Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το καφέ της ξάπλας (εγκυούλες σε ανάπαυση)!!!


vasdeli

Recommended Posts

Μπράβο σου καλή μου!

Εγώ ναι,θα βγω από εδώ και θα κάνω αυθημερόν εισαγωγή στο Ιασώ. Στις 26/05 έκλεισε τελικά η καισαρική!

Πλησιάζει ο καιρός!!!!

Ουουουου φτανουν οι μερες!!! Με το καλο να τον συναντησεις τον πριγκιπακο σου...


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 232
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πω πω Ξένια!!!

37 +6 ρε παιδί μου,ε;

Αντε να δουμε!!!

Εγώ τελικά στις 26/05 η καισαρική και έχει κλείσει ως ημερομηνία!!!!

Ναι Βίκυ μου, και προχωράμε! Τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό κι ανυπομονώ!!!

Με το καλό καλή μου! Πολύ χαίρομαι που ορίσατε και ημερομηνία! Λογικά θα'ναι κοντά τα μωρά μας, λίγες μέρες διαφορά θα έχουν!!!

Πω πω κοριτσια!!! Εφτασαν οι μερες!!

Μεχρι το τελος του μηνα θα χετε τα μπεμπινια σας αγκαλιτσα!!

Εμενα ευτυχως οι αιματολογικες, τα ουρα και η καμπυλη αψογες!!!

Δεν θα αντεχα να μπω σε διαδικασια διατροφης...οχι τοσο απο αποψη πεινας αλλα απο αποψη ψυχολογιας... Ασανσερ η ατιμη!!

Vasdeli ακομα μεσα εισαι ετσι;; Μεχρι να γεννησεις εκει θα την βγαλεις;;

ziu_zitsu τέλεια τα αποτελέσματά σου! Μπράβο κορίτσι μου και να συνεχίσεις έτσι!!! Θα φτάσουν σιγά σιγά και οι δικές σου μέρες, απ'ότι είδα το τικεράκι σου πέρασες σε διψήφιο αριθμό!!!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια!!!!!!!!!!!

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!

Μπήκα την Παρασκευή το απόγευμα στο Γαία αφού μου έσπασαν τα νερά έξω από το γραφείο του γιατρού και γέννησα το Σάββατο το πρωί μια μελένια κοριτσάρα με ξανθά μαλλάκια 3040γρ και 51εκ, κορμί για παραλία!!!!!!

Μόλις χθες γυρίσαμε στο σπίτι και απολαμβάνω τις στιγμές με την κορούλα μου που ακόμα να πιστέψω ότι είναι αλήθεια!

Εύχομαι σύντομα να κρατάτε όλες τα μπεμπάκια σας αγκαλίτσα!!!!

Βίκυ μου πλησιάζει και η δική σου μέρα! Πώς σου φαίνεται;;;;


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει Ξένια μου!!!!

τι ευτυχία!!!

φυσιολογικά γέννησες,ε;

Εγώ τη Δευτέρα,πρώτα ο Θεός!!!!

Σε ευχαριστώ Βίκυ μου!!! Με το καλό και σε εσένα!

Φυσιολογικά γέννησα, με πολλές δόσεις επισκληριδίου βέβαια αλλάδε γινόταν αλλιώς, είχα πόνους από την Παρασκευή το πρωί και είχα αρχίσει να εξαντλούμαι!

Άντε θα έρθει φρήγορα η Δευτέρα για να κρατήσεις τον μικρό σου πρίγκιπα! Θα περιμένω νέα σου όποτε μπορέσεις!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσιαααααααααα

Smurfita να σου ζησει η κορακλα σου!! Να ειναι γερη κ τυχερη σ ολη της την ζωη!! Οτι καλυτερο σας ευχομαι!

Vasdeliiiiiiii με το καλο ο μπομπιρας!! Αυριο θα ειστε αγκαλιτσα!!!

Πολυ χαιρομαι κοριτσαι, που παρα τις δυσκολιες τα πραγματα πανε στο τελος οπως πρεπει!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααααα

Smurfita να σου ζησει η κορακλα σου!! Να ειναι γερη κ τυχερη σ ολη της την ζωη!! Οτι καλυτερο σας ευχομαι!

Vasdeliiiiiiii με το καλο ο μπομπιρας!! Αυριο θα ειστε αγκαλιτσα!!!

Πολυ χαιρομαι κοριτσαι, που παρα τις δυσκολιες τα πραγματα πανε στο τελος οπως πρεπει!!

μονο εμεις μειναμε,ειμαστε κ κοντα..εχεις κανει ετοιμασιες?

Link to comment
Share on other sites

μονο εμεις μειναμε,ειμαστε κ κοντα..εχεις κανει ετοιμασιες?

Τίποτα ακόμη!

Μονο πολυκαροτσι παραγγειλαμε!

Την αλλη Παρασκευη κανουμε τον πολιτικο γαμο κ μετα αρχιζουμε δυναμικα!

Το Νοεμβριο θα μετακομισουμε στο δικο μας σπιτι κ γι αυτο παιδικο δωματιο δεν θα φτιαξουμε. Απλα θα θα βαψουμε, θα κανουμε αλλαγη διαμορφωςης στην κρεβατοκαμαρα για να βαλουμε την κουνια της εκει.

Ειδαμε κ κρεβατακι κ ψιλοκαταληξαμε. Πολυμορφικο λεμε.

Εχω δει κ για σετ παντας, σεντονια κ πετσετες.

Εσυ εκανες ετοιμασιες ή ακομη;;

Που θα γεννησεις;; Εγω βιοκλινικη Θες/νικη.


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites

κ μεις το πολυκαροτσι πηραμε,εχουμε κ το παρκο του ανηψιου,κρεββατακι λεμε απο το νεο ετος,υπαρχει κ δανεικο(κτ για 2-3 χρονια)1σετ ρουχακια απο τη νονα μας που εχει τα μυαλα πανω απο το κεφαλι,η μαμα μου μου κανει μια κουβερτα κ μια πανουλα,η γιαγια μου αλλη μια κουβερτα κ ζακετακια,τριλικακια,εχω μια δικη μου κουβερτα,1σετ σεντονια,κ ενα του αδερφου μου.αρχες του μηνα παμε θεσ/νικη,ερευνα αγορας κ εκει κ μετα τα παιρνω ολα σιγα σιγα.εγω μενω ξανθη,η κλινικη ειναι το ιδιο ακριβη με θεσ/νικη κ αθηνα,αλλα οχι τοσο καλη οσο στην αθηνα.αυριο εχω ραντεβου στο νοσοκομειο να ανοιξω μια καρτελα να υπαρχει κ αν δεν ειναι πολυ χαλια,μαλλον εκει θα γεννησω.με το καλο ο γαμος κ απο νοεμβριο που θα μπειτε κ σπιτακι σας θα ειστε μια χαρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...