Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

ότι θα φοβόμουν τώρα στα γεράματα ποιος να μου το λεγε.. βέβαια φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό το Γιάννη.. νομίζει ότι δεν κάνει για το μωρο..χαχα όταν το αποφασίσουμε με βλέπω εμένα κλειδωμένη στην τουαλέτα κι εκείνον να κοιμάται στο αμάξι χαχαχαχα


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ότι θα φοβόμουν τώρα στα γεράματα ποιος να μου το λεγε.. βέβαια φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό το Γιάννη.. νομίζει ότι δεν κάνει για το μωρο..χαχα όταν το αποφασίσουμε με βλέπω εμένα κλειδωμένη στην τουαλέτα κι εκείνον να κοιμάται στο αμάξι χαχαχαχα

αχαχαχχααχχααχαχχα :tongue: :tongue: :tongue:


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου...κ χρονια πολλα σε οσους εχουν εορταζουμενους η γιορταζουν....φραουλιτσα λογικα θα κρατας την γοργονιτσα σου αγκαλιτσα τωρα κ θα εχεις χαρισει το ομορφοτερο δωρο στον συζυγο...!!εν ολιγοις που σας διαβαζα ολα καλα...αλλα δεν εχω μυαλο να σκεφτω τωρα η αληεια να λεγεται....εγω ειμαι να σκασω...

πηγα σημερα στην διατροφολογο-ενδοκρινολογο για την διατροφη που σας ελεγα...εε κοιταξε την καμπυλη μου....μου ειπε οτι ειναι μια χαρα εκτος απο μια μετρηση που ειναι λιγο πιο πανω....κ οτι θα μου εδινε μια αλλη κοπελα μια διατροφη πολυ ελαφρια κ οτι δεν χρειαζεται να κοψω τιποτα απλα να περιορισω..μου εδωσε κ μηχανημα για μετρησεις να κανω 2 φορες την εβδομαδα προληπτικα....κ με στελνει στην αλλη γιατρο...

περιμενα 1.30 ωρα να με δει η αλλη γιατι εκανε εκπαιδευση...με δεχεται κ ειναι μεσα κ οι εκπαιδευομενες της...κ ξεκιναει κ διαβαζει τις εξετασεις μου λες κ πεθαινω....κ αρχιζει κ μου λεει οτι εχω προδιαθεση ζαχαρου 15 χρονια κ οτι αν συνεχισω ετσι θα κανω ενεσεις ινσουλινης κ οτι σε 4 χρονια θα ειμαι διαβητικη....κ μου γραφει μια διαιτα παρα παρα πολυ αυστηρη απαγορευοντας μου ακομα κ το γαλα...κ λεγοντας μου να μετραω το ζαχαρο μου 2 φορες την μερα κ αν ανεβει εστω κ 111 να την παρω επειγοντως τηλεφωνο.....η μανα μου κοντευε να μπηξει τα κλαματα..κ η γιατρος της ελεγε οτι ειναι κληρονομικο κ οτι το κληρονομησα απο εκεινη..(η μανα μου εμφανισε ζαχαρο στα 50 της)...!κ μου ελεγε τι να κανουμε??τους συγγενεις μας δεν τους επιλεγουμε...εξηγουσε κ στις μαθητριες το θεμα μου κ καλα που μονο που την ακουγα ηθελα να ουρλιαξω...εφυγα απογοητευμενη,πηρα τον αμορε,με επιασαν τα κλαματα...μου ελεγε να χαλαρωσω....πηρα τον γιατρο μου τηλεφωνο να του πω οτι εγω πηγα απλως για μια διατροφουλα κ αυτη με εβαλε να ζυγιζω το καθετι που τρωω..κ ο γιατρος μου εβαλε τα γελια...

μου ειπε να την αγνοησω κ οτι χωρις να θελει να προσβαλει κανενα αυτα ειναι βλακειες κ οτι θα μου προτεινει μια ιδιωτη να παω..κ οτι πιστευε οτι θα μου εγραφε διατροφη η 1η κ οχι αλλη...κ να χαλαρωσω..να προσεχω λιγο την διατροφη μου...κ οχι ολα αυτα που λεει...

