Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!πωπωπω γεμισε με καινουργιες μανουλες το γκρουπ!!σας ευχομαι συντομα να εχετε την εγκυμοσυνη που θα σας δωσει το δευτερο μωρακι σας!! τα δικα μας νεα ειναι πως μεγαλωνουμε...αισιως θα κλεισουμε και τον τριτο μηνα σε μερικες μερες!!φιλια πολλα σε ολες


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε μανούλες?Πολύ ησυχία έχει πέσει και εδώ..Αφροδιτάκι που χάθηκες??

εμείς τελικά το καταφέραμε το σποράκι αυτό τον μήνα!!!;);););)

Ονειρακι μπράβο μπράβο μπράβο!!!!με το καλό!τελικα ο θηλασμος βοηθάει.εμαθα και άλλη περίπτωση που στο χρόνο χωρίς να το θέλει έμεινε.το μείον ειναι μάλλον οι αστατεσ ωορηξιεσ εξαιτίας των ορμονών.

Εγω τελικά το προηγούμενο μήνα βιοχημικη πάλι.αδιαθετησα 34η μερα βαριά οποτε.....η γιατρός μου είπε κάτι πήγε να ξεκινήσει.....

Αυτόν τον μήνα ωορηξια στις 16/5,αλλα επαφη στις 17/5 απόγευμα οποτε χλωμοτατο....έκανα σημερα και ένα τεστακι:αρνητικό βέβαια,αν και ειμαι 10η μετα απτην υποτιθέμενη σύλληψη οποτε πολυ νωρίς το έκανα.δεν εχω απολύτως κανένα σύμπτωμα και δεν ελπίζω βέβαια.

Έκανα το Παπ μου και στον υπέροχο όλα καλα.(τοχα λίγο άγχος)

Αυτά!!!!!!χαλαρα αυτόν τον μήνα για διάφορους λόγους,τον επόμενο εχω σκοπό να το προσπαθήσουμε περισσότερο!


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφροδιτάκι λυπάμαι για την βιοχημική..Άλλος ένας μήνας όμως απολαυστικού σέξ έρχεται!Μετά με τα δύο παιδιά...μποθχαχαχαχαχα θα λέμε τι ειναι αυτο?!?!!?!?!Θα κάνουμε να δούμε ξανά σεξ όταν φύγουν να σπουδάσουν,το βλέπω σας λέω!!!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας! Εχω ξεκινησει κι εγω προσπαθεια για δευτερο απο τον περασμενο μηνα. Ελπιζω αυτο το μηνα να εινα θετικα τα πραγματα! Επαθα και μια ουρολοιμωξη και ειμαι με αντιβιωση.Με το καλο σε ολες.

afrodite33 εγραψες "Αυτόν τον μήνα ωορηξια στις 16/5,αλλα επαφη στις 17/5 απόγευμα οποτε χλωμοτατο". Τι σημασια εχει αν ειναι απογευμα;;


oTpap3.png

cHzLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε μανούλες?Πολύ ησυχία έχει πέσει και εδώ..Αφροδιτάκι που χάθηκες??

εμείς τελικά το καταφέραμε το σποράκι αυτό τον μήνα!!!;);););)

ΑΑΑΧ!!!μπραβο!!!!με το καλό ενα γερο μωρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας! Εχω ξεκινησει κι εγω προσπαθεια για δευτερο απο τον περασμενο μηνα. Ελπιζω αυτο το μηνα να εινα θετικα τα πραγματα! Επαθα και μια ουρολοιμωξη και ειμαι με αντιβιωση.Με το καλο σε ολες.

afrodite33 εγραψες "Αυτόν τον μήνα ωορηξια στις 16/5,αλλα επαφη στις 17/5 απόγευμα οποτε χλωμοτατο". Τι σημασια εχει αν ειναι απογευμα;;

καλως ήρθες!σύντομα θετικά αποτελέσματα!

μαλλον εννοει την αποσταση απο την ωορρηξία...συνήθως το αυγο μας ειναι ικανο για γονιμοποίηση 6 εως 24 το πολύ ωρες....οποτε καλύτερα οι επαφες να γινονται πριν...θελει και το σπέρμα το χρονο του να ενεργοποιηθει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ ευχαριστω πολυ Ευακι μου! Εγω δεν εχω παρει τεστ κλπ. Μονο εχω αυτη την εφαρμογη στο κινητο που υπολογιζει τις μερες. Για καλο και για κακο,επειδη τον περασμενο μηνα δεν εγινε τιποτα,κανουμε καθε μερα. Κι ας ειμαστε τσακωμενοι. Ειναι για καλο σκοπο! Χααχαα! Μετα καθομαι λιγο ξαπλωμενη, δεν πλενομαι αμεσως. Γι'αυτο επαθα και την ουρολοιμωξη. Εχω και ευαισθησια. Ελπιζω να μην επηρρεασει η αντιβιωση την πιθσνη εμφυτευση του ωαριου στη μητρα!"


oTpap3.png

cHzLp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑΝ! Τι ευχάριστα τικεράκια είναι αυτά που βλέπω;;; Συγχαρητήρια ονειράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό!

Εγώ κορίτσια συνεχίζω δίαιτα. Σε κανά δίμηνο με βλέπω να ξεκινάω για μωράκι. Έβαλα στόχο να μην κάνω πάλι το λάθος της προηγούμενης εγκυμοσύνης που έμεινα έγκυος 78 κιλά!!!


squsqutrd20091204_1_H+korakla+mou+einai.png

wMZNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...