Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Καλησπερα πως ειστε;;

Rock me τι γινεται κ εσυ μεγαλο μωρο;;; πως θα την βγαλεις χωρις επισκλκηριδιο ;;; θα αντεξεις;;;

Εγω ολη την ωρα ειμαι στους δρομους δεν μποιρω να καθομαι σπιτι....

Την τριτη φτιαχνω νυχια να ειμαι ετοιμη και την ιδια μερα φωναξα κ γυναικα να μου καθαρισει το σπιτι γτ εγω δεν την παλευω....


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα πως ειστε;;

Rock me τι γινεται κ εσυ μεγαλο μωρο;;; πως θα την βγαλεις χωρις επισκλκηριδιο ;;; θα αντεξεις;;;

Εγω ολη την ωρα ειμαι στους δρομους δεν μποιρω να καθομαι σπιτι....

Την τριτη φτιαχνω νυχια να ειμαι ετοιμη και την ιδια μερα φωναξα κ γυναικα να μου καθαρισει το σπιτι γτ εγω δεν την παλευω....

Αχ δε ξερω τι θα κανω.Θα δειξει πως θα συνεχισει το βαρος της και θα αποφασισω!Πφφ

Και εγω ολο βολτες θελω.Αλλες φορες μπορω ανετα να περπαταω αλλες παλι δεν μπορω!Νυχια και εγω εκανα.Μαλλια μου λειπουν τωρα χαχα!Γενικη εμεις αυριο και μεθαυριο επιτελους!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Τι κάνετε?

Εγώ πήγα εχθες στο γιατρό κ αποφασίσαμε για την καισαρική. Θα μπω αύριο το απόγευμα κ Δεύτερα πρωι θα γεννησω. Ήρθε η ωρα!!!!

Την εβδομαδα αυτή εκανα καποιες υπογλυκαιμιες κ μετα απο λίγο υπεργλυκαιμιες κ ο γιατρός δε θέλει να με αφήσει άλλο. Τη Δεύτερα θα είμαι 37+6.

Απο άγχος είμαι προς το παρόν πολύ χαλαρή. Για την καισαρική ουτε που το σκέφτομαι. Μονο για το μωρο έχω άγχος. Να βγει γερο. Στείλετε μου τη θετική σας ενέργεια.


tt1ac959.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Τι κάνετε?

Εγώ πήγα εχθες στο γιατρό κ αποφασίσαμε για την καισαρική. Θα μπω αύριο το απόγευμα κ Δεύτερα πρωι θα γεννησω. Ήρθε η ωρα!!!!

Την εβδομαδα αυτή εκανα καποιες υπογλυκαιμιες κ μετα απο λίγο υπεργλυκαιμιες κ ο γιατρός δε θέλει να με αφήσει άλλο. Τη Δεύτερα θα είμαι 37+6.

Απο άγχος είμαι προς το παρόν πολύ χαλαρή. Για την καισαρική ουτε που το σκέφτομαι. Μονο για το μωρο έχω άγχος. Να βγει γερο. Στείλετε μου τη θετική σας ενέργεια.

37+6 μια χαρα θα ναι το μπεμπουλινι!Ετοιμο και γερο για τη μεγαλη συναντηση! Με το καλο ευχομαι.Στέλνω οοοοολη μου τη θετικη ενεργεια!!Θα περιμενουμε νεα σου!!:D:D:D:D


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μολις ξυπνησα απο αυτο που λεμε υπνο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Hope με το καλο να υποδεχτεις την μπουμπου σου ..σου στελνω κ εγω οση θετικη ενεργεια μου εχει απομεινει :tongue::tongue::tongue:... Να μπεις να μας πεις τα νεα σου!!

