Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι δουλειά κάνετε εσείς κορίτσια;

εγω είμαι αρχιτεκτονας και δουλεύω στο σπίτι αλλά έχει πολύ τρέξημο και σε πολεοδομίες κλπ.. ωραριο δεν υπάρχει.. συνήθως όμως δουλεύω τα απογεύματα που κρατά ο άντρας μου το παιδι. όταν έχω πολεοδομία δουλεύω πρωι απόγευμα... και επειδή πολλές φορές οι καταστάσεις είναι πιεστικές με προθεσμίες κλπ ρίχνω και ξενυχτια...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα ο σύζυγος απεργεί και είπε θα μου μαγειρέψει. Έβαλα και ένα πλυντήριο και το στεγνωτήριο τα έβγαλε εντελώς ατσαλάκωτα ΟΛΑ! Επομένως τα δίπλωσα και στη ντουλάπα! Τι ευτυχία! Λούφαρα για τα καλά!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eγώ christina δουλεύω σε διαφημιστική εταιρεία. Σκέτη τρέλλα! Αλλά όπως συνηθίζω να λέω, είμαι art director και είμαι καλά!!! :lol:


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, μας την πέσανε! Μωρέ καλά κάνω και δεν μιλάω συνήθως !!!

Να μιλάς βρε κούκλα! Γιατί να μην μιλάς! Μαγκιά σου! Με την αξία σου είσαι εκεί που είσαι! Οι κρατικοί μηχανισμοί είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο. Εγώ είμαι γεωπόνος και δουλεύω σε μια ιδιωτική εταιρεία.


Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω στεγνωτήριο (μαζί με πλυντήριο 2 σε 1), αλλά δεν το πολυχρησιμοποιώ. Σπάνια, όταν είναι να πάμε κανένα ταξίδι και βιάζομαι να στεγνώσουν τα ρούχα. Μήπως πρέπει να το καθιερώσω;

Link to comment
Share on other sites

Να μιλάς βρε κούκλα! Γιατί να μην μιλάς! Μαγκιά σου! Με την αξία σου είσαι εκεί που είσαι! Οι κρατικοί μηχανισμοί είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο. Εγώ είμαι γεωπόνος και δουλεύω σε μια ιδιωτική εταιρεία.

Α, κι ο μπαμπάς μου είναι γεωπόνος, αλλά κι αυτός στο δημόσιο. Σόι πάει το βασίλειο! Ο μπαμπάς μου όμως σαν προιστάμενος δουλεύει υπερωρίες (χωρίς να τις πληρώνεται επιπλέον φυσικά), όχι σαν κι εμάς τα ρεμάλια!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω στεγνωτήριο (μαζί με πλυντήριο 2 σε 1), αλλά δεν το πολυχρησιμοποιώ. Σπάνια, όταν είναι να πάμε κανένα ταξίδι και βιάζομαι να στεγνώσουν τα ρούχα. Μήπως πρέπει να το καθιερώσω;

Εμένα Χριστινάκι μου έλυσε τα χέρια. Αρχικά όπως είπα και πιο πάνω το πήρα γιατί τα ρούχα βρωμοκοπούσαν απο την καπνίλα της πόλης. Όσο σύντομα και αν τα μάζευα.Εν κατακλείδι όμως ανακάλυψα και άλλες ευκολίες! Έγινε ο καλύτερος μου φίλος! Μόνο αυτό με αγαπάει και με σκέφτεται και με βοηθάει:(:P!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα Χριστινάκι μου έλυσε τα χέρια. Αρχικά όπως είπα και πιο πάνω το πήρα γιατί τα ρούχα βρωμοκοπούσαν απο την καπνίλα της πόλης. Όσο σύντομα και αν τα μάζευα.Εν κατακλείδι όμως ανακάλυψα και άλλες ευκολίες! Έγινε ο καλύτερος μου φίλος! Μόνο αυτό με αγαπάει και με σκέφτεται και με βοηθάει:(:P!

Περίμενε λίγο να μεγαλώσει η κορούλα σου και να δεις βοήθεια που θα έχεις! Εγώ δε που τις έχω και δύο (και θέλω και τρίτη), τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

Τα ρούχα πάντως ειδικά τώρα το χειμώνα τα απλώνω μέσα στο σπίτι, οπότε δεν είχα αντιμετωπίσει αυτό το θεματάκι του καπνού. Μένουμε και στο βουνό τέρμα ψηλά (ρετζίκι), ούτε το καλοκαίρι υπάρχει πρόβλημα. Αλλά τώρα που το λες, τα ρούχα είναι σίγουρα πιο απαλά όταν βγαίνουν από το στεγνωτήριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...