Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Alekagala είπε:

Εκτος απο τη δικια μου....  Σημερα ειχα 36.3 με το που ξυπνησα!!!! 

Ολα θα στρώσουν μην αγχωνεσαι!!!! 

μπα δεν αγχωνομαι καθολου, πραγματικα νιωθω μια ηρεμια απο τοτε που ειδα οτι ειναι ο θυρεοειδης μου ετσι, οπως εχω ξαναπει και ισως ακουγεται και καπως.... με προβληματιζει η περιοδος μου πρωτα να φτιαχτει και δευτερο στον προβληματισμο μου ερχεται το θεμα παιδιου για το οποιο φαινεται γιατι ειμαστε κουκουρουκου με τον αντρα μου δεν το κυνηγαμε, μονο 2 μηνες ειμασταν οπως επρεπε απο αποψη προσπαθειας ;) 

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1. mammylicious ΠΗΤ  29/7/2017 - 1/8/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

2. leta87 ΠΗΤ  10/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

3. Zouzoumama ΠΗΤ 20/8/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!

4. Garifalia1 ΠΗΤ 19-24/9/2017 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

5. Alekagala ΠΗΤ  18/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!

6. oneira_glyka ΠΗΤ  23/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

7. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

8. dimitroula30  ΠΗΤ  18/1/2018!!!

9. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

10. laureta   ΠΗΤ  12/3/2018!!!

11. elenakii22 ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 362!!!

12. Ani ani   ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1500!!!

13. reniatzo ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 6477!!!

 

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Vila 21/6/2017!!!

2. alina80 15/7/2017!!!

3. ath_gal1  18-20/7/2017!!!

4. orianna  20/7/2017!!!

5. Nati85 23/7/2017!!!

6. caramel_83  24-28/7/2017!!!

7. marillia 30/7/2017!!!

8. linaa  30/7/2017!!!

9. andrianni  1/8/2017!!!

10. Μαρθα Κ 4/8/2017!!!

11. giota@ 4/8/2017!!!

12. λουπιτα 20/8/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλημέρα γλυκιές μουυυυ!!

@andrianni μου και η κολλητή μου τώρα που έμεινε έγκυος μου είπε ότι έμεινε 20 λεπτά με τα πόδια πάνω στον τοίχο χαχχαχα!!Πως την πάλεψες τις λέω?Εγώ το πιο πολύ που την έχω παλέψει ήταν 2-3 λεπτά!!Για στάσεις λένε ότι υπάρχουν κάποιες που ευνοούν!!Πάντως και έμενα τώρα που φτάνει η περίοδος αγωνιώ.Σκέφτομαι να πάρω τεστάκι και λέω κατευθείαν συγκεντρώσου!!!

κι εμενα μου εχουν πει δυο μαμαδες οτι σηκωσαν ποδια στον τοιχο και εμειναν αλλα θελει αι λιγο τυχη εγω τοσο καιρο καθομαι με τα ποδια στον τοιχο κοιτωντας το ταβανι για κανα δεκαλεπτο αλλα τπτ χχαχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Διαβάζω για τα "ακροβατικά"λοιπόν κορίτσια όσο το έχεις στο μυαλό σου τόσο θα αργεί να έρθει. Το πάλευα 2 Χρόνια και δεν είχα αποτέλεσμα.Μετά το παράτησα τελείως το θέμα ούτε που με ενδιέφερε είχα αλλά στο μυαλό μου και τελικά 2 φορές έγινε το ένα ήταν στα τελειώματα της περιόδου και το άλλο 3 μέρες μετά και της 2 Πήγα αμέσως για κατούρημα και την 2 Που έγινε Ήταν στα όρθια (συγνωμη κιολας).οπότε Αφήστε τον εαυτό σας ελεύθερο χωρίς άγχος

  • Μου αρέσει 5

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Σημερα ευτυχως δεν εχει ζεστη!

