Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Ιδέες και λύσεις για οργάνωση


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω να βαλω τη φωτο εδω!!

ειναι στο γαμος φωτο γκαλερι..μια καρδια γραφει σας ευχαριστουμε και εχει ροζ κορδελα απο πανω!!

κατι τετοιο εψαχνα και σε ευχαριστω πολυ!!

μακαρι να τα καταφερω να το κανω!!και να βρω και ψαλιδι να το κοψω!

Ψαλίδι έχει αυτά που κόβουν ζικ ζακ . Διαφορετικά ρώτα σε χαρτοπωλεία αν υπάρχει κάτι που να κόβει σε τέτοια σχήματα ...

Και αφού είδα και τις παρακάτω ...Το φαντάστηκα ότι αυτή θα σου άρεσε κι εμένα το ίδιο..!

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο γουστο εχουμε τελικα!!θα προσπαθησω να τη φτιαξω στο φωτοσοπ!!βρηκα και ενα ομορφο κειμενο απο εδω στα θεματα βαφτισης !!

σε ευχαριστω και παλι το ηξερα οτι θα με βοηθουσες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και βγήκαμε λίγο από το θέμα μας με τη Χριστιάνα δεν πειράζει , αρκεί να βοηθάμε η μια την άλλη σε διάφορες ιδέες και λύσεις . Εξάλλου και το θέμα αυτό γράφει .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη συνεχεια!!

Εδω ειμαι και σας διαβαζω!!

Να και μια σελιδα με πολυ ομορφα σπιτια για οσες εχουν αναγκη ανανεωσης! >>http://vmdesignblogg.blogspot.com/2011/08/design.html

Φιλια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δείτε κι αυτό για τα δαχτυλιδάκια σας

, έψαχνα να βρω κάτι τέτοιο να κάνω θα δοκιμάσω όμως και κάτι άλλο που σκέφτηκα και θα σας πω αν είναι βολικό και εύκολο .
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να σας πω τι σκέφτηκα για αυτό που σας είπα στο προηγούμενο μήνυμά μου . Μου έστειλαν κάτι με δέμα και μέσα σε αυτό επειδή ήταν εύθραυστο είχε σφουγγάρι . Το πάχος του είναι ένα δάχτυλο και είπα να το κόψω κομμάτια και να το τοποθετήσω , μέσα σε ένα κουτί , διπλώνοντας το ένα κομμάτι δίπλα στο άλλο . Έγινε ακριβώς όπως οι θήκες μιας μπιζουτιέρας για δαχτυλίδια , αν το έντυνα και με βελουτέ ύφασμα θα γινόταν άψογο !!!!! Πάντως είναι βολικό . Η άλλη λύση που σκέφτηκα (και δεν έκανα) ήταν να βάλω το σφουγγάρι στον πάτο ενός κουτιού και να γεμίσω το σφουγγάρι ψαλιδιές ανα κάποια εκαστοστά και σε κάθε τρύπα να βάζω και από ένα δαχτυλιδάκι . Αυτά σκέφτηκα ...

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το πρώτο από τα δυο που είναι παρόμοιο με το βιντεάκι πιο πάνω . Ήταν πιο εύκολο και πιο βολικό ... απλά αν το έντυνα και με βελουτέ ύφασμα όπως είπα θα γινόταν πολύ πιο βολικό γιατί θα μπαινόβγαιναν ευκολότερα τα δαχτυλιδάκια μου .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...