Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια ομελετα σημερα.... και σε μενα τωρα που μεγαλωσαν οι μερες νιωθω πως το απογευμα δε τελειωνει με τιποτα οσο ειμαι στο σπιτι κ ολο προσπαθω να κανω κατι με τον μικρο για να περασει η ωρα..


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Αναρρωσε η μικρη κ βγαινουμε βολτες.τωρα που μεγαλωσε η μερα κ εχει καλο καιρο κ γω ολο εξω θελω να ειμαστε.κ η κορη τρελενεται.ο μικρος λιγο κουραζεται

Αυτη τη βδομαδα φαγαμε σουτζουκακια με πατατες,χυλοπιτες κ φακες.κοιμαται η κορη τα μεσημερια κ ξεκουραζομαστε

Σιγα σιγα πρεπει να κανω κ αλλαγη στα ρουχα λογω σεζον

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Βικυ ο μικρός κοιμάται μέσα στη μέρα? Το βράδυ?

Αυτη η αλλαγή στα ρούχα με κουράζει... τα κάνω σταδιακά. Κατεβάζω λιγα κοντομάνικα κ φυλάω τα μάλλινα για αρχή.. Κ όσο θα ανοίγει ο καιρός θα συνεχίζω και με τα υπόλοιπα.. Κάνουμε και αγορες για τον μεγάλο τώρα γιατί δεν είχε τπτ καλοκαιρινό στο νούμερό του.

Σημερα θα θα φάμε μπιφτέκια με πατάτες


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!!

 

ψαρακι σημερα με πατατες στο φουρνο!

 

ωχ !και εγω τη βαριέμαι την αλλαγη των ρουχων αν και δεν κανω κατι ιδιαιτερο, από το ένα δωματι στο άλλο τα παω και τα μοιραζω στα συρτάρια

anath και εγω πρεπει να παρω καλοκαιρινα του μικρου, δεν εχω τιποτα


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια κοτοπουλο κοκκινιστο σημερα.....!!!! αχχ αυτη η αλλαγη των ρουχων και εγω λιγο την βαριεμαι αν και τα δικα μου ειναι ευκολα... τωρα πρεπει να κατσω να δω τι ρουχα πανε για φυλαγμα του μικρου τη πρεπει να επιστρεψω πισω σε μια ξαδερφη μου που μου ειχε δωσει... και να δω και τα ρουχαλακια που μου ειχε δωσει η κουνιαδα μου απο τον γιο της τη μπορει να μας κανει,,,αν και ειναι λιγο διαφορετικος σωματοτυπος του ενως παιδιου απο του αλλου και δε ξερω αν μας κανει καποιο ρουχαλακι για φετος...!!! συγουρα ολο και κατι θα αγορασω το καλο ειναι ομως οτι το καλοκαιρι ειναι της ποιο πολλες ωρες μονο με το παμπερς και ετσι ολα μια χαρα...!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.χοιρινη τηγανια σημεραξ

Το σ/κ εχουμε μια βαφτιση κ θα μεινουμε ξανθη.πρωτομαγια θα ψησουμε στο χωριο.εχουμε επετειο σχεσης 10χρονια

Κ γω βαριεμαι παρα πολυ.σταδιακα θα τα κανω.στο προηγουμενο σπιτι απο τη μια ντουλαπα στην αλλη ηταν πολυ πιο ευκολο.να μαζεψω κ τα χαλια

Απο ρουχα η μικρη μονο σορτσακια εχει κ λιγες μπλουζες.για τον μικρο πρεπει να ψαξω στου ανηψιου

Ο μικρος κοιμαται αρκετα καλα.καλυτερα απο την κορη.ολοι μαζι αλλα οκ.τη μερα θα κοιμηθει τρεις φορες.μιση με μια ωρα το πρωι,κανενα διωρο αφου ξυπνησει.το μεσημερι 2-3ωρες.κ το απογευμα καμια ωριτσα.το βραδυ θα ξυπνησει 2-6φορες

Το καλο ειναι οτι καθεται αρκετα μονος πχ στο ρηλαξ.αλλα κ στις βολτες ολη την ωρα στο καροτσι

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

λαχανοντολμαδες κι ντολμαδακια με αμπελοφυλλα

vikib καλο που καθεται μονος του

τι θα κανετε την πρωτομαγια ?

εμεις εδω καμμια βολτα σε παρκο θα παμε

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα !

 

φακορυζο σημερα!!

 

πρωτομαγιά θα ψησουμε με φιλους !!

Βικυ τον μικρο τον εχω σχεδόν συνεχεια στο πατωμα πλεον. Κανει κατι αναμεσα σε μπουσηλημα και σε συρσιμο! Γυαλιζει το πατωμα γενικως!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια πως ειστε;;; εμεις πρωτομαγια μαλλον δε θα κανουμε τιποτα γιατι ο αντρας μου θα δουλευει δε ξερω αν θα παω στη μαμα μου η αν θα δω καμοια φιλη μου .. την κυριακη θα βγαλουμε και τα χαλια μαλλον...!!!!!ιουλιανα ειδες αστραφτει ετσι το πατωμαα......!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα κοριτσια πως ειστε;;; εμεις και σημερα σπιτι θα μεινουμε γιατι ο αντρας μου δουλευει... αλλα εχουν ερθει τα ανοιψακια του αντρα μου και παιζει λιγο τωρα μαζι τους ο μικρος...!!!! καλα να περασετε σημεραα..!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο μηνα  μονο ευχαριστες ειδησεις να ακουμε

σημερα μαγειρευει ο αντρουλης μου

πως περασατε εχτες ?
εμεις πηγαμε σε μια φιλη κι επαιξαν τα μικρα μας κι μετα φτιαξαμε στεφανια

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κεφτεδακια με πατατες σημερα

Εμεις τριημερο ημασταν σ ενα γαμο στην Εύβοια περασαμε ωραια ξεφύγαμε..χτες ειπαμε να ψησουμε στη φιλη μ που μας φιλοξενούσε αλλα ειχε πολυ αερα κ τελικα φαγαμε μπριζολες με πατατες στο φουρνο..

Η αλλαγη των ρουχων βαρετη ανεβασμα κατέβασμα αλλα τι να κανουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...