Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

Μπαρμπουλα καλο σ/κ!!!! Καλα να περασετε!!

Αχ Λινακι μου, ωραιες οι βολτες με το τουτου ε? κοιμουνται κιολας του καλου καιρου. Εγω δεν ειχα καθρεφτακι αλλα ολα καλα :)

Αντε Παπατρικος μου κοντευουμε σιγα σιγα, λες να μου κανει κανα κουλο και τωρα που δεν παιρνω χαπια να μην γινει τιποτα??

Μαιρουλα υπομονη και να απλωνεις τα ποδαρακια σου να ξεκουραζονται!!

Εγω τα ιδια απο συσπασεις..τιποτα παραπανω, αλλα απο το..αλλο του δινω και καταλαβαινει!!! Ελεος αυτη η στερηση. Βεβαια εχω ξαναγινει παρθενα :oops: :oops: λεει ο αντρουλης μου (αυτος ξερει..εκεινος μου την ειχε κανει την "δουλεια" ) και δυσκολευομαι λιγο στην αρχη αλλα εχω λυσσαξει τοοοσο καιρο!!


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

3050 η γοργονίτσα της φραουλίτσας για όσες δεν το είδαν!! Το κορίτσι μας γέννησε χτες το πρωι!! Εγιναν 5 τα μωράκια μας!! Με το καλο κι οι υπόλοιπες!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ζήσει και η γοργονίτσα μας!!

01. soch............ΠΗΤ 11/11/12.....αγοράκι!..........Έλενα........... :-P 15/11/2012 :tongue: 08:15 :tongue: 4.010γρ :-P

02. Linaki2012...ΠΗΤ 10/12/12.....αγορακι!..........Γ.Ν.Λ..............:-P15/11/2012 :tongue: 20:00 :tongue:2.500γρ :-P

03. andria27......ΠΗΤ 26/11/12.....κοριτσάκι!......../.................. :-P25/11/2012 :tongue: 11:00 :tongue: 3.300γρ :-P

04. happybear....ΠΗΤ 25/12/12....2 κοριτσάκια!....Γένεσις..........:-P 30/11/2012 :tongue: 09:00 :tongue: 2120 και 2370 γρ. :-P

05. fraoulitsa6....ΠΗΤ 06/12/12.....κοριτσάκι!.......Ηώ.................:-P 06/12/2012 :tongue:09:45 :tongue:3.050γρ :-P

06. lena25..........ΠΗΤ 02/12/12.....αγοράκι!........../

07. papatrikos....ΠΗΤ 14/12/12.....κοριτσάκι!........Μητέρα

08. zophie..........ΠΗΤ 22/12/12.....αγοράκι!..........Γεν.Κλ.Θεσ/κης

09. georgia.g......ΠΗΤ 22/12/13.....αγοράκι!..........Ιασώ

10. sofoula27......ΠΗΤ 23/12/13.....αγοράκι!..........Βιοκλινική ή Γένεσις

11. nena1984.....ΠΗΤ 27/12/12......αγοράκι!..........Βιοκλινική ή Διαβαλκανικό Θεσ/νικης

12. grace3..........ΠΗΤ 29/12/12.....αγοράκι!...........Γεν. Νοσ. Κέρκυρας

13. belleblue ......ΠΗΤ 30/12/12.....κοριτσακι!........Ιασω

14. maryy...........ΠΗΤ 08/01/13.....αγοράκι!..........Ρέα

15. chot..............ΠΗΤ 09/01/13.....αγοράκι!..........Ασκληπείο Κρήτης

16. barboula........ΠΗΤ 31/01/13.....αγοράκι!..........Αττικό


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλο Σκ να έχουμε!!!!!!!

Αχ κορίτσια σημερα μπήκα στο μήνα μου!!! Το ένα τικεράκι έφτασε στο τελευταίο στάδιο και στο αλλο το μωράκι εχει μπει σχεδόν μες στη κούνια!!!

Αμήν Παναγίτσα μου να πανε ολα καλα για όλες μας!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και αγορι!!

Αντε Μαιρουλα με το καλο σε ολες τις υπολοιπες :D :D !!

Εγω εδω, τιποτα. Τα ιδια και τα ιδια. Συσπασουλες λιγες, δεν το βλεπω το θεμα. Τα κοψα τα χαπια και κοπηκαν κι οι συσπασεις?? χαχαχα Πλακα θα χει να αργησουμε πολυ τελικα...:tongue:


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ελπίζω να είστε καλά. Σας έχασα αλλά χθες πήραμε τις μπεμπουλες σπίτι. Χαμός. Θα χρειαστώ σίγουρα συμβουλές.

Φραουλίτσα να σου ζήσει η μπεμπα.

Papatrikos εύχομαι οι μέρες να περάσουν πολύ γρήγορα και να κρατάς την μπεμπούλα αγκαλιά σύντομα.

Σε όλες τις υπόλοιπες υπομονή μέχρι να έρθει η μαγική στιγμή για την κάθε μια. φιλάκια πολλά


imQRp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καλο σαββατοδραδο σε ολους, κ μια υπεροχη κυριακη :D

τι κανετε ?ολοι καλα?

