Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαριάκι, απλά σβήνεις τα υπόλοιπα και κρατάς μόνο τη φράση που σε ενδιαφέρει. Πάντως βρε κορίτσια, δύσκολο να μην το σκέφτεσαι το θέμα. Ο κόσμος καίγεται και το δικό μου το μυαλό στην εγκυμοσύνη...


FEJKp3.png

zHIYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προσπαθήσω αυτή τη φορά να δω πώς είναι να λες "έχω καθυστέρηση" !!!!!!!!

Χαρά στο κουράγιο σου... Μαζί σου! γλυτώνεις από την απογοήτευση ενός αρνητικού τεστ...αν το αντέχεις καν 'το! Εγώ τρώγομαι με τα ρούχα μου...:?


FEJKp3.png

zHIYp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!συγχαρητήρια στις φρεσκοεγκυούλες!!!!ολα να πάνε καλα!!

Ευχαριστώ! Δεν κρατήθηκα σήμερα, εκανα ένα self clear που υποτίθεται ότι ανιχνεύει από την πέμπτη μέρα της σύλληψης, αλλά...τζίφος. Τεσπα. ελπίζω να είναι λάθος αποτέλεσμα...:D

το συγκεκριμένο με καθυστερηση και με χοριακη 24 εβγαινε εντελως αρνητικό...δε θελω να σου δινω θαρρος αλλα 5η μερα ούτε για αστειο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριάκι, απλά σβήνεις τα υπόλοιπα και κρατάς μόνο τη φράση που σε ενδιαφέρει. Πάντως βρε κορίτσια, δύσκολο να μην το σκέφτεσαι το θέμα. Ο κόσμος καίγεται και το δικό μου το μυαλό στην εγκυμοσύνη...

Φυσικά και είναι δύσκολο να μην το σκέφτεσαι!!Και να καίγεται ο κόσμος δηλ η εγκυμοσύνη είναι λιγότερο σημαντικό θέμα;;;;;Πόσο με βολεύει κι εμένα αυτή η προσέγγιση πάντως δεν φαντάζεσαι!!:tongue:

Περιμένω αύριο και με το ζόρι κρατιέμαι να μην κάνω το δεύτερο τεστάκι της συσκευασίας!!Αν και είμαι βέβαιη πως αύριο θα έρθει, πάλι θέλω τόσο πολύ να το κάνω....


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι δύσκολο να μην το σκέφτεσαι!!Και να καίγεται ο κόσμος δηλ η εγκυμοσύνη είναι λιγότερο σημαντικό θέμα;;;;;Πόσο με βολεύει κι εμένα αυτή η προσέγγιση πάντως δεν φαντάζεσαι!!:tongue:

Περιμένω αύριο και με το ζόρι κρατιέμαι να μην κάνω το δεύτερο τεστάκι της συσκευασίας!!Αν και είμαι βέβαιη πως αύριο θα έρθει, πάλι θέλω τόσο πολύ να το κάνω....

Έλα βρε, προσπάθησέ το! Οι φίλες μου που σας έλεγα αδιαθέτησαν και οι δύο! 10 μέρες καθυστέρηση η μία και στις 8 η άλλη! Απίστευτη υπομονή...


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμένο με καθυστερηση και με χοριακη 24 εβγαινε εντελως αρνητικό...δε θελω να σου δινω θαρρος αλλα 5η μερα ούτε για αστειο....

Eύη, ευχαριστώ για τη συμβουλή και την αισιόδοξη άποψη. Αν μέχρι την Τετάρτη δεν έχω αδιαθετήσει θα πάω κατευθείαν για χοριακή!


FEJKp3.png

zHIYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε, προσπάθησέ το! Οι φίλες μου που σας έλεγα αδιαθέτησαν και οι δύο! 10 μέρες καθυστέρηση η μία και στις 8 η άλλη! Απίστευτη υπομονή...

Τελικά κρατήθηκα και δεν το έκανα το τεστ.Και ευτυχώς γιατί αδιαθέτησα - όπως το περίμενα- την Παρασκευή το πρωί.Είναι τόσο εκνευριστικά σταθερός ο κύκλος μου....πάντα 28 ημέρες και πάντα πρωί!!Οπότε πάμε για τον επόμενο μήνα!!:|


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν πειραζει ευακι μου..ευχαριστησου το τωρα που μπορεις;)

Όντως είναι κι αυτό μια άποψη και πραγματικά προσπαθώ να μην πάθω εμμονή αν και δεν φημίζομαι γι΄αυτό: όταν θέλω κάτι μου γίνεται εμμονή μέχρι να το καταφέρω!!:P

Δεν πειράζει Εύη! Ασχολήσου τώρα με όσα δεν μπορείς να κάνεις αν μείνεις έγκυος, γιατί τον άλλο μήνα θα μείνεις!

Σ΄ευχαριστώ για την ευχούλα σου!!Μακάρι!!!!!!!

Αυτό κάνω πάντως και κυρίως σε ό,τι έχει να κάνει με την μικρή μου!Σήμερα την πήγα σε μια εκδήλωση μουσικοκινητικής και χορέψαμε απίστευτα σε όλες τις παραλλαγές!!:P

Αλλά θέλωωωωωωωωωωωω τόοοοοοοοσο πολυυυυυυυυυυυυυυυυύ ένα ακόμη παιδάκι!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θετικό τεστάκι! :D Μετά από τεσσερα αρνητικά, σημερα πρωί πρωί πήρα τη θετική απάντηση! Ένας αχνός μεν, αλλά εμφανής σταυρός! Εύχομαι με το καλό και εσείς κορίτσια!


FEJKp3.png

zHIYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θετικό τεστάκι! :D Μετά από τεσσερα αρνητικά, σημερα πρωί πρωί πήρα τη θετική απάντηση! Ένας αχνός μεν, αλλά εμφανής σταυρός! Εύχομαι με το καλό και εσείς κορίτσια!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλό να έχεις μια ήρεμη και φυσιολογικότατη εγκυμοσύνη καλή μου!!Πόσο χάρηκα!!Ας είναι και αχνό, αρκεί που είναι σταυρουδάκι!!!!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...