κοριτσια πραγματικα ειμαι να σκασω....να φανταστειτε για πρωινο μου εγραψε 2 φρυγανιες κ μετα λεει οχι οχι επειδη εχεις προβλημα σοβαρο μονο 1 θα τρως...αυστηρα...κ να μην επαναπαυτω...κ μου λεει ο γιατρος μου ..''πιστευεις οτι θα εβλεπα εγω προβλημα με ζαχαρο κ θα σ αφηνα ετσι 5 εβδομαδες...??δεν με εμπιστευεσαι...??''κ η αληθεια ειναι ρε κοριτσια οτι ειναι πολυ σχολαστικος...πραγματικα...εδω μετραει 3 φορες το βαρος του μωρου κ μου τα εξηγει υπεραναλυτικα...θα το αφηνε ετσι...??ουφφφ!!!ο αμορες πυραυλος με την γιατρο εντωμεταξυ....κ εγω δεν ξερω τι να κανω..!!κ λεω ρε γαμωτο τις ιδιες μετρησεις ειχε η κουμπαρα μου που εχουμε τον ιδιο γιατρο κ ειχε ηδη παραπανω κιλα κ δεν την παρεπεμψε καν σε γιατρο....μπας κ εκανα βλακεια που ζητησα να κανω διατροφη./.????


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου...κ χρονια πολλα σε οσους εχουν εορταζουμενους η γιορταζουν....φραουλιτσα λογικα θα κρατας την γοργονιτσα σου αγκαλιτσα τωρα κ θα εχεις χαρισει το ομορφοτερο δωρο στον συζυγο...!!εν ολιγοις που σας διαβαζα ολα καλα...αλλα δεν εχω μυαλο να σκεφτω τωρα η αληεια να λεγεται....εγω ειμαι να σκασω...

πηγα σημερα στην διατροφολογο-ενδοκρινολογο για την διατροφη που σας ελεγα...εε κοιταξε την καμπυλη μου....μου ειπε οτι ειναι μια χαρα εκτος απο μια μετρηση που ειναι λιγο πιο πανω....κ οτι θα μου εδινε μια αλλη κοπελα μια διατροφη πολυ ελαφρια κ οτι δεν χρειαζεται να κοψω τιποτα απλα να περιορισω..μου εδωσε κ μηχανημα για μετρησεις να κανω 2 φορες την εβδομαδα προληπτικα....κ με στελνει στην αλλη γιατρο...

περιμενα 1.30 ωρα να με δει η αλλη γιατι εκανε εκπαιδευση...με δεχεται κ ειναι μεσα κ οι εκπαιδευομενες της...κ ξεκιναει κ διαβαζει τις εξετασεις μου λες κ πεθαινω....κ αρχιζει κ μου λεει οτι εχω προδιαθεση ζαχαρου 15 χρονια κ οτι αν συνεχισω ετσι θα κανω ενεσεις ινσουλινης κ οτι σε 4 χρονια θα ειμαι διαβητικη....κ μου γραφει μια διαιτα παρα παρα πολυ αυστηρη απαγορευοντας μου ακομα κ το γαλα...κ λεγοντας μου να μετραω το ζαχαρο μου 2 φορες την μερα κ αν ανεβει εστω κ 111 να την παρω επειγοντως τηλεφωνο.....η μανα μου κοντευε να μπηξει τα κλαματα..κ η γιατρος της ελεγε οτι ειναι κληρονομικο κ οτι το κληρονομησα απο εκεινη..(η μανα μου εμφανισε ζαχαρο στα 50 της)...!κ μου ελεγε τι να κανουμε??τους συγγενεις μας δεν τους επιλεγουμε...εξηγουσε κ στις μαθητριες το θεμα μου κ καλα που μονο που την ακουγα ηθελα να ουρλιαξω...εφυγα απογοητευμενη,πηρα τον αμορε,με επιασαν τα κλαματα...μου ελεγε να χαλαρωσω....πηρα τον γιατρο μου τηλεφωνο να του πω οτι εγω πηγα απλως για μια διατροφουλα κ αυτη με εβαλε να ζυγιζω το καθετι που τρωω..κ ο γιατρος μου εβαλε τα γελια...

μου ειπε να την αγνοησω κ οτι χωρις να θελει να προσβαλει κανενα αυτα ειναι βλακειες κ οτι θα μου προτεινει μια ιδιωτη να παω..κ οτι πιστευε οτι θα μου εγραφε διατροφη η 1η κ οχι αλλη...κ να χαλαρωσω..να προσεχω λιγο την διατροφη μου...κ οχι ολα αυτα που λεει...

