάλι τον μπαμπά της!!!!!!

Στο θέμα του θηλασμού ακόμα δυσκολεύομαι, αλλά κατεβάζω κάποια γραμμάρια τα οποία κ πίνει η μικρούλα!!!Το παλεύω συνέχεια κ πιστεύω να τα καταφέρω,,, τις προηγούμενες μέρες με είχε πιάσει κατάθλιψη αλλά αν έχεις τους σωστούς ανθρώπους πλάι σου τότε δεν κινδυνεύεις!!!!!!!!!!

Θέλω να γράψω πολλά και πολλά για την μικρή, για το ζωγραφισμένο στόμα της, για το δέρμα της, για την ανάσα της, για τα μάτια της, για τα χαμογελάκια της...

Εύχομαι μέσα από την καρδια μου ότι ζω να το ζήσετε όλες,,μην το βάζετε κάτω όσες προσπαθείτε!! ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑς!!! Να έχετε υπομονή,πίστη και να είστε χαλαρές!! Το έχω ξαναγράψει πολλάκις ότι παλέψαμε αρκετά χρόνια για να έχουμε στην αγκαλιά μας αυτόν τον άγγελο!!!

Φιλάκια

Κοριτσάκι μου γλυκό, η ευτυχία σου "φωνάζει" από μακριά και πολύ χαίρομαι γι'αυτό...!!!Φιλάκια στη ζωγραφιά σου!!!

Όσο για το θηλασμό, δεν ξέρω να σου πω, αλλά απ'ότι λένε τα υπόλοιπα κορίτσια θέλει υπομονή κι επιμονή.


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΒΑΝΙΛΑΚΙ!!!!!!!!!

που να κανω μια αναφορα παρακαλω?????

Βανιλακι μου, γυρνα πισω!!!

πονας γλυκεια μου ε? κανε υπομονη, δεν παιρνεις παυσιπονα? εγω παιρνω ντεπον και με πιανει μια χαρουλα.

ποσο με συγκινεις με αυτα που γραφεις, και ποσο σε καταλαβαινω..

τελικα αγαπουλα αξιζε η αναμονη οσο τιποτα αλλο στον κοσμο!

τα παιδακια μας ηρθαν να μας ολοκληρωσουν και να μας κανουν καλυτερους ανθρωπους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα

Γράφω εδώ γιατί δεν ξέρω σε ποιο τόπικ να πρωτογράψω,,τρομάρα μου συμμετέχω κ σε διάφορα:tongue::tongue:

Όπως καταλάβατε από το χιούμορ μου ( είδες Linaki?) είμαι καλύτερα!!!

Πονάω ακόμα, η περιοχή της τομής είναι ακόμα νεκρωμένη,,,άλλη στιγμή θα δώσω λεπτομέρειες,,,

Τώρα στα σημαντικά : Κοιτάω την μπεμπούλα κ κλαίω συνεχώς, δεν μπορώ να πιστέψω ότι είναι δική μας,,, είναι κουκλίτσα, μοιάζει στον μπαμπά της, και είμαστε ερωτευμένοι τόσο πολύ και οι δυο μας με το μικρό μας θαύμα!!!!!!! Και απίστευτο αλλά ερωτεύτηκα κ πάλι τον μπαμπά της!!!!!!

Στο θέμα του θηλασμού ακόμα δυσκολεύομαι, αλλά κατεβάζω κάποια γραμμάρια τα οποία κ πίνει η μικρούλα!!!Το παλεύω συνέχεια κ πιστεύω να τα καταφέρω,,, τις προηγούμενες μέρες με είχε πιάσει κατάθλιψη αλλά αν έχεις τους σωστούς ανθρώπους πλάι σου τότε δεν κινδυνεύεις!!!!!!!!!!

Θέλω να γράψω πολλά και πολλά για την μικρή, για το ζωγραφισμένο στόμα της, για το δέρμα της, για την ανάσα της, για τα μάτια της, για τα χαμογελάκια της...

Εύχομαι μέσα από την καρδια μου ότι ζω να το ζήσετε όλες,,μην το βάζετε κάτω όσες προσπαθείτε!! ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑς!!! Να έχετε υπομονή,πίστη και να είστε χαλαρές!! Το έχω ξαναγράψει πολλάκις ότι παλέψαμε αρκετά χρόνια για να έχουμε στην αγκαλιά μας αυτόν τον άγγελο!!!

Φιλάκια

Κοριτσακι μου γλυκο παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη να εισαι!!!!

Σε καταλαβαινω απολυτα και συγκινουμε απο την περιγραφη σου γιατι θυμαμαι τα δικα μου!!!!!

Για την τομη ετσι θα τη νιωθεις για αρκετο καιρο ακομη οσο για τα πονακια εγω τα ειχα για 15 μερες μετα ηρεμησα!Προσπαθησε να περπατας σαν λαμπαδα και να μην καμπουριαζεις εμενα αυτο με βοηθησε πολυ!!!!

Οσο για το θηλασμο μη το βαλεις κατω επιμονη και υπομονη και θα τα καταφερεις να τρεφεσαι σωστα για να κατεβασεις γαλα!!!

Φιλακια πολλα πολλα στο αγγελουδι σου!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

αχ βρε βανιλακι μου με συγκινησες βρε σκατουλα , να σας ζησει η κορακλα αγαπη μου να ειναι παντα καλοτυχη γερη δυνατη και πανω απο ολα υγιεστατη και ευτυχισμενη πανταααααααααααααα , ευχομαι να εισαι παντα παντα παντα τοσο ευτυχισμενη οπως τωρα και να λαμπεις με το θαυματακι σου αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...