Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

τι κανετε κοριτσια ?εδω γερμανια εχει πολυ κρυο 1 βαθμο και χθες χιονισε αλλα λιγο κατι ψιλα στολισαν και την πολη και ειναι πολυ ωραια..παρασκευη θα παω για ξεναγηση στην κλινικη που θα γεννησω και θα ρωτησουμε και τι χρειαζεται να παρω μαζι μου..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...

Κορινα, ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη...αν&δ εμεινε πολυ! Τι περιμενεις;;; σε ποια πολη της Γερμανιας ζεις;;;;

Μαρμιν μην νομιζεις οτι το εβαλα με την πρωτη...παιδευτηκα λιγο αλλα διαβασα αυτα που εχει στο τελος&ετσι καταλαβα τι χρειαζοταν για να μπει! Μπραβο στα διδυμακια σου...μια χαρα τα βρισκω! Σε ποια εβδομαδα γεννηθηκαν;;;


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Κορίνα και Μάρτζι να χαιρόμαστε τα αντράκια μας!!! Περισσότερο εσείς αφού η ονομαστική εορτή υπερτερεί των γεννεθλίων!!! Και όλες όσες έχετε δικούς σας που γιορτάζουν να τους χαίρεστε!!!

Εμείς έχουμε κι άλλη γιορτή σήμερα!!! Διπλά χαρά!!! Πριν δυο χρόνια τέτοια μέρα πήραμε τον πρωτότοκο μας από το νοσοκομείο πρώτη φορά σπίτι μας! Είχε μείνει δύο μέρες παραπάνω από εμένα γιατί είχε ίκτερο!!! Αν και μετά μάθαμε πως ήταν στα ανώτατα όρια και τον έβαλαν στη λάμπα προληπτικά!!! Τα θυμάστε οι παλιές;;;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Μαρμιν, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Να χαίρεσαι κι εσύ τον άντρα σου, να τον βλέπεις πάντα γερό και βεβαίως να χαίρεσαι τα τρία αγγελούδια σου!

Κορίνα, να χαίρεσαι κι εσύ τον άντρα σου και με το καλό να έρθει η ώρα να πάρεις αγκαλιά τον γιόκα σου!

Εμείς είμαστε καλά! Τίποτα το ιδιαιτέρο δεν κάναμε. Είμαστε στο χωριό και ανυπομονούνε να πάμε στην πόλη μας τα Χριστούγεννα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα..τι κανετε?

μαρτζι και μαρμιν να χαιρεστε τους αντρες σας..

εμενα με πονανε ολα μεση ,ποδια, κοιλια ειδικα οταν παω βολτα και περπαταω ποναει πολυ η μεση αλλα την θελω την βολτα μου δεν μπορω μεσα..

πεμπτη μπαινω στον μηνα μου και παρασκευη εχω γιατρο να δουμε γυρισε ο μπεμπης? να δω και καθε ποτε θα με βλεπει απο δω και περα ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε?

Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε. Μαρτζι σου εστειλα φωτο δεν ξερω αν τις ειδες.

Πω πω κορινα εφτασε ο καιρος. Εγω με το που μπηκα στο μηνα γεννησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ..τι κανετε?

εγω σημερα εβαλα 2 πλυντηρια τελευταια μωρουδιακα που ειχα ρουχακια και πετσετες..ανυπομονω να παω την παρασκευη γιατρο να δω και ποσα γραμμαρια πηρε ο μπεμπης..

πεπσι εφτασε ο καιρος και ανυπομονω να γεννησω ,να τον δω, να τον παρω αγκαλια..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μεγάλη μέρα σήμερα!!!

Μάρτζι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!

Χθες είχαμε και μηνογεννέθλια!! Κλείσαμε αισίως τους πέντε μήνες και πάμε βουρ για στερεές!! Μεγάλωσαν τα μωράκια μου!!!! Τα Χριστούγεννα πρώτα ο Θεός θα αρχίσουν οι τροφές!!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανετε κοριτσια?

μαρτζι να σου ζησει η κορουλα..

εμεις βρηκαμε επιτελους σπιτι ειναι πολυ μικρο αλλα θα εχουμε τον δικο μας χωρο, μετα τις γιορτες θα μετακομισουμε θα ερθει η θεια μου να βοηθησει και να καθαρισει γιατι εγω θα ειμαι ετοιμογεννη..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?

μαρτζι να σου ζησει η κορουλα..

εμεις βρηκαμε επιτελους σπιτι ειναι πολυ μικρο αλλα θα εχουμε τον δικο μας χωρο, μετα τις γιορτες θα μετακομισουμε θα ερθει η θεια μου να βοηθησει και να καθαρισει γιατι εγω θα ειμαι ετοιμογεννη..

Μπράβο Κυριακούλα!! Είδες που όλα γίνονται σιγά σιγά!!! Βέβαια αφού θα είσαι ετοιμόγεννη μπορείς να κάνεις άνετα ότι δουλειά θες και πάρε και τη θεία για συμπαράσταση!!! Εγώ θυμάμαι στον πρώτο μου γιο φυσικά έκανα όλες τις δουλειές μόνη μου, καθάριζα καθημερινά, σίδερο ότι έβγαινε, περπάτημα όλη τη Θεσσαλονίκη και πάλι ήρθε τρεις μέρες πριν την πητ!!! Αλήθεια εκεί σου έδωσαν πητ;; Είναι ίδια με της Ελλάδας;;; Θα περιμένουμε νέα σου την Παρασκευή δεν είπες ότι πας γυναικολόγο;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Korιτσια μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας! Γιορταζε το πουλάκι μου και χάρηκα πάρα πολύ τη χθεσινή μέρα. Περισσότερες λεπτομέρεις αύριο που θα ξαναμπώ!

Δεν προλαβαίνω τώρα. Φιλάκια!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ..τι κανετε? σημερα μπηκα στο μηνα μου και ανυπομονω να γεννησω ,να τον παρω αγκαλια..

αυριο εχω και γιατρο να δω ποσα κιλα ειναι τωρα..

Ε δεν το πιστεύω πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!!!! Με το καλό!!! Δε θα σου πω με έναν πόνο γιατί δεν υπάρχει αλλά θα σου ευχηθώ ολόψυχα να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου με πολλούς ή λίγους πόνους γιατί πίστεψε με αυτό είναι το σημαντικότερο!! Τους πόνους κ όλα τα υπόλοιπα τα ξεχνάς αμέσως!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...