Και εγω σηκωνα τα ποδια και γενικα καθομουν ξαπλωμενη αλλα πιστευω οτι το πετυχαμε οταν ειχα σηκωθει αμεσως γιατι ηταν καπου να παμε και ειχαμε αργησει και εκεινη την μερα δεν το σκεφτομουν καθολου ειχα διασκεδασει και περασει ωραια εκεινο το βραδυ και μετα απο λιγες μερες πρηστικε το στηθος μου πολυ και το υποψιαστηκα αμεσως!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Διαβάζω για τα "ακροβατικά"λοιπόν κορίτσια όσο το έχεις στο μυαλό σου τόσο θα αργεί να έρθει. Το πάλευα 2 Χρόνια και δεν είχα αποτέλεσμα.Μετά το παράτησα τελείως το θέμα ούτε που με ενδιέφερε είχα αλλά στο μυαλό μου και τελικά 2 φορές έγινε το ένα ήταν στα τελειώματα της περιόδου και το άλλο 3 μέρες μετά και της 2 Πήγα αμέσως για κατούρημα και την 2 Που έγινε Ήταν στα όρθια (συγνωμη κιολας).οπότε Αφήστε τον εαυτό σας ελεύθερο χωρίς άγχος

αχααχαχχα καλα τα λες αλλα ειναι δυνατων να μην το σκευτεσαι και καλα οταν ειναι ενας μηνας 2 η 3 δεν το σκευτεσαι μετα ομως δεν γυνεται να το αποβαλεις απλα δεν γυνεται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχααχαχχα καλα τα λες αλλα ειναι δυνατων να μην το σκευτεσαι και καλα οταν ειναι ενας μηνας 2 η 3 δεν το σκευτεσαι μετα ομως δεν γυνεται να το αποβαλεις απλα δεν γυνεται

Ναι δυσκολα πολυ δεν το σκεφτεσαι μονο αν το επισκιασει ενα αλλο γεγονος μπορει να το βγαλεις απο το μυαλο σου.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι δυσκολα πολυ δεν το σκεφτεσαι μονο αν το επισκιασει ενα αλλο γεγονος μπορει να το βγαλεις απο το μυαλο σου.

ναι ισως παντως εκτος οτι το θες πολυ και δενγυνεται να μη τη σκευτεις θεορω αν και δεν εχω παιδια οτι αλλαζει ολη σου η ζωη με ενα παιδι δεν ειναι αν θα πας στα μαγαζια πως να μη το σκευτεις

τιποτα απλα αν και οπωτε το θελει ο Θεος στο στελνει και ευχωμαι πραγματικα να το στειλει σε ολες μας πολυ πολυ γρηγοραα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ναι ισως παντως εκτος οτι το θες πολυ και δενγυνεται να μη τη σκευτεις θεορω αν και δεν εχω παιδια οτι αλλαζει ολη σου η ζωη με ενα παιδι δεν ειναι αν θα πας στα μαγαζια πως να μη το σκευτεις

τιποτα απλα αν και οπωτε το θελει ο Θεος στο στελνει και ευχωμαι πραγματικα να το στειλει σε ολες μας πολυ πολυ γρηγοραα!!!!!!

Ναι αλλαζει ολη σου η ζωη γιατι δεν μπορεις να κανεις οτι θελεις να κοιμηθεις οταν εισαι κουρασμενος να βγεις μια βολτα να χαζεψεις να μαγειρεψεις ηρεμα ολα με διακοπες τα κανεις και φτανεις στα ορια σου καιλες μαλλον δεν ειμαι καλη μαμα κατι κανω λαθος αλλα  απο την αλλη βλεπεις να μεγαλωνει το πλασματακι αυτο και να σε αγαπαει και να το αγαπας τοσο πολυ που σιγα σιγα ξεχνας την παλια σου ζωη και χτιζεις μια καινουργια που φυσικα καλο θα ειναι να κανεις και πράγματα για σενα.