κοριτσια πραγματικα ειμαι να σκασω....να φανταστειτε για πρωινο μου εγραψε 2 φρυγανιες κ μετα λεει οχι οχι επειδη εχεις προβλημα σοβαρο μονο 1 θα τρως...αυστηρα...κ να μην επαναπαυτω...κ μου λεει ο γιατρος μου ..''πιστευεις οτι θα εβλεπα εγω προβλημα με ζαχαρο κ θα σ αφηνα ετσι 5 εβδομαδες...??δεν με εμπιστευεσαι...??''κ η αληθεια ειναι ρε κοριτσια οτι ειναι πολυ σχολαστικος...πραγματικα...εδω μετραει 3 φορες το βαρος του μωρου κ μου τα εξηγει υπεραναλυτικα...θα το αφηνε ετσι...??ουφφφ!!!ο αμορες πυραυλος με την γιατρο εντωμεταξυ....κ εγω δεν ξερω τι να κανω..!!κ λεω ρε γαμωτο τις ιδιες μετρησεις ειχε η κουμπαρα μου που εχουμε τον ιδιο γιατρο κ ειχε ηδη παραπανω κιλα κ δεν την παρεπεμψε καν σε γιατρο....μπας κ εκανα βλακεια που ζητησα να κανω διατροφη./.????

Ευχαριστουμε για τις ευχες μπαρμπουλα μου :P :p

Καλα μην ακους μαλακιες!!!!!!! εγκυος εισαι και λιγο να χεις θα σου φυγει. Κι εγω ειχα στη μεγαλη και μετα ημουν και κατω απ το οριο οταν γεννησα. Κι η μανα μου παει για ινσουλινες αλλα ειναι υπερβαρη χρονια και δεν προσεχει. Καλε αστους να κουρευονται και μην στεναχωριεσαι καθολου και τιποτα δεν εχεις εεεεε!!!!!!!;) ;) ;)


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Μπαρπούλα εγω ένα θα πω!!! Οτι πηγές για μαλλί και βγήκες κουρεμενη!! ΚΑλε γιατι σκας στη κατάσταση σου;; Εγω θα γελαγα με την ηλίθια!!! Συγγνώμη σε είδε καλα;; Είδε οτι είσαι τσιλιμπίθρα και η καμπυλη σου ηταν πολυ καλύτερη απο πολλών που ο γιατρός δεν έδωσε καν διατροφη ούτε προσοχή!! Μάλλον ήθελε να το παίξει κάπως στα φοιτητούδια αυτη! Και σιγα μην έχεις προδιάθεση σπο τα 12 σου και σε 4 χρόνια θα είσαι διαβητικη!! Ειναι για γέλια! Ολα αυτα απο τη καμπυλη τα συμπεράνε; Μπράβο σοβαρή επιστημών που κατάργησε και τη πρώτη και το γιατρο σου! Άντε ΚΑλε μην δίνεις σημασία και τρώγε σαν ανθρωπος πας απο μονη σου γυρευοντας!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Μπαρμπουλα μου αυτά είναι βλακείες. Μη στεναχωριέσαι. Δεν πρόκειται να πάθεις τίποτα απολύτως. Αν το μωράκι σου είναι οκ στα κιλακια του και στις μετρήσεις της κοιλιάς του σημαίνει ότι δεν έχει επηρεαστεί καθόλου. Εμένα είχε δει ο γιατρός την περίμετρο της κοιλιάς λίγο μεγαλύτερη και με έστειλε σε γιατρό. Αν έχεις μια τιμουλα ανεβασμένη σημαίνει ότι λιγάκι πρέπει να προσέξεις αλλά όχι αυτές οι βλακείες. Ακολούθησε ότι σου είπε η πρώτη γιατρός. τα όρια για την εγκυμοσύνη είναι 130 μια ώρα από την πρώτη μπουκιά. Στο 110 κάνουμε παρτυ γιατί είναι σούπερ τιμή. Εγώ στη θέση σου θα έκανα για μια βδομαδουλα μέτρηση για να δω πιο πολύ τι με πειράζει αν κάτι με πειράζει. Το βράδυ ούτε εγώ έχω τίποτα. Κάνε καμία μέτρηση μετά το πρωινό σου που είναι το πιο επικίνδυνο και βλέπεις. Σε καμία περίπτωση μην ακούς τι σου λεει αυτή...έλεος


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω βρε κοριτσια γιατι τρελαθηκα λιγακι με αυτη....μια φρυγανια αυστηρα για πρωινο κ 2 φετες γαλοπουλα η ενα αβγο βραστο....με αυτες τις τιμες που ειχα???που με οσες εγκυμονουσες το συζητουσα γελουσαν...!