αρκουδιτσα τις πηρες τις μικρες?????τελειαααα, μια χαρα, ολοι μαζι στο σπιτι, ευτυχησμενοι μαζι;););););)

μαιρουλα αυπνιες πολλες ε?ευτυχως κοντευουμε στο τελος κ μεις, κ ετσι μαλλον θα εισαι η μονη ετοιμη για τα ξενυχτια που μας περιμενουν :P:p:p

μπηκαμε στο μηνα μας κ να εισαι σιγουρη πως η παναγιτσα θα ειναι κοντα σε ολες μας!!!;);)

χαρα μου τιποτα ακομα ε?ισως κρατιεται να σκασει μυτη ο μικρος στα γενεθλια σου , τι καλυτερο?

barboula μου ασχολιαστα τα του γιατρου, συμφωνω απολυτα με οτι σου εγραψαν τα κοριτσια!αν υπηρχε κατι θα φαινοταν απο τις μετρησεις σου κ του μωρου, μην δινεις σημασια..οσο για πονους στα ποδια, ασε, ολα πονανεεεε, ποδια, μεση, αλλα υπομονη κ χαλαλι οσο κ αν ποναμε:D:D:D

παπατρικος πλησιαζει η σειρα σου !!!! με το καλοοο

λινακι κ εγω καπως ετσι θα οδηγουσα, νομιζω ολες μας,;););)

εμεις χτες τρεχαμε στα μαγαζια για διαφορα πραγματακια, κ σημερα ολη μερα μεσα στοπ σπιτι, ευτυχως εγινε αρκετη δουλιτσα, πιστευω πρωτα ο θεος σε καμια βδομαδιτσα θα ειμαστε μεσα!!!!!!!!!

καλο βραδυ σε ολους


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη Κυριακή!!! Και χρόνια πολλα στις Αννούλες!!!

Αρκουδομανουλίτσα μου καλώς ήρθατε σπιτάκι σας!! Πω πω πρέπει να ειναι απίστευτο συναίσθημα να έχεις δυο μπεμπούλες Σπιτι εεε;

Νενάκι με το καλο να μπείτε κι εσείς απο βδομάδα! Πως πανε οι ετοιμασίες τελειώνουν;

Grace μου γερά να ειναι μωρε κι ας βγουν οπότε θέλουν!!!

Λινάκι Σωκράτη τι κάνουν οι μπόμπιρες!! Με τον ύπνο πως τα πάτε;; Κοιμούνται τα μωράκια;

Εγω κάτι πονάκια στη κοιλια έχω αλλα ίσως επειδη τάραξα ένα κιλο κρέμα γάλακτος με μακαρόνια χτες!!! Σας φιλω!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε που είστε όλες καθε Σκ; Και καλα οι μωρομάνες δικαιολογούνται! Οι υπόλοιπες;;;

Αυτη η βδομάδα ανήκει στη παπατρίκος μας! Η Παρασκευή κοντεύει για να βγει η μπεμπούλα!!! Και στη Χαρά μας που εχει γενέθλια σημερα λες να μας κάνει εκπληξούλα ο μπέμπης;; Με το καλο κορίτσια μου!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια Μαιρουλα μου, εμεις εδω ακομα τιποτα :-( .Λες να μας κανει

σμερα ο μπεμπης εκπληξη ;;; Δεν το βλεπω.. Εχω ραντεβου σε λιγες ωρςς στο γιατρο.

Μολις γυρισω θα σας πω τα νεα, αν και βλεπω την Παπατρικος μας να γενναει πριν απο μενα

:):)


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Μαιρούλα μαύρο ύπνο κάνω κι εγώ από χθες... ανυπομονησία και αγωνιά. Βάλαμε και το πάπλωμα και ξεβρακώνομαι κάθε βράδυ ενώ ο άλλος δίπλα μου κουκουλωμένος.. Να περάσει η εβδομάδα και να τελειώσει όμορφα εύχομαι για τον εαυτό μου.. μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι!!!

Grace χρόνια σου πολλά και από εδώ κούκλα μου!! Με το καλό να έρθει το μπεμπακι σας και να είναι γερό και δυνατό!!

Κάνω σήμερα λίγο κουζίνα και απο αύριο ξεκούραση. Άντε καλή εβδομάδα!!!!


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ...καλημερα!!!!

Αντε να γενναμε σιγα σιγα μετα να λεμε ολοι για θηλασμους και αλλαγματα μωρων!!!!

Για μενα και τη Μαιρη προβλεπετε μαλλον μεγαλος μηνας αν τον φαμε ολο...

Mary θα ερθουν τελευταια και καταιδρωμενα λες τα δικα μας τελικα??Η barboula πολυ πιο μετα φανταζομαι απο μας και θα εχει μαθει ολα τα κολπα μεχρι να γεννησει !!

Grace χρονια σου πολλα !!!!!!Να σε χαιρετε η οικογενεια σου και να τους χαιρεσε και εσυ!!!!Λες να γεννησετε παρεα με την παπατρικος??Εγω ετσι σας βλεπω παντως!!Οπως και ο Σωκρατης με το linaki!!!!!

Papatrikos ξεκουρασου τωρα και μαζευε δυναμεις κοριτσι μου ...!!!Αντε πλησιαζει η ωρα ....Τελεια!!!!!!!

Νενα κοντευετε με το σπιτι δηλαδη??Αντε θα ερθει ο γιος και θα τα βρει ολα τακτοποιημενα!!!!!!!

Εγω εχω αυριο γιατρο παλι και θα δουμε τα νεα του μπεμπη μας....Αν και νομιζω οτι ειμαστε ακομα ανασκελα και ψηλα γιατι τα ποδαρακια με χτυπανε συνεχεια στο σημειο που περναει το σουτιεν!!!Αχ...και οι γοφοι μου με εχουν διαλυσει πονανε και αν δεν αλλαζω πλευρο καθε μια ωρα το πολυ οταν ξαπλωνω νιωθω οτι μου τρυπανε τα κοκαλα!!!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια και αγορια μικρα και μεγαλα!!!!!!!


wsUfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...