Θα ερθουν για ολες τα μωρακια πιστευω την καταλληλη στιγμη!ενα χαπακι για το αγχος θελουμε μονο

  • Μου αρέσει 4

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχααχαχχα καλα τα λες αλλα ειναι δυνατων να μην το σκευτεσαι και καλα οταν ειναι ενας μηνας 2 η 3 δεν το σκευτεσαι μετα ομως δεν γυνεται να το αποβαλεις απλα δεν γυνεται

xaxaxa!!Eγώ μετά την παλίνδρομη και κάθε μέρα έτυχε μήνας να ρθω σε επαφούλες και μέρα παρά μέρα!!Τίποτα όμως.Και όπως λες δεν γίνεται καθόλου να μην το σκεφτείς.Τον μήνα που είχα μείνει έγκυος σίγουρα ήμουν χαλαρή σε σχέση με άλλους μήνες αλλά τα συμπτωματάκια μου τα σημείωνα.Εμενα με πιάνει τρέλα πιο πολύ όταν φτάνει η περίοδος!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Νατι μου ακριβώς έτσι εμένα είναι 21 ημερών και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα τρεχω να προλάβω κάτι όταν κοιμάται ταυτόχρονα θέλω και εγώ να κοιμηθώ και είμαι πολύ κουρασμένη.μετά λέω δεν είναι καλή μανα γιατί συνέχεια γκρινιάζω από την κούραση ξεχνάω να χαμογελάσω τουλάχιστον στον άντρα μου και μετά βλέπω το πλασματακι που χτυπιέται σαν χταπόδι και χάνομαι.

Ξέρω ότι είναι δύσκολο να το βγάλετε  από το μυαλό. Εγώ είχα 2 αποβολές και με είχε πάρει πολύ από κάτω.μετά όμως αφθερωθηκα στην δουλειά μου.εβαλε σκοπό να μαζέψουμε λεφτά να κάνουμε πράγματα τα οποία δεν έχουμε κάνει μέχρι τώρα(πχ εγώ δεν έχω πάει ποτέ μου διακοπες πάντα δούλευα). Είχα το μυαλό μου αλλού.και τσουπ στα ξαφνικά εμφανίζεται και η μπέμπα.


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Ζαχαρωτο είπε:

Νατι μου ακριβώς έτσι εμένα είναι 21 ημερών και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα τρεχω να προλάβω κάτι όταν κοιμάται ταυτόχρονα θέλω και εγώ να κοιμηθώ και είμαι πολύ κουρασμένη.μετά λέω δεν είναι καλή μανα γιατί συνέχεια γκρινιάζω από την κούραση ξεχνάω να χαμογελάσω τουλάχιστον στον άντρα μου και μετά βλέπω το πλασματακι που χτυπιέται σαν χταπόδι και χάνομαι.

Ξέρω ότι είναι δύσκολο να το ώρα λέτε από το μυαλό. Εγώ είχα 2 αποβολές και με είχε πάρει πολύ από κάτω.μετά όμως αφθερωθηκα στην δουλειά μου.εβαλε σκοπό να μαζέψουμε λεφτά να κάνουμε πράγματα τα οποία δεν έχουμε κάνει μέχρι τώρα(πχ εγώ δεν έχω πάει ποτέ μου διακοπες πάντα δούλευα). Είχα το μυαλό μου αλλού.και τσουπ στα ξαφνικά εμφανίζεται και η μπέμπα.

Αχ ναι τον πρωτο καιρο ειναι δυσκολα σε καταλαβαινω απολυτα.θα στρωσουν σιγα σιγα καποια πραγματα λογικο ειναι να γκρινιαζεις και νομιζω επειδη αναρωτιομαστε αν ειμαστε καλες μαμαδες καλα τα παμε τελικα.θα κανει υπομονη και ο αντρουλης σου θα σε υποστηριξει και ας εισαι λιγο γκρινιαρα! Παντως αυτο ειναι πρεπει να βρουμε λιγο να απασχολουμαστε με κατι και να περναμε καλα για να πετυχουμε τον στοχο μας.

