Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε παιδιά γιατί να ζητήσεις καλύτερη τιμή χωρίς απόδειξη αφού διάβασα ότι αν το πασ στο ΙΚΑ σου πληρώνει 8 ευρώ κάνεις ένσταση και σου πληρώνει το υπόλοιπο άρα δεν συμφέρει χωρίς απόδειξη σωστά;;;

      Τι ακριβώς εννοείς? Η αυχενικη κοστίζει γύρω στα 120-150+, δεν εχω ακούσει να σου δικαιολογεί κάτι ο ΕΟΠΠΥ, πιθανόν να είναι αμελητέο το ποσό και αν δεν κόψεις απόδειξη να κερδίζεις παραπανω. Εσένα τι ποσό σου έχουν πει ότι δικαιολογειται? Και γιατί να γίνεται ένσταση αφού τα ποσά που δικαιολογουνται πάντα είναι συγκεκριμένα?

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

2 minutes ago, Blue Velvet said:

Γιατί κορίτσι μου να κάνετε εξετάσεις? Έκανες κ άλλο υπέρηχο?

Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Είμαι όντως τυχερή και ειλικρινά εύχομαι σε όλες μας να γεμίσουμε τις αγκαλιές μας με πολλά μωράκια 

Την εβδομάδα που έρχεται αλλά δεν είμαι αισιόδοξη.. τουλάχιστον όσα φόρουμ έχω διαβάσει στο εξωτερικό καμία εγκυμοσύνη εξωσωματικής δεν εξελίχθηκε με αυτά τα ευρήματα που είχα και εγώ .. δεν χάνω ελπίδες αλλά δεν πεταω στα σύννεφα … στην εξωσωματική ποσό να παρεκκλίνουν  οι ημερομηνίες ; Καλα δ μιλάω για τα συμπτώματα που πλέον δεν έχω αλλά οκ αυτό είναι σχετικό αλλά και η γιατρός πιυ με εξέτασε ήταν απόλυτη και δεν θα έμπαινε σε αυτή τη διαδικασία από τον πρώτο υπέρηχο … γενικά ήταν ένα άσχημο κλίμα … 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Lila ki είπε:

Την εβδομάδα που έρχεται αλλά δεν είμαι αισιόδοξη.. τουλάχιστον όσα φόρουμ έχω διαβάσει στο εξωτερικό καμία εγκυμοσύνη εξωσωματικής δεν εξελίχθηκε με αυτά τα ευρήματα που είχα και εγώ .. δεν χάνω ελπίδες αλλά δεν πεταω στα σύννεφα … στην εξωσωματική ποσό να παρεκκλίνουν  οι ημερομηνίες ; Καλα δ μιλάω για τα συμπτώματα που πλέον δεν έχω αλλά οκ αυτό είναι σχετικό αλλά και η γιατρός πιυ με εξέτασε ήταν απόλυτη και δεν θα έμπαινε σε αυτή τη διαδικασία από τον πρώτο υπέρηχο … γενικά ήταν ένα άσχημο κλίμα … 

 Δεν γίνεται να κάνεις έναν ακόμη υπέρηχο ? Η τέστ εγκυμοσύνης?Κρίμα να παίρνεις φάρμακα αν δεν είσαι έγκυος...μακάρι να είναι όλα καλά ❤️

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Blue Velvet said:

 Δεν γίνεται να κάνεις έναν ακόμη υπέρηχο ? Η τέστ εγκυμοσύνης?Κρίμα να παίρνεις φάρμακα αν δεν είσαι έγκυος...μακάρι να είναι όλα καλά ❤️

Θα κάνω έναν υπέρηχο την Τετάρτη .. μου είπαν έως τότε δεν θα σταματήσω τίποτα … τι να πω πραγματικά …. Ευχαριστω πολύ ! ❤️

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nima21 είπε:

Κοριτσια καλημέρα!

235,40 η χοριακή σημερα απο 117,80 προχθές..

Πως σας φαίνεται;;  Εμενα μου φαίνεται μικρή η αυξηση και δεν εχω βρει κανεναν γιατρό ακομα να μου απαντήσει..