παπατρικος αυτο ειπα....θα ειμαι λιγο πιο προσεκτικη αυτες τις μερες κ θα το μετραω πρωι 1 ωρα μετα το πρωινο να δω τι θα βγαζει....!!

τωρα το μετρησα ετσι για την πλακα μου μια που το μετρησε η μανα μου κ μου βγηκε 80....για να δουμε αυριο το πρωι...!λοιπον σας χαιρετω....πηγα στα Jumbo κ ξεχαστηκα λιγακι χαζευοντας Χριστουγεννιατικα κ μωρουδιστικα...ηθελα τοοοοοσο πολυ να ειμαστε στο σπιτι μας κ να στολιζαμε το σπιτακι μας με τον αντρα μου τα 2 μας...!αλλα του χρονου θα το στολιζουμε πρωτα ο θεος με το αντρακι μας...!!:D:Dκαλο βραδυ!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

οσο για τις μετρησεις παπατρικος του μωρου βγαινουν ολες τελειες κ μαλιστα τελευταια βγηκε κ λιγο πιο αδυνατο απο το κανονικο...αφηστε που σημερα με ρωτουσαν αν ειμαι εγκυος...κ οταν ελεγα ναι μου ελεγαν ποσο??5 μηνων???οπως ειδατε η κοιλια μου στην φωτο δεν ειναι δα κ τεραστια....τλσπ....καλο βραδυ!!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Αχ Μπαρμπούλα μου σήμερα ακριβώς μίση φρυγανιά και 100 γρ γιαούρτι για πρωινό (ίσως τις 2 τελευταίες εβδομάδες απορυθμίζεται λιγάκι που έχει ωριμάσει ο πλακούντας ή φταιει το κομματάκι σοκολάτα που έφαγα βράδυ και έκανα νηστικιά 100). Εγώ στη δικιά μου είπα τα νούμερα και ότι μέσα στην εβδομάδα ανεβάζω 2-3 φορές πάνω από το όριο και γέλαγε.. Αν το μωρό, πλακούντας και αμνιακα είναι οκ μην ανησυχείς καθόλου. Ε τώρα στις γιορτές να τρως 2 αντί για 3 μελομακάρονα τη φορά μωρέ!;)

Μαιρούλα τι κακό είναι αυτό βρε παιδάκι μου... εγώ πάλι ζήτημα αν καταφέρω να δω μια ταινία στις 10 ολόκληρη ξαπλωμένη στον καναπέ η το κρεβάτι... Ξυπνάω τη νύχτα αλλά ξανακοιμαμαι εύκολα. Πονάς? Κάνεις περίεργες σκέψεις? Άγχος? Τι φταιει βρε πουλάκι μου?

Μια εβδομάδα...


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια!!!

Τι κανετε κουκλες? Η μια ξενυχταει κι αλλη κοιμαται του καλο καιρου??? :tongue:

Εγω ετσι κι ετσι κοιμηθηκα παντως..!! Τελος τα χαπια κοριτσια!!!

Απο σημερα και μετα αναμενουμε !! Εχω πονακια αλλα τιποτα παραπανω ιδιαιτερο απ τις αλλες μερες..τωρα στην αναμονη ;) ;)


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Παπατρίκος ποσο σε ζηλεύω που κοιμάσαι σαν πουλάκι!! Αχ έτσι ήμουν κι εγω πριν μείνω έγκυος! Στην αρχη τους πρώτους μήνες ηταν σίγουρα άγχος και κακές σκέψεις λόγω ιστορικού, είχαμε περάσει κι εμείς διάφορα.. Μετα ξεπέρασα αυτο το στάδιο κι ειναι σαν να έχω πιει 5 καφέδες το μάτι γαρίδα να κοιτάζει τον ταβάνι!! Τον τελευταιο μηνα υποφερω απο πόνους στα πόδια κυρίως στις γαμπες αλλα και παντου, αλλα και πονάκια περιόδου οπότε στριφογυρναω κι ειναι αδύνατο να κοιμηθω! Η κοιλια δεν ειναι τεράστια οπότε δεν μπορω να πω οτι με εχει ενοχλήσει ποτε!

Απόψε ο μπεμπούλης ηταν υπερκινητικός όλη τη νυχτα!!! Ταρακουνιόμουν ολόκληρη!! Αφου φοβάμαι οτι θα παω τη Παρασκευή στο γιατρο και θα τον βρει με τα πόδια κατω με τόσες τούμπες!!!

Παπατρικούλη σε μια βδομάδα θα έχεις τη κορούλα σου αγκαλια!!! Επιτέλους!

