Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

μελέτη μαθητών δημοτικού/φύλαξη-δημιουργική απασχόληση παιδιών


Recommended Posts

Γεια σας!

Είμαι δασκάλα 23 χρονών με εμπειρία σε ιδιωτικό σχολείο και αναλαμβάνω την μελέτη μαθητών δημοτικού καθώς και την φύλαξη- δημιουργική απασχόληση νηπίων και προνηπίων.

Έχω επίσης δίπλωμα αγγλικής και γαλλικής γλώσσας και μπορώ να βοηθήσω τα παιδάκια σας και στα ξενόγλωσσα μαθήματά τους.

Ακόμα, υπάρχει η δυνατότητα χρήσης υπολογιστή (laptop, το οποίο μεταφέρω εγώ) με στόχο να γίνει το μάθημα πιο ενδιαφέρον και δημιουργικό.

Θα χαρώ πολύ να συνεργαστούμε! Μένω Άνω Πατήσια και εξυπηρετώ όλες τις περιοχές καθώς διαθέτω δικό μου μεταφορικό μέσο.

Είμαι διαθέσιμη όλες τις ώρες (και πρωινές).

6 ευρώ την ώρα/ τηλέφωνο 6955245656. Μπορείτε να μου αφήσετε και εδώ π.μ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...