Είναι άψογος διπλασιασμός!!. Μπράβο!!! Εμένα μου είχαν πει θελουμε διπλασιασμό και λίγο λιγότερο πάλι καλά θα ειναι.  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eflenew είπε:

Είναι άψογος διπλασιασμός!!. Μπράβο!!! Εμένα μου είχαν πει θελουμε διπλασιασμό και λίγο λιγότερο πάλι καλά θα ειναι.  

Αληθεια κοπελα μου;; Γιατι νομιζα οτι θελει πανω απο 50 % αυξηση και εχω αγχωθει τωρα .. με ηρεμησες μεχρι να βρω και να μου απαντησουν♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nima21 είπε:

Κοριτσια καλημέρα!

235,40 η χοριακή σημερα απο 117,80 προχθές..

Πως σας φαίνεται;;  Εμενα μου φαίνεται μικρή η αυξηση και δεν εχω βρει κανεναν γιατρό ακομα να μου απαντήσει..

Διπλασιασμός ακριβώς!! Μια χαρά..μην ανησυχείς!!! Λογικά θα επαναλάβεις..

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Blue Velvet said:

 Δεν γίνεται να κάνεις έναν ακόμη υπέρηχο ? Η τέστ εγκυμοσύνης?Κρίμα να παίρνεις φάρμακα αν δεν είσαι έγκυος...μακάρι να είναι όλα καλά ❤️

Καλησπέρα κορίτσια, ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποια κοπέλα που έκανε κατάψυξη ωαρίων της έχουν μείνει orgalutran, ovitrelle, arvekap. 

Αν ναι, πείτε μου γιατί ενδιαφέρομαι :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , irene_alex είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποια κοπέλα που έκανε κατάψυξη ωαρίων της έχουν μείνει orgalutran, ovitrelle, arvekap. 

Αν ναι, πείτε μου γιατί ενδιαφέρομαι :)

Καλησπέρα! Εγω έχω orgalutran (2 μόνο) και Arvekap οι οποίες λήγουν τώρα τον Μάιο, ίσως να ρωτήσεις το γιατρό σου αν μπορούν να χρησιμοποιηθούν. Αν ενδιαφέρεσαι στειλε μου πμ, μένω αθηνα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, irene_alex είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποια κοπέλα που έκανε κατάψυξη ωαρίων της έχουν μείνει orgalutran, ovitrelle, arvekap. 

Αν ναι, πείτε μου γιατί ενδιαφέρομαι :)

Καλησπερα κοριτσι μου, εχω τρεις arvekap και τεσσερις orgalutran αν ενδιαφέρεσαι! Είμαι Αθήνα!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angot said:

κορίτσια ήρθε ο γιατρός ! είπε θα μ κόψει τον όρο κατά τη τρίτη - τετάρτη άρα πέμπτη παρασκευή πρώτα ο θεός θα γεννάω! θα ειμαι 34+4 ή 5 πέμπτη ! όλα καλα θα πάνε είπαν , απέκλεισε το γεγονός να μην κάνω συσπάσεις 

Με το καλό κορίτσι μου !!!! Μπράβο τα κατάφερες να το καθυστερήσεις ….

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια ήρθε ο γιατρός ! είπε θα μ κόψει τον όρο κατά τη τρίτη - τετάρτη άρα πέμπτη παρασκευή πρώτα ο θεός θα γεννάω! θα ειμαι 34+4 ή 5 πέμπτη ! όλα καλα θα πάνε είπαν , απέκλεισε το γεγονός να μην κάνω συσπάσεις 

Με το καλό κορίτσι μου! Μία χαρά οι εβδομάδες που έφτασες😀

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

κορίτσια ήρθε ο γιατρός ! είπε θα μ κόψει τον όρο κατά τη τρίτη - τετάρτη άρα πέμπτη παρασκευή πρώτα ο θεός θα γεννάω! θα ειμαι 34+4 ή 5 πέμπτη ! όλα καλα θα πάνε είπαν , απέκλεισε το γεγονός να μην κάνω συσπάσεις 

Με το καλό!!!! Όλα καλά θα πάνε ! Θα είσαι μια χαρά !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...