Grace μου κι εσυ κοντευεις πιο πολυ απο όσο νομίζεις! Τωρα που σταματήσες τα χάπια κανε σεξάκι κι ο μπέμπης θα πάρει το δρόμο του!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγκυάκια, μανούλες και μπαμπάκα !!!

Ελπίζω να είστε όλοι τέλεια.

Εμείς πήγαμε σήμερα για τον ακουολογικό έλεγχο και όλα καλά. Δεν είναι τίποτα 5 λεπτά διαδικασία. Ο αντρούλης είναι δουλειά και πήγα μόνη μου! Έβαλα το μικρό στο καθισματάκι του, το έδεσα το έλεγξα 100 φορές και σιγά σιγά (λες και τώρα πήρα το δίπλωμα) οδήγησα και πήγαμε. Όσοι έχετε αμάξι πρέπει να πάρετε το ειδικό καθρεφτάκι που βλέπεις το μωρό που είναι στο καρεκλάκι του (επειδή είναι ανάποδα). Εγώ δεν το πήρα και σήμερα μέχρι να φτάσουμε έτρεμα αν είναι καλά ο μικρούλης!

Μπαρμπούλα, έλεος βρε κορίτσι μου, έπεσες πάνω στη περίπτωση..τι βλαμμένη ήταν αυτή; Θα συμφωνήσω πως αν οι μετρήσεις του μωρού είναι εντάξει δεν χρειάζεται καν να μπεις στη διαδικασία μέτρησης. Εγώ κορίτσια δεν έκανα καν τη καμπύλη και οταν ρώτησα τη γιατρό μου γιατί δεν την έκανα μου είπε πως οι μετρήσεις ήταν εντάξει και δεν χρειαζόταν. Φυσικά στις αιματολογικές που έκανα κάθε τόσο η γλυκόζη μου ήταν πάντα χαμηλή.

Σχετικά με τους πόνους στα πόδια και διάφορα άλλα συμπτώματα με το που γεννήσετε θα φύγουν! Και πολύ φοβάμαι πως και οι αυπνίες θα φύγουν Μαιρούλα μου. Είναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης.

Αχ.. απολαύστε τις τελευταίες μέρες με την κοιλίτσα σας. Κάπου κάπως μου λείπει που ένιωθα το μωράκι μέσα μου..απίστευτο συναίσθημα...

Φυσικά η μητρότητα δεν συγκρίνεται με τίποτα!!!!!!

Παπατρίκος: Μια βδομάδα δεν θα καταλάβεις για πότε θα περάσει!! Άντε με το καλό να μπορείς να φας και οτι γλυκό τραβάει η όρεξη σου!! Τέλειο το πινακάκι σε ευχαριστώ που το έφτιαξες...εγώ είμαι του τεχνικού τμήματος η εμφάνιση δεν με αφορά :tongue::tongue::tongue::tongue:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε???Εγω φευγω σκ σε λιγακι με τον αμορε παμε σαλαμινα...!!να ξεσκασουμε..να χαλαρωσουμε λιγακι κ να μεινουμε λιγακι τα 2 μας...!

εσεις βλεπω αυπνιες....υπνηλιες ...απο ολα εχει ο μπαξες εε??

εγω παλι κοιμαμαι οπως εσυ παπατρικος.....απο τις 10 υπνοοο..ξυπναω το βραδυ που κ που για τουαλετα η για να γυρισω γιατι τρωω κλωτσιες αλλα μετα ξανακοιμαμαι...

παντως ολες οι μετρησεις που μου λετε του μπεμπη βγαινουν υπεροχες οπως λεει κ ο γιατρος....ο πλακουντας ψηλα κ οπως πρεπει χωρις απασβεστωσεις....το μωρακι στο φυσιολογικο του βαρος κ λιγο πιο κατω θα ελεγα κ ολα μια χαρα λεει....κ ο γιατρος οταν του ειπα ολα αυτα γελουσε...!το πρωι εφαγα 2 φρυγανιτσες κ τυρακι κ το μετρησα μετα απο μια ωρα κ ηταν 85.....τι να πω δεν ξερω...!!σας φιλω οοολες κοριτσια μου...

λιγες μερες εμειναν σε ολες σας....παπατρκος μια εβδομαδα νερακι....

grace τωρα που εκοψες τα χαπια κανε λιγο σεξακι κ σταζ γενεθλια σου θα εχεις ενα μπεμπακι δωρακι...!!!

λινακι πως παει ο μικρος Νικολας???

φιλακια πολλα σε οοοολες σας...!!!


Jr39p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...