Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Εργαζόμενη Γυναίκα - Μητέρα - Σύζυγος


emi

Recommended Posts

emi μου εσύ τι δουλειά κάνεις?

εγώ είμαι αρχιτέκτονας και δουλεύω στο σπίτι αλλά έχει πολύ τρέξιμο και σε πολεοδομίες κλπ.. ωράριο δεν υπάρχει.. συνήθως όμως δουλεύω τα απογεύματα που κρατά ο άντρας μου το παιδί. όταν έχω πολεοδομία δουλεύω πρωί απόγευμα... και επειδή πολλές φορές οι καταστάσεις είναι πιεστικές με προθεσμίες κλπ ρίχνω και ξενύχτια... πάντως είναι δημιουργικό δε μπορώ να πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 303
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τώρα ας πούμε προσπαθώ να στήσω το έντυπο του Γαλαξία (αυτό που παίρνετε από τα ταμεία) και δεν βγαίνειιιιιι!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ emi μου, αυτό ήταν το όνειρο του μπαμπά για μένα.. Αρχιτέκτονας... Αλλά εγώ ήμουν κοπρίτω... χαχαχα. Δεν πειράζει, ο καθένας βρίσκει τον δρόμο του..


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ emi μου, αυτό ήταν το όνειρο του μπαμπά για μένα.. Αρχιτέκτονας... Αλλά εγώ ήμουν κοπρίτω... χαχαχα. Δεν πειράζει, ο καθένας βρίσκει τον δρόμο του..

κάθε τι έχει τα καλά του και τα στραβά του ..και η δουλειά μου έχει αρκετά στραβα πέρα από το ωράριο είναι και η αστάθεια.. κάνω χάρες και δουλειές που μένουν απλήρωτες και όταν πληρώνομαι αργώ να τα πάρω η κρίση έχει τσακίσει τον κλάδο.. πλέον που είμαι ελεύθερος επαγγελματίας ζηλεύω την ασφάλεια του να είσαι υπάλληλος κάποιου και να παίρνεις το μηνιάτικο... βέβαια και επειδή και για μένα ήταν το όνειρό μου δεν βγάζω κουβέντα… για αυτό έλεγα και ότι η ικανοποίηση της δημιουργίας είναι η καλύτερη αποζημίωση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνώ απόλυτα emi...

christina εγώ έχω πολλά χόμπι! Ταϊζειν, ξεσκατίζειν... :lol: :lol:

Σοβαρά τώρα το αγαπημένο μου χόμπι είναι το διάβασμα, αλλά τώρα πια το μόνο που μπορώ να θυσιάσω για να διαβάσω τα βιβλιαράκια μου είναι ο ύπνος... Προσπαθώ όμως...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ' αρέσουν πολύ τα παζλ. Τα λατρεύω! Αλλά κι αυτά last year φυσικά. Το τελευταίο που έκανα ήταν 18.500 κομμάτια με θέμα τροπικό δάσος. Με τα χίλια ζόρια χώρεσε στην κρεββατοκάμαρα και είναι σαν ταπετσαρία! Από διάβασμα περιορίζομαι προς το παρόν στα παιδικά βιβλία, έχω πολλά να σας προτείνω αν θέλετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε 4 μήνες, αλλά το δούλευα μόνο βράδυ αφού κοιμόταν η μεγάλη μου (και πριν φυσικά γεννηθεί η μικρή). Μιλάμε όμως για μεγάλη πόρωση, ο άντρας μου έκανε μέρες να με δει! Από κρήτη το παρήγγειλα, Θεσσαλονίκη όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...