Μια χαρα παντως γεννας απο 37+6 ειναι το ιδανικο να κανεις καισαρικη!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

mommy!!! baby-bottle-icon.png

nice: ΠΗΤ 14/01/2015....Γεννησε κοριτσάκιbaby-laughing-icon.png (2200gr) 2/12/2014 baby2?: ΠΗΤ14/01/2015..Γέννησε κοριτσάκιbaby-laughing-icon.png(2820gr)11/12/2014

mommy to be Baby-carriage-icon.png

hope1234: ΠΗΤ 06/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

panmarne: ΠΗΤ 07/01/2015....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Rock_Me: ΠΗΤ 10/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

korina89: ΠΗΤ 11/01/2015.....αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

giouli16: ΠΗΤ 12/01/15.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

s.ria: ΠΗΤ 12/01/15.....κοριτσάκι!! baby-drinking-icon.png

Calliope*: ΠΗΤ 14/01/2015.......αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

gioulie: ΠΗΤ 14/01/2015.....αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

mama-mpempouli: ΠΗΤ 14/01/2015.....αγοράκι!! baby-drinking-icon.png

bibitsou: ΠΗΤ 18/01/2015 .....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

cookie_mother: ΠΗΤ 19/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Οhbaby2015: ΠΗΤ 19/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

rodo83: ΠΗΤ 21/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

ravT: ΠΗΤ 21/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Ντάλια7: ΠΗΤ 21/01/2015.....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

mara30: ΠΗΤ 23/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

marako: ΠΗΤ 23/01/2015.....κοριτσάκι!!baby-drinking-icon.png

Katerina88: ΠΗΤ 26/01/2015 .....κοριτσάκι!! baby-drinking-icon.png

mama kon/ou: ΠΗΤ 27/01/2015 .....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

Ζωή*: ΠΗΤ 27/01/2015....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png

LITTLE_STAR: ΠΗΤ 11/02/2015....αγοράκι!!baby-drinking-icon.png


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Τι κάνετε?

Εγώ πήγα εχθες στο γιατρό κ αποφασίσαμε για την καισαρική. Θα μπω αύριο το απόγευμα κ Δεύτερα πρωι θα γεννησω. Ήρθε η ωρα!!!!

Την εβδομαδα αυτή εκανα καποιες υπογλυκαιμιες κ μετα απο λίγο υπεργλυκαιμιες κ ο γιατρός δε θέλει να με αφήσει άλλο. Τη Δεύτερα θα είμαι 37+6.

Απο άγχος είμαι προς το παρόν πολύ χαλαρή. Για την καισαρική ουτε που το σκέφτομαι. Μονο για το μωρο έχω άγχος. Να βγει γερο. Στείλετε μου τη θετική σας ενέργεια.

Καλημέρα !!! Όλα θα πάνε καλά, μην ανησυχείς, και το μωράκι απ'ότι λένε, βγαίνει πολύ πιο "άνετο" όταν κάνεις καισαρική......... :wink: Με το καλό να το δεχτείτε !!!! Άντε, σε 2-3 μερούλες, θα δίνεις συμβουλές σε μας τις υπόλοιπες που περιμένουμε ...........!!!!


SW8up3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες και...λεχωνούλες....!!!

Τι κάνετε σήμερα ? Εμείς την παλεύουμε με κάτι πρησμένα πόδια, κάτι ισχύα και αρθρώσεις που πονάνε και γενικώς είμαστε μια ομορφιά !!!! Την Τρίτη θα πάω για υπέρηχο κ doppler και θα μάθουμε λεπτομέρειες, ίσως και ημερομηνία τοκετού......Κατά τα άλλα, τίποτα δεν είναι έτοιμο και εμένα με έχει πιάσει κρίση αναισθησίας, χαχχαχα!!! Ρουχαλάκια δεν έχουν πλυθεί, τα περισσότερα βέβαια δεν έχουν έρθει καν (τα παραγγείλαμε από mothercare Αγγλίας)........Ο μαραγκός που θα έφτιαχνε τη ντουλάπα,είναι στο νοσοκομείο....η συρταριέρα που την είχαμε παραγγείλει , θα έρθει λέει από αρχή του χρόνου και βλέπουμε..........το σπίτι είναι σαν αποθήκη από τα πράγματα......κατά τα άλλα, όλα πάνε ΡΟΛΟΪ !!!!!!! Ουφ!! Τελικά τίποτα απ'αυτά δεν έχει σημασία, μόνο να είναι καλά ο μπεμπούλης!!!


SW8up3.png
Link to comment
Share on other sites

Hope 1234 άντε με το καλό!!!! Τέλεια και η εβδομάδα! Μια χαρά θα είναι το μπεμπουλίνι!

