Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2014!!!


γεωργια κ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγω τεντωνομαι Κικη,μα δεν γινεται να μη τεντωθουμε ειναι απολαυση,περαν της πλακας ομως κι εγω το εχω ακουσει οτι δεν κανει επισης ουτε για να τεντωθεις να πιασεις κατι απο ψηλα.Για το σταυροποδι το εχετε ακουσει οτι δεν κανει;Καθεστε σταυροποδι;


YNnXp8.pnga7Txp8.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τεντωνομαι Κικη,μα δεν γινεται να μη τεντωθουμε ειναι απολαυση,περαν της πλακας ομως κι εγω το εχω ακουσει οτι δεν κανει επισης ουτε για να τεντωθεις να πιασεις κατι απο ψηλα.Για το σταυροποδι το εχετε ακουσει οτι δεν κανει;Καθεστε σταυροποδι;

egw olh thn wrqa kathomai stauropodi.... bebaia mou to trabane na mou to katebasoun alla ti na kanw na zoristw???? mia apolaush emine...tsigaro stop kafes stop krasaki stop....k eidika twra to kalokairaki pou trabietai k ena kokteil....xxxxx e oxi kai to stauropodi....xaxaxaxaxa

alla h alitheia otan tenotnomai niwthw trabigma kai mazeuomai xxx


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια?Πώς ειστε σημερα? Τωρα διαβασα οτι εκανε δυνατο σεισμο. Δεν καταλαβα τιποτα εδω(Κρητη), Θεος βοηθος γενικοτερα... !

Για το σταυροποδι λενε οι μεγαλες γυναικες(Και σου σπανε τα νευρα!!) ότι ταχα μου το μωρο θα γεννηθει δεμενο με τον ομφαλιο λωρο. Δεν τα πιστευω καθολου αυτα, αλλα πολλες συνεχιζουν και τα λενε σαν να ειναι παραδοση! Παρεπιπτοντως, εσας πονανε τα γονατα σας?

Τωρα καταλαβα τι εννοειτε προγεννητικος ελεγχος. Δεν τις εχω δειξει ακομα στο γιατρο μου, αλλα μου ειπε η μικροβιολογος οτι θελει επανεξεταση μια με την ηπατιτιδα επειδη δεν εχω αντισωματα. Να ανησυχω?

Σαν να μου φαινεται οτι νυσταζω ε:tongue:?Ας κοιμηθω τωρα πο κοιμηθηκε κ ο μικρος μου! τωρα που μπορω ακομα !! Καλο απογευμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέραααα! Αρχισε η πολλή ζέστη ή μου φαίνεται;;

Ακόμα δεν μου έχει δώσει ΠΗΤ ο γιατρός εμένα. Ίσως μου πουν στην αυχενική..

Κι εγώ τεντώνομαι και σταυροπόδι κάθομαι, αλλα αμέσως αν είναι καμια θεία ή γιαγιά μου λένε να μην κάθομαι έτσι! χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Εγώ ήμουν στο αυτοκίνητο και δεν κατάλαβα τιποτα αν και διάβασα οτι εγινε αισθητός στην Αθήνα. Τραβήγματα δεν εχω αλλά χθες ηταν η τριτη Παρασκευή που ήμουν χαλια, ζαλιζόμουν δεν είχε δύναμη ούτε ήξερα τι είχα.

Για τον καφε που διάβασα η γιατρός μου είπε ενα φλ δεν ειναι τραγικό και σήμερα πήρα ελληνικό ντεκαφεινε όπου η αφαίρεση της καφεινης εγινε με νερό ετσι γράφει. Γιατί για τα ντεκαφεινε ειχα διαβάσει οτι δεν γινεται με υγιεινό τροπο.

Μαριαννα μπες εδώ για να σου υπολογίσει Πητ την ίδια με τη γιατρο μου βγάζει. http://christospappas.gynaikologos-thessaloniki.gr/page/υπολογιστής-εγκυμοσύνης

Κορίτσι μου βγάζει και αυτό το site.


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.Σημερα με επιασαν η ανασφαλειες μου,αραγε τι να γινετε μεσα στην κοιλια μου,νιωθω εναν πονο κοντα στον αφαλο ερχετε και φευγει.Θα σκασω μεχρι να ερθει το ραντεβου στον γιατρο.Τα λεω σε εσας γιατι αν τα πω στον αντρα μου η στην μαμα μου με μαλωνουν.Ειχα και μια παλλιδρομη ηταν πριν την κορη μου η πρωτη μου εγκυμοσυνη και φοβαμαι.