@marillia και εγω το παθαινω αυτο λιγο πριν την περιοδο τσιτωνω και τρωγομαι!!χαχαχα

  • Μου αρέσει 3

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ νατι μου από το στόμα σου κ στου Θεού το αφτί.μερικές φορές απελπίζομαι κ λέω ότι για πάντα έτσι θα είμαι και κάπου Οκτώβρη με Νοέμβρη θα πρέπει να πάω για δουλειά Οπότε καταλαβαίνεις.σύντομα κορίτσια θα έχετε σποράκια στις κοιλιτσες σας.θα σας βοηθήσει και η Αγία Ειρήνη η χρυσοβαλαντου που γιορτάζει αυριο

  • Μου αρέσει 2

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα μη συζητάς!!Και τώρα που χω και δέκατα αναστατώθηκα πάλι.Πέρασε απ το μυαλό μου να πάρω τεστάκι αλλά αποφάσισα να μην πάρω.Θα περιμένω μέχρι Τρίτη και βλέπουμε για να μην φάω τα μούτρα μου πάλι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , marillia είπε:

xaxaxa!!Eγώ μετά την παλίνδρομη και κάθε μέρα έτυχε μήνας να ρθω σε επαφούλες και μέρα παρά μέρα!!Τίποτα όμως.Και όπως λες δεν γίνεται καθόλου να μην το σκεφτείς.Τον μήνα που είχα μείνει έγκυος σίγουρα ήμουν χαλαρή σε σχέση με άλλους μήνες αλλά τα συμπτωματάκια μου τα σημείωνα.Εμενα με πιάνει τρέλα πιο πολύ όταν φτάνει η περίοδος!!

Πλακα κανεις εγω με το που περνανε οι γωνημες θα θελα να υπαρχει ενα τεστ να πιανει με τη μια να δω τη γυνεται πως να περημενεις αλλες 10 μερες

και το αστιο ειναι με εμενα πως δεν εχω καθηστερισεις στους κυκλους μου ειναι εγγλεζοι χαχαχαχχααχα πιο πρην μ ερχονται πιο μετα απηθανο

δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο ααχχαχα

πρίν από 35 λεπτά , Nati85 είπε:

Ναι αλλαζει ολη σου η ζωη γιατι δεν μπορεις να κανεις οτι θελεις να κοιμηθεις οταν εισαι κουρασμενος να βγεις μια βολτα να χαζεψεις να μαγειρεψεις ηρεμα ολα με διακοπες τα κανεις και φτανεις στα ορια σου καιλες μαλλον δεν ειμαι καλη μαμα κατι κανω λαθος αλλα  απο την αλλη βλεπεις να μεγαλωνει το πλασματακι αυτο και να σε αγαπαει και να το αγαπας τοσο πολυ που σιγα σιγα ξεχνας την παλια σου ζωη και χτιζεις μια καινουργια που φυσικα καλο θα ειναι να κανεις και πράγματα για σενα.

Θα ερθουν για ολες τα μωρακια πιστευω την καταλληλη στιγμη!ενα χαπακι για το αγχος θελουμε μονο

αχχαχαχαχα ναι καπως ετσι αλλα αξζουν ολα αυτα

οντως ενα χαπακι ρε παιδια η αμα φτεει οτι το σκευτομαστε ενα χαπακι να παθενουμε μερικη διασηση.....αχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alekagala είπε:

Αγαπη μου δεν υπαρχει σ/κ ελευθερο δουλευω 6μηνες σερι και εγω και ο συζυγος!!!!  Απλώς καποια πρωινά που θελω να χουζουρεψω στονκρεβατι ο μπαλοκοιλιας δεν με αφηνει.... Απο τις 7 ξεκινάει τις κλωτσιές! 

Βρε το ζουζουνι! Κουραγιο ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...