Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, MariaZiss είπε:

Αχ κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά ο θεός μαζί σου!!!! Σκέψου θετικά, μείνε ξάπλα και ακόλουθα οδηγίες γιατρού!!

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μου, εύχομαι να το ξεπεράσω κ αυτό κ να είναι ζωντανό το μωράκι.Εκανες αυχενική?


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Mpoumpou23 είπε:

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μου, εύχομαι να το ξεπεράσω κ αυτό κ να είναι ζωντανό το μωράκι.Εκανες αυχενική?

Ζωντανό θα είναι μην σκέφτεσαι αρνητικά!!! Πότε θα πας ξανά γιατρό; 

Ναι έκανα αυχενική χθες όλα καλά τα βρήκε δόξα τω θεώ! Και είναι κοριτσάκι αυτή τη φορά! Μόνο που άλλαξε η πιθανή γιατί είναι 3 μέρες μεγαλύτερο, άρα 19/4 πιθανή αντί για 22/4..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , MariaZiss είπε:

Ζωντανό θα είναι μην σκέφτεσαι αρνητικά!!! Πότε θα πας ξανά γιατρό; 

Ναι έκανα αυχενική χθες όλα καλά τα βρήκε δόξα τω θεώ! Και είναι κοριτσάκι αυτή τη φορά! Μόνο που άλλαξε η πιθανή γιατί είναι 3 μέρες μεγαλύτερο, άρα 19/4 πιθανή αντί για 22/4..

Μπράβο κορίτσι μου!!!Με το καλό!!! Κανονικά έχω αυχενική την Δευτέρα αλλά νομίζω πάμε βλέποντας κ κανοντας γιατί είναι μεγάλη η αποκόλληση.


 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!Με το καλό!!! Κανονικά έχω αυχενική την Δευτέρα αλλά νομίζω πάμε βλέποντας κ κανοντας γιατί είναι μεγάλη η αποκόλληση.

Σε ευχαριστώ!!! Ναι τώρα έτσι θα πάει! Σημασία έχει να πάνε όλα καλά και ας πας όσες φορές χρειαστεί!! Εσύ να μην σηκώνεσαι καθόλου, να προσέχεις και πάρε την μανούλα σου να σε βοηθήσει εάν μπορεί! Κοίτα απλά να μην κάνεις τίποτα! Πώς προκλήθηκε η αποκόλληση;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , MariaZiss είπε:

Σε ευχαριστώ!!! Ναι τώρα έτσι θα πάει! Σημασία έχει να πάνε όλα καλά και ας πας όσες φορές χρειαστεί!! Εσύ να μην σηκώνεσαι καθόλου, να προσέχεις και πάρε την μανούλα σου να σε βοηθήσει εάν μπορεί! Κοίτα απλά να μην κάνεις τίποτα! Πώς προκλήθηκε η αποκόλληση;

Καλημέρα κορίτσι μου, εδώ ξάπλα είμαι, με έχει πιάσει η μέση μου από την ξάπλα.Δειχνει κάπως να περιορίστηκε η ροή, θα μιλήσω κ με τον γιατρό το μεσημέρι. Η αυχενική είναι λίγο στον αέρα, θα δούμε πότε θα την κάνω.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, εδώ ξάπλα είμαι, με έχει πιάσει η μέση μου από την ξάπλα.Δειχνει κάπως να περιορίστηκε η ροή, θα μιλήσω κ με τον γιατρό το μεσημέρι. Η αυχενική είναι λίγο στον αέρα, θα δούμε πότε θα την κάνω.

Καλημέρα!!! Κάνε υπομονή κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Νομίζω μέχρι 14 εβδομάδες είναι πιο σωστά να γίνει η αυχενική.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , MariaZiss είπε:

Καλημέρα!!! Κάνε υπομονή κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Νομίζω μέχρι 14 εβδομάδες είναι πιο σωστά να γίνει η αυχενική.. 

Είμαι 11 κ 3 τώρα δηλ διανύω την 12η εβδομάδα κορίτσι μου.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Είμαι 11 κ 3 τώρα δηλ διανύω την 12η εβδομάδα κορίτσι μου.

Ωραία μην αγχώνεσαι καθόλου για την αυχενική έχεις χρόνο ακόμα!!! Εγώ έκανα την τρίτη νόμιζα ήμουν 12+3 αλλά επειδή είναι 3 μέρες μεγαλύτερο ήμουν 12+6 στην αυχενική... Θα σου πει ο γιατρός σου σίγουρα πότε θα πας και του το υπενθυμίζεις εσύ κιολας.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , MariaZiss είπε:

Ωραία μην αγχώνεσαι καθόλου για την αυχενική έχεις χρόνο ακόμα!!! Εγώ έκανα την τρίτη νόμιζα ήμουν 12+3 αλλά επειδή είναι 3 μέρες μεγαλύτερο ήμουν 12+6 στην αυχενική... Θα σου πει ο γιατρός σου σίγουρα πότε θα πας και του το υπενθυμίζεις εσύ κιολας.