YNnXp8.pnga7Txp8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά. Σήμερα δόξα τω Θεώ είμαι καλά. Αύριο μεσημέρι έχω ραντεβού για PAPP-A και αυχενική. Δεν κρατιέμαι λέμε. Θα σας ενημερώσω μόλις τελειώσω για να σας πω την εμπειρία μου και για να δεχτώ ερωτήσεις από όσες έχουν απορίες. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και σας παρακαλώ να με σκέφτεστε και να προσευχηθείτε.

Να σας ρωτήσω και κάτι που μπορεί να είναι λίγο "άβολο" και "απρεπές", αλλά αν δεν τα πούμε μεταξύ μας... Εσείς έχετε δυσκοιλιότητα; Και αν ναι, πώς στο καλό την αντιμετωπίζετε;

Μπορείτε επίσης να μου περιγράψετε πώς περνάτε τη μέρα σας; Πέρα, δηλαδή, από την υπνηλία και την όποια αδιαθεσία σας κρατάει πίσω. Εγώ βρίσκω τρομερά διασκεδαστικό να βλέπω παλιές ελληνικές ταινίες και παλιά σήριαλ όλα σε κωμωδία στυλ και περνάω καταπληκτικά. Νομίζω ψιλοσταμάτησα να παρακολουθώ και το σώμα μου πολύ, γιατί όσο περισσότερο ασχολούμαι τόσο περισσότερο αγχώνομαι και ψάχνω. Οπότε είμαι σε πολύ ωραία φάση. Για πείτε τα δικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Risoto εύχομαι αύριο να ειναι όλα καλα στην αυχενικη (κ γιατι να μην ειναι;) κ να βγείτε κ να είστε πανευτυχεις! Η σκέψη μου θα ειναι μαζί σου κ ειμαι σίγουρη πως όλα τα κοριτσια θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σας!

Όσο για τη δυσκοιλιοτητα που κάποιες φορές έχω κ εγω. Ακτινίδια. Λειτουργούν σαν tuboflo! Εμένα η μέρα μου περνάει χωρίς να το καταλάβω με τα κοριτσια κ το απόγευμα οταν επιστρέφει ο άντρας μου συνήθως βλέπουμε ενα σήριαλ. Αυτο τον καιρό βλέπουμε το good wife. Αυτά φιλία κ καλό απόγευμα σε όλες!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τζενη μην σκέφτεσαι τίποτα! Μόνο χαρούμενες σκέψεις! Γίνονται πολλα ειναι αλήθεια στο σώμα μας κ προφανώς ειναι κ τεταμένη προσοχή μας σε οτι νιώθουμε. Ποτε έχεις ραντεβού με το γιατρό σύντομα;


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kidenio θα παω 3 η 5 ιουνιου ακομη δεν ξερω.Τωρα μου περασε.Αλλα φανταζομαι οτι εκει στον αφαλο δεν φτανει η μητρα ακομη ετσι δεν ειναι;Αν με ξαναπιασει θα τον παρω αυριο τηλ και μπορει να του πω να παω πιο νωρις.

Risoto ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα αυριο.


YNnXp8.pnga7Txp8.png
Link to comment
Share on other sites

ax risoto ennoeite thetikes skepseis apo oles mas....ola teleia tha pane mhn anisuxeis???? pou tha kaneis eipes auxeniki? se idiwth i se idiwtiko nosok.... tha perimenoume aurio tis empiries sou kai ta euxarista nea apo to giatro oti ola bainoun kalws.....aaaa mporei na matheis kai to fulo...xxxx oso gia duskiliothtita den exw, akoma toulaxiston, alla kserw epeidh hmoun polla xronia diskoilia (stamatise otan ksekinisa kapnisma, kai elpizw na mhn me ksanapiasei twra pou to ekopsa))oti douleuoun ta damaskina apoksiramena. Me 6 eisai kala me parapanw trexeis kai den ftaneis L:P....sou paei tris kai mia...xaxaxax

ki emeis tainioules kai seires blepoume otan kathomaste spiti....game of thrones, american horror story xxx ...opws thn briskei kaneis... alla kai ti na kaneis sto spiti?

tzenaki min agxonesai alla rwta ton giatro sou an einai na sou fugei to agxos kai na niwseis kalutera!!!!


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...