Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μια απαντηση με πολλη φαντασια χρησιμη!!


Recommended Posts

Ιδου η σπαζοκεφαλια:

Τρυφων-Ιωσηφ

Για πειτε καμια ιδεα βρε παιδια! Καποιο υποκοριστικο κατι τελος παντων!

Αποκλειεται το Ση-φων (θειικη εμπνευση της αδερφης μου δεν το συζητω!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το πιθανοτερο ειναι να το φωναζουμε Τρυφωνα. Βλεπετε ειναι το δευτερο παιδι στην οικογενεια. Το πρωτο ειναι κοριτσι και πηρε το ονομα της πεθερας μου. Ο μικρος ειναι Ιωσηφ απο το συγχωρεμενο τον πεθερο μου(εφυγε πολυ γρηγορα και ασχημα) και Τρυφων απο τον πατερα μου ο οποιος κανει το Ξανθη-Περαια για ψυλλου πηδημα και μας εχει στηριξει ηθικα και οικονομικα και θα το κανει οσο μπορει. Δεν πρεπει να πω και εγω ενα ευχαριστω σαυτον τον ανθρωπο που τον εχω και αδυναμια και ας μη μου αρεσει το ονομα απο τη στιγμη που βλεπω οτι το θελει και ο ιδιος πολυ? Αδυναμιες...απλα πραματα!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλλους κουλους συνδυασμους που εχω ακουσει:

Θένια: Φρειδερικη - Παρθένα

Ολιανα: Ολγα- Αναστασια

Φιλανδρος: Φιλιππος Ανδρονικος και αλλα πολλα..

εννοειται οτι εχω βαλει τις μανες τους να μηχανευτουν για την δικη μου την περιπτωση αλλα... δε βλεπω φως στο τουνελ!!

Link to comment
Share on other sites

από την στιγμή που χεις βγάλει την πεθερά σου τώρα είναι η σειρά σου...αν σκοπεύετε να προσπαθήσετε και για τρίτο τότε βγάλε τον πατέρα σου μόνο...αν όχι βγάλε και τα 2 αλλά να τον φωνάζετε με του πατέρα σου...και καμιά φορά πετάτε και 1 Ιωσήφ βρε αδερφέ μην ξεχαστεί και αυτό και να τον συστήνετε και με τα 2!

Link to comment
Share on other sites

ήδη με το δευτερο ειμαστε τελειως εκτος προυπολογισμου...που τριτο-εκτος αν γυρισουμε μαγικα στο 2009!!!:rolleyes:

εχω και τον αντρα μου ολο αλλαζει γνωμη!!!δεν τον αρεσει το τρυφωνας καθολου! με βλεπω να ακυρωνω τη βαπτιση μεχρι νεοτερας:oops::oops::oops::cry::cry::cry:

βρηκαμε και νονα την αδερφη μου (μετα απο πολλα οχι υποψηφιων) και σπονσορα τους γονεις μου, οποτε ενας λογος παραπανω... Σας επρηξα με τα οικογενειακα μου...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μ'αρέσουν και τα 2 (το Ιωσήφ πιο πολύ).

Αλλά μια ιδέα όχι πολύ τραβηγμένη νομίζω... είναι ένα ωραίο όνομα και δεν είναι 'προβληματικά' ασυνήθιστο όπως κάποια περίεργη μίξη.

Ιωσήφ & Τρύφωνας ==> Ίωνας

Τι λέτε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια νιώθω πολύ περήφανη που σκέφτηκα το 'Ίωνας' και ανυπομονώ για απάντηση :D Ελπίζω να σας αρέσει!!

Βρε Ελινακι μπραβο!!!:D:D:D:D πολυ ωραιο!!! αρχιζω τα τηλεφωνα για εντυπωσεις!!! και θα σε πω...

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ, πόσο τέλεια!! Πολύ χαίρομαι!!! Ανυπομονώ να ακούσω νέα!!!!!

Όποτε μπορέσεις δες και το δικό μου θέμα σε παρακαλώ, έχω το θέμα σχετικά με το όνομα Ζηνοβία και μία δημοσκόπηση (Ζηναϊς ή Ζηνοβία). Κάνε τη δημοσκόπηση πρώτα για να μην επηραστείς! Ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καταπληκτικά ονόματα κ τα δυο!

Εξαιρετικα!!!!!!!

Ενα από τα δύο επελέξτε κ "φωναζετε" το παιδάκι.. Ειναι κρίμα

αγόρι ! να εχει υποκοριστικό ! (κ μάλιστα από τόσο υπέροχα αρχικά)

Να σας ζήσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...