Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts

Τα ρούχα πάντως ειδικά τώρα το χειμώνα τα απλώνω μέσα στο σπίτι, οπότε δεν είχα αντιμετωπίσει αυτό το θεματάκι του καπνού. Μένουμε και στο βουνό τέρμα ψηλά (ρετζίκι), ούτε το καλοκαίρι υπάρχει πρόβλημα. Αλλά τώρα που το λες, τα ρούχα είναι σίγουρα πιο απαλά όταν βγαίνουν από το στεγνωτήριο.

Και εγώ μέσα τα άπλωνα και για να αποφύγω την υγρασία μέσα στο σπίτι τα έβγαζα στην είσοδο. είμαστε στον τελευταίο όροφο και δεν έχει άλλους δίπλα επομένως δεν τα έβλεπε κανείς.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μένω ρετζίκι και δουλεύω νεάπολη. Με πηγαινοφέρνει ο αντρούλης μου που δυστυχώς γι' αυτόν είναι δικηγόρος και πηγαινοέρχεται δικαστήρια ο κακόμοιρος. Έχω ακόμη το μειωμένο ωράριο. Τα κορτσούδια είναι 5 μισι και 2 μισι. Το δικό σου το βλέπω στο τικεράκι, να σου ζήσει!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βρε κορίτσια, κι εγώ χωρίς τη δουλειά μου νομίζω θα ήμουν δυστυχισμένη. Νομίζω ότι σ' εμάς που δουλεύουμε όλη μας τη ζωή είναι απαραίτητο συστατικό ισορροπίας. Δεν θα την άφηνα με τίποτε, ακόμη και πιο δύσκολη να ήταν. Με ανανεώνει, κάνω και κάτι πέρα από τα παιδιά, ξεφεύγει το μυαλό μου και πίνω και έναν καφέ με τη ησυχία μου. Δεν το θεωρώ κακό που σκέφτομαι έτσι. Νομίζω ότι και η αποκλειστική προσκόλληση στα παιδιά δεν κάνει και πολύ καλό. Δεν ξέρω, εσείς τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

christina δουλεύω σε διαφημιστική εταιρεία. Σκέτη τρέλλα! Αλλά όπως συνηθίζω να λέω, είμαι art director και είμαι καλά!!! :lol:


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, φοβερά ενδιαφέρουσα δουλειά! Μπράβο σου! Πάντα είχα την απορία πώς κατεβαίνει η έμπνευση σους διαφημιστές, μήπως μπορείς να μου τη λύσεις; Ακόμη και στο σπίτι σου να είσαι εκτός δουλειάς, φαντάζομαι μπορεί να σου έρθει μια καλή ιδέα!

Link to comment
Share on other sites

Nαι, όντως έτσι είναι! Αν έχεις έμπνευση, την έχεις παντού. Την ώρα που μαγειρεύεις, που ψωνίζεις, που κοιμάσαι. Υπάρχουν όμως ώρες που στουμπώνει το μυαλό και δεν... Και κάθομαι σαν ηλίθια μπροστά στην οθόνη και ατενίζω το άπειρο... Εκεί μαζεύεις την ομάδα και κουβεντιάζοντας έρχονται οι ιδέες. Πέντε μλκιες, μια καλή ιδέα... πέντε μλκιες, μια καλή ιδέα... κάπως έτσι πάει... :D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nαι, όντως έτσι είναι! Αν έχεις έμπνευση, την έχεις παντού. Την ώρα που μαγειρεύεις, που ψωνίζεις, που κοιμάσαι. Υπάρχουν όμως ώρες που στουμπώνει το μυαλό και δεν... Και κάθομαι σαν ηλίθια μπροστά στην οθόνη και ατενίζω το άπειρο... Εκεί μαζεύεις την ομάδα και κουβεντιάζοντας έρχονται οι ιδέες. Πέντε μλκιες, μια καλή ιδέα... πέντε μλκιες, μια καλή ιδέα... κάπως έτσι πάει... :D

ωραίο ακούγεται, δημιουργικό!!

Link to comment
Share on other sites

Sτην εταιρία που δουλεύω τώρα δεν έχουμε τηλεοπτικά, δουλεύουμε περισσότερο έντυπη διαφήμιση. Παλιότερα είχαμε κάνει διάφορα, Ηitachi (έχετε δει το Hitachi μου? χαχαχα), Red Bull, erka mare, πολύ καταχώρηση περιοδικών και τέτοια...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...