Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια,εμείς που από τις πέντε βλαστοκυστες,βάλαμε τις 4 και έδωσαν οι 3 θετική χοριακη,όμως μόνο το ένα προχώρησε και γεννήθηκε,θεωρείται ας πούμε πρόβλημα στην ποιότητα των εμβρύων η πιθανόν να εχω κάποιο θέμα στη μήτρα?Το πρώτο δεν εμφυτεύτηκε καν,το δεύτερο παλινδρομησε γύρω στην 8η εβδομάδα και τώρα αυτό εμφυτεύτηκε,αλλά δεν προχώρησε

ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΑΥΠΝΙΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ 2 ΠΑΙΔΙΩΝ. Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3,5 ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ 6 ΜΗΝΩΝ. Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΡΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ 4-5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΞΥΠΝΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3 ΩΡΕΣ. Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΙΩΣ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΩΡΟ. ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 5 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ Ή ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάπου στο parents είχα διαβάσει για μια μαμά με μεγάλο πρόβλημα του παιδιού στον ύπνο. Τελικά στο παιδάκι έλειπε η ορμόνη "μελατονίνη", υπεύθυνη για τον ύπνο και την παίρνουν σε συμπλήρωμα, το παιδάκι τώρα κοιμάται καλά.

Μήπως να το ψάξεις?

Να σου ζήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το βρήκα. Το topic είναι αυτό

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=117435&highlight=%EC%E5%EB%E1%F4%EF%ED%DF%ED%E7

Στο μήνυμα νο. 18 η θεματοθέτρια περιγράφει πώς ανακάλυψε ότι η αϋπνία του παιδιού της είναι θέμα μελατονίνης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια έχω ένα κοριτσάκι 2.5 χρ και της κάνω ομοθοπαθητικη!!! Και γω κάνω επίσης! Δεν αντιμετωπίζουμε πρόβλημα με τον ύπνο βέβαια αλλα εγώ προτείνω ομοθοπαθητικη!! Ένα θα σας πω η μικρή είχε πάθει οξιά στοματιτιδα φρικτους πόνους το παιδί. Και με ένα ομοθοπαθητικο διάλυμα περδικη η μικρή! Ο Παιδιατρός με έβαζε να τρέχω στου μπακακου να περνω αλοιφές... Σορρυ για το ξεκαρφωτο θέμα απλώς ήθελα να επισημάνω την ομοθοπαθητικη σαν λύση! Καλή υπομονή!!!!!!!'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...