Με έχει πάρει 2 φορές τηλ να δει πως είμαι κορίτσι μου κ θα με ξαναπάρει το απόγευμα μου είπε κ θα δούμε τι θα κάνουμε με την αυχενική!πάντως η αλήθεια είναι ότι κ εμένα το μωρό βγαίνει 5 μέρες μεγαλύτερο στον υπέρηχο.


 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Με έχει πάρει 2 φορές τηλ να δει πως είμαι κορίτσι μου κ θα με ξαναπάρει το απόγευμα μου είπε κ θα δούμε τι θα κάνουμε με την αυχενική!πάντως η αλήθεια είναι ότι κ εμένα το μωρό βγαίνει 5 μέρες μεγαλύτερο στον υπέρηχο.

Ωραία, όλα θα πάνε καλά ξέρει ο γιατρός σου τι κάνει!!! Θα σου πει αυτός και για την αυχενική και για όλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , MariaZiss είπε:

Ωραία, όλα θα πάνε καλά ξέρει ο γιατρός σου τι κάνει!!! Θα σου πει αυτός και για την αυχενική και για όλα.

Ναι κορίτσι μου!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Κορίτσια κάντε μια προσευχή για εμένα, έπαθα μεγάλη αποκολληση και έχω κατακόκκινο αίμα περιόδου.Εχω φρικαρει γιατί τα ίδια είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη που χάθηκε το μωρό μου στις 31 εβδομάδες.Δεν θέλω να περάσω πάλι το ίδιο.Ειμαι στο τσακ πριν το νοσοκομείο.

Κορίτσι μου καλό στεναχωρήθηκα πολύ να ξέρεις αλλά προσπάθησε όσο γίνεται να είσαι θετική και χωρίς άγχος. Ξέρω είναι πάρα πολύ δύσκολο αλλά πάλεψε το. Να ξέρεις όταν θα προσευχοναι θα σ έχω στο μυαλό και τις προσευχές μου. Κι αν μπορείς και θες, λεγε τους Χαιρετισμούς της Παναγίας και να δεις όλα θα πάνε μια χαρά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Κορίτσι μου καλό στεναχωρήθηκα πολύ να ξέρεις αλλά προσπάθησε όσο γίνεται να είσαι θετική και χωρίς άγχος. Ξέρω είναι πάρα πολύ δύσκολο αλλά πάλεψε το. Να ξέρεις όταν θα προσευχοναι θα σ έχω στο μυαλό και τις προσευχές μου. Κι αν μπορείς και θες, λεγε τους Χαιρετισμούς της Παναγίας και να δεις όλα θα πάνε μια χαρά.

Σευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!! ελπίζω να τα καταφέρουμε!!! αναγκαστικά λόγω του αίματος δεν με άφησαν σήμερα να κάνω αντιπηκτικη ένεση, οπότε λέω Θεός βοηθός.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε???Εγώ πάλι κάνω τον σταυρό μου για να μην φρικαρω. Χθες σε κάποια φάση έβγαζα καφέ εκκρίσεις κ λέω ωραία πάμε καλύτερα, πέφτω για ύπνο το βράδυ κ ξυπνάω στη 1 κ έχω κόκκινο αίμα. Έμεινα όλη νύχτα ξυπνια και δεν ξαναεβγαλα αίμα από εκείνη την ώρα μέχρι τώρα παρά μόνο ελάχιστο καφέ.Ενημερωσα τον γιατρό μου, ξάπλα μου είπε κ αναγκαστικά τη Δευτέρα για την αυχενική που θα με δουν μια κ έξω κ ο Θεός βοηθός.

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε???Εγώ πάλι κάνω τον σταυρό μου για να μην φρικαρω. Χθες σε κάποια φάση έβγαζα καφέ εκκρίσεις κ λέω ωραία πάμε καλύτερα, πέφτω για ύπνο το βράδυ κ ξυπνάω στη 1 κ έχω κόκκινο αίμα. Έμεινα όλη νύχτα ξυπνια και δεν ξαναεβγαλα αίμα από εκείνη την ώρα μέχρι τώρα παρά μόνο ελάχιστο καφέ.Ενημερωσα τον γιατρό μου, ξάπλα μου είπε κ αναγκαστικά τη Δευτέρα για την αυχενική που θα με δουν μια κ έξω κ ο Θεός βοηθός.

Καλημέρα!!!! Συνέχισε να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός! Ξάπλα και βοήθεια! Όλα να πάνε καλά!!!! Το ότι έβγαλες καφέ εκκρίσεις είναι καλό σημάδι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...