Εγώ σήμερα έπλυνα τα τελευταία κλινοσκεπάσματα του μικρού. Την Τρίτη περιμένω γυναίκα να βοηθήσει, σιδερώσει, καθαρίσει (δεν παίζει εναλλακτικό σενάριο) και Δευτέρα πάω για νύχι. Και μια και λέμε για νύχια....εσάς σας είπαν να μην τα βάψετε γιατί δεν κάνει πριν από εγχείριση?


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hope 1234 άντε με το καλό!!!! Τέλεια και η εβδομάδα! Μια χαρά θα είναι το μπεμπουλίνι!

Εγώ σήμερα έπλυνα τα τελευταία κλινοσκεπάσματα του μικρού. Την Τρίτη περιμένω γυναίκα να βοηθήσει, σιδερώσει, καθαρίσει (δεν παίζει εναλλακτικό σενάριο) και Δευτέρα πάω για νύχι. Και μια και λέμε για νύχια....εσάς σας είπαν να μην τα βάψετε γιατί δεν κάνει πριν από εγχείριση?

Και εγω την Τριτη περιμενω να ερθει γυναικα να μου καθαρισει....

Και μετα νυχια να τα εχω στις γιορτες κ στη γεννα...ναι ετσι μου ειπαν κ εμενα εγω θα τα βαψω ολα κανονικα λεω δεν ξερω εννοω ημιμονιμο!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hope 1234 άντε με το καλό!!!! Τέλεια και η εβδομάδα! Μια χαρά θα είναι το μπεμπουλίνι!

Εγώ σήμερα έπλυνα τα τελευταία κλινοσκεπάσματα του μικρού. Την Τρίτη περιμένω γυναίκα να βοηθήσει, σιδερώσει, καθαρίσει (δεν παίζει εναλλακτικό σενάριο) και Δευτέρα πάω για νύχι. Και μια και λέμε για νύχια....εσάς σας είπαν να μην τα βάψετε γιατί δεν κάνει πριν από εγχείριση?

H δικια μου μαια μου ειπε στον φτ να τα βαψω κανονικα.Στη καισαρικη μου ειπε τα ξεβαφουνε.Τωρα σχετικο ειναι βεβαια.Καντε κανα γαλλικο να φαινεται το νυχι μεσα μπας και δε σας τα ξεβαψουνε χεχε.

Εχουμε απο το πρωι παλευουμε με καθαριοτητα.Χαμοςςςςςςςςςς!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

H δικια μου μαια μου ειπε στον φτ να τα βαψω κανονικα.Στη καισαρικη μου ειπε τα ξεβαφουνε.Τωρα σχετικο ειναι βεβαια.Καντε κανα γαλλικο να φαινεται το νυχι μεσα μπας και δε σας τα ξεβαψουνε χεχε.

Εχουμε απο το πρωι παλευουμε με καθαριοτητα.Χαμοςςςςςςςςςς!

Δεν εχει να κανει γτ ποτε δεν ξερεις πως θα εξελιχθει η γεννα :rolleyes::rolleyes:

Εμενα θα εχουν μεγαλωσει κιολας μεχρι να γεννησω οποτε θα φαινεται το νυχι


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει γτ ποτε δεν ξερεις πως θα εξελιχθει η γεννα :rolleyes::rolleyes:

Εμενα θα εχουν μεγαλωσει κιολας μεχρι να γεννησω οποτε θα φαινεται το νυχι

Εννοειται για αυτο και εγω εκανα κατι σε διαφανο να φαινεται το νυχι για να μαι σιγουρη σε περιπτωση καισαρικης χαχα.Καλα και μενα θα χει χαλασει μεχρι τοτε.Μονο το σχεδιακι βλεπω να κραταει!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται για αυτο και εγω εκανα κατι σε διαφανο να φαινεται το νυχι για να μαι σιγουρη σε περιπτωση καισαρικης χαχα.Καλα και μενα θα χει χαλασει μεχρι τοτε.Μονο το σχεδιακι βλεπω να κραταει!

Εγω λεω να μην κανω σχεδιο θα το ααφησω